Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

koca kafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşalr elimde casper laptop var.. 1 gb ekran kartı gforce 320 m ve i.3 işlemci aynı zamanda 4 gb ram..black ops modern wware 2 ve battlefiled 2 yi raharca oynadım sıfır kasma ile..şimdi cod 3 ve battlefiled 3 yüklicem ama bilemedim kasma olur mu sizin de fikirlerinizi almak istedim..boşuna uğraşmayayım ?:huh:

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
mw3 rahat oynarsın yüksek ayarlarda zaten codu atariye bile yüklesen çalışır:)
bf3 ise ultra değilde medium da rahat oynarsın

koca kafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cod düşmanı gördüm seni :D eyvallah brada profil resminden de belli olduğu gibi bir battlefiled hayranısın benim gibi o halde halden anlarsın ; en düşük ayarlara bile razıyım :p bu arada cahilce soru olabilir ama leptop parçalrı değiitirlemiyor dimi ? yani elimdeki aleti sabit donanımla nasıl en yüksek performansa getirebilirim ? fun mı temizleteyim soğutucu mu alayım ? çok soru oldu dimi :D

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cod düşmanı gördüm seni :D eyvallah brada profil resminden de belli olduğu gibi bir battlefiled hayranısın benim gibi o halde halden anlarsın ; en düşük ayarlara bile razıyım :p bu arada cahilce soru olabilir ama leptop parçalrı değiitirlemiyor dimi ? yani elimdeki aleti sabit donanımla nasıl en yüksek performansa getirebilirim ? fun mı temizleteyim soğutucu mu alayım ? çok soru oldu dimi :D
evet bf hayranıyım çünkü daha gerçekçi geliyor,cod ise grafikleri yerinde saydığı için mw2 den sonra epey soğudum:)
laptop işine genlice aslında laptop oyun için uygun degil ama soğutucu alabilirsin oyun oynarken etkisini fark edersin bunun dışında ram yükseltebilirsin fakat pek etkisi olmaz.önemli olan ekran kartı oda malesef laptoplarda yükseltme imkanı yok:(

koca kafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladım brada..elimde 10 yıllık masaüsüt vardı ,faceteki videolar bile donuyordu artık düşün,elime para geçince leptop olsun çamurdan olsun dedik aldık :D ha çok şükür sorun çıkarmad ne yüklediysem çalıştırdı ama ileriyi düşünmedik :/ gerçi hep ilerisi çıkıyor kii belkide en sağlamından bir masaüsütü almak 5 sene kafa rahat etsin :D

abicim ama cod yapımcılarının kulağına gitmesin zaten codu raat oynuyoduk şimdi onlarında kafa bozupta battle gibi kasmasınla :D ( ama yorumuna katılmamak elde değil cod yerinde sayıyor )

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
ARKADAŞLAR SİZİN BANA TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ BİR ARABA YARIŞI OYUNU VARMI MODİFİYE YAPA BİLECEĞİM undergrand 2 yi oynadım başka lazım ve yeni olan multide olabilir ama nfs world gibi boost diye bişiyi olmasın (yavv adamlar 50.000 boost diyo 120 dolar bi araba yaklaşık 10.000 boost zaten) yani parada verilmez:unsure:

!!! tavsiyeleriniz için saolun !!!

Charlie Scene

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Nfs nin diger serilerini oynadın mı?

--- Mesaj Güncellendi ---

NFS Most Wanted oyna derim.Sonrasında NFS Carbon oyna bitir.NFS Prostreet oyna derim.Benim hoşuma gitmişti.. En son olarakta Undercover ve Shift oyna derim.. :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Oyun tavsiyelerini "Oyun Tavsiyeleri, İncelemeler, Tam Çözümler ve Yardım Başlığı" üzerinde yapıyoruz.

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar nsf world ve undergrand dışın daki (wanted, carbon) bunlar dışında bildiğiniz arabaya modifiye yapabileceğim bir oyun varmı

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadailar bana yeni ve modifiye yapabileceğim bir yarış oyunu tavsiye edebilirmisinz

--- Mesaj Güncellendi ---

hee pardon görmedim buraya bağladığınızı pardon

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bana ufa 500 mb ile 2gb arasında bir strateji oyunu önerebilirmisiniz :) zevkli olsun :D Tropico 4 modern.. gibi bir oyunda olabilir savaş da olablir :D

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
@IuTKuI 'a katılıyorum ben de oynuyorum şu an güzel oyun rpg seenlerin oynaması lazım :)

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar bir çoğunuz brick-force oyununu duymuştur. şu anda vip açık beta sı yayında olan bu online fps tarzı oyun çok mükemmel bir farklılık deneyimi yaşatabilir sizlere eğer denemek isterseniz ve online çatışma oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren bu oyunu herkese açık versiyonu çıkmadan sizde oynamaya başlamak isterseniz arkadaş davetiyesine ihtiyacınız olacaktır. Web sitesi ve oyun tamamen türkçe dir . Oynamak isteyenlere davetiye gönderebilirim.

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben oynarim seninle...nickname yada email adresini verirsen steame eklerim ....

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bu portal 2'yi bir arkadaşımda önerdi. Multisi bu kadar zevkli mi yahu gerçekten de ? Oynayanlar bir yorum yapsalar :)

- - - Updated - - -

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Genelde RPG oynayan biriyim hatta kolay olay RPG dışında oyun oynamam bu güne kadar hap batı RPG lerini oynadım SKYRİM DRAGON AGE FABLE gibi bugün canım J RPG çekiyor PC için bildiğiniz bi J RPG var mı acaba

passkeys

Asistan
Reaksiyon puanı
2
öncelik otomobil ,

tır , otobüs de olabilir.

3d driving school , euro truck ,rus yapımı var bi tane bunlar haricinde tavsiye:wink:

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Pes 2013'ü merakla bekliyorum,Trailer'i fena değil ama Fifa'da çok büyük atak yapabilir,2012'de Fifa daha iyiydi denilebilir.

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öncelik otomobil ,

tır , otobüs de olabilir.

3d driving school , euro truck ,rus yapımı var bi tane bunlar haricinde tavsiye:wink:
''scania truck driving simulation 2012'' yeni çıkan bir simulasyon oyunu,bu türde daha öncede bi kaç oyun oynamıştım ama bu diğerlerine göre bence daha güzel bi oyun olmuş,bu tarz oyun arıyan herkesin denemesini tavsiye ederim..

filozof07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ROME:Total War şiddetle öneririm tam bir strateji oyunu bu oyun yüzünden 9. sınıf tarih ortalamam 97.5 :D :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Race Driver GRID.
RaceDriverOne_02.jpg

CDG0.jpg

YEWU.jpg

LT1Q.jpg

Özellikle Drift yapmak çok zevkli.

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier şiddetle tavsiye ederim

tom-clancy-ghost-recon-future-soldier-e3-screens-2.jpg

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar şimdiye kadar oynadığınız oyunlardan birini en iyi olarak seçin desem hangisini seçersiniz