Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhaba @fidiki anlatış tarzın videolarının güzelliği ve yaptığın videolar yararlı bir iş olduğu için seni tebrik eder, başarılarının devamlılığını dilerim. Önerilere ve yeniliklere açık bir yayıncıysan eğer lütfen tarafıma özel mesaj yolu ile iletişime geç. SDN Ailesi adına sana bir güzellik yapalım.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Videolarını başarılı buldum...

Çok teşekkürler :)

Merhaba @fidiki anlatış tarzın videolarının güzelliği ve yaptığın videolar yararlı bir iş olduğu için seni tebrik eder, başarılarının devamlılığını dilerim. Önerilere ve yeniliklere açık bir yayıncıysan eğer lütfen tarafıma özel mesaj yolu ile iletişime geç. SDN Ailesi adına sana bir güzellik yapalım.

çok teşekkür ederim, mesaj gönderiyorum.

ayrıca son videomu izlemek isterseniz;

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar herkese,

aşağıda yer alan videom da Korona Virüsü vb. virüslerden en etkili şekilde korunmak için alınabilecek önlemlerden bahseden Su ve Sabun kitabını yorumladım;

iyi seyirler dilerim :)

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Selamlar herkese,

aşağıda yer alan videom da Korona Virüsü vb. virüslerden en etkili şekilde korunmak için alınabilecek önlemlerden bahseden Su ve Sabun kitabını yorumladım;

iyi seyirler dilerim :)
Bu kitabı okumuştum, önerin için teşekkür ederim. İyi çekimler, iyi okumalar :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar, Anne With An E dizi yorumu ile sizlerleyim. Spoiler yok rahar rahat asagıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bugün sizlere en sevdiğim bilim kurgu seri kitaplarından olan Warcross ve Wildcard yorumlarımı paylaştım. Aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
İlknokta.com adresinden yaptığım ilk kitap alışverişim ve detaylarını aşağıdan izleyebilirsiniz;

iyi seyirler dilerim.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar, aşk 101 dizisi ile ilgili düşüncelerimi paylaştığım videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz; iyi seyirler dilerim.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
NASIL DAHA FAZLA KİTAP OKURUZ ? | BASİT AMA ETKİLİ İPUÇLARI konulu videom yayında, aşağıdan izleyebilirsiniz :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Normalde youtube kanalı reklamı yapan arkadaşlara sıcak bakmam. Ama yapıyorsanız bu arkadaş gibi yararlı birşey üzerine kanal açın onun için çalışın millete kitap önermek tavsiye etmek için çabalıyor. Eline sağlık @fidiki

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Normalde youtube kanalı reklamı yapan arkadaşlara sıcak bakmam. Ama yapıyorsanız bu arkadaş gibi yararlı birşey üzerine kanal açın onun için çalışın millete kitap önermek tavsiye etmek için çabalıyor. Eline sağlık @fidiki

Merhabalar, youtube kategorisi olarak imkan ve çevremiz kısıtlı bildiğiniz üzere. Bu nedenle verdiğiniz destekler gerçekten çok önemli, teşekkür ederim.

Ayrıca yeni video geldi :) Doğum günüm nedeniyle 500 TL'ye kitap alışverişi yaptım, aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

salihSR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
çok güzel kanalmış başarılarının devamını dilerim önerdiğin kitaplar da on numara beş yıldız.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Böyle videolar çok iyi olmuş bende arıyorum 10 kitap 40 tl gerçekten muazzam abone oldum like attım gerçekten başarılı youtube kanalı birde sana okumadıysan önerim:

Dan Brown efane yazar.

Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Kitabı da duydum çok ama maalesef okumadım. Önerinizle en kısa zamanda okuyacağım inşallah.

Başarılı buldum , umarım çok iyi yerlere gelirsin , iyi forumlar dilerim.
Teşekkür ederim desteğiniz için size de iyi forumlar.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese Merhabalar. Bugün sizlere 3 aylık abonelik aldığım Bir Kutu Kitap alışverişimden bahsettim. Mayıs ayı kutu teması Dünya! Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler ?