40 Gün Toplu Su Mücadelesi [Tamamlandı]

Bu konuyu okuyanlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
(+)

@kaanm55 bir gün eksiğim olabilir ama illaki 40 günde biri ağzına ayran bardağını sokuşturacak göreceğim ben seni. Bu arada kuralı kendi başına değiştirdin.Olsun mantıklı .
Vallahi aileme bildirdim bu durumu. Saygı duydular. Süt sağlıklı. Ondan değiştirmede sakaınca görmedim. 1.7L ile kapatıyorum bugünü.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Arkadaşlar uzun süredir düşündüğüm bir konu var.Telefonumu ekstra tasarruf modunda kullanmak onun için ben kendi çetelemi kendim tutacağım kağıtla.Konunun yönetimini @kaanm55 arkadaşıma teslim ediyorum.Bir sıkıntı değiştirilmesi gereken bir yer olursa mod arkadaşlara raporlarsın.Uymak isteyen uysun uymak istemeyenlerde en azından gündelik ama bir o kadar da hayati bir konunun tekrardan farkı a vardı.Ben mutluyum. Size de ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Rica ederim. Burayı canlı tutmaya çalışırım, kendinize iyi bakın, hayırlı akşamlar dilerim.
Arkadaşlar uzun süredir düşündüğüm bir konu var.Telefonumu ekstra tasarruf modunda kullanmak onun için ben kendi çetelemi kendim tutacağım kağıtla.Konunun yönetimini @kaanm55 arkadaşıma teslim ediyorum.Bir sıkıntı değiştirilmesi gereken bir yer olursa mod arkadaşlara raporlarsın.Uymak isteyen uysun uymak istemeyenlerde en azından gündelik ama bir o kadar da hayati bir konunun tekrardan farkı a vardı.Ben mutluyum. Size de ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hayır yani sadece irade sıkıntı olsa neyse

+ Bak mis gibi ayran var iç işte
- yok içmicem saol
+ bak komposto vereyim buz gibi dolapta
- ya yok zaten pek aram yok
+ sen de hiçbir şey içmiyorsun ya neden
- yok ya bu aralar su içeceğim biraz
+ hadi kola neyse de çay da mı iyide o zararlı değil ki
-ya şöyle söyliyim ...
+ koyayım işte bir çay
- ya yok uğraşma hiii...
--- şırıl şırıl şırıl---
( çay bardağı yarısına kadar dolar)
+ açık mı olsun koyu mu
- boşa koydun içmeyeceğim
+ bak ölümü gör
- E ZIKKKIMIN KÖKÜ !!

İnsanı nefsiyle de rahat bırakmıyorlar arkadaş.
Banada aynı böyle yaptılar. İcat çıkarma yav dediler. Bende amaan dedim. Saldım çayıra mevlam kayıra.
Çayın vücuttaki demiri alma dışında ne zararı var. 2 demir yeriz açığı kapatırız.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şu an 6/6 gidiyorum. Dün 2 bardak süt içtim yanlışlıkla, onu sayarsak 5/6

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ben 1/6 sadece ilk gün uydum.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Evet durumlar nasıl ?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bende durumlar iyi. :) Bugün 1,5 litre kadar su içtim.

Merak ediyorum. Bunun sonucunda vücudumuzda değişimler olacak mı?
Valla ruhi çenetin videosunda bir kadın günde 5 litre suyla bir ay denemiş öyle güzelleştirme falan yok ama diyor yağlanmanın azaldığı ve yüz renginin açıldı görülüyor

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
@lgsever Foruma pek giremiyorum(hatta hiç giremiyorum), o yüzden yeni gördüm.

Fitness ile uğraştığım için çok su tüketiyorum. Tabi bir de bunun alımı var. Günde 3 litre ya da daha fazla su içiyorumdur.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Suyu fazla kaçırma bence, 4 litrenin üstüne çıkma. Saatte 1 litreden fazla su içmeyin, böbreklere yazık.
Artık tüm akrabalar durumumdan haberdar. Ziyaretlerde çay yerine su alıyorum... her sabah 1 bardak süt de içiyorum. Günde rahat 3 litre içiyorumdur.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Suyu fazla kaçırma bence, 4 litrenin üstüne çıkma. Saatte 1 litreden fazla su içmeyin, böbreklere yazık.
Artık tüm akrabalar durumumdan haberdar. Ziyaretlerde çay yerine su alıyorum... her sabah 1 bardak süt de içiyorum. Günde rahat 3 litre içiyorumdur.
Guzel bir olay yaptık ya sence de değil mi ? Ben okul zamanıda devam edeceğim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Guzel bir olay yaptık ya sence de değil mi ? Ben okul zamanıda devam edeceğim.
Ben senin açından dedim. Evet ben de okul zamanında devam edeceğim, sonuçta 11 gündür devam ediyoruz

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Durumlar nasıl? Ben 14 gündür hiç aksatmıyorum. Sadece bir gün 2 gün doğal ayran içtim, o da küçük bardaktan :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Yok. Pes etmedim. :)
En çok su ve ayran içiyorum. Zaten kola, kahve ve çay içmediğimden ve suyu sevdiğimden zorlanmıyorum. :)
Peki aynen devam o zaman ben içeceklerde degilde bu 10. günden sonra şekerli şeylerde zorlanıyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Beyler nabersiniz devam eden var mı? Diyeceğim ama en son devam edenlerde forumu bırakmış herhalde. Halktan Biri, lgsever, kaanm55

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Heyoo orada kimse var mıı?

Lauren

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Günde 3 litreden az su tüketmiyorum ve inanın yeterli su tüketmemek çok büyük kayıp. 3-4 sene evvel pek su tüketen biri değildim. Ki 2 günde 1 bardak su içtiğimi bile hatırlıyorum. o_OSu içmenin faydalarını yadsımak elbette mümkün değil. Her şeyden önce söyleyebilirim ki; ortalama 3 litre olmakla beraber günde yeterli miktarda su tükettiğinizde -tabii güne yayarak- cildinizdeki pürüssüzlüğü ve parlaklığı 2 haftada gözlemleyebiliyorsunuz.Tabii su bir etmen... Yeterli su tüketip herhangi bir değişim olmadığı kanısına vardıysanız muhtemelen beslenmeden kaynaklı bir değişim göremiyorsunuzdur. Bu durumda şekerli ve yağlı besinlerden uzak durmanızı öneririm.Çok güzel bir uygulama olmuş, zamanında burada olmayı dilerdim. Tekrarlanırsa mutlaka katılacaklardan biriyim. :)

Son mesajlar