Eba Canlı Derse Katılamayanlar ?

Bu konuyu okuyanlar

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bazıların tableti ve bilgisayarı yok. Benimde bilgisayarım ve tabletim olmadığı için bende ebadan geride kaldım. Peki sizin tablet veya bilgisayarınız varmı ?

NOT: 1-1.5 Ay içerisinde yazılılar başlayacak. Ve okulda olacağız.
???

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bazıların tableti ve bilgisayarı yok. Benimde bilgisayarım ve tabletim olmadığı için bende ebadan geride kaldım. Peki sizin tablet veya bilgisayarınız varmı ?

NOT: 1-1.5 Ay içerisinde yazılılar başlayacak
???
Var. Okul 1.dönem için kapalıymış. MEB dağıtınca alabilirsin umarım. Halanlarda derse girdiğini söylemiştin artık girmiyor musun?
Buraya nasıl girdin ?
Hocam sizden cevap bekledim gün boyu ama cevap vermediniz :( .

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Buraya nasıl girdin ?
Cep telefonuyla. Ama ben telefonla eba canlı derse girdiğimde hem donuyor hemde atıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var. Okul 1.dönem için kapalıymış. MEB dağıtınca alabilirsin umarım. Halanlarda derse girdiğini söylemiştin artık girmiyor musun?

Hocam sizden cevap bekledim gün boyu ama cevap vermediniz :( .
Yok 1 defa gittim fakat tehlikeli gitsem bulaşır.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Sizce nasıl anlayacaklar tableti ve bilgisayarı olmadığını ?

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487

???
Bildiğim kadarıyla her ilde eba destek noktaları var. Aşağıdaki siteden bulunduğun ildeki sana yakın destek hatlarına gidip oralarda derslerine girebilirsin diye biliyorum.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
çevrenizde bilgievi,kıraathane veya internet kafe yok mu?Bu kadar da çaresizlik olamaz sanıyorum

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Benim elimde cihaz var ama internet cortladı hiçbirşey açılmıyor.

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
ben hiç bişi anlamıyorım ve saçmaaa bizim hocalarda şey yani çok boş bağırıyolar fln

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829

???
Ben telefondan girebiliyom

???
Ben telefondan girebiliyom
Cep telefonuyla. Ama ben telefonla eba canlı derse girdiğimde hem donuyor hemde atıyor.

Yok 1 defa gittim fakat tehlikeli gitsem bulaşır.
Bisey olmaz sistem beni de hocayı da atıyor ama donma olmadı henüz yani eğitiminden geri kalma

Reaksiyon puanı
6,381
Benim bağlantı aracı sıkıntım değil de altyapı sıkıntım var. Ve EBA'nın da bağlantı sıkıntısı olunca şu ana kadar bir kez anca girebildim. Her gün deniyorum ama olmuyor. Bağlanılamıyor.

Galiba sokakta yapılan su borusu çalışmasında ethernet kablolarına bir şey oldu.

Ama şükrediyorum, en azından iyi bir dershaneye gidiyorum. Yoksa LGS'de patlarım.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Benim bağlantı aracı sıkıntım değil de altyapı sıkıntım var. Ve EBA'nın da bağlantı sıkıntısı olunca şu ana kadar bir kez anca girebildim. Her gün deniyorum ama olmuyor. Bağlanılamıyor.

Galiba sokakta yapılan su borusu çalışmasında ethernet kablolarına bir şey oldu.

Ama şükrediyorum, en azından iyi bir dershaneye gidiyorum. Yoksa LGS'de patlarım.
Sen 17 yaşında degilmissin lgs ne alâka yks olmasın o

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam biz sınıf olarak EBA Canlı Ders'e bağlanabiliyoruz ancak hocalar beceremiyor WP gruplarından mesaj atıp Zoom'a geçin diyorlar. En azından öyle ders işliyoruz.