Servis Sonrası İphone 7 Kasa Açığı

Bu konuyu okuyanlar

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
[Arkadaşlar telefonum 2 kez ekran değişimi yapıldı ölü piksel yüzünden piksel sorunum tamamen ortadan kalktı fakat bu sefer kasa açığı fark ettim üst tarafta çok açık değil fakat kağıt vs girebiliyor arasına götürdüm herhangi bir sorun yok dediler açtılar telefonu tekrar kapattılar yine aynı ekran yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım?
EF06DD03-C077-42C7-8515-55582CB0951B.jpeg

MrOmer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Ben uzman değilim ama oralara genelde yapışkan kağıt gibi birşey var onu koyuyorlar sana koymayı unutmuş olabilirler veya yapışkanlığı gitmiş olabilir. Diye Düşünüyorum

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben uzman değilim ama oralara genelde yapışkan kağıt gibi birşey var onu koyuyorlar sana koymayı unutmuş olabilirler veya yapışkanlığı gitmiş olabilir. Diye Düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım dostum teşekkür ederim yarın gitmeyi düşünüyorum Apple servise toz giriyor arasına Buda işlemciye zarar verebilir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Sizi başlarından savmışlar işlerini iyi yapamamışlar veya kasa yamuk oturmuyor

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizi başlarından savmışlar işlerini iyi yapamamışlar veya kasa yamuk oturmuyor

Yok dostum ona çok dikkatli baktım kasada bir sorun gözükmüyor zaten 7 aylık cihaz daha sorunum ekran ile ilgili diye düşünüyorum ama dediğin gibi adam gibi yapamıyorlar işlerini çünkü 3.ye servise vericem

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146

Yok dostum ona çok dikkatli baktım kasada bir sorun gözükmüyor zaten 7 aylık cihaz daha sorunum ekran ile ilgili diye düşünüyorum ama dediğin gibi adam gibi yapamıyorlar işlerini çünkü 3.ye servise vericem
Değişim talebi iste kağıtları duruyorsa tamir ile ilgili elinle götür değişim iste

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Değişim talebi iste kağıtları duruyorsa tamir ile ilgili elinle götür değişim iste

Bugün gideceğim dostum öneriler için teşekkür ederim değişim talebini mutlaka sunacağım.