Kırılmaz cam neden çok çizilir?

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
1.5 ay önce telefon aldım bilen bilir. Ertesi gün kırılmaz cam taktırdım. Siz bir de o kırılmaz camı şimdi görün. Abi ben hayatımda bu kadar çok çizilen kırılmaz cam görmedim. Bu nasıl bir şeydir. Öyle cepte de taşımam. Askılı çantam var sigara telefon başka bir şey yok. Kırılmaz camın her tarafı çizik içinde öyle kılcal filan da değil baya çizik içinde. Önereceğiniz kırılmaz cam var mı? Model; samsung s9 plus neden bu kadar çizildi onu da merak ediyorum

ArdaG77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kırılmaz camların çizilmezliğine asla ekranın çizilmezliği kadar önem verilmez sana önerim spigen

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
1.5 ay önce telefon aldım bilen bilir. Ertesi gün kırılmaz cam taktırdım. Siz bir de o kırılmaz camı şimdi görün. Abi ben hayatımda bu kadar çok çizilen kırılmaz cam görmedim. Bu nasıl bir şeydir. Öyle cepte de taşımam. Askılı çantam var sigara telefon başka bir şey yok. Kırılmaz camın her tarafı çizik içinde öyle kılcal filan da değil baya çizik içinde. Önereceğiniz kırılmaz cam var mı? Model; samsung s9 plus neden bu kadar çizildi onu da merak ediyorum
Kullandığın cama ve onunla temas eden materyale bağlı. Benimkini 2 yıldır kullanıyorum. 3 tane kılcal çizik hariç tek çizik bile yok. Başka bir koruyucu alıp ne kadar çizildiğini göz atabilirsin.

Cepte veya çanta gibi yerlerde bulunan tozların içindeki bazı materyaller camı çizebilecek kapasitede. Bundan dolayı çizilmiş olabilir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
İsmi kırılmaz cam, ama bir yere telefon hafifçe elden düşünce anında kırılıyor.

Kılıfsız ce camsız kullanırım tüm telefonlarımı ?

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
İsmi kırılmaz cam, ama bir yere telefon hafifçe elden düşünce anında kırılıyor.

Kılıfsız ce camsız kullanırım tüm telefonlarımı ?
Kılıf Kullanmayı Bıraktığımdan Beri Telefon Gün Yüzü Görmedi :D

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Kullandığın cama ve onunla temas eden materyale bağlı. Benimkini 2 yıldır kullanıyorum. 3 tane kılcal çizik hariç tek çizik bile yok. Başka bir koruyucu alıp ne kadar çizildiğini göz atabilirsin.

Cepte veya çanta gibi yerlerde bulunan tozların içindeki bazı materyaller camı çizebilecek kapasitede. Bundan dolayı çizilmiş olabilir.
Cebimde toz olmaz. 2 3 gün giyerim bir pantalonu ve cebimde olmaz askılı çantamdadır hep telefon ekran büyük olunca pantalon cebinde kırılır diye çantda taşıyorum haftada 2 kez ıslak mendille silerim mutlaka kılıfı çıkararak

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Telefonu hiç düşürememe rağmen kırılmıştı. Heralde cebimdeyken hafif bir yere vurmuşumdur.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Telefonu hiç düşürememe rağmen kırılmıştı. Heralde cebimdeyken hafif bir yere vurmuşumdur.
Daha arkadaşım var yeni taktırdı kırılmaz cam. eve döndü nasıl olduysa kırıldı dedi. Ne kadar gülmüştük olaya ?
Üflesen kırılır bu ne abi ya. Pahalı olanlara da adam yanaşmak istemiyor. Eninde sonunda kırılacaktır diye

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Cebimde toz olmaz. 2 3 gün giyerim bir pantalonu ve cebimde olmaz askılı çantamdadır hep telefon ekran büyük olunca pantalon cebinde kırılır diye çantda taşıyorum haftada 2 kez ıslak mendille silerim mutlaka kılıfı çıkararak
Peki çantada?

Nedenini ben de bilmiyorum ama elbette çizilmesinin nedeni vardır.