İnternet paketim bitti İp değişti

Bu konuyu okuyanlar

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
cafe'den bağlandım'' internet cafe değil ''; facebook çıkış yaptı ve tekrar giriş yaptım hesabım kilitlendi. Eve gittim kimlik bilgilerimi yolladım açılır mı bilmiyorum, Gerçi açılmayacak gibi bi durumu youtube'dan öğrendim.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hesabınız bir kaç farklı ıp'den giriş yapılmış gibi görülmüş ve Facebook yapay zekası ile güvenlik amacıyla kilitlenmiş eğer Ingilizce bir şekilde mail atıp gerekli görüşmeyi sağlarsanız açılacaktır. Aynı durumda bende kalmıştım ve sorunumu çözmüşlerdi.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Kimliğimi ve pasaportumu kopyasını yolladım, tekrar giriş yaptım açılmadı

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kimliğimi ve pasaportumu kopyasını yolladım, tekrar giriş yaptım açılmadı

Peki gerçekten sorunun Facebook tarafından olduğu konusunda emin misin? Sorun profilinde ki eksik bilgilerden kaynaklı olabilir mi?

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Mekanı cennet olsun, Aaron Swartz sitesine girdim ve makalesinden okudum. Facebook M.A '' sahte hesap beğeni takipçi'' önüne kesmek için yapılmış yapay zeka eklendi dedi.
Telefon numaram ekli, Adım soyadım iletişim, profil resmim var listede hepsi mevcut.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Tekrar açılmaz..Tc kimlik no istiyor..ama genede çok zor...Facebook hesabına elveda de...başka bir hesap tel onaylı hesap açmanız daha mantıklı...mesela ben kendi ismimi ve soyadımı yazdımı yüzlerce hesap çıkıyor..üstelik sayı sürekli artıyor...facebook güvenlik zafiyeti...mesela beykoz olan bana ait...başka yerden den girsem kapanmıyor...