Önerileriniz Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Merhaba arkadaşlar
Turktelekom.png
Türk Telekom da alt yapı sorgulamasında bunu alıyorum Turknet alt yapı sorgulama yaptığımda ise
Turknet.png
bu ekranı alıyorum standart herkese gösterilen bence Millenicom alt yapı sorgulama dediğimde ise
Millenicom.png
42 Mbps hız alabilirsiniz diyor ikisinden hangisini tercih etmek daha mantıklı söyledikleri değerler doğru güvenilir mi? Yoksa arayıp direk onlara mı sorayım kaç Mbps alacağım diye Turk Telekoma ulaşamıyorum alt yapım kaç Mbps destekliyor diye soramıyorum ulaşılmadığı için
Alırken yanında modemle almayı düşünüyorum Millenicom da modemin modelini yazmamışlar ama Turknet'te ZYXEL VMG8623-T50B modem verdiklerini söylüyorlar alınır modemler mi yoksa dışarıdan ASUS DSL-N16 seçenek olarak bunu da alabilirim.
Superonline hattı var şuan başvuru yaptığımda hangisini kullanıyor olacağım bu konuda hiç fikrim yok mesela Turknet aldım VDSL modemi taktığımda superonline hızını mı alacağım?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Öncelik Türksat kablo net olmadı Netspeek o da olmadı NetGalaxy o da olmadı detaylı inceleme lazım...son seçenek Türk.net gibi gözüküyor...

Son mesajlar