Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu okuyanlar

fidiki

Öğrenci
Herkese merhabalar :) Bugün sizlere dünyanın en büyük 7 kütüphanesinden bahsettim. Güzel bir kütüphane turu sizleri bekliyor. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler 🎈

fidiki

Öğrenci
Herkese merhabalar .Bugün 110 TL değerinde 6 kitaplık bir kitap çekilişi ile karşınızdayım. Çekilişe katılım şartları ve son katılım tarihini detaylı şekilde videoda anlattım lütfen sonuna kadar izleyin. 🙂 Herkese bol şans! 🎉

fidiki

Öğrenci
Herkese merhabalar. Bugün sizlere Amazon Türkiye ve Kitapyurdundan yaptığım dev kitap alışverişimi gösteriyorum. 200 TL’ye 13 kitap aldım. Kargo süresi, hasarlı kitap var mı, kitap fiyatları neler gibi pek çok sorunun cevabını videomda anlatıyorum. Hangi kitapları almışım gelin görelim, iyi seyirler💃🏼

fidiki

Öğrenci
Saygıdeğer @fidiki kardeşim. Başarılar dilerim. ;)

Cok teşekkür ederim, selamlar :)

Bu arada; Dev kitap çekilişi ile karşınızdayım! 4 kişiye 5'er tane olmak üzere toplamda 20 kitap hediye ediyorum. Sağlık, gerilim, çocuk, genç yetişkin, klasik, kişisel gelişim gibi birçok türde kitaplar seçerek herkesin zevkine uygun hale getirmeye çalıştım. Umarım kitapları beğenirsiniz.

fidiki

Öğrenci
Bugün sizlere Daniel Keyes'e ait Algernon'a Çiçekler adlı kitabını yorumladım. Umarım videomu beğenirsiniz. İyi seyirler

fidiki

Öğrenci
Herkese merhabalar 😍 Bugün sizlere Trendyol ve İlknokta sitelerinden aldığım kitapları gösteriyorum. Trendyol indirimlerinden ve İlknokta İthaki yayınları %50 indiriminden faydalandım ve 13 kitaplık dev kitap alışverişi yaptım. Umarım aldığım kitapları beğenirsiniz. İyi seyirler

fidiki

Öğrenci
Selamlar :) Bugün sizlere Kasım ayında okuduğum kitaplardan bahsettim. Aynı zamanda kitap önerilerinde de bulundum. Bu ay toplamda 9 adet kitap okudum. Marie Lu, Beyza Alkoç, Daniel Keyes ve daha pek çok yazara ait distopya, öykü, bilim kurgu, gençlik türlerinde okuduğum kitapları umarım beğenirsiniz. Sizler bu ay kaç kitap okudunuz? Yorum olarak benimle paylaşırsanız çok sevinirim, herkese iyi seyirler

gezgin erol

Öğrenci
Normalde youtube kanalı reklamı yapan arkadaşlara sıcak bakmam. Ama yapıyorsanız bu arkadaş gibi yararlı birşey üzerine kanal açın onun için çalışın millete kitap önermek tavsiye etmek için çabalıyor. Eline sağlık @fidiki
bende Filipinli eşimin kendi kanalında yaptığı bir videonun linki paylaşmıştım silmişsiniz. Halbuki eşim Türk Kültürünü ve Türkiyemizi hem dünyaya hemde kendi ülkesine tanıtıyor. Belki de böylelikle ülkemize daha çok turist gelmesine vesile olacak. Ama istemiyorsanız paylaşım yapmayız sorun değil.

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
bende Filipinli eşimin kendi kanalında yaptığı bir videonun linki paylaşmıştım silmişsiniz. Halbuki eşim Türk Kültürünü ve Türkiyemizi hem dünyaya hemde kendi ülkesine tanıtıyor. Belki de böylelikle ülkemize daha çok turist gelmesine vesile olacak. Ama istemiyorsanız paylaşım yapmayız sorun değil.
İlk konunuzda özellikle iki tane forum kuralını belirtmiştim. İkinci kuralımız diyorki :
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.
Yani videolarınızı tek bir konu üzerinde götürmeniz gerekir. Farklı konu açmak veya farklı konulara ekleme yapmak reklam olarak işlem görür. O yüzden ilk konunuzda paylaşımlarınız arası 1 hafta olmak üzere paylaşım yapabilirsiniz.

fidiki

Öğrenci
Herkese merhabalar! 😍 Bugün sizlere 2020 yılındaki 20 favori kitabımdan bahsettim. Distopik, Türk edebiyatı, mitoloji, genç yetişkin, klasik, fantastik, wattpad ve daha pek çok türde kitap önerilerinde bulundum. Umarım bu videomu beğenirsiniz.

SDN Son Haberler

Son mesajlar