Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

fidiki

Üyecik
Herkese merhabalar 😍 Bugün sizlere Jennifer Niven'a ait Hayatın Kıyısında kitabını yorumladım. Kitabın aynı zamanda Netflix'te filmi de mevcut. Film yorumumu da en kısa zamanda paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler. 🙋‍♀️💕

fidiki

Üyecik
Selamlar SDN Ailesi, Sarah Winman tarafından yazılan Teneke Adam kitabını yorumladım, umarım beğenirsiniz iyi seyirler :)

fidiki

Üyecik
Selamlar SDN ailesi, Bugün sizlere Can Yayınları'ndan çıkan, genç yetişkin türünde Sally Rooney'e ait Normal İnsanlar kitabını yorumladım. Kitabın "Normal People" adlı bir dizisi de mevcut, onu da izledikten sonra sizlerle yorumumu paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler :)

fidiki

Üyecik
Herkese merhabalar SDN ailesi 😍 Bugün sizlere J. K. Rowling'e ait Harry Potter ve Felsefe Taşı kitap yorumumu ve aynı zamanda Netflix'te kitap uyarlaması olan film yorumumu da paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler

fidiki

Üyecik
Herkese merhabalar SDN Ailesi :) Bugün sizlere J.K. Rowling'e ait Harry Potter ve Felsefe Taşı kitap ve film arasındaki farklardan bahsettim. Umarım bu video serimi beğenirsiniz, iyi seyirler 💕

Son mesajlar