WLM 2011 Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar WLM 2011 versiyonunu kurdum geçenlerde.Sorunum şu facebook hesabımla birlikte kullanıyorum msni.Ama facebook da yeni bir kişi eklediğimde msn de o kişi sohbet bölümünde gözükmüyor bazen.O kişi bana face den mesaj gönderdiğinde de isim yerine "Facebook hesabınızdan biri:SLm" gibisinden mesela ileti geldiği görünüyor.kişi listeniz güncellenmediğinden falan diyor.Şimdi sorum şu ; ben bu kişi listesini nasıl güncellerim 1 , 2. si ben msn plusı da yükleyemiyorum bu zıkkıma yahu arkdaşlar o da lazım oluyor bazen bana varmı bu konularda bilgisi olan,teşekkür ettim şimdiden.. :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Plus uyumlu değilmiş daha hacım :) Sitesinden aldım

Messenger Plus! Live'ı kullanmak için gereken tek şey Windows XP ya da üstünü gerektiren Windows Live Messenger (MSN Messenger'ın son sürümü)'dır. Messenger Plus! Live Windows Live Messenger 8.0 ila 14.0 (2009) sürümleri ile uyumludur ve Windows XP ve Windows Vista'nın 32bit ve 64bit sürümlerinin üzerine yüklenebilir.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
Messenger Plus! Live Windows Live Messenger 8.0 ila 14.0 (2009) sürümleri ile uyumludur ve Windows XP ve Windows Vista'nın 32bit ve 64bit sürümlerinin üzerine yüklenebilir.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Plus uyumlu değilmiş daha hacım :) Sitesinden aldım

Messenger Plus! Live'ı kullanmak için gereken tek şey Windows XP ya da üstünü gerektiren Windows Live Messenger (MSN Messenger'ın son sürümü)'dır. Messenger Plus! Live Windows Live Messenger 8.0 ila 14.0 (2009) sürümleri ile uyumludur ve Windows XP ve Windows Vista'nın 32bit ve 64bit sürümlerinin üzerine yüklenebilir.

:thumbup1: eyvallah hacım saolasın.Napalım bekliycez :)