Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un yüz yüze eğitim hakkında yaptığı açıklamalar!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Ziya Selçuk: "Yüz yüze eğitimdeki ilk aşamada süreci planladığımız şekilde yönettiğimiz, iyi sonuçlar aldığımız için ikinci aşamaya geçmeye hazırız."
"Yüz yüze eğitime başlayacak öğrencilerimiz haftanın iki günü okulda olacaklar." "12 Ekim itibarıyla yüz yüze eğitime başlayacak öğrencilerimiz için yüz yüze ve uzaktan eğitimin birlikte yürütüleceği bir planlama yaptık."
"İsteyen velilerimiz çocuklarını okula gönderecek, istemeyenlere esneklik tanınacak. Bu durumda öğrencimiz devamsız sayılmayacak." "İl hıfzıssıhha kurullarının koşullarını uygun görmediği köy okulları yüz yüze eğitime devam edemeyecek.
"Bilgisayarı ve interneti olmayan öğrenciler için Türkiye genelinde 12.111 EBA destek merkezi oluşturduk."
"Cihazların dağıtım süreci milli eğitim müdürlükleri tarafından koordine edilecek, okullar tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak."

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Ziya Selçuk böyle bir şey söylemedi.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Hiç bişeydn haberleri yok köylerde ve ilçelerde yaşayan doğu kesimindeki ögrencilerin durumları hakkında bilgi shibi değiller bnce

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ziya Selçuk: "Yüz yüze eğitimdeki ilk aşamada süreci planladığımız şekilde yönettiğimiz, iyi sonuçlar aldığımız için ikinci aşamaya geçmeye hazırız."
"Yüz yüze eğitime başlayacak öğrencilerimiz haftanın iki günü okulda olacaklar." "12 Ekim itibarıyla yüz yüze eğitime başlayacak öğrencilerimiz için yüz yüze ve uzaktan eğitimin birlikte yürütüleceği bir planlama yaptık."
"İsteyen velilerimiz çocuklarını okula gönderecek, istemeyenlere esneklik tanınacak. Bu durumda öğrencimiz devamsız sayılmayacak." "İl hıfzıssıhha kurullarının koşullarını uygun görmediği köy okulları yüz yüze eğitime devam edemeyecek.
"Bilgisayarı ve interneti olmayan öğrenciler için Türkiye genelinde 12.111 EBA destek merkezi oluşturduk."
"Cihazların dağıtım süreci milli eğitim müdürlükleri tarafından koordine edilecek, okullar tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak."
Kaynak?

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Kelime oyunlarına kanmamak lazım. İmkanı olmayan yüz yüze eğitime dahil olmak zorunda değilmiş.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Sonunda be bi insan yüzü görelim :D

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Söyledi yada söylemedi yalan ya da değil ama, ortada hala kontrol edilemeyen bir virüs var ve kimse ne yapacagını bilmiyor. Çocuklar tehlikede okul işine alternatif çözüm bulunması gerekiyor.