Arama sonuçlarınız

1. Laufeyson

Öneri Bisiklet için suluk matara ve ayna tavsiyesi

Çanta güzelmiş, ayna hakkında bilgim yok. Hayırlı olsun.
  2. Laufeyson

Öneri Bisiklet için suluk matara ve ayna tavsiyesi

https://www.decathlon.com.tr/500-matara-kafesi-id_8544846.html https://www.decathlon.com.tr/softflow-matara-800-ml-id_8407239.html https://www.decathlon.com.tr/matara-mavi-650ml-id_8585258.html Şu modellere bakabilirsin.
  3. Laufeyson

Soru Acil Durum Uyarısı

Sadece Vodafone ve IOS kullananlara geldi sanırım.
  4. Laufeyson

Soru Black Widow filmi ile ilgili soru

Arkadaşınız da bir kısmını anlayabilir, siz tamamen anlayabilirsiniz.
  5. Laufeyson

Yardım Türk Telekom internetinde internete izinsiz giren kişileri internetten nasıl çikartabilirim?

Modem arayüzünden bağlı olan cihazların MAC adresini görebilirsiniz. O MAC adreslerini MAC filtreleme/yasaklama bölümüne yazabilirsiniz. Böylece o kişiler bir daha internetinize bağlanamaz.
  6. Laufeyson

Öneri Hangi Görünüşü Almaliyim (Skin)

Bence de Vahşi Batılı alsaydın. Daha hızlı kayıyor.
  7. Laufeyson

Efsanevi kostümleri LoL’den yavaş yavaş geçiriyorlar. Yasuo’nun Gecenin Kılıcı kostümü var mesela. Ama ne zaman gelir, gelir mi bilmem.
  8. Laufeyson

Anket Bir Telefona En Fazla Kaç Tl Verilmeli

Hiçbiri 2 yılda kullanım sorunu çıkarmaz. Varsa örneğiniz buyurun. Çok zamandır sürekli telefon alınmak isteniyorsa 10000 tl vermek gerekiyor diyorsunuz, bu düşünceyi aşmanız gerekiyor. 10000 tl altına da gayet güzel cihazlar var.
  9. Laufeyson

10.000 TL altında çok fazla sayıda iyi telefon var. Yukarıdan aşağıya sıralıyorum; 12 mini, 11, XR, S20FE Snapdragon, Note 10 Lite, A72, A52, Poco X3 Pro, Poco X3, Realme 7. Çok düzgün telefonlar varmış :)
  10. Laufeyson

Evet kostümlü oynamak güzel ama mesela başka bir oyun almak, veya başka bir ihtiyacın varsa onu yapmak daha önemli. Başka bir ihtiyacın yoksa kostümü alabilirsin, veya rp yi yatırıp beklersin kostüm gelir.
  11. Laufeyson

1 yılda 20 tane civarı kostümüm var, para yatırmadan. Lig atlama,clash, her hafta sandık alma gibi artıları kullanmak gerek.
  12. Laufeyson

Oyun geçen sene çıktı :D ? Bence para vermeye gerek yok ama yine de sen bilirsin. Baktım kostümlere senin için, ikisi de destansı. LoL’deki gibiyse özel replikleri yok. Yasuo’nun efsanevi kostümlerini bekleyebilirsin almak istiyorsan.
  13. Laufeyson

Bence Wild Rift için kostüm almak mantıksız. Zaten çok kostüm yok, oyun görevlerle vs. sürekli sandık, ödül veriyor diye biliyorum. (tabii değişmediyse)
  14. Laufeyson

Wild Rift'te kostüm alınca ne oluyor?
  15. Laufeyson

Öneri Apple, Iphone'ları Kasten Yavaşlatmaya Devam Ediyor. Türkiye Deki Kullanıcılar Nasıl Bir Yol Izlemeli?

Güncellemelerdeki hatalarla bu tarz durumlar oluyor. Mesela IOS 14.1 güncellemesini ilk yükleyen kişilerde aniden pil sağlığında düşüş yaşanmıştı. Telefonunuzu güncellemeden önce güncellemeden sonra ne olacağını öğrenmeniz gerekli. Mesela iPhone Xr sahibisiniz ve IOS 14.7 ye yükseltmek...
  16. Laufeyson

Rehber Türknet Gigafibere Geçtim!

İnternet kurulup hız testi sonuçları gelene kadar tahminler yürütmeye gerek yok bence. Haftaya pazartesi sanırım. Bu başvuru yaptım konusu anladığım kadarıyla.
  17. Laufeyson

Soru İphone 6S Plus Virüs Bulaşmışmıdır

Sanmam.
  18. Laufeyson

Rehber 2021'de iPhone 11 Alınır Mı? 2 Haftalık Deneyimlerim

1 yılda öyle aman aman bir performans düşüşü yok. Ben 2 günde 1 şarj ediyordum şimdi 2. günün yarısında şarj ediyorum veya 2 günde 1 oluyor yine. Ama son sürümlerden IOS 15'e güncellemek yanlış olacak ilk çıktığında. Geçen sene güncelleyen bazı kişilerin pil sağlığı 1 haftada %5-7 düşmüştü.
  19. Laufeyson

Rehber 2021'de iPhone 11 Alınır Mı? 2 Haftalık Deneyimlerim

Güzel inceleme olmuş. Ekran parlaklığı açık havada en yüksekte bile yetmeyebiliyor. 12 mini tabii ki özellikleri bakımından daha iyi ama adı üstünde mini. Küçücük bir cihaz almaktansa iPhone 11 alıp 5 yıl rahatça kullanmak daha mantıklı. 4 ay sonra ben de 1 yıllık deneyim yazısı yazarım ama o...
  20. Laufeyson

Haber Huawei P50 Ne Zaman Çıkacak?

Huawei P50 serisinin tasarımının sızdırılmasının ardından tanıtım tarihi de doğrulandı. İlginç görünen dörtlü kamera tasarımıyla gelen P50, Snapdragon 888 işlemcisinden güç alıyor. Huawei CEO’su Richard Yu, yeni P50 serisinin 29 Temmuz'da tanıtılacağını açıkladı ve "Mobil fotoğrafçılıkta yeni...
  21. Laufeyson

6K biraz fazlaya kaçıyor gibi bence. Başka görüşler de bekliyorum.
  22. Laufeyson

Hatırlıyorum da 6-7 sene önce normal bir telefonun fiyatı 3000 TL yi geçmezdi. 7 sene öncenin amiral gemisi iPhone 5 bile 3000 TL’yi geçmemişti. Zamanla iPhone 8 serisi ve android amiral gemileriyle birlikte bu fiyatlar 5000TL’ye çıktı. Son zamanlarda yeni çıkan iPhone 12 serisi, android...
  23. Laufeyson

Yardım Türknet Online Işlemlere Nasıl Girilir?

Başvuru tamamlanınca size SMS olarak kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecektir.
  24. Laufeyson

Yardım Apple’dan gelen sahte posta

Tıklayan arkadaşa söyledim :) Tıklamamış olmanız daha iyi.
  25. Laufeyson

Linke tıkladıysanız güvenlik amaçlı şifrelerinizi değiştirip iki faktörlü doğrulamayı açabilirsiniz.
  26. Laufeyson

Evet mail sahte, tıklamanızı önermem.
  27. Laufeyson

Soru 2500 Tl Civarı Telefon Önerisi

Oppo A73’e bakabilirsiniz.
  28. Laufeyson

Yurt Dışından Iphone Getirtmek

Onu bilemiyorum maalesef.
  29. Laufeyson

Yurt Dışından Iphone Getirtmek

IMEI kaydı yaptırmanız gerekiyor. Yaklaşık 2000 TL gibi bir ücreti var. Garantisi olmayacak cihazın.
  30. Laufeyson

Fiyatını Tamamen Hak Eden Telefonlar Neler?

Katılıyorum, S20 FE'nin Snapdragon'lu versiyonu alınabilir durumda bence.
  31. Laufeyson

En az 1 tane vardır bence abi.
  32. Laufeyson

Sorum şu: Size şuan piyasadaki telefonlardan hangisi/hangileri fiyatlarını tamamen hak ediyor? Cevaplarınızı cihaz ve nedeni olarak bekliyorum. Bence iPhone 12. Evet fiyatı pahalı ancak 6-7 yıl kullanma ömrü; bu süre zarfında harika kamera, her oyunu hep oynayabileceğiniz işlemcisi, 2 günü...
  33. Laufeyson

Yardım Yurtdışına Bisiklet Satacağım Dolandırılma Ihtimalim Nedir?

%100 ihtimalle dolandırıcı. Parayı atmış gibi yapıp size sahte mail bile atıyorlar, dikkatli olun derim.
  34. Laufeyson

Anket Gta V Vs Gta 4

Rockstar Games'in belki de en çok sevilen iki oyunu GTA V ve GTA 4'ü karşılaştırıyoruz. Detaylı olarak karşılaştırmayı yapacağız ancak benim bu konudaki asıl amacım sizlerin görüşleri. Sizlerden ricam hangi oyunu daha çok sevdiğinizi ve nedenini yorum olarak yazmanız. İki oyunun da...
  35. Laufeyson

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

@The Punisher yönetim daha yeni değiştiğinden tam düzene girmesi için biraz zaman vermek gerekiyor. 1-2 gün sonra yine Jarvisit’i etiketleyip sorarsanız net cevaplar alabilirsiniz. Moderatörlere sitem etmek yanlış olur şu anlık.
  36. Laufeyson

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

İlk katılan ben olayım o zaman. Katılan herkese başarılar dilerim.
  37. Laufeyson

Rehber 4.000₺ Sistem Önerisi Temmuz 2021

Güzelmiş, eline sağlık. Ben de daha sistem toplatacağım size :D
  38. Laufeyson

Realme 6 Kılıf

Realme 6 Pro: 163.8 mm boyunda 75.8 mm eninde Realme 6: 162.1 mm boyunda 74.8 mm eninde O nedenle uymaz.
  39. Laufeyson

Telefon Sorun

Tuşlarda sıkıntı var o zaman, garantisi duruyorsa göndermeyi deneyebilirsiniz.
  40. Laufeyson

Ios 14.6 Kasıyor

Telefonu sıfırlamanızı öneririm. Muhtemelen sorununuz düzelecektir. Ek bilgi: IOS ve Android taraflarında güncellemeler sonrası oluşan sorunları çözmek için ilk olarak cihazı sıfırlamanızı öneririm, eğer sorunlar devam ediyorsa servise gönderebilirsiniz. Ayrıca IOS sürümlerinde 15.1, 15.2 gibi...
  41. Laufeyson

Soru Bu Şarj Aleti Orjinal Midir?

Orijinal değil sanırım ama hiç bulaşmaya gerek yok. Hızlı şarj, ısınma gibi sorunları varmış. Orijinali 200 tl ise neden 50 Tl'ye satıyorlar düşünmek lazım. https://forum.shiftdelete.net/konular/bu-ikisi-arasindaki-fark-ne.750799/ Daha önce de benzer bir konu açılmıştı.
  42. Laufeyson

Soru Bilgisayar Ve Telefon Hz Değerleri Farklı

Sıkıntı olacağını sanmam.
  43. Laufeyson

Telefon Sorun

Tuşlar bozulmuş sanırım.
  44. Laufeyson

Rehber Intel BITS ile UEFI BIOS Testi Yapma

Eline sağlık :)
  45. Laufeyson

Soru Black Widow Filmi Hakkında Düşüncelerimiz

Bence de bir Loki olamaz. Orta düzey evet, kötüye biraz daha yakın gibi.
  46. Laufeyson

Ben de nedense son 1 saatini beğendim :D Ayrıca en önemli bölüm after-credits bence.
  47. Laufeyson

Realme 7 Pro Mu Redmi Note 9 Promu

Realme 7 Pro derim. AMOLED panel, 65W hızlı şarj, daha stabil yazılım gibi artıları var.
  48. Laufeyson

Bildiğiniz gibi Black Widow filmi 9 Temmuz’da vizyona girmişti. O zamandan beri birçok kişinin izlediğini tahmin ediyorum. Bu konuyu açma amacım şu; Black Widow izleyenlerin aralarında görüş paylaşımı yaparak filmi değerlendirmeleri, izlemeyenler için de kafalarında bir fikir oluşturmaları...
  49. Laufeyson

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Şuan buraya bir şey yazmaya gerek yok. Biraz zamanla tüm mesajlara yanıt verilecektir zaten.
  50. Laufeyson

Moderatörler Neden Gidiyor(Lar)?

Olur tahminimce
  51. Laufeyson

Moderatörler Neden Gidiyor(Lar)?

Kendi isteğimle ayrıldım?
  52. Laufeyson

Soru Kablonet Internet Paketi

Ben de bir ara hiç hız düşmesi yaşamamıştım. Ama paketin içeriği bu.
  53. Laufeyson

Soru Kablonet Internet Paketi

6 veya 7 ile sabah 5 e kadar hız 25 e düşüyor.
  54. Laufeyson

Soru Youtube Tam Ekran Geçerken Çok Geç Geçiyor Bir Çözümü Yokmu?

Haklısın. Vardır PcBilgilisi’nin bir bildiği.
  55. Laufeyson

Soru Youtube Tam Ekran Geçerken Çok Geç Geçiyor Bir Çözümü Yokmu?

Donanımsal olduğunu düşünüyorum.
  56. Laufeyson

Söyle Rahatla V.2

En güzeli bu bence emojilerden.
  57. Laufeyson

Arada Kaldim

Yurt dışı cihaz almanızı önermem.
  58. Laufeyson

Yardım İnternet Kopma Sorununu Nasıl Çözeceğim

Konular doğru kategoriye açılmalıdır ve daha önce açılmış konular açılmamalıdır.
  59. Laufeyson

Öneri Sett'i Yaparken Ne Düşündüler?

Matematik olarak çok dengeli :D
  60. Laufeyson

Öneri Max 4000Tl Telefon Önerisi

A52 ve Poco X3 Pro bakabilirsiniz. iPhone 7 Plus’ın 2021 yılında neden alınır açıklayabilir misiniz?
  61. Laufeyson

Yardım Pubg Mobile Güncelleme Hatası

https://forum.shiftdelete.net/konular/pubg-mobile-guncelleme-gelmedi-hatasi.757737/ Bu soruna benzer mi?
  62. Laufeyson

Öneri Samsung Ve Xiaomi Arasında Kalmak

Neden ki?
  63. Laufeyson

Yardım İngilizce Hakkında

Şöyle açıklayabilirim; Örnek cümle; “When I went into the room…” buradaki anlamı odaya girdiğim zaman. WH Question kelimeleri olumlu cümlede kullanılırken genelde cümle 2 kısma ayrılmıştır. Bu olduğu zaman bu oldu, bu zaman bu oluyordu gibi. Örnek vermek gerekirse “When teacher entered the...
  64. Laufeyson

Soru Bu Mümkün Olabilir Mi?

Seni kandırmış. Soyadını, kredi kartı vs bulması imkansız.
  65. Laufeyson

Sdn 2021 2. Röportajı | Jarvisit Sorularınızı Cevapladı

Uzun zamandır beklenen SDN Forum 2021 2. Röportajı karşınızda. Hiç uzatmadan direkt @Jarvisit ile olan röportajımıza geçiyorum. Soru: SDN Forum'da en sevdiği 5 üye kimdir?(Berk) Cevap: Bu soru için ayrım yapamam. SDN Forum’daki herkes benim için değerli. Soru: SDN'de olan işi/görevi nedir...
  66. Laufeyson

Yardım Tl_Wr702N Firmware Kurulumu Nasıl Yapılır

En baştakini dener misin?
  67. Laufeyson

Link atar mısın inceleyeyim.
  68. Laufeyson

Sitesinden indirip kurmak zor olmamalı bence. Tp link sitesinden ilgili driveri bulup indirin. Setup u çalıştırıp kurun.
  69. Laufeyson

Haber Poco M3 Pro 5G'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Xiaomi orta segment cihazlar üretmeye devam ediyor. Son zamanlarda tanıtılan Poco M3 Pro 5G ise Türkiye'ye geldi ve fiyatı resmi olarak açıklandı. Telefonun fiyatından önce özelliklerine bir göz atalım: İşlemci: MediaTek Dimensity 700 Ekran: 6,5 inç, FHD+, 90 Hz ekran tazeleme hızı RAM: 4 /6...
  70. Laufeyson

Haber Trump Sosyal Medya Devlerine Dava Açıyor

Eski ABD başkanı Donald Trump'ın sosyal medya hesapları seçim sonrasında kapatılmıştı. Twitter hesabına erişim yasağı, Facebook hesabına ise 2 yıl erişme yasağı bulunuyor. ABD merkezli Axios isimli bir medya kuruluşunun yaptığı habere göre Trump, yasal süreci başlatmaya hazırlanıyor. Trump'ın...
  71. Laufeyson

Öneri Hangi Sağlayıcıya Geçmeliyim

O Türknet. Kablonetin müşteri hizmetleri var ve herhangi bir sıkıntı olduğunda anında müdahale ediyorlar. Kurulum gibi işlemleri aynı gün yapıyorlar.
  72. Laufeyson

Yardım Wild Rift Karakter Önerisi

2. Mesajına katılıyorum. Evet derece arttıkça azalıyor ama o dereceye gelmek de zor. Mesela son 3 eli oynuyorsun derecelide o adamlar geliyor oyunu kaybettiriyor gibi.
  73. Laufeyson

Öneri Hangi Sağlayıcıya Geçmeliyim

Kablonet altyapısı mevcut mu?
  74. Laufeyson

Evet Yasuo, zed gerçekten bozuk karakterler. Kasılınca durdurması çok zor, ama oynamayı bilen az. 100 yasuo zed varsa 75 i bilmiyor.
  75. Laufeyson

Tamam sustur geç güzel taktik de bu adam sadece küfür etmiyor ki adam oyunu trollüyor, rakibi besliyor. İlk çıktığı ara yükleme hatasında bulunmuştum, mobile legends gibi oyunlardan gelenlerle dolu. Seçim ekranında anında orta seçip Yasuo, Zed kilitleyenler mi dersin, bilerek besleyen mi...
  76. Laufeyson

Normal LoL olsa kabul edilebilir ama Wild Rift’ten bahsediyoruz. Boşuna konuşmamıza gerek yok bence gerçek ortada.
  77. Laufeyson

Zed yasuo gibi karakterler genelde oynamayı bilmeyen ve bu karakterleri oynayınca havalı olduğunu zanneden kişiler tarafından seçiliyor. Bunlardan olmaya gerek yok bence. Ayrıca o oyun çocuk dolu. 7-8 belki 10 yaşındaki çocuklarla oynamak zorundasınız. Oyundan çıkar, kötü oynar, rakibi besler...
  78. Laufeyson

Ne alırsan al o oyundan zevk alamazsın bunu başta söyleyeyim. Hangi koridorda oynuyorsan o koridora göre bir karakter seçebilirsin.
  79. Laufeyson

Soru Iphone Se (2020) Ios 14.6

Hayır bilmiyorum. Bilsem sormam.
  80. Laufeyson

Uçuşan Üyeler

@Karşın helikopter Sırayla eski hesaplarını geziyor ancak her bir hesabına girdiğinde direkt banlamaya devam edeceğiz.
  81. Laufeyson

Soru Iphone Se (2020) Ios 14.6

Ne gibi bir destek? Ve ne kadar süre sonra?
  82. Laufeyson

Soru Mediamarkt Nakit Ödeme Alıyor Mu?

https://forum.shiftdelete.net/konular/mediamarkt-magazasinda-nakit-odeme-var-mi.755907/ Konu açmadan önce forumda varlığını kontrol edelim.
  83. Laufeyson

Yardım Modeme Gelen Hiz

Başka hız testi sitelerinde kaç çıkıyor? 8 mpbs mi yoksa 8 mb/s mi?
  84. Laufeyson

Uçuşan Üyeler

@Tunahan Sezer Forumda küfür veya hakaret etmek yasaktır. Bir süre aramızda olmayacak.
  85. Laufeyson

Yardım İnternetin Kopmasını Nasıl Engellerim

Firmware kısmından indireceksiniz diye biliyorum. Ama önceden kurulu olan driveri silip sıfırdan yüklemeniz gerekebilir.
  86. Laufeyson

Öneri Technopat Sosyal Akılsızlığı

Başka forumlarla ilgili şikayetleri buradan yazmıyoruz.
  87. Laufeyson

Kablosuz olduğundan eminiz, tamam. Şimdi o adaptörün tam modelini öğrenip kendi sitesinden driverini günceller misiniz?
  88. Laufeyson

Büyük ihtimalle öyle ne demek ben anlamadım. O adaptör üzerinden wifi ile mi bağlanıyorsunuz yoksa ethernet kablosu mu kullanıyorsunuz?
  89. Laufeyson

Wifi adaptörü yani, doğru mudur?
  90. Laufeyson

Sıkıntı bilgisayarda ya da adaptörde. Haricen bir wifi adaptörü mü, bilgisayarın kendi wifisi mi, yoksa ethernet mi kullanıyorsunuz?
  91. Laufeyson

Yardım Discord Nitro Lazım ?

7. Kazanç ve menfaat amaçlı kısaltılmış link, referans içerikli linkler yine aynı şekilde forum üyelerinden para, oyun, oyun içi item, Uygulama vb şeyleri istemek yasaktır. Yönetimin izin vermiş olduğu genel kullanımda olan ininal,Tosla, Turknet vb hariç tutulmaktadır.
  92. Laufeyson

Admin Çıldırdı! Sdn Forum Genel Af

Hayırlı olsun diyelim. Madem herkes geri geldi, en ufak hatada uyarıyı verebilirim 100 mesaj üstü olduğunuz için.
  93. Laufeyson

Öneri Lol Support Öneri

Hayır halen daha çok zor karakterleri de çok kolay karakterleri de oynuyorum. Lux gözünüzde fazla kolay gözüküyor ama herhangi bir dereceli maçın sonunda (gold-plat arası) böyle diyeceğinizi sanmıyorum.
  94. Laufeyson

Öneri Lol Support Öneri

Ben de Talon, yone oynuyordum ama bizim arkadaşlarla oynarken takım olarak support eksik olunca ben de main olduğum role dönmek durumunda kaldım.
  95. Laufeyson

Öneri Lol Support Öneri

395 fazlaymış. Benimki 150 falan. Oyunu öğreten arkadaşım beni adc kendisini support lux yaptırdığı zaman öğrenmiştim ben de. Kindred harici ormanda daha güzel karakterler var bence, oyunu taşıma potansiyeli olan. Örnek; kayn,viego, warwick gibi.
  96. Laufeyson

Öneri Lol Support Öneri

Kolsuz değil daha zor karakterleri oynayan arkadaşlarıma oyna diyorum oynayamıyorlar :D
  97. Laufeyson

Öneri Lol Support Öneri

Benim de main karakterim Lux. Kendim oynarken güzel ama karşıya gelince çok kötü oluyor. LoL’den bahsediyoruz ama? Meta dışı şampiyonlarsa şu karakterleri oynayabilirsiniz: Lux,banlanırsa veya karşı alırsa Brand, gerçek bir support olan Lulu gibi karakterleri deneyebilirsiniz. Ama Lux ve...
  98. Laufeyson

Öneri Lol Support Öneri

İki tür support vardır; -ADC’yi güçlendirip can veya güçlendirme veren -ADC yanındayken tek başına da kill alabilen/killeri kendi alan Bunlardan hangisini istiyorsunuz?
  99. Laufeyson

Nba 2K21 Ucuza Satılır Epic Games Olarak

0 TL’ye alabilirim isterseniz. Bedava aldığınız bir oyunu neden parayla satmaya çalışıyorsunuz ki, ücretsizken herkes aldı zaten.
  100. Laufeyson

Haber Foruma Elveda

Güzel bahaneymiş. Forumdan çıkmak isteyen için bahane bol zaten. Direkt her yer trol deyip çekilebiliyor herkes. Genelde sadece kendileri trol oluyor ama neyse.
  101. Laufeyson

Soru Technopat Neden Bu Kadar Katı Kurallara Sahip?

Bunu SDN Forum'a sormanızın mantığını anlamadığım için konutu kilitliyorum.
  102. Laufeyson

Yardım Client Yükleniyor Yazıyor Sonra Kapanıyor

Oyunu silip yüklemeyi denediniz mi? Hextech onarım aracını kullanabilirsiniz. Config dosyalarını silebilirsiniz.
  103. Laufeyson

A52 Fiyatı Artar Mı, Düşer Mi?

Düşeceğini sanmam, zira fiyatlar 11.11 tarzı indirimler olmadığı sürece pek düşmüyor.
  104. Laufeyson

Poco X3 Pro 120Hz

Öyle diye biliyorum, kendim kullanmadım ama öyle söylemişti biri.
  105. Laufeyson

Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz?
  106. Laufeyson

İpucu Baştan Sona Öğrenebileceğiniz Ücretsiz Python Kursu | Udemy

Pek ilgi alanım olmasa da yine de ekleyeyim hesabıma. Süre bitmek üzereymiş sanırım.
  107. Laufeyson

Haber Minecraft Lav Yükseliyor Oyun Arkadaşı

İlgilenenler konu sahibiyle iletişime geçebilir.
  108. Laufeyson

Turk.net Alınır mı?

Millenicom olabilir, Türknet de. Onun dışında Kablonet’e de bakabilirsiniz.
  109. Laufeyson

Açılmayan Iphone 5 Telefonumu Nasıl Sıfırlayabilirim ?

iTunes telefonu görmüyor mu?
  110. Laufeyson

Yardım Kablonet In Vadettiği Hızı Alamama

Hız testi sonucu paylaşır mısınız?
  111. Laufeyson

Açılmayan Iphone 5 Telefonumu Nasıl Sıfırlayabilirim ?

iTunes'a bağlayarak sıfırlayabilirsiniz.
  112. Laufeyson

Yardım Wifiye Bağlanma (Görev Çubuksuz)

Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz?
  113. Laufeyson

Uçuşan Üyeler

@Tecnopattankaçan Anlamsız alakasız iletiler gönderdiği için uzaklaştırılmıştır.
  114. Laufeyson

Rehber Windows 7 Hızlandırma Rehberi

Elinize sağlık, bilmediğim başka yol yokmuş demek ki.
  115. Laufeyson

Yardım Pubg Emülatörde Fps Yükseltince Drop Giriyor.

Teknik olarak bilgim yok maalesef.
  116. Laufeyson

Legends Of Runterra Masa Oyunu Çıkma Ihtimali Var Mı?

Var, ama bence çıkmaz.
  117. Laufeyson

Günümüzün Yapılmış Belki De En Inanılmaz Android Telefonu.

Çok ilginç ve bir o kadar da güzel bir cihaz.
  118. Laufeyson

Honor Band 6 - Her Duruma Uygun Şık Renkler!

Renkler gerçekten de güzel.
  119. Laufeyson

Xiaomi Note 8 Pro Hata

Garantisi varsa garantiye verebilirsiniz.
  120. Laufeyson

Soru Resim Sınırı Hakkında (V2)

Cevap geldiyse sıkıntı yok. Uygun görülürse yapılacaktır.
  121. Laufeyson

Milli Eğitim Bakanlığından Sınav Duyurusu

Liseden farkı ders seçimi sanırım.
  122. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Uzun Kullanım Testi!

Güzel yazı olmuş. Biraz daha ucuz olursa düşünülebilirdi.
  123. Laufeyson

Soru Resim Sınırı Hakkında (V2)

Forum ile ilgili Görüş/öneri paylaşılan konuya yazarsanız düşünülebilir.
  124. Laufeyson

Xiaomi Telefonlarda Güncelleme

Kararlı sürümler harici güncellemenizi önermem. Söylediğiniz sorunları yaşayabilirsiniz.
  125. Laufeyson

Soru Craftrise Oynayan Var Mı?

Oyunu oynayan varsa konu sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.
  126. Laufeyson

Soru Vodofone Redbox Sadece Chrome Ve Youtube'da Çalışıyor.

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
  127. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 İncelemem

Mi Band serisi varken tercih edilmesi zor bence, ama yine de güzel bir model.
  128. Laufeyson

Öneri Düşük Sistem Gerektiren Tarayıcı Arıyorum.

Opera GX, Edge kullanabilirsiniz.
  129. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Ve Honor Band 5 Karşılaştırması

Tamamı büyük harfle yazıldığı için konu kilitlenmiştir.
  130. Laufeyson

Rehber Honor Band6 Batarya Deneyimim

Tamamı büyük harflerle yazıldığı için konu kilitlenmiştir.
  131. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Spor Modları 'Detaylıca'

Başka spor modları da eklenebilirmiş ama bu kadarı da gayet yeterli bence.
  132. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 İpuçları

Güzel bir rehber olmuş. Arayüz Türkçe ve biraz daha sade olursa daha güzel olurmuş bence.
  133. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Kutu Açılışı

Kablosunu göremedim. Type-c sanırım.
  134. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Akıllı Alarm Nasıl Açılır? Akıllı Alarm Nedir? (Rehberdir)

Doğru tespit edilebilirse güzel bir özellik.
  135. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Sağlık Izleme Nasıl Açılır? (Rehberdir)

136. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Fabrika Ayarlarına Döndürme Nasıl Yapılır? (Rehberdir)

137. Laufeyson

Haber Abd, Xiaomi'yi Kara Listeden Çıkardığını Duyurdu

Xiaomi kullananlara güzel haber.
  138. Laufeyson

İpucu Honor Band 6 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır? (Rehberdir)

Güzel bir rehber olmuş, Mi Band'lerde de aynı şekilde güncelleme yapılabiliyor.
  139. Laufeyson

Haber Trendyol Dünya Çapında En İyi E-Ticaret Siteleri Arasında İlk 20'De

Hepsiburada'nın bu listede olmamasına şaşırdım.
  140. Laufeyson

Rehber Bugün De Bana Gülelim

Problemi çözmüşsünüzdür sanırım, 15-20 gün olmuş. Komik ve üzücü bir olay olmuş.
  141. Laufeyson

Haber Sony Populer Playstation Oyunlarını Mobile Getirmeyi Planlıyor!!

Ücretsiz olacağını sanmıyorum. Oyunlar pahalı olacak muhtemelen.
  142. Laufeyson

Yardım Pubg Emülatörde Fps Yükseltince Drop Giriyor.

FPS yükseltmek yerine biraz daha düşük FPS'te oynayarak drop sorununun önüne geçebilirsiniz. Ama çözümünü bilmiyorum maalesef.
  143. Laufeyson

Haber (Tahmini) Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Minimum bile orta seviye bir sistem istiyor. Detaylar gelmemiş sanırım.
  144. Laufeyson

Haber Mediatek Q1 2021'De En Büyük Pazar Payına Sahip İşlemci Üreticisi Oldu!

MediaTek kendini çok hızlı geliştirmesiyle ilk sırada. Bu hızla devam ederlerse MediaTek ön yargısı tamamen kaldırılabilir.
  145. Laufeyson

Yardım Türk Telekom Ev Internetinde Modem Bozulması

300 altında zor ama bütçe biraz artarsa güzel bir modem önerebiliriz.
  146. Laufeyson

Soru Cs Go Gelicek Varmı

Oyunu oynayanlar varsa beraber oynayabilirsiniz.
  147. Laufeyson

Yardım Gta5 Oynayacak Arkadaş Arıyorum Ve Beraber Oyun Oymayabilicek Ekip

Oyunu oynayanlar varsa iletişime geçip birlikte oynayabilirsiniz.
  148. Laufeyson

Yardım Basketbol Arenada Kendime Oyun Arkadaşı Arıyorum

Oyunu oynayanlar varsa beraber oynayabilirsiniz.
  149. Laufeyson

Soru Karın Kası Yapma

Sağlıklı beslenmeyle birlikte işe yarayacağını düşünüyorum.
  150. Laufeyson

Rehber Honor Band 6 Yüzme Modu İncelemem

Arayüzdeki detaylar güzel görünüyor ama ne kadar doğru bilemedim. Mi Band serisi varken tercih edileceğini sanmam.
  151. Laufeyson

Haber Rocket League® - Hızlı Ve Öfkeli Paketi

Video güzel olmuş, oynanışını görmedim ona bir şey diyemeyeceğim.
  152. Laufeyson

Öneri Gerçek Kahraman | Altyazılı Fragman 3 (Free Guy)

Film çok güzelmiş, konuyu yer imlerime ekledim, film izlenir bence.
  153. Laufeyson

Goodlock 2021 ? Ultra Özelleştirme! [Iphone A Tek Atar.]

3. parti uygulamalar olmasa kullanılabilirdi ancak ben pek güvenilir bulmadım. Yine de güzel bir yazı olmuş, elinize sağlık.
  154. Laufeyson

Yardım İnternet Bağlantısı Bir Süre Sonra Kesiliyor.

Bilgisayarınızdan wifi ile mi ethernet ile mi bağlanıyorsunuz?
  155. Laufeyson

Soru Yeni Net Aldım Ama Gidip Geliyor

Müşteri hizmetlerine durumu bildirebilirsiniz.
  156. Laufeyson

Poco X3 Pro 120Hz

Otomatik ayarda olabilir.
  157. Laufeyson

Soru Neden Driver Boosterı Önermiyorsunuz?

Evet sürücüleri kendisi yüklüyor ama yanlış ve eksik sürücü yüklediği için forumda önerilmiyor.
  158. Laufeyson

İkinci El Samsung Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

https://forum.shiftdelete.net/konular/2-el-telefon-alirken-nelere-dikkat-etmeliyiz-rehber.730195/ Bu konuya bakabilirsiniz.
  159. Laufeyson

Haber Xbox Forza Horizon 5

Oyun çok güzel olmuş gerçekten. Grafikler, oynanış vs. harika.
  160. Laufeyson

Samsung Derin Ve Zengin Bass

Kullananlar paylaşabilir. Hatta bu konuyu eğer isterseniz ekolayzer ayarlarımızı paylaştığımız konu haline getirebiliriz.
  161. Laufeyson

Öneri Iphone Se 2020 İçin Powerbank Önerisi

Samsung ve Xiaomi modellere bakabilirsiniz. Ama ek bir type-c kablo almanız gerekebilir.
  162. Laufeyson

Öneri Tp-Link’ten Profesyonel Güvenlik Çözümleri

Özellikler güzel duruyor, fiyatını bilmiyorum ancak güzel yorumlar varsa düşünülebilir.
  163. Laufeyson

Yardım Sürekli Internet Kesiliyor.

Dağıtıcıları da kontrol edebilirsiniz. Telefon bağlayabilirsiniz mesela orada kesiliyor mu diye, veya loglardan internet kesilmiş mi diye bakabilirsiniz.
  164. Laufeyson

Korsan Yazilim Kullanmak Etiktir!

Korsan kullanmayı hiçbir şekilde desteklemiyoruz.
  165. Laufeyson

Evet driverlarda sorun olabilir, güncel driverları yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  166. Laufeyson

Rehber Karantina Sürecinde Evlerimize Giren Xiaomi Mi Wifi Pro Güçlendirici Hakkında Deneyim Ve Görüşlerim [Emin Olun Uygun Şartlarda Fiyatına Değer]

Eline sağlık, güzel ve detaylı bir anlatım olmuş. Konunu sabitledim, başkalarının da görebilmesi adına. Cihazı kendim henüz almadım ama ihtiyacım olacak gibi duruyor. Arada marketlere de geliyor hatta. Ucuz ve yararlı bir ürün.
  167. Laufeyson

Öncelikle her bilgisayardan mı kesiliyor internet? Ayrıca bilgisayarlar Wifi ile mi yoksa ethernet ile mi bağlı internete?
  168. Laufeyson

Dizi Arcane: Animasyon Dizisi | Görülecek Hesap (League Of Legends Animasyon Dizisi)

Gerçekten çok sürükleyici olacak gibi duruyor. Sonbaharda Netflix'e geliyormuş, kesinlikle izleyeceğim.
  169. Laufeyson

Rehber İnternetiniz Fiber Olmayabilir! - Hangi İnterneti Kullanıyorum?

Evet son olarak bize attığınız kablo geliyor. Yani hibrit fibere giriyor, anladım teşekkür ederim.
  170. Laufeyson

Rehber İnternetiniz Fiber Olmayabilir! - Hangi İnterneti Kullanıyorum?

Elinize sağlık, gerçekten güzel bir yazı olmuş, okuması çok keyifliydi. Peki biz kabloları göremiyorsak gerçek fiber olup olmadığını nasıl anlayacağız? Mesela ben KabloNet kullanıyorum ve kabloları göremiyorum, bina dışında Türk Telekom altyapısına ait kablolar var ancak KabloNet'e dair...
  171. Laufeyson

Haber Reno 5 Marvel Edition Türkiye'de Satışa Sunuldu

Fiyatı 4000 olursa kesin alınır, tam bana göre. Harika, müthiş bir tasarım.
  172. Laufeyson

Haber Pazar Satış Payları Raporu Ve Değerlendirmesi: Q1 2021 (İlk Çeyrekte En Çok Satılmış Akıllı Telefonlar)

Tamamen katılıyorum, bu tarz konuların devamını bekleriz.
  173. Laufeyson

Haber Greedfall %100 Türkçe Yama

Oynayanlar kullanabilir...
  174. Laufeyson

Haber Pazar Satış Payları Raporu Ve Değerlendirmesi: Q1 2021 (İlk Çeyrekte En Çok Satılmış Akıllı Telefonlar)

Listede Apple dışındaki markaların hep giriş segment cihazları bulunuyor, amiral gemileri yok. Gayet normal, bütçeyi arttıran biri Apple cihaz almayı tercih eder tabii ki de. Ayrıca konunuzu ana sayfaya çıkması için Teknoloji Haberleri kategorisine taşıdım, ve üste çıkarmış oldum. Elinize...
  175. Laufeyson

Soru Iphone Parlaklık Sonda Ama Ekran Kısılıyor Sürekli

Cihaz nedir? Sırasıyla şu adımları izleyin: Erişilebilirlik>Ekran ve Metin Puntosu>Otomatik Parlaklık muhtemelen açıktır. Kapatıp deneyebilirsiniz.
  176. Laufeyson

Soru Fifa 19 Takımca Pres Yapma

Başka tuşlara atama yaparak deneyebilirsiniz.
  177. Laufeyson

Pil Sorunu

Toplamda kaç saat ekran süresi aldığınız yazmalı, bunlar harici uygulamalar da var.
  178. Laufeyson

Soru Fifa 19 Takımca Pres Yapma

Kontrol ayarlarından yapabilirsiniz diye biliyorum.
  179. Laufeyson

Xiaomi, AirPods Pro rakibi FlipBuds Pro’yu tanıttı

Ben alacak olsam ve bütçem her ikisine de yetse direkt AirPods Pro alırdım.
  180. Laufeyson

Pil Sorunu

Sadece PUBG oynayarak değil normal kullanımda kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
  181. Laufeyson

POCO M3 Pro 5G çıkış tarihi belli oldu! İşte detaylar

Cihaz tanıtılmış, özellikleri için; https://forum.shiftdelete.net/konular/poco-m3-pro-5gnin-ozellikleri-belli-oldu.749796/unread
  182. Laufeyson

Teknoloji devleri dakikada kaç para kazanıyor?

Dakikada 837 bin 330 dolar ile Amazon 1. sırada.
  183. Laufeyson

GPS Nedir? Konum tespiti nasıl yapılıyor?

Merak ettiğim bir konuydu, detaylı bir şekilde açıklanmış.
  184. Laufeyson

ABD’den Xiaomi için kara liste kararı

Yani Xiaomi telefonlar güncelleme almaya devam edecek.
  185. Laufeyson

Chromium Nedir? Nasıl Kaldırılır?

Kısaca; evet virüs, ama antivirüs programları sayesinde kaldırabiliyorsunuz.
  186. Laufeyson

Electronic Arts’tan Battlefield 6 müjdesi

Sanırım oyunun tanıtım videosu çıktı.
  187. Laufeyson

Steam konsol oyuncularına göz kırptı

Steam'in konsollara gelmesi gerçekten çok iyi olur oyuncular için.
  188. Laufeyson

AirPods Pro rakibi Xiaomi Mi FlipBuds Pro sızdırıldı

Ürün tanıtılmış, diğer konudan tam özelliklerine bakabilirsiniz.
  189. Laufeyson

Vivo Y12S 2021 yeni işlemciyle duyuruldu! İşte özellikleri

Çok pahalı değil ama özellikleri de giriş seviye.
  190. Laufeyson

Logitech G102 Vs Logitech G203 Vs Msı Gg Clutch Gm08

G102 ve G203 aynı model. MSI ve G102/203 arasında seçiminizi yapın derim.
  191. Laufeyson

Tp-Link, If Tasarım Ödülleri 2021 Kazananı Oldu

Tasarım gerçekten de güzel duruyor.
  192. Laufeyson

Haber Gelin Beraber Among Us Oynayalım / 28 Mayıs 2021

Kimse gitmedi sanırım, bir ara böyle toplu bir etkinlik yapılabilir.
  193. Laufeyson

Soru Leaver Buster

Her oyundan sonra bildirim olarak kaç oyun kaldığı yazıyor.
  194. Laufeyson

Yardım Lol Alt+Tab Yapınca Fps Sabitleniyor

Alt+tab yapınca bende de sabitlenen FPS düzeliyor tam tersine. Riot'a bilet atabilirsiniz.
  195. Laufeyson

Soru Msi Afterburner Gpu Ayarı

GPU ve FPS ayarını açmalısınız sadece. GPU sıcaklığı da açılabilir. Ben de aynı denemeler için yüklemiştim. Ayrıca darboğaz kontrolü için CPU kullanımlarını da açmıştım.
  196. Laufeyson

İpucu Oyun Önerisi Ark: Survival Evolved

Güzel bir oyun bence, oynanabilir.
  197. Laufeyson

Soru Evde Ne Yapabilirim

Çok klasik olacak ama kitap okuyabilirsin.
  198. Laufeyson

Öneri Düşük Sistemli Oyun Önerisi: Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Bir tık daha güzel duruyor, fiyatı da biraz daha ucuz olursa düşünülebilir.
  199. Laufeyson

Yardım Logitech Yazılımı Mouseumu Algılamıyor

Logitech Gaming Software'yi de deneyin derim.
  200. Laufeyson

Rehber [Rehber] Filmora Mild/Shade Gibi Efektlerden Sadece Istediğimiz Öğelerin Etkilenmesini Sağlamak

Elinize sağlık, güzel rehber olmuş. Bu işlerle ilgilenen arkadaşlara yardımcı olacaktır.
  201. Laufeyson

Öneri Düşük Sistemli Oyun Önerisi: Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Açıklamasını okuyunca hoşuma gitmişti ama tanıtım videosunu görünce pek hoşuma gitmedi.
  202. Laufeyson

Anket Youtube Web Sizce Güzelleşiyor Mu ?

Shorts özelliğini beğenmedim açıkçası, premium güzel bir özellik.
  203. Laufeyson

Facebook’a “önce oku” özelliği geliyor

Facebook harici diğer sosyal medya platformlarına da bu tarz bir özellik gelirse iyi olur bence.
  204. Laufeyson

Fortnite Oynanır Mı?

Denemesi bedavaymış. Denemekte sıkıntı yok bence.
  205. Laufeyson

iPhone 13 serisinin tasarım detayları ortaya çıktı

Yine aynı tasarım, çentik küçülüyor, yeni kamera geliyor.
  206. Laufeyson

Chrome 90, iOS kullanıcılarına önemli yenilik getirdi

Güzel duruyor ancak Google kullanmıyorum.
  207. Laufeyson

Realme Narzo 30 lansman öncesi görüntülendi

Bu seriler de ülkemize gelse çok güzel olur bence. Düşük-orta segmentte çok satar.
  208. Laufeyson

Xioami’den yeni patent: Ekran altı dönebilen kamera

Çok kameralı cihazlar için yararlı olmaz diye düşünüyorum.
  209. Laufeyson

Yeni MacBook Air render görselleriyle karşımızda!

Yeni Mac modellerinin tasarımı güzel görünüyor, ince ve hafif. M2 çipini çok merak ediyorum, telefonlara eklenecek mi acaba.
  210. Laufeyson

Pil Sorunu

Normal diye düşünüyorum. Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
  211. Laufeyson

İnternet Aboneliği İptal Etme Süreci Ve Dilekçe Örnekleri (Rehber)

Turknet aboneliğini iptal etmek için çok zorlanmıştım, o da eklenebilir.
  212. Laufeyson

Bu Yaz Neler Yapacaksınız?

Kısıtlamalar biterse herkes dışarıda gezmek ister, ama kısıtlamalar devam ederse yazı evde geçirmek zorunda kalırız.
  213. Laufeyson

Soru Playstation 4 Hala Alınır Mı?

PS4 Slim mi Pro mu yoksa normal Fat model mi? Normal ve slim alınmaz bana göre. Slim için kesin alınmaz diyemem ama normal model kesinlikle alınmaz.
  214. Laufeyson

Anket Sdn 2021 2. Röportajı Kiminle Olacak? Seçim Sizlerin...

https://forum.shiftdelete.net/konular/sdn-2021-2-roportaji-icin-jarvisit-sorularinizi-bekliyor.754106/ Sorularınızı sorabilirsiniz arkadaşlar.
  215. Laufeyson

Sdn 2021 2. Röportajı Için Jarvisit Sorularınızı Bekliyor

Röportajın kiminle yapılacağını belirlemek için başlattığımız oylamada 60 oy içerisinde 25 oy ile Jarvisit kazandı. Bu konu altında @Jarvisit'e istediğiniz, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Sorularınız arasından uygun olanları seçip röportajı oluşturacağız, forum dışı sorular da...
  216. Laufeyson

Oylama bu gece bitiyor. Jarvisit veya ThorJ kazanacak gibi duruyor.
  217. Laufeyson

SpaceX üretimi Falcon 9 roketi tarihe geçti

Bir roketi 10 kez kullanmak gerçekten güzel bir durum.
  218. Laufeyson

İki Kulaklık Arasında Kararsız Kaldım

İkisinin de uzun süre idare edeceğini düşünmüyorum. Bütçeyi arttırıp daha kaliteli bir model alın bence.
  219. Laufeyson

Türk Telekom Nedir Ne Değildir?

Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet veren sağlayıcılar mevcut. Bu sağlayıcılar size hizmeti TT altyapısından veriyor, hızlar kendilerine göre seçiliyor. Mesela TT 80 TL'ye 16 mpbs veriyorsa x firması 35 mpbs veriyor. Bu durumda tek yaşayacağınız sıkıntı (ihtimali olan) altyapısal bir...
  220. Laufeyson

Covid-19, Apple’ın tedarik zincirini vurdu

Telefonların fiyatları da artmaz umarım.
  221. Laufeyson

Bethesda bayram indirimi Steam’de başladı

İndirimler bitmiştir sanırım. Daha önceden görseydim keşke :(
  222. Laufeyson

İnstagram Challenge Required Hatası

Instagram Destek ile iletişime geçmenizi öneririm.
  223. Laufeyson

Öneri Evde Ofis Oluşturmak İçin İpuçları

Eski modemleri yenileyip eğer bağlantı sıkıntısı geçmezse router de kullanılabilir. Kablolu bağlantı kadar olmasa da işinizi görecektir.
  224. Laufeyson

Destek Ekibi Ne Yapacak?

Destek Ekibi olarak kimsenin bulunmaması bu ekibin başarısız olduğu anlamına gelmiyor.
  225. Laufeyson

Destek Ekibi Ne Yapacak?

Nereden çıkardınız bunu? Alakası yok.
  226. Laufeyson

Yardım 2 Yıldır Boyum Uzamıyor

Doktora gitmeni öneririm. Biz bilemeyiz, ayrıca bu tarz olayları çok kafana takmana gerek yok.
  227. Laufeyson

Yardım Amongus Hata

Bence de yaş küçük girilmiş. İnternet olmasa o mesaj bile gelmezdi bence.
  228. Laufeyson

Yardım Amongus Hata

Sanırım 18 yaşından küçük bir değer girdiğiniz için bu hatayı alıyorsunuz.
  229. Laufeyson

Amazon, Apple AirTag’e alternatif getiriyor

Cihaz küçük ve güzel duruyor ancak bana göre değil. Hem fiyatı hem de özellikleri bana gereğinden fazla geliyor.
  230. Laufeyson

4400Tl'ye Ps4 Alınır Mı?

4400 TL'ye normal PS4 asla alınmaz.
  231. Laufeyson

OPPO, ColorOS 11 Global Mayıs takvimini paylaştı

Çoğu cihaz güncelleme alacak gibi duruyor. Bazıları almayacak olsa da Oppo'nun güncelleme politikası gerçekten güzel.
  232. Laufeyson

Xiaomi Redmi Note 10 kamerasını zorlu teste soktuk!

Arka kamerası hiç hoşuma gitmedi, gece modu daha da kötü görünüyor.
  233. Laufeyson

En iyi video birleştirme programları: İşte ücretsiz 10 öneri

Ücretsizlerden ziyade bu işi yapacak kişilere önerim ücretli ama kaliteli programları tercih etmeleri.
  234. Laufeyson

Google’den anneler gününe özel doodle

Bu her yıl olan bir şey zaten, özel günler doodle oluyor.
  235. Laufeyson

Google Asistan’dan Anneler Günü sürprizi

Android cihazlar için Google Asistan gerçekten çok güzel bir uygulama, neredeyse istediğiniz her şeyi yapabiliyor.
  236. Laufeyson

Asus Zenfone 8 Flip tanıtıma günler kala sızdırıldı

Flip kamera dizaynı hiç hoşuma gitmiyor. Her an bozulabilir gibi duruyor.
  237. Laufeyson

CES 2021 ödüllü MSI Summit E13 Flip Evo inceleme

Videoyu izlemiştim, cihaz güzel duruyor. Özellikleri de gayet iyi.
  238. Laufeyson

Instagram silinen hikayeler için özür diledi

Instagram'ın hikaye kaldırdığını söyleyen kişiler var, ne kadar doğru bilemem.
  239. Laufeyson

Capcom, Village’in çıkışını çok farklı bir yolla kutladı

Oyunun resimleri bile korkunç görünüyor. Oynamak istemem.
  240. Laufeyson

Warzone’daki tüm silahlar için değişiklikler olacak

Önce silahlar yerine anti-hile sistemi geliştirilmeli bence.
  241. Laufeyson

Iphone’de Samsung Watchların Hangi Özellikleri Kullanılamaz Stabil Çalışır Mı?

İkisi de stabil olmayacaktır.
  242. Laufeyson

Nisan ayında en çok indirilen uygulamalar belli oldu

Yine 1 numarada TikTok var :/
  243. Laufeyson

Asus Zenfone 8 Mini teknik özellikleri sızdırıldı

ASUS telefonlar ülkemizde resmi garantili olarak satılıncaya kadar mantıklı gelmiyor bana.
  244. Laufeyson

Uygun fiyatlı Game Garaj APU sistem inceleme!

Sistem güzel duruyor. Sonradan ekran kartı eklenirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
  245. Laufeyson

Google Fotoğraflar ücretsiz depolama alanı sonlanıyor

Ücretli oldu artık. Zaten kullanmıyordum hiç kullanmam şimdi.
  246. Laufeyson

Arılara ilginç eğitim: Koronavirüs tespit ettiler

Ne kadar doğru tespit edilir/veya tespit edilir mi tartışılır ancak gerçekten çok ilginç.
  247. Laufeyson

Pubg rakibi Final Fantasy oyununda kara göründü

Güzel olabilir ancak o kadar büyük bir kitleye hitap eden Pubg'yi geçebileceğini sanmam.
  248. Laufeyson

Arkadaşlar sizden ricam verdiğiniz oyları tekrar kontrol etmeniz. Eğer oyunuzu Zaur’a verdiyseniz başka bir adaya vermeniz gerekiyor.
  249. Laufeyson

iPhone 12 Pro Max sipariş eden kadına kötü sürpriz

O kadar para verip de cihazı alamamak gerçekten çok kötü. Umarım parayı geri alabilmişlerdir.
  250. Laufeyson

Lost Judgment’in çıkış tarihi belli oldu

Bir arkadaşım heyecanla bekliyordu bu oyunu. Umarım güzel çıkar, hem oyun hem fiyatı.
  251. Laufeyson

Yardım Bugün Biriyle Karşılaştım...

İlginç. Söyle Rahatla konusuna da yazılabilirmiş.
  252. Laufeyson

WhatsApp’tan Anneler Günü sürprizi

Güzel bir uygulama, çıkartmalar hala duruyordur sanırım.
  253. Laufeyson

Oppo Reno 5 inceleme! – Alınır mı?

Alınır mı bilemem ama Oppo Reno serisinden 1 senede 3 cihaz çıkardı ve işlemcileri aynı. İlginç doğrusu.
  254. Laufeyson

Ubuntu 18.04 LTS için yolun sonuna gelindi

Ubuntu'yu denemeyi düşünüyordum. Sanırım yeni sürümleri kurmamız gerekiyor.
  255. Laufeyson

1953’te yazılmış kitaptan ilginç Elon Musk kehaneti

Tarihler pek tutmamış olsa da tahmin doğru sayılabilir.
  256. Laufeyson

Epic Games’ten, Sony’e özel oyunlar için 200 milyon dolar

Bedava oyunlara harcanan para var bir de. O daha da fazla.
  257. Laufeyson

Cybertruck prototifi bu hafta sonu New York’ta

Araç gerçekten çok güzel görünüyor.
  258. Laufeyson

Katlanabilir iPhone’un yeni görüntüleri ortaya çıktı

Şuanlık çıkacağını sanmıyorum.
  259. Laufeyson

Bir kara delik yıldızı spagetti gibi yuttu

Sürekli yeni bilgiler öğreniliyor, karadelikler hakkında bilmediğimiz daha çok şey var belki de.
  260. Laufeyson

Xiaomi Mi Pad 5, çok yakında geliyor

Fiyat/performans tablet :D Alıcısı olacaktır elbette.
  261. Laufeyson

Yeni MacBook Air’in tasarımı ve renkleri sızdırıldı

Yeni Macler gerçekten güzel olacak gibi duruyor.
  262. Laufeyson

Çifte Bruh Moment Öyle Bir Andır Ki..(Hüzünlü)

Gerçekten hüzünlüymüş :(
  263. Laufeyson

Adidas 4DFWD: 3D yazıcı ile üretilen spor ayakkabı

Güzel görünüyor ama fiyat etiketini düşünemiyorum bile.
  264. Laufeyson

Tabii ki de öyle. Teşekkürler, umarım devamını da getirebiliriz bu röportajların. Soruları da sizler soracaksınız. Ben de bir iki tane eklerim.
  265. Laufeyson

20’li yaşlar akımı, planlı mıydı?

Gerçekten ilginç. En güzeli bu akımlara falan katılmamak.
  266. Laufeyson

Evet kendimi eklemedim. İlk röportajı ben yapmak istiyorum :D
  267. Laufeyson

Haber Half Life Serisi Belgeseli Türkçe

Çok uzunmuş, merak ettiğim bir videoydu. Boş bir zamanımda izlemeyi düşünüyorum.
  268. Laufeyson

Duyuru Devamı Gelmez Mi Sandınız? 2021 2. Sdn Röportajı Geliyor!

https://forum.shiftdelete.net/konular/sdn-2021-2-roportaji-kiminle-olacak-secim-sizlerin.753810/ Herkesi ankete bekliyorum.
  269. Laufeyson

https://forum.shiftdelete.net/konular/devami-gelmez-mi-sandiniz-2021-2-sdn-roportaji-geliyor.753656/ Röportajımız için başvuruları aldık. Şimdi ise sıra kiminle röportajı yapacağımızı seçmekte. Kimi röportajda görmek isterseniz anketten oy verebilirsiniz. Oylama Salı Günü akşam bitiyor.
  270. Laufeyson

Anket Lgs Nasıl Geçti ?

Tüm LGS konularını bir başlık altında topladım. Biraz karışıklık olmuş olabilir.
  271. Laufeyson

@nixc0r ile birlikte 13 adayımız var.
  272. Laufeyson

Öneri Düşük Sistemli Oyun Önerisi: Bound By Flame

Güzel olduğunu söylüyorlar, oynanabilir ama ben almazdım.
  273. Laufeyson

Yazan herkesi ekledim listeye. Akşam 12’de bu konuyu kilitleyeceğim.
  274. Laufeyson

Sorular kiminle yapılacağı belli olunca sorulacak. Tabii ki de.
  275. Laufeyson

Herkese iyi haftasonları değerli forumdaşlarım, Daha önceki senelerde yapılan ve güzel bir olay olan röportaj etkinliğini devam ettiriyoruz. Herkes hazırsa SDN 2021 2. Röportajı geliyor! SDN 2. Röportajına katılmak isteyenler benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler. Veya röportajda...
  276. Laufeyson

Forum Hesapları Dark Web'de Satılıyor :(

Özel mesajlar var fazlaca, onlar da çok önemli. Son 75 daha düşmem.
  277. Laufeyson

Forum Hesapları Dark Web'de Satılıyor :(

Sahibinden temiz 1 yıllık moderatör hesabı satılır. Orada 100 ise 75 te anlaşırız.
  278. Laufeyson

Soru Türk.net Gigafiber

Altyapı 100 desteklediği için 100 alırsınız mantıken. Yine de müşteri hizmetiyle görüşün.
  279. Laufeyson

Mobil Veri Açık Ama İnternet Yok

SS'deki haliyle telefon görüşmesi de yapamıyor olmalısınız. Mobil veri ayarlarını bir gözden geçirin, sağlayıcınızla görüşün.
  280. Laufeyson

Reno 5 Lite Vs Galaxy A51

Bu cihazların çoğu eski ve bütçeye göre kötü cihazlar. Yanlış bilgilendirme olarak işaretlemiyorum ancak yanlış olduğunu yazmış oldum.
  281. Laufeyson

Soru Evimin Kapısını Nasıl Yapayım?

Orta taraftaki gibi içeri doğru geçiş olan bir kapı dizaynı yapabilirsin.
  282. Laufeyson

Evin tarzına göre olur kapı, önce diğer 3 tarafı yaparsan biraz daha belli olur tarzı.
  283. Laufeyson

Ne tarz bir ev yapacaksın?
  284. Laufeyson

Anket 7 Haziran Itibariyle Okula Gitmeyi Düşünüyor Musun?

Düşünmüyorum.
  285. Laufeyson

İpucu Seni Yok Sayıyorum !

İstediğiniz kişiyi yok sayabilirsiniz, ama konu açıp da ben seni yoksaydım demek çok saçma ve yanlış. Bu seferlik uyarı vermiyorum. Tamamen gereksiz bir konu.
  286. Laufeyson

Yardım Youtuberler Neden Ne Kadar Para Kazandıklarını Söylemiyorlar Yasakmı

Tepki çekeceği için söylememeleri normal. Sokakta birine maaşını sorsanız söyler mi? Aynı mantık.
  287. Laufeyson

Valorant mobile gelir mi.

Geleceği Riot tarafından duyuruldu.
  288. Laufeyson

Öneri Konuma Bakabilirmisiniz?

Böyle konular açmanıza gerek yok. Konuyu gören ve bilgisi olan biri cevap verir.
  289. Laufeyson

Soru Lol Yardımcı Uygulama

Blitz ve SenpAI'yi ben de zamanında denemiştim. Bir oyun her şeyi yapıyordu diğer oyun hiç yapmıyordu. Geçen günlerde tekrar denedim durum aynı. Siz zaten 3 yıllık oyuncu olduğunuz için aklınızdan bile yapabilirsiniz bence. En kötü ihtimalle internetten bakabilirsiniz.
  290. Laufeyson

Rehber Meraklısına Win 98 İso Dosyası

Yasak olduğunu bile bile aynı konuyu bir de yanlış yerde neden açıyorsunuz anlamadım.
  291. Laufeyson

İpucu Oyunculara Hangi Dağıtımlar Var ? [Gaming Distributions]

Bu videoyu bir inceleyeyim. Donanım iyi seviyede değil sanırım. Teşekkür ederim abi.
  292. Laufeyson

Daha az FPS alacaksam hiç denemeyeyim madem. Evet sizi birçok konuda görüyorum, videolarınız da vardı hatta. Teşekkür ederim yardımınız için.
  293. Laufeyson

Arkadaşlarımla oynarken (sanırım Discord açık olduğundan dolayı) LoL'de FPS düşüklüğü yaşıyorum genelde. Başka oyunlarda bu tarz bir şeye rastlamadım. 1622585085 Bilemedim şimdi.
  294. Laufeyson

İşlemci odaklı oyunlar oynuyorum ben genelde, FPS farkı varsa geçilebilir bence. En iyisi ben kendim deneyeyim abi, sizleri de uğraştırmamış olurum. Ama birkaç şey öğrenmem lazım tabii :D Drop değil de FPS artışı bekliyordum ben.
  295. Laufeyson

Evet benim merak ettiğim de bu aslında. Şuan kullandığım Windows'a göre daha iyi oyun performansı verecekse direkt Linux'a geçerim. Ama anladığım kadarıyla henüz tam daha iyi seviyede değil.
  296. Laufeyson

Peki bu dağıtımlar oyun anlamında Windows’a göre daha mı iyi?
  297. Laufeyson

Rehber Bilgisayar Ve Cep Telefonu Kullanarak E Nabız Hesabından Aşı Kartı Nasıl Alınır

Tamamı büyük harflerle mesaj yazmıyoruz ve kişisel YouTube videolarımızın paylaşma sürelerinin arasında en az 1 hafta bulunmalı.
  298. Laufeyson

Yardım İngilizce Ödevi Için Yardım.

Soru numarasına göre değil kendim 1,2,3 yazacağım fotoğraf sırasıyla: 1-A 2- B ve E arasındayım, karar verince birini yazacağım. 3-C diyorum. 4-B 5-A Ayrıca konu içerisinden uyarımı yapayım: Yardım etmeyecek arkadaşların mesaj yazmasına gerek yok, tartışma ortamı oluşturmaya hiç gerek yok.
  299. Laufeyson

Yardım Mikrofonlu Kulaklığım Çalışmıyor

Tamamen çözer deyip garanti veremem ancak benim kendi yaşadığım durum bu şekildeydi.
  300. Laufeyson

Yardım Mikrofonlu Kulaklığım Çalışmıyor

Evet telefon kulaklığını bilgisayar üzerinde hem kulaklık hem mikrofon olarak kullanmanız mümkün değil. Ayırıcı bir aparat alarak bunu mümkün hale getirirsiniz. Zamanında ben de almıştım, 3-4 ay kullansam da çok memnun kalmıştım. Ayrıca konuyu uygun bölüme taşıdım.