LG G2 Kullanıcıları Kulübü

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aynen oyle ve tr cikisli cihazlarda radyo calismiyor...
Ben sahsen radyo olmamasini sorun olarak gormedigim icin sorun yok dedim ve ayrica g ekranindada smart tips ile lg health oluyo ki lg health bile romla önyuklu gelmiyo smart tips te g3 icin zaten kisaca bunlari ben sorun olarak gormuyorum ama lg yayinlayacagi orj. Stock lollipop a koyarsa koyar koymazsa koymaz

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonla konusurken bisey farkettim sesi hoparlore verip yüz hizasına tuttuğumda telefondan serin hava geliyor karsıdaki kisi konustukca gelio sustuğunda kesilior varmı denk gelen? :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Havayı nereden alırdı onu düşünmek lazım. O kadar küçük fanın da maliyeti zor ve işlevi küçük olurdu kanısındayım.
Telefondan anlarm parcalardan pek anlamam ama islemcinin hemen altına kucuk boyle donen fan olabilir gibime geliyor 😄

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Fan yerine metal bakır iletken maddeler sıcağı taşır :) bunu yapanlar da var galiba

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaslar bu g2 de ois var mı yok mu görmüyorum kamera icinde bisey oynamıyo her seyi denedim bakarken oynattm ama ise yaramıo ayrıca titretiom az engellemio gercek deil diye süphe etcem ama koskoca LG yalan diyemez demez de zaten .

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar bu g2 de ois var mı yok mu görmüyorum kamera icinde bisey oynamıyo her seyi denedim bakarken oynattm ama ise yaramıo ayrıca titretiom az engellemio gercek deil diye süphe etcem ama koskoca LG yalan diyemez demez de zaten .

aynen bende şüpheliyim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Hala elektrik yok hiç deilse G2m var full parlaklk mobil veri açık korkusuzca kullanıyorum ama suan 26 sarjm var 2 3 saat yeter 😎

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Lg nin L side koptu servise gidip arka kapak değişcem

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
İspanyada vodafone romu dağıtılmaya başlanmış
Buraya gelip gelmemesi beni ilgilendirmez zaten 1 aydr kullanyorum pek supriz olmadı g3 arayuzunude cok kullandgm icin 5.1 5.2 yide kesin vermesi lazm LG nin gerisini vermesede olur cunku bazı uygulamalar 4.4.2 den yavas açıliyor ve ART ile uyumlu olmasna ragmen.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar lolipop la birlikte kilit ekranına bildirim özelliği gelecek mi bilen var mı?

burak28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bende,de Lg G2 Var İtalyan Malı Distribütör Garantili Telefonum İtalya,ya Göre Mi Güncelleme Alır ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar Bende,de Lg G2 Var İtalyan Malı Distribütör Garantili Telefonum İtalya,ya Göre Mi Güncelleme Alır ?
Italyan sistemi var buyuk ihtimal oyleyse evet telefon halknda yazilim bilgisine bakn ital filan yaziomu bas harfi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu ilk zamanlarında kapsız kullandığım için kenarları zedelendi 1yıl full kasko ve garantisi var Muhtemelen kaskonun son ayındayım Bitmeden yollamayı düşünüyorum Sadece plastik arka ve ön yüzey değişecek Sizce yaparlar mı?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
597c505866508eeeda42ca3e99e9ab4b.jpg
Arkadaslar böyle kılıf var mı LG G2 için ya G3 un arkası fırçalı bayılıyorum o görüntüye.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Lollipop yükledim dokunmatik kalibrasyonu bozuldu ne yapmam gerekiyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonun kenarları yıprandı full kaskoya dahil mi? yenilerler mi plastik kasayı?