Sürekli Erkekler Tarafından Reddediliyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Gerçekten artık mahvoluyorum bir değil iki değil tam 15 farklı kişi tarafından red yedim.
O kadar itici ve sevilmez bir kızım ki benimle iletişim bile kurmadan def ediyorlar.
En son internette tanışıp en azından belli derecede yakınlık kurup hoşlandığım kişi de unuttu artık beni
Ben bu dünyaya neden geldim ya
Sevgili olan çiftleri gördüğümde içimde anlatılmaz bir kıskançlık oluyor.Yurttaki oda arkadaşlarım her akşam sevgilileriyle buluşup onlara aldığı hediyeleri gösterirken ben bir aptal gibi kız kankalarımla takılıyorum.
Keşke bu durumun bir sonu olsa

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Bacım boşver onlar seni kaybettiğine üzülsün. Şaka bir yana 26 yaşındayım 3 yıl önce 18 yıllık yoldaşımı çocukluk aşkımı kaybettim. Kolay kolay unutulmuyor Allah sabır versin ne diyeyim

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Bacım boşver onlar seni kaybettiğine üzülsün. Şaka bir yana 26 yaşındayım 3 yıl önce 18 yıllık yoldaşımı çocukluk aşkımı kaybettim. Kolay kolay unutulmuyor Allah sabır versin ne diyeyim
Başınız sağ olsun. Çok zor bir durum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnızlık en güzeli
Değil nefret ediyorum yalnız olmaktan

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Evde bir şeyi kaybettiğinde ararsın ararsın bulamazsın. Ummadığın bir anda karşına çıkar. Sevindirir.
Sevgi de böyle. Zorlama olmaz. Hayatı akışına bırakmak lazım.
Gayet güzel bir örnek olmuş hocam. Ki bu durum kısmettir. Kafanıza takmayın bence. Rabbim en uygun zamanda iyi birini çıkaracaktır karşınıza.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Gerçekten artık mahvoluyorum bir değil iki değil tam 15 farklı kişi tarafından red yedim.
O kadar itici ve sevilmez bir kızım ki benimle iletişim bile kurmadan def ediyorlar.
En son internette tanışıp en azından belli derecede yakınlık kurup hoşlandığım kişi de unuttu artık beni
Sevgili olan çiftleri gördüğümde içimde anlatılmaz bir kıskançlık oluyor.Yurttaki oda arkadaşlarım her akşam sevgilileriyle buluşup onlara aldığı hediyeleri gösterirken ben bir aptal gibi kız kankalarımla takılıyorum.
Bak Ben 17 Yasima Giricem Aşk Profesörü Değilim Bu İşlerdende Anlamam Ama Ben Şuana Kadar Hep Sap Dolaştım Tabiri Caiz İse Günün Birinde Gerçekten Seven Biri Çıkıyor Cidden Çıkıyor Sadece Sabret Ve Bekle Tek Tavsiyem Bu Olucak Başka Bir Şey Önermek İsterdim Ama Dediğim Gibi Çok Anladığımı Sanmıyorum Anlasam Bile Bana Düşmez İyi Forumlar Dilerim

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bir kız neden 15 erkeke teklif eder ki ?

Bir Erkek olarak benim öyle huyunu suyunu bildiğim sağlam tanıdığım kefil olacağım 15 erkek yoktur :D Yoldan geçene teklif mi ediyorsun nedir.

Not: Fake hesap üstünden sallıyon gibi geldi bana... Bir kızın 15 erkeye teklif edeceğini hiç sanmıyorum hadi etti ve red edildi bunu sağda solda yazacağını hiç mi hiç sanmıyorum.

Estelya

Asistan
Reaksiyon puanı
271
Bir kız neden 15 erkeke teklif eder ki ?

Bir Erkek olarak benim öyle huyunu suyunu bildiğim sağlam tanıdığım kefil olacağım 15 erkek yoktur :D Yoldan geçene teklif mi ediyorsun nedir.

Not: Fake hesap üstünden sallıyon gibi geldi bana... Bir kızın 15 erkeye teklif edeceğini hiç sanmıyorum hadi etti ve red edildi bunu sağda solda yazacağını hiç mi hiç sanmıyorum.
Alakası yok zaten direkt çıkma teklifi etmedim normal arkadaşlık gibiydi yarısı

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yaş kaç ?
Ona göre arkadaşlık teklif edebilirim. Benim için önemli olan iç güzelliktir. İtici bir kız modeli olduğunu asla düşünmüyorum. Kör erkekler vardır. ?

aimnil

Müdavim
Reaksiyon puanı
961
Bizim millet pek ayırt etmez ama nasıl olmuş öyle :D Kusura bakma gülesim geldi :D

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
15 fazlaymış baya 2 kişiye aşık oldum oda sırılsıklam özellikle sonuncusu ama ... NEyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar