Kendi Hit Programınız Olsun / Kelime Bazlı Organik Hitler / Limitsiz Hit! / v5 çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

myzifir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi Hit Programınız Olsun / Kelime Bazlı Organik Hitler / Limitsiz Hit! / v5 çıktı! + EXTRA!!

MYZIFIR V5 ÇIKTI

d2jWmp.png

Aq20WB.png

Referans site belirleyebilirsiniz istediğiniz site olabilir ( Google, Facebook, Youtube v.s )

1 İpten birdaha hit gelmez full farklı iplerdir. Tek İp değildir
Aynı anda 3-4 kelimeye hit gönderimi yapabilirsiniz. Yani tek kelime sınırı yok.
Tek lisans ile çift pcde çalıştırabilir. Ne kadar çok pcde çalıştırırsanız hit artar.
Jinglink tabanlı ve jinglink exe si kullanılarak tasarlanmıştır. Source kodlarının %80 i kullanılmıştır. Spam kaynaklar ve ipler tamamen arındırılmış v3 e ek olarak 400 tane ek kaynak adresi eklenmiştir.
Hitlerin bir çoğu abd dir çin hiti yoktur tr %5-10 civarı dır.
downloader ( ip indirdiği ) için virüs olarak algılanabilmektedir.
Günlük şu kadar hit alırsınız diyemiyorum. 1k da alabilirsiniz 10k da hiçbir şekilde yorum yapamıyorum v3 de birkaç kez olay yaşadım sen örn 4k dedin 2k geldi gibisinden.

Hediyemiz Extra program !

rVLmWV.png

Extra programdaki hit miktarımız malesef orjinaline göre düşüktür ancak zamanla artacaktır.
Bölge seçimi yaparken hit miktarında ciddi azalmalar olabilir.
Sitede gezme ayarı 300 saniyeye kadardır.
Tam source alınamadığı için günlük 10000 dakika verilmektedir.

k0ed.jpg

Hitler sayyacda güzel bir şekilde gözükmektedir. Referanslar görülmeyebilir.

Google üzerinden gönderildiğinde sayyaç örnek resimler:

oY92Zm.png

www.Myzifir.com Referrer takibi: Son 20 Referrer, Son 20 SE referrer, Son 20 arama öbeği - Sayyac.com

Diğer sayaçlar hakkında birşey diyemem göstermeyenlerde oluyor. Sadece googleden de değil facebooktanda, youtubedende, bingdende, yahoodanda, youtubedende, yada istediğiniz bir siteyi referans yazabilirsiniz.

örnek bir deneme whos anlık hit ( bu büyük patlama hitimizin ulaşabildiği en uç nokta anlık olarak ):

http://e1301.hizliresim.com/15/m/j3ksc.png

sayyac için eski programdan: http://f1209.hizliresim.com/11/5/cpgx1.png
normal hitler bunlardır ama şanssız günlerde günde 2-3k gönderebilir. ama istisnadır. Programımız yukarıdaki fiyatındadır ve o fiyat kalitesindedir yani 1000 tllik bir kalite beklenemez.
Programı bir kere alacaksınız sınırsız şekilde kullanabileceksiniz. Herhangi bir sınırlaması yoktur.Sadece 1 site içinde değildir site sınırlaması da yoktur. Vps de kullanma daha uygundur ama masaüstü pclerdede çalışır.
Program ücretsiz bir sistem üzerinden çalışır. Program düzenlenmedir.
Programı alıp sonra ben kullanmıcam iade istiyorum v.s demeyiniz iade yapmıyorum. Beni tanıyan tanır. Bazı arkadaşlar var konuyu baltalamaya çalışan her nasıl bir yorum oluysa olsun cevap vermeyeceğim.

NOT: Programı almadan önce jinglink ve jinglinke dair herşeyi silin. Yoksa jinglink açılabilir.

29,99TL

Ödeme:
Eft ( Hesaba geçtiği anda )
Halkbank ( Havale, Anında )
Sanalpazar ( Anında )
Paypal ( Anında )

HIZLI İŞLEMLER:

1dk içerisinde program elinizde olsun
hemen programı istiyorsanız:
http://www.myzifir.com/

LISANS KONTROL PROGRAMI: http://www.myzifir.com/MYZIFIRLISANSKONTROL.rar

ÖDEME:
paypal adresi: odeme[MENTION=57351]Outlook[/MENTION].com
işbank: Şube adı yerköy yozgat
hesap no: 5920-0467278
ıban: TR590006400000159200467278
MUAMMER ŞAHİN
halkbank: Muammer Şahin
01011059 / HALK BANKASI YERKÖY/YOZGAT
TR07 0001 2009 7860 0001 0110 59
Ödeme yaptıktan sonra iletişime geçiniz
PM: http://www.r10.net/private.php?do=newpm&u=52730
Yada R10 Dışı v.s

iletişim: Pm veya

detaylı bilgi için skype ekleyiniz

Bayilikte veriyoruz 200TL ( Hit satışı program satışı değil )
Bayilik almadan hit satışı yapamaz vaya hitleri ticari alanda kullanamazsınız.

NOT: Programdaki lisans kodunu kaybetmeyiniz. Bir yere not alın eğer programı kaybederseniz geri verebileyim. Aksi taktirde birşey yapamam.

Programı aldım,VPS'te kullanıyorum.Hit sayısında mükemmel bir artış var.Alexa'da çok iyi geriledi sitem.Ekstradan hitler Google kelime bazlı geliyor ve ziyaretçiler ortalama 10 dakika sitede dolaşıyor.

Eski versiyonunu da almıştım.
Arkadaş çok ilgili ve yardımcı olur her konuda hiç çekinmeyin.
Teşekkür ederim.

Öğleden sonra 4 gibi ekledim.

Saatte ortalama 500 yeni hit geliyor. Bunları kendi isteğinize göre programlayabildiğinizden %75 organik %25 direk ziyaret olarak ayarladım, sorunsuz çalışıyor. Yer olarak Amerika ağırlıklı ardından Türkiye dahil tüm Avrupa ülkelerinden var azar azar. Ortalama 3 sayfa ziyaretinde bulunuyor ve 1 dakikayı aşkın sitede kalıyorlar (programdan ayarı yapılabiliyor)

İlk deneyimlerim bunlar. Hit almasını istediğim siteyi düzenlediğim için sürekli size istatistiği paylaşamıyorum; ancak saatte 500 ortalama hit geliyor ;) Teşekkürler tekrar program için..

Bir adet lisans alinmistir program cok faydali cidden harika calisiyor hitler acaip yukseldi cok tesekkurler :)

V3 zamanında almıştım, bugün V4'e yükselttim. Süper bir programdı zaten, satan abimiz de delikanlı biri.

Teşekkürler.

4 aydır bilfiil çalıştıyorum. Adsense hakikaten zararsız, çünkü ziyaretçiler geziyor. Vps olarak da http://www.r10.net/vps-hosting/1405...stelik-10gbps-ddos-firewall-opsiyonu-ile.html Paket-Y-3 tavsiye ederim. Bende bunu kullanıyorum. Ayrıca plesk falan da kurulu. :)

paypal üzerinden bir adet program alındı, gayet başarılı :)

Muammer ile daha önceden tanışmışlığımız ve ticaretlerimiz var. Kendisi bundan 1 sene önce bana bir söz vermişti yeni versiyona yükseltmeyi ücretsiz yapacağım diye ve sözünde durdu. Yoksa 20-30 liranın peşinde değiliz ama sözünü unutmayıp tuttuğu için kendisine teşekkür ettim. Hatta içim rahat etmedi yinede ödeme yapmak istedim ama canın sağolsun cevabını aldım. Eline koluna emeğine sağlık muammer hayırlı işlerin olsun.

781X2m.png

bir adet aldım, programı ilk açtığımda buna mı para verdik, tüh dedim. ama ufacık program çok güzel çalışıyor, tavsiye ederim. MyZiFiR de ilgili bir arkadaş, sağolsun.
Ürünü satın almamla beraber 15 dk içerisinde herşeyi ayarlayıp hizmete sundu yazılımı arkadaş.Kesinlikle öneriyorum.

program çok iyi herkeze tavsiye ederim :)

Program güzel bir işlevi var. Teşekkürler

Program çok güzel işliyor günlük 10K`hit görüyorum.

programı başta ayarlıyamadım arkadaş sağolsun her yazışımda hızır gibi yetişti yardım etti sitemin yeni olmasına rağmen 5 milyonluk düşüş yaşadım hitler git gide artıyor kısa süre sonra resim eklicem tavsiye ederim :)

programı dün aldım. size şukadarını söyliyim kesin alınıcak bir program. en kötü zamanda 25 aktif ziyaretci oluyor. hitler uçtu :)

[/COLOR]1 adet lisans alındı ve deneme yapıldı. Gerçekten başarılı bir program. Arkadaş da oldukça ilgili ve yardımsever. Ödemenin ardından anında teslim edildi program ve sorunsuz çalışıyor. Gerçekten memnun kaldığım ender alış ticaretlerinden birisi son zamanlardaki, teşekkürler.

Ürünü sorunsuz teslim aldım gereken ayarları arkadas saolsun kendisi yaptı.

Bir adet program satın alındı, başarılı bir program organik hitler geliyor. teşekkürler

1 adet alındı , Program çok başarılı, Tavsiye ederim

arkadaş programı teslim etti.Takıldığımız yerlerdede saolsun yardımcı oldu teamwiever ile bağlanarak ilgili bir arkadaş tşkler.

ilk programı zamanında kullanmıstım. Zifir arkadaşımda zaten işini temiz yapan bir insan tavsiye ederim bende alıcam yakında :)

Detay bilgisi alabilir miyim kullanmayı bırakınca sitelere zararı oluyor mu

hit programı alınmıştır ilgili bir arkadaşımız çok tşkler

arkadaş sağolsun yardımcı oldu. alışveriş gerçekleşti. iyi bir program tavsiye ediyorum

bir adet sorunsuz şekilde lisans alınmıştır.

Program sorunsuz çalışıyor. 2 günde 20k tekil hi geldi. Site yeni ve alxada iki günde bir milyonluk düşüş oldu.

Proğramı satın aldım arkadaş güvenilir bir o kadar saygıdeğer bir insandır. Sağolsun..

1 adet satın alındı , kuruldu ilgili bir arkadaş.Bu arada program harika...

1 adet msn üzerinden sipariş verildi odemesi yapıldı.

Ürünü sorunsuz teslim aldım gereken ayarları arkadas saolsun kendisi yaptı.

akmaster_91 Nickli Üyeden Alıntı
Program alındı arkadaş saolsun kurulumu ve anlatımını yaptı.

Program alındı, kuruldu, kullanıldı.
Almanya VPS'e kurdum. Dolayısıyla hiç kapanmıyor.
Google refli değil direk gönderim yapıyorum.
Genelde US trafik geliyor bana. Azbişey endonezya malezya ve çin de geliyor.
Ama bariz üstünlük Amerika'da.
Açılan siteyi göremiyoruz, bizim siteyi açan da göremiyor. Program herşeyi arka planda hallediyor.
Organik hit çekmek ve Alexa'yı hedef alan ve amaçlayan program hedefini ve amacını yerine getiriyor.

Teşekkürler.

N3FR3T Nickli Üyeden Alıntı
1 adet alındı teslim edildi program bakalım ilerki günlerde yorumlarimi paylaşirim. İlgili bir arkadaş teamdan vs yardimci oluyor.

Program alındı.arkadaş her soruma sagolsun cevap verdi. Hitler patır patır geliyor.

msn ekledim.

Edit: Ürünü satın aldım. Problemsiz çalışıyor. Hit geliyor teşekkür ederim.

Program alındı. Gayet başarılı bir şekilde devam etmekte. Teşekkür ediyorum hayırlı işler.

program alındı, teknik servis çok hızlı ve sabırlı :)

Bu programı tuttuum! :) Başarılı ve güzel ! Teşekkürler MyZifir !

Program 24 saat açık kaldığı zaman 19K'nın biraz üzerinde bir kullanısı gönderiyor ve kullanıcılar çeşitli ülkelerden geliyor. Programı 1 haftadır falan kullanıyorum sadece 2 tam gün açık bıraktım ve diğer günler ortalama gelen hit 3-5K arası google'da sıra olarak yükselmesi çok zor olan bir kelimede 57'nci sıraya yükseldi sitem ( sitem ilk 500'de bile yoktu :) )

Fakat şöyle bir durum var birden o hiti göndermeniz program ile siteyi üst sıralara çıkartabiliyor fakat sonradan o hit aniden kesilir ise siteniz dibe vurabiliyor. Buna dikkat etmeniz gerekir.

Hayırlı satışlar.

Myzifir: Hit kesilme durumu yoktur asla. sürekli olabilecek bir yöntemdir.

1 Adet lisans satın alınmıştır.Hızlı gönderi için teşekkürler

1 adet lisans alındı teşekkürler

1 adet lisans alındı teşekkürler

1 adet lisans alınmıştır

1 adet program alındı

----