Discovery Elite mi yoksa Galaxy S4 mü ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş bu ne ya sanki discovery elite yi herkes kullnamışta telefon elinde kalmış yok çöpe atmış yok tamirciden çıkmamış bu ne yorumlar bu ne yerden yere vurmalar benim arkadaşım 7 aydır discovery telefon kullanıyor telefonda daha tık yok. ben xperia z kullanıcısıyım ve iki adet beraber aldım x peria z yi ikiside tırta bağladı şuan telefonu parça parça satıyorum ana kartı yandı telefonun anakart fiyatı 700 tl bide bunları düşünün diğer xperia z ise nişanlımın onunda ekranı kırıldı ekranı 450 tl şimdi bunlar benim başıma geldi diye sony yi yerden yere mi vurayım bırakın allah aşkına herkes ayrı kafadan ötüp duruyor.
ÖNCE GİDİN TELEFONU ALIN KULLANIN SONRA YORUM YAPIN !
ama şunuda unutmayın teknoloji şans işi sonuçta kul yapısı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben discovery aldim yere vurdum köşesi çokük hala ama süper çalişiyor hiç bir problem yok oğluma s4 aldim cebinde iç ekran patladi 450 tl bayildik

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben discovery aldim yere vurdum köşesi çokük hala ama süper çalişiyor hiç bir problem yok oğluma s4 aldim cebinde iç ekran patladi 450 tl bayildik

İc ekran patlamasi nedir ?
Z2 sizce dayanikli ve uzun vadelimidir?

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
S5 i kullandim ve hic begenmedim. Kamerayi acarken bile kasiyor. Rehber konusuna hic girmiyorum

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence sen git iPhone 5 yada 5S al kardesim. Hem rahat etmis olursun kullanim acisindan. Garantisiydi, kalitesiydi detdin olmaz. Gonul rahatligiyla kullanirsin telefonunu.

İphone o yonden iyi ama ben cok oyun oynayan birisiyim. İphone alip parali oyunlarla ugrasmaktansa , android alip özgürce kullanmayi tercih ederim.

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bende gm discovery ile ip5 var alacaksan iphone al derim gm geldiğinden beri bu ikinci servise gidiş :)

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar haziran temmuz arasi alicam telefonu . O zamana kadar daha iyi modeller cikarmi ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sony Xperia Z2 Bekliyorum Japonlar Hiçbir Zaman Yanıltmadı Beni :)

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
S5 i kullandim ve hic begenmedim. Kamerayi acarken bile kasiyor. Rehber konusuna hic girmiyorum

Yunus biraz az salla. Galaxy s5 de hiçbir yerde donma kasma vs şeyler yok. Ayrıca kamerada mükemmel.

Kendi telefonunu yüceltmek için s5 i yalan yanlış şeylerle kötüleme. Samsung rehber sorununuda çözdü. SDN nin incelemesinde de geçiyor.

Pil ile dalga geçen arkadaşlar şarj beni 2 gün çok rahat götürüyor. 3 günün de yarısına kadar. (Normal kullanımın biraz üstünde)

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yunus biraz az salla. Galaxy s5 de hiçbir yerde donma kasma vs şeyler yok. Ayrıca kamerada mükemmel.

Kendi telefonunu yüceltmek için s5 i yalan yanlış şeylerle kötüleme. Samsung rehber sorununuda çözdü. SDN nin incelemesinde de geçiyor.

Pil ile dalga geçen arkadaşlar şarj beni 2 gün çok rahat götürüyor. 3 günün de yarısına kadar. (Normal kullanımın biraz üstünde)

Ben media markt ta kullandim ve cok kasiyodu ama onlar halka acik oldugu icin cok karistirilmis olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
General mobile özellik ve performans açısından ustun olabilir ama kulllandıkça farkına varabilirsiniz ancak 2 kalite bir cihaz kamerası cokta kaliteli degil bir çok özellikte ferformans alamıyorsunuz

kullanan biri olarak tavsiye etmiyorum

gtos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende elite kullaniyorum. Sarj olarak cok iyi degil ama s3 ten daha iyi. Ayni sekildebses de cok yuksek degil. Kamera konusuna gelirsek on ve arka kamera muhtesem 6x zoom yapinca bile netlik bozulmuyor. Ayrica samsungun saçmalıkları yok.(dusuk pilde kamera acamama,ekran acikken ledin kapali olmasi gibi). Ekran parlakligi ortalamanin ustunde. Keskinlik harika fakat canlılık bakımından super amolede gore dusuk. Ayrica cihazda bulunan misafir modu gibi kucuk seylerin olmasi avantaj sayilacak duzeyde. Suana kadar oyunlarda hic kasma gormedim. Arayuzde ise ufak tefek sorunlar var ama touchwize kıyaslarsak yok denebilecek gibi. Ayrica ram kullanimi cok dusuk ram temizleye ihtiyac duymuyorum ve arkaplandaki oyuna geri dondugunuzde devam ediyor. Genel olarak telefonu begendim 5 gun onceye gitsem yine elite alırdım.

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar uzun bi arastirma sonucu z2 almaya karar verdim . Hepsiburada.com dan 2 gun once siparis verdim daha elime ulasmadi. İnsallah memnun kalirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fiyat olarak galaxy s4 le general mobile discovery elite birbirine cok yakın zaten aslında özellik olarakta elit daha iyi ama markasina güvenemiyorum sizce napmalıyım