Lg g3 mü? General Mobile Discovery elite mi?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
sadece bu konuda değil, forumun herhangi bir yerinde karşınıza antutu sonuçlarıyla çıkan kim olursa olsun cevap vermeyi bırakın, mesajını okumayın bile.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Lg g3 ve discovery elite arasında kaldım.sizce hangi telefonu almalıyım? Her açıdan degerlendiriseniz (fiyat,kalite, ekran, ses, kamera, arayüz vs.) Hangi telefon daha tercih edilebilir..
Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

Lg g3 al bence. Lg g3 ile 3 yil rahat edersin, belki daha fazla. Cunku yonga seti snapdragon ve custom romlar ile ozellikle de cyanogen m. ile cok uzun yillar seni idare edecek bir telefon.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Tabii canım antutu kafasına göre puan veriyor elitenin içindeki donanım da sahte snapdragon tamam sizsiniz adama bak performans ölçen diğer uygulamalarda da en üst düzeyde sonuç veriyor kitkat çıksın sonucunu da paylaşırım siz telefonu baya çöp ettiniz lg g2ye ben kötü mü diyorum sadece sonucu belirteyim dedim zorunuza niye gitti ki bu kadar ha eğer param geri elimde olsaydı ben de lg g2 alırdım yazılım desteği gerçekten berbat general mobile almayın aldırmayın elite kullanıcısı olarak söylüyorum bunu size

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabii canım antutu kafasına göre puan veriyor elitenin içindeki donanım da sahte snapdragon tamam sizsiniz adama bak performans ölçen diğer uygulamalarda da en üst düzeyde sonuç veriyor kitkat çıksın sonucunu da paylaşırım siz telefonu baya çöp ettiniz lg g2ye ben kötü mü diyorum sadece sonucu belirteyim dedim zorunuza niye gitti ki bu kadar ha eğer param geri elimde olsaydı ben de lg g2 alırdım yazılım desteği gerçekten berbat general mobile almayın aldırmayın elite kullanıcısı olarak söylüyorum bunu size
Hayır bu AnTuTu sonuçlarında saçmalamalar oluyor JBde 35000 alan g2, kitkatla daha stabilleşme ve hızlanmasına rağmen 32000 skor alıyor. Yani sentetik testler bunlar kagit ustunde. Elite kotu veya g2 kotu denmiyor. Sentetik testlere guvenmeyin deniyor..

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Hayır bu AnTuTu sonuçlarında saçmalamalar oluyor JBde 35000 alan g2, kitkatla daha stabilleşme ve hızlanmasına rağmen 32000 skor alıyor. Yani sentetik testler bunlar kagit ustunde. Elite kotu veya g2 kotu denmiyor. Sentetik testlere guvenmeyin deniyor..
sentetik test olsa grafik niye çalıştırsın ki test sırasında?

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Antutu hakkında konusulan mesajlari aninda geciyorum,okunmaya bile degmez.nexus 5'in 27 k aldiği testte g2 35k aliyo hadi eyvallah.

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sentetik test olsa grafik niye çalıştırsın ki test sırasında?

dostum sende bırak okumayı,herkes kendi kullandığı telefonu dünyanın en iyi telefonu olarak,kendi kullandığı markayı en iyi marka olarak görmeye başladı günümüzde

ayrıca antutu puanının yazdığını mesajı okuyupta anladığı halde,antutu puanının yazılı olduğu mesajı okumadan geçiyorum demek de ayrı bir ironi..

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
dostum sende bırak okumayı,herkes kendi kullandığı telefonu dünyanın en iyi telefonu olarak,kendi kullandığı markayı en iyi marka olarak görmeye başladı günümüzde

ayrıca antutu puanının yazdığını mesajı okuyupta anladığı halde,antutu puanının yazılı olduğu mesajı okumadan geçiyorum demek de ayrı bir ironi..

Basinda antutuyu gorunce okumadim zaten:)

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Telefon iyi ancak işin içinde General Mobile olunca hiç düşünülmemesi gerek ben Discovery aldım ancak daha yeni kitkat beta sürümü çıkıyor düşünün artık. G3 kesinlikle daha iyi. Şununda unutmayın bence hiç bir cihaz boşu boşuna ucuz olmaz :)

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Telefon iyi ancak işin içinde General Mobile olunca hiç düşünülmemesi gerek ben Discovery aldım ancak daha yeni kitkat beta sürümü çıkıyor düşünün artık. G3 kesinlikle daha iyi. Şununda unutmayın bence hiç bir cihaz boşu boşuna ucuz olmaz :)
Bu cihazlar zaten ucuz. Ha cin no name telefonlarindan almissin ha discovery almissin, ikisi de ayni ama cin branded telefonlar samsung veya lg gibi firmalara kafa tutuyor. Ornegin elimde xiaomi redmi note var, 160 dolara cinden aldim. Goruntusu ve hizi bakimindan note 3 ile yarisabilecek bir telefon. Acikcasi telefon piyasasi cok ucuz ama Türkiye'de cok pahali.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
G3 yeni versiyonu 805 işlemcili olucak Güney kore üretime geçiyor bekleyin G3.

Electrowizard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi olay şu.lg g3 ile elite arasında 900 tl fark var.bu farka değer mi lg g3? Yoksa lg g3 ile elite in karşılaştırılmayacağını herkes bilebilir
dur hele telefon yeni çıktı 16gb ile 500lira fark var bu arada belirtiyim 16gb 2000e çıktı 2-3 haftda belki daha az zamanda 1770 oldu 2 ay sonra 1500 arası değişir

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
bu iki telefon arasında bütçen g3 lük ise g3 ü al gmd isinse uzakdur daha kitkat gelmedi o fiyatlara nexus 5 al G3 yerine Z2 alabilirsin (burada da sony fanboyuğumuzu kabak çiçeği gibi ortaya çıkardık) :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
siz ne ictiniz beyler neyin kafası tamamen telefon hakkında bilgisi olmayan arastırmadan konusuyosunuz kardesim hic bişey bilmiosanız kıyaslaya bakın general mobile 32gb inanaın g.3le kapısır g2den bahsetmiyorum bile yapmayın beyler işkembeden atmayın yıgıdı oldur hakkını yeme demişler

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
siz ne ictiniz beyler neyin kafası tamamen telefon hakkında bilgisi olmayan arastırmadan konusuyosunuz kardesim hic bişey bilmiosanız kıyaslaya bakın general mobile 32gb inanaın g.3le kapısır g2den bahsetmiyorum bile yapmayın beyler işkembeden atmayın yıgıdı oldur hakkını yeme demişler

Ahahah akşam akşam ne güldürdün alt modelinin kendinden önce kitkat almasını ve telefonun yazılımının hatalarla dolu olmasını geçtim hiçbir konuda g2 ile yarışamaz bu telefon kasası pili yazılımı aksesuarları tasarımı kamerası kısacası herşeyi ile üstün ayrıca telefona doğru düzgün rom bulunmuyor. Olurda eğer bir gün kitkat alrsa bide 1 sene hata güncellemesi beklersiniz hala discovery kitkat beta da ayrıca ne rezil firnadr ki elite çıkacakken 801 ac ile geleceği söylendi 800 ile geldi fiyatıda daha yüksek geldi ağustosa gircez hala haber yok tamam türk firması ama bu kadar da olmaz bu telefona verilen paraya yazk.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 ü elitle karşılaştırmak, lg g2 yi elite'den üstün görmekle eş değer saçmalıkta.

varsa paran git al g3 32 gb ı, yoksa koş elite e, g2 ye bakma derim.

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
900 tl fark ne yaw
gm 1200
g3 32 gb 1800

arada dağ gibi fark var 600 tl için koşulsuz g3 alınır hafıza artırılabilir batarya değiştirilebilinir kamera 2014 2.çeyrek içersinde en üstünü 2k ekan var avantaj yada dezavantaj oyun oynarım dersen 2k alınmamalı ama ben günlük hayatta sadece sık kullanırım oyun haricinde derseniz g3 2. çeyreğe kadar çıkmış en iyi telefondur ve bugün 180-200 tl gibi bir indirime girdi

SrhT01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lg g3 ve discovery elite arasında kaldım.sizce hangi telefonu almalıyım? Her açıdan degerlendiriseniz (fiyat,kalite, ekran, ses, kamera, arayüz vs.) Hangi telefon daha tercih edilebilir..

g3 le dıscoveryı gercekten karsılastıralamaz ılla ıkısınden bırı olacaksa g3 tabıkı ama g3 kadar butcen varsa note 3 al derm bende 1 hafta burda kendımı yurttım lg g3 mu samsung note3 mu dıye note 3 aldım cok memnunum harıka otesı bır telefon lg ye o parayı verecegıne note 3 al keyfıne bak :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
g3 le dıscoveryı gercekten karsılastıralamaz ılla ıkısınden bırı olacaksa g3 tabıkı ama g3 kadar butcen varsa note 3 al derm bende 1 hafta burda kendımı yurttım lg g3 mu samsung note3 mu dıye note 3 aldım cok memnunum harıka otesı bır telefon lg ye o parayı verecegıne note 3 al keyfıne bak :)

Katılıyorum, iyi ki note3 alman konusunda seni teşvik ettim hem fazladan para ödemekten kurtuldun hem daha büyük ekran, aynı performans sadece biraz eski model ama bu pek bir fark yaratmıyor :)

G3mü Elitemi diye sorulmuş eğer g3 almaya bütçem yetiyorsa ve maddi sorunlarım yoksa elbette g3 alırım fakat g3 ile yapabileceğim her şeyi elite ilede yapabiliyorsam ve maddi olarak biraz sıkıntılarım varsa elite alırım.

Ekranda olan sanal tuşlara her zaman karşıyım bu yüzden elite daha cazip geliyor bana açıkçası.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
g3 2k başlangıç seviyesi bir telefon olduğu için çözünürlük dezavantajı var elite daha iyi performans verir oyunlarda fakat yazılım bakımından kamera vs dersen g3 tabii ki fakat o kadar paran varsa xperia z2 tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bi Elite kullanıcısıyım ram a bakma diyosun ama şu anda nerdeyse en önemli şeylerden biri ram dir.

teknoji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

LGG3 kardeşim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GMD Elite'tın LG g3 ten daha optimize oldugunu düşünüyorum. Dayanıklılık konusundada aynı. Pil konusunda da g3 pek iyi degil bence. GMD nin kasası genis ısınma olmuyor olsada performans düsürecek kadar degil. LG g3 te yarım saat oyun oynanırmı acaba :)) G3 ünde bircok +sı var ama Fiyat performans olarak GMD Elite diyorum :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
G3 performans olarak da kasa kalitesi olarak da elitden kat kat üstündür ve abartılacak kadar ısınmıyor :) Karşılaştırmak hata parası olan G3 alr zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabili elite derim, ayni işlevleri olan bir makine, hava atmak için parasi çok ve marka tutkunu olan g3 alabilir...

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
G3 performans olarak kullandığı panelin çözünürlüğü sebebiyle Elite den geridedir
Ayrıca g3 ün panelinden kaynaklı donanımsal bir ısınma sorunu olduğuna birçok forumda ve incelemede bende rastladım ama elime alıp denemediğimden henüz o konuda yorum yapamam
Bide kendi kendine kapanma sorunları olduğu söyleniyor
Elite inde arayüzünde biraz daha fazla optimizasyona ihtiyacı var gibi gözüküyor
Ama iki cihazında ortak olduğu bir nokta varsa o da şüphesiz diğer amirallere göre kat kat geride olan pil performansıdır :dirol:

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Para konusunda sıkıntınız yoksa G3 kat kat daha iyi bir telefon, tereddüt etmeden alabilirsiniz.