Eve internet bağlatmak istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

ceydadeniz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Alt yapı sorgulattığım da hız olarak 80mbit olabilceğini söylediler. Millenicom -Vodafone-Turkcell- TTNet arasında kaldım fiyat ve performan olarak hangisini bağlatmamı tavsiye edersiniz.?? Yardım ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız bekliyorum.

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Alt yapı sorgulattığım da hız olarak 80mbit olabilceğini söylediler. Millenicom -Vodafone-Turkcell- TTNet arasında kaldım fiyat ve performan olarak hangisini bağlatmamı tavsiye edersiniz.?? Yardım ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız bekliyorum.
Türknet bağlat kafan rahat olsun.

ayseyilmaz35

Asistan
Reaksiyon puanı
140
millenicom olabilir şu aralar hızı gerçekten iyi

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Türknet bağlattım ben de. Memnunum. Onu önerecektim ancak durumunuzu okudum. Bir internet sağlayıcısına 1-2 yıl taahhüt vermek bana mantıklı gelmiyor. Ayrıca aynı paraya son düzenlemelerden sonra tatmin edici bir hız veremiyorlar. Ben 75 liraya 35 mbps hız alırken arkadaşım TTNet'te aynı paraya 8 mbps hız alabiliyor. O yüzden Millenicom sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

cadance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
millenicom iyidir. altyapı iyi ise memnun kalmama durumunuz olmaz.