Arama sonuçlarınız

1. 636405

Nasıl Asosyellikten Kurtulunur?

Ben 6 yıldır çıkmıyorum, yaş 21. Lise 1'de okulu bırakınca dışarı çıkmamı gerektirecek hiçbir şey kalmadı çünkü. Onun öncesinde de ne okuldan ne başka yerden arkadaşım yoktu zaten. Çok eskiden markete falan gider, cips, bisküvi, çikolata vs. alırdım; ekonomi bozulunca hepten eve mahkum oldum...
  2. 636405

Nasıl Çalışıp Para Kazanabilirim

Bana bu saçma tavsiyeyi veriyorlardı, aynısını ben de vereyim dedim. Sana da saçma gelmiş.
  3. 636405

Abim bilgisayarımı kırdı

İlerde büyük adam olursan abinin hayatını kaydır. Ben olsam öyle yapardım.
  4. 636405

Nasıl Çalışıp Para Kazanabilirim

Seyyar satıcılık yap, su sat.
  5. 636405

Beyler en sonunda kafayı yiyeceğim galiba

Benim SIM kartım bile olmadı öyle düşün. Dışarı çıkmak zorunda kalmayınca ve bilgisayarsız kalmayınca kafayı yemekten uzaklaşıyorum neyse ki. Dışarı çıkmak zorunda kalınca benim gibi gençleri görüyorum, fıldır fıldır geziyorlar arkadaşlarıyla, sevgilileriyle. Modum düşüyor onları görünce.
  6. 636405

18 Yaşından Küçükler İçin İş

Seyyar satıcılık yap.
  7. 636405

Var Mı Benim Gibi Asosyali?

Bahane değil gerçekler. Öyle bir işte uzun süre çalışan birisi öyle işlerden kurtulamaz.
  8. 636405

Millet neden araba alma heveslisi?

Beleş olsa isterim tabi ki. 1610348158 Aynısını şehirde yaşayanlar da diyor. 1610348423 Taksiye binmek daha ucuza gelir gibi geliyor bana, araba alma masrafına değer mi. Bahsettiğim parası bol olanlar değil zaten.
  9. 636405

Bir yerde çalışsam günlük yevmiyem ne kadar olur?

Şaka yapmıştım zaten. Dışarda iş var mı yok mu bilmiyorum ki. Ne iş yapılır, hangisi alır belirsiz. Seyyar satıcılık yap diyeceğim. Bu forumda tavsiye edilen komik bir tavsiye daha.
  10. 636405

Yüzde yüzde ne demek oluyor? 1610118189 Kimse CV doldur demiyor ki. 1610118233 Çok mu garip yav niye böyle diyorsunuz? 1610118273 Ucuz iş ne arkadaş.
  11. 636405

Sanki olabilecek de :D
  12. 636405

20 yaşındayım, hiç dışarda bir yer olsun, birileriyle olsun takılmışlığım yok bugüne kadar. Yani hiç kafe, AVM, sinema, konser, tatil gibi, çoğunuzun gittiği aklınıza gelebilecek hiçbir yerde takılmışlığım yoktur. Girdiğim tek sosyal ortam okuldu (ne kadar inanılmaz) ama öyle üniversite falan...
  13. 636405

Çok ünlü bir YouTuber ol.
  14. 636405

Forumda Bu 5 Kişi Olmadan Olmaz Dedikleriniz Kimler ?

@Asosyal Necmi
  15. 636405

Neyse artık orasını bilmem. Benim bahsettiğim arabayı kullanmak için alanlar.
  16. 636405

Vay arkadaş hayata bak.
  17. 636405

Arabayla nasıl yatırım oluyor ki?
  18. 636405

Bazen "24 yaşındayım şu kadar paraya hangi arabayı alayım?" gibisinden içeriklere denk geliyorum, bana mantıksız geliyor. Araba alıp n'apacaksın ki arkadaş? He paran boldur anlarım ama adam o parayı verdikten sonra başka parası kalmayacak resmen ve gidip araba almayı düşünüyor. Heves midir nedir...
  19. 636405

internetten para kazanma

Anca yukardaki gibi abidik gubidik tavsiyeler gelir. Adam tek tavsiye olarak blogdan bahsediyor, sanki herkes blog yazarıymış ve bunu yapan herkes para kazanabilirmiş gibi. Ya da bitcoin mitcoin gibi ıvır zıvır şeylerden bahsedilir. Neye kabiliyetin varsa onu internete taşıyabilmen lazım...
  20. 636405

Para Kazanmak

Para kazanabilsem ben kazanırdım önce.
  21. 636405

Millet kızlarla nasıl tanışabiliyor?

Abi tamam selam diyelim tanışalım da, kız yok ki, kızı nerden görüp tanışacağız mesele o?
  22. 636405

Hayır canım farklı. Yolda 100 kişinin geçişini say 50 tanesi erkek 40 tanesi teyzeler.
  23. 636405

Sosyal aktivite dediğin nedir ki? Ben ev dışında ne zaman bir yere girsem orda erkekten başka bir şey olmuyor.
  24. 636405

Bu kızlar nerede yaşar, nerede takılır, ne yaparlar, nereye giderler; bu elemanlar kızları nerede görüyor da birbirlerini tanımış oluyorlar. Bir erkek bir kızı nerden tanıyor olabilir ki? Bu elemanlar yolda gördüğü herhangi bir kızı durdurup öyle mi tanışıyor? İlk defa gördüğün bir kızla...
  25. 636405

Flash Disk ve DVD olmadan işletim sistemi nasıl yüklenir?

Deniyorum yalnız bu ISO dosyasında eksik yoktur umarım. DVD yetmediği için kurulum iptal olmuştu.
  26. 636405

Başımız belaya girmez değil mi?
  27. 636405

Bilgisayar 32 bit. Ben bunu 64 bit'e çevireceğim ama nasıl? 8gb USB yok ben de. DVD de yetmedi sanırım hata verdi. Şunu direkt olarak indirmenin bir yolu yok mu ya?
  28. 636405

Windows 10 Nasıl 64 Bit Olur?

Bilgisayar işlemcisi 64 bit ama işletim sistemi 32 bit olarak yüklenmiş. Şimdi internette baktım, direkt bilgisayara yükleyince yine aynı şekilde (32 bit) indiriyor galiba. Seçenek sunmadan direkt indirme işlemi başlıyor çünkü. Farklı bilgisayara yükle deyince seçenek sunuyor ama ISO veya...
  29. 636405

Mause Algılamıyor

Sorun ne ben de anlamadım, mouse'un üstünde takınca otomatik olarak algılar yazıyor. Şimdiki derdim 32 bit işletim sistemini 64 bit yapmak ama o kolay ?
  30. 636405

Mause Algılamıyor

Bilgisayarcı yazılımı mı ne yüklememiş, götürdük halletti. Neyse 600₺'ye kasa bulmuşuz o kadar olur ? @NuLdERGAMER @mychar276
  31. 636405

Mause Algılamıyor

Bakın arkayada taktım yine olmadı. Şu Aygıt Yöneticisi şeysini deneyeyim bi. 1608843860 Aygıtlar ve Yazıcılar'a baktım aygıt olarak tanımıyor. 1608845337 Allah belasını versin ya, kimsenin başına gelmeyecek sorunlarla karşılaşmak zorunda mıyım ben. 1608856894 Önce eski mouse'u taktım algılamadı...
  32. 636405

Mause Algılamıyor

Abi başka bir şey takınca algılıyor, bir tek mause"a mı arızalı?
  33. 636405

Mause Algılamıyor

Kasanın arkasına da taktık. Donanımsal bir mesele değil yani. 1608832003 Neyse yemek yiyim sonra denerin burda yazanları. Ulan bi bilgisayar aldık test edemedik.
  34. 636405

Mause Algılamıyor

Değiştirdik mause'u. Hatta bilgisayarcı denemiş çalışıyormuş. Şu an CMD açıp SFC/SCANNOW yazdım, o işe yaramazsa burdan tavsiye alacağım.
  35. 636405

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Hiç açılmazsam reddedilmiş olmam diyerek hiç açılmadım.
  36. 636405

Mause Algılamıyor

Yeni kasa aldık ama mause hem tıklamayı hem de hareketi algılamıyor.
  37. 636405

Ciddili Bir Konu: Üretim

Ülke ekonomisi çıktı mı ? Tamam burası çokomelli. Uçak üretiliyor demek siyaset olmuyor nedense ? ama karşı bir şey deyince hemen siyaset yaftası. Tam malum zihniyet anlayışı.
  38. 636405

Tamam arkadaş reis tank yaptı, uçak yaptı, helikopter yaptı o yüzden ülke gittikçe geriye düşüyor. Sende maaşınla gider bi uçak alırsın, sen uçuracaksın sonuçta. 1608742517 He senin üretimine sallıyorum. Çok kıskandım da.
  39. 636405

Mobil Oyun Önerileri

..... (Dünya, Avrupa, Güney Amerika, Asya vs.) İmparatorluğu diye bir oyun vardı, şarjı az yediği için onu oynuyordum.
  40. 636405

İyi Bir Üniversiteye Girebilir Miyim?

Boşver anlama sen.
  41. 636405

1300 tl bütçem var hangi teknolojik eşyayı almalıyım

O parayı bana ver; ocak, şubat ayında fazlasıyla vereyim.
  42. 636405

Ben hukuk, tıp, mühendislik gibi yerleri hedeflemiyorum. Grafik tasarım, müzik, sinema gibi şeylere hangi bölüm olursa.
  43. 636405

Olum ne aptallar var fiyakalı üniversitelere girmiş, ben niye giremeyim ki? Ulan adamlara matematik ne kadar etkiliyor diye sorduk onu da cevaplamamışlar, siz benim konularımı daha çok göreceksiniz durun.
  44. 636405

Trendyol Reklamlarından Bıktım Artık

Ben orda burda Burger King, McDonald's, Yemeksepeti, Trendyol gibi reklamları görünce ayar oluyorum. Bu tür yerlerden hiçbir şey alamamış olduğum aklıma geliyor sürekli.
  45. 636405

Hayatımı Değiştiriyorum Gençler

Yaptığın oyunlar Android ve iOS'ta çalışıyor mu?
  46. 636405

Senin hangi vasfın varmış. Büyük bir türk markası kurdun da bizim mi haberimiz olmadı? "Ben üniversitede bu alanla ilgili eğitim aldım, bak ben boş adam değilim" gibi laflar, diyecek sözü olmayanların kılıfıdır. Bu alanla ilgili eğitim aldın da güya, vatandaşın gerçeğinden haberin yok ki senin...
  47. 636405

murad_dördüncü isimli kullanıcının özel mesaj yoluyla tacizi

Ben bu tipi hiç sevmemiştim zaten, konularıma beni uyuz edecek şeyler yazıyordu.
  48. 636405

Evlendirmeyen anne ve babaya evlat hakkı haram edilebilir mi?

Kendisi benim konularıma aynı şeyi yazdığı için öyle dedim.
  49. 636405

Evlendirmeyen anne ve babaya evlat hakkı haram edilebilir mi?

Bana laf edenin açtığı konuya bak. Senin dilinden cevap vereyim "Boşver knk kızlar hep makyajlı zaten, evlenip n'apacan?"
  50. 636405

Dışarda güzel kızları görünce kafayı yiyorum

Şimdi KizlarSoruyor'da falan sor diyeceksin.
  51. 636405

Arkadaşlar lütfen bana böyle demeyi bırakın.

Tamam
  52. 636405

Yasaklanmam Hakkında Bilgilendirme

Silivri'deki mahkum arkadaşlara burdan selamımızı iletelim o zaman. Kurşun ata ata biter. Yollar gide gide biter. Mapus yata yata biter Aldırma gönül aldırma...
  53. 636405

Ben adama "şirket kurmak ve vergiler aşırı maliyetli" diyorum, adam bana "girişimcilik riskli olur zaten" diyor. Yav risk şirket kurma maliyetinde değil, yaptığın işin tutmamasında olur. Bu arkadaş girişimcilik riskli olur lafını yanlış anlamış, yada işine geldiği gibi yorumluyor ? Şirket...
  54. 636405

Kendinizde sevmediğiniz özellikleriniz?

Ulan kız arkadaşın varmış işte. Benimle aynı sıkıntıları yaşadığını söyleyenlerin yine bir yerden avantajı çıkıyor arkadaş. Beterin beteri yine ben oluyorum.
  55. 636405

Starbucks'ı beğenmiyorum ne zaman demişim ki? Orası beni kasar dedim sadece. Onu dememin sebebi de ordaki herkesin benim tam zıddım olacak olması. Öyle yerde parasını verip bile takılamam şu an, kaldı ki iş yapayım. He şu an girecek durumda olsam sormaya giderdim yinede ama evde işler var ve...
  56. 636405

Hiç arkadaşım yok, bir kızla yan yana durup onunla uzun uzun konuşmak nerdeyse hiç yaşamadığım bir şey.
  57. 636405

Tabi canım olmayan parayla patron olmak lazımdı.
  58. 636405

Tek nedenden bahsetmeyeceğim ama nedenlerin bir tanesini anlatayım. Şirket kurma masrafları yüksek Ev kiralamak için bile 5.000₺ - 6.000₺ masraf yapılıyor, şirket kurarken kim bilir ne kadar para gidecektir. Diğer ülkelerde nasıldır bilmem ama ABD'de fazla masraflı olmaz bu iş. Gelir durumu...
  59. 636405

Tabi canım haşmetlide kusur olurmu hiç, millet üşengeç.
  60. 636405

Çekingenlik, sosyal fobiye yatkınlık, özgüvensizlik, cılız olmak.
  61. 636405

Bu yıl sizi en çok etkileyen ilk 3 oyun hangisiydi?

Oyun oynayamıyorum maalesef. Kasa yapılırsa Pes 2013 indirip güncel yama yükleyeceğim, belki bir de Minecraft indirir bi iki bina tasarlarım.
  62. 636405

Amerika vs Türkiye

Türkiye tatil için güzeldir heralde. Bizim ilçeden çıktığımız yok ?
  63. 636405

Starbucks Nasıl Bir Yer. Orda Çalışılır Mı?

Tek hatada olmaz ama sürekli yaparsam kovacaklardır. He hata yapmaktan korkmamak hata yapmayı da önler belki.
  64. 636405

(Kovuldu)
  65. 636405

Kendime nasıl güveneyim hapı falan mı var, Kendi kendine nasıl olacak ki?
  66. 636405

Yazılım ne alaka? Bir gün şu yazılımcılık elden düşecek. Önüne gelen buna merak salmış ? 1608330470 Ya benim havalı dememe bakmayın, sonuçta kimseyle görüşmeden nasıl biri olduğu anlaşılmaz. Kaldı ki benim kadar az insan tanıyan yoktur. Benim olayım şu; Benim yapmadığım ve merak ettiğim...
  67. 636405

Şimdi siz tavsiye ediyor musunuz, yakın zamanda gidip soracam? Gidince "eleman ihtiyacımız yok" veya "biz yeni birisini aldık" diyeceklermiş gibi geliyor bu arada. O iş iyiyse bana bırakmazlar.
  68. 636405

Ya her neyse gidip başvurasım var. 1608325697 Bit şampuanı var zaten ama düzenli banyo yapmak şart. Yastıkta, yorganda veya direkt babamın kafasından gelip buluyor yine beni.
  69. 636405

Ya tam evden taşınacağımız zaman bitlendim. 1 kere banyo yapabildim sonra bitler yeniden hortladı. Şimdi yeni evde kombi yapılana kadar beklemek zorundayım. Sadece kafayı yıkasak kaşıntı biter mi acaba?
  70. 636405

Oha. Ama her tarafım kaşınıyor, yıkanmadan geçmez ki?
  71. 636405

Abi iş iyiyse kesin kaçtı ya fırsat. Ben bitliyim, hart hurt kaşınıyorum, bu halde gidip çalışamam ki. Off şu evde bi yerleşmedi, kombi yapılacakta... Ev yerleştikten sonra Starbucks araştırsam kesin bulamam iş. Olacak iş olmayacak zamanda bulur beni.
  72. 636405

Hee kurye arkadaşın yaşadıklarını yaşatmışlardı bana Domino's'ta. Valla ondan basitse fırsat kaçtı gibi. Kafam bitliyken nasıl iş başvurusu yapacam ben ya. 1608324434 O mesele değil, diksiyon yeteneği var.
  73. 636405

Off şu kafam bitli olmasa giderdim bi sorardım valla.
  74. 636405

Haydaa. Şimdiden gerildim.
  75. 636405

Dışarı çıkınca öyle oluyorum valla n'apayım. Sanayidekiler de kıro geliyor bu arada ? Ama işte direkt öyle bir ortama girecek olmak sıkıntı. Alıştıra alıştıra sosyalleşmem lazım benim.
  76. 636405

Basit iş mi peki? Her işi bana yaptırmazlarsa değerlendirecem valla.
  77. 636405

Bilmiyorum ya, daha eve de yerleşemedik. Eve yerleşene kadar da böyle iş bulamam gibi geliyor kararsız kaldım. Benim kafam bitlenmişti hart hurt kaşınıyorum 1 aydır. Kombi yapılmazsa gitmem büyük ihtimal.
  78. 636405

Ya öyleleri varsa olmaz o iş. Nefret ettiğim yok aslında ama rahat edemem öyle yerlerde.
  79. 636405

Bilmiyorum millet relaks çözer bir şekilde. Ben mallaşıyorum milletin içinde iş yapmaya kalkınca.
  80. 636405

İşe alırlarsa artık.
  81. 636405

Kesin ben beceremem ya.
  82. 636405

Ne iş yapılıyor ki işte?
  83. 636405

Bu nasıl bir cümle?
  84. 636405

Bi boş yapma be...
  85. 636405

Birisi evdekilere demiş, bir AVM'de böyle iş varmış. Hiç öyle bir yere girmedim havalı havalı tipler var diyorlar. Uzaktan görmüştüm, çalışanları bile artist artist tiplere benziyor. Orda ne iş yapılıyor ki, girsem ne yapacam? Kahve mahve yapacaksak kesin batırırım o işi. Hele kızlar mızlar...
  86. 636405

Niye giremeyim?
  87. 636405

Koşmuyorum zaten. Onlar da bana koşmaz büyük ihtimal. 1608321346 Nasıl?
  88. 636405

Normal konu açarım yine goy goy yaparlar.
  89. 636405

İşten ayrılmalı mıyım ?

Ben 2 sene önce Domino's'a girmiştim. Tüm ayak işlerini bana yaptırdıkları için 1 hafta durup çıktım. Geçen sene internette iş aramaya çalıştım bulamadım. Yazın da dışarda aramaya çalıştım bulamadım. Yakında yeniden aramaya çalışacağım.
  90. 636405

Doğru siz de asosyal tiplersiniz sonuçta. Kelin ilacı olsa kendi parlak kafasına sürermiş.
  91. 636405

Yardım eden mi var? Yok 2-3 arkadaşın olsun yeter. Yok merhaba de gerisi gelir. Yok ortama gir, yok çekinme. Bu mu yardım? Gerisi de "nickinin hakkını veriyorsun", "hocam sen Technopat"ta değil miydin?" gibi abidik gubidik şeyler. 1608301233 Kaldırımda duruyorum.
  92. 636405

Uyuz olduğum 2. Rizeli sen olabilirsin. 1608300946 Doğru düzgün cevap gelene kadar devam edeceğim. 1608300982 Evet belli. Sensin.
  93. 636405

Geçen sene askere almasınlar diye açık liseye kaydolmuştum. Üniversiteye de aynı şekil açıktan giderim diyordum ama normal üniversiteye gitmek aklımdan geçti ve "neden olmasın ki" demedim tabi ki ama "olur mu lan acaba?" dediğim oldu ? İlkokulda, ortaokulda hiç ödev yapmaz, ders çalışmaz...
  94. 636405

Sizin gibi tipler hedefimde değil zaten.
  95. 636405

Ben ne yapacam da korusun? 1608296069 Konu açıyorum altına doğru düzgün cevap yazan 1-2 kişi var. Gerisi goy goy peşinde. Doğru düzgün cevap gelene kadar böyle konulara devam edeceğim.
  96. 636405

bilgisayarın sol alt tarafı ısınıyor

Sol tarafa yumurta kır bari, sıcaklık bir işe yarasın.
  97. 636405

Mesaj içeriği yönetici tarafından forum kurallarına uygun bir şekilde yeniden düzenlenmiştir! [TheJudge]
  98. 636405

Bir dükkan açsaydınız ne üzerine açardınız ?

Oto yıkama dükkanı açar, güzel kızları yıkamacı olarak işe alırdım. Türkiye çapında büyük yankı uyandırırdı, herkes arabasını benim mekanımda yıkatırdı.
  99. 636405

Örnek iyidir, örnek güzeldir. Bu arada bilgi olsun üniversiteye falan gitmiyorum. Ev harici bir yerim yok kısacası.
  100. 636405

Öyle imkanım olsa kendime temin ederdim. 1608233192 Etkileşim nasıl sağlanır ki, yöntemleri neler?
  101. 636405

Detaya girdiğin için teşkür. Tanımadığım etmediğim kızla konuşamam, orası öyle. Sende aynı ortamda bulunacağım bir kızla tanışmaktan bahsediyorsun sanırım. İşte benim sıkıntı orada. Şu "nasıl muhabbet edilir" meselesi çok sonraki mesele. Ben bir kızla aynı ortamda bulunsam zaten büyük olay...
  102. 636405

Yazma zorla mı tutuyoruz?
  103. 636405

Ulan gebersem trollüyor diyeceksiniz. Asıl siz bırakın troll yapmayı.
  104. 636405

Neden?
  105. 636405

Korona biterse millet yine ortamlara akar biz yine aynı kalırız. Senin tavsiyen neydi ki tam olarak, köpekle mi etkileyecem ?
  106. 636405

Neden ? 1608229006 Napak ölek mi?
  107. 636405

Olum millet sadece böyle tanışıyorsa olmaz o iş. 1608228897 Bi ordasın bi burda, ne fark eder ki?
  108. 636405

Aynı ortamda olduğun ama tanışmadığın biri olsa neyse. Ben napayım yoldan mı durdurayım da merhaba diyim? 1608228549 Sen çürü.
  109. 636405

Sende iş var, sen yardımcı olabilirsin belki. 1608227686 Caz yapma blues yap. 1608227857 Ben diyorum nasıl arkadaş olacak. Sen diyorsun şu kadar olsun yeter.
  110. 636405

Asosyal Necmi: merhaba Kız: merhaba Arkadaşlık kurulmuştur.
  111. 636405

Normal mi anormal mi diye sormadım. Nasıl oluyor onu sordum. 1608227287 Bi git allasen.
  112. 636405

İlgi nasıl çekecem ki?
  113. 636405

Cinsellik değil mesele. Bi kız ilgi gösterse cinsellikten daha iyi etkisi olurdu.
  114. 636405

Aslında şu an pek bir eksiğimi görmüyorum, gerçi eskiden de görmüyordum. Küçüklükten beri çekingen birisiydim, iletişim yeteneği küçüklükten kazanılsaydı şu zamana kadar çevre biriktirmiş olurdum. Şimdi hem çevre yok, hem de iletişim tecrübesizliği var.
  115. 636405

Dış görünüş derken tipten bahsediyorsan çirkin değilim ama zayıf olduğumun farkındayım. Kilo bakımından özgüven yok bir kıza ve aynı şekil erkeklere de karşı. 1608226683 Ferrari de araba Tofaş da araba ama fark var. Hayallerini erkekle süsle bakalım, fark yoksa.
  116. 636405

1- Ben daha çok gencim 2- 2-3 arkadaş az mı? Senin o az dediğin sayı bile kalabalık bana.
  117. 636405

Maalesef
  118. 636405

Millet Dışarda Neden Sırt Çantasıyla Dolaşıyor?

Sorulan soruya uygun cevap veriyorum.
  119. 636405

Bilgisayar bozuk olduğundan akşama doğru bazı işleri halletmeye çıkıyorum ailemle can sıkıntısından. Çevre sokaklarda dolanırken bazen kızlar geçiyor ve ben onları görünce heyecanlanıyorum ve heyecanlı heyecanlı onları seyrediyorum. Öylece gidiyorlar ve sokaklarda yine yalnız başımayım. Eve...
  120. 636405

Bilmem ki, dışarı neden çıkılır?
  121. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Onu ekstra olarak deniyecam.
  122. 636405

Ekip üyeleri arıyoruz!!

Banner ve vektörel şeylere para verirseniz bakarım.
  123. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Bulunsa görecez zor mu kolay mı. Kolayı denk gelmez ama, ondan eminim.
  124. 636405

Eskiden hiç dikkatimi çekmedi.
  125. 636405

Dershaneye falan mı gidiyorlar, sorduk işte?
  126. 636405

Ne için var?
  127. 636405

Bir şey anlamadım.
  128. 636405

Pencereden görüyorum bazı kızlar ve elemanlar (bir cinsiyet olarak eleman) Ali Vefa gibi sırt çantasıyla dolaşıyor dışarda. Ulan okullar kapalı değil mi, ne iş?
  129. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Üzül.
  130. 636405

Animasyon uygulama önerisi

Adobe Premiere Pro deneme sürümü indirip yap bahsettiğin 2 boyutlu bir şeyse.
  131. 636405

Herkes En nefret ettiği WEB sitesini yazsın

Hiç kullanmışlığım da yok. Ekstra sıkıcı oluyor.
  132. 636405

iconlarım gözükmüyor

"HER ŞEY"'i yanlış yazmışsın, ondan olabilir.
  133. 636405

Asosyal Necmi Memnuniyet Anketi

Oranın yönetimi çekemiyor.
  134. 636405

SDN Forum'un en prestjli üyesini seçiyoruz.

Forumun en saygın üyesini seçimle belirliyoruz. Seçime katılmak isteyenler özelden belirtsin, listeye alacağım. Seçime katılma hakkı bulunan üyeler: @Asosyal Necmi @Mars! @Umut Çelik @ghost_of_sparta @morofobik @alicanozk @Shiden @nixc0r @KRZMNİTK @wpa_supplicant
  135. 636405

Bunun gibi bir oylamayı, oylamaya katılan üyeler arasında yapmayı düşünüyorum. Mesaj atıp katılmak isteyenlere seçime girme hakkı verilecek.
  136. 636405

Eyvah. Beni kıskananların sandıkları daha yeni açılıyormuş, erken açıklama yaptık.
  137. 636405

%40 - 45 oy oranıyla başladık. Nötr oylar dağıtıldığında çok rahat %50+1'e ulaşabiliriz. Forum üyelerinin güven oyunu büyük oranda alacağız gibi görünüyor. Kıskananlar çatlasın!
  138. 636405

Yine n'oldu?
  139. 636405

Güncellendi.
  140. 636405

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

En başa beni yazmışsın, doğru hareket!
  141. 636405

142. 636405

Kendinden 4 Yaş Büyük Birisiyle

Ben kimi kıskanacağım, cevap yetiştiren sensin ? Sen benim umrumda değilsin ama ben senin umrundayım göründüğü gibi.
  143. 636405

Sdn youtube kanalı sizce sıradaki video konusu ne olmalı?

"Asosyal Necmi'ye bağış topluyoruz"
  144. 636405

Telefon modeliniz ve yüklü uygulama sayısı

Samsung Galaxy J2 Benim indirdiğim uygulamalar 11 1608032690 Samsung Galaxy J2 Benim indirdiğim uygulamalar
  145. 636405

"Sanayiciler manyak para kazanıyor moruq" diyen kitleden birisi bizi eleştiriyor ? O para kazananlar büyük sanayiciler. Her önüne gelen sanayici olamadığı gibi, sanayici olabilenlerin sadece bir kısmı çok para kazanır. Diğerleri "amelelik"ten ötesine gidemiyor. "Sanayicilerde deli para var...
  146. 636405

Önemli olan üniversite sonrası kariyer yapıp yapamamak. Geçici vasıfsız, amelelik işler bir kriter değil. O işlere girenlerin çoğu o işlerden çıkamaz hatta. O kız büyük ihtimal evlenme amacında birisidir o yüzden en son tercihi olacaktır bu eleman. "Vay be Necmi haklıymış" diyecek bizim eleman.
  147. 636405

Git dene, buraya yazarsın.
  148. 636405

"Olmaz uğraşma" dedim diye birileri ağlamış hemen. Dediğim gibi olacak. Git kıza yavşa, ondan sonra sonucu buraya yaz. Kim haklı kim haksız anlaşılır.
  149. 636405

Odayı güzelleştirmek

Bana da diyorsun sandım.
  150. 636405

• Kız seni küçük kardeş olarak görüyordur büyük ihtimal. Sen eğer ona açılırsan fena patlayacak. Daha sonra aklına geldikçe komiğine gidip gülecektir. • Üniversiteden mezun olsan işsiz işsiz dolanacan, o da seninle uğraşmayacaktır. Sen beni dinle, uğraşma.
  151. 636405

21 yaşındaysa büyük ihtimal baba parası yiyodur, o parayla okuyordur. Ben o parayla kızlarla takılmaya çalışmazdım.
  152. 636405

Uğraşma diyerek tavsiye verdim zaten.
  153. 636405

Odayı güzelleştirmek

Beni neden etiketledin?
  154. 636405

Ben engel olsam ne yazar, sanki engel olmasam bir şey olacak ?
  155. 636405

Odayı güzelleştirmek

Duvara maarif takvim as.
  156. 636405

Sevginize karşılık bulamadığınız oldu mu?

Bir kızla yakınlığım en fazla kaldırımda yanımdan geçmesiyle oluşmuştur. Neyin karşılığı?
  157. 636405

Boşver ne gerek var, uğraşma.
  158. 636405

Hangi İşi Tavsiye Edersiniz?

İşte bizim Türk halkı biraz mazoşist olduğu için azarlansa da küfür yese de "ekmek parası" deyip çalışıyor. Şu taşınma işleri bi bitsin iş arayacam yine. Oyunda ses, müzik, logo gibi ihtiyaçlar olursa bana söyle. Çok basitse ücretsiz yaparım ?
  159. 636405

Aşağıdaki Üyenin En Çok Gitmek İstediği Ülkeyi Tahmin ET!

Hayır, alttaki Çorum'a gitmek istiyor.
  160. 636405

Herkes En nefret ettiği WEB sitesini yazsın

akrepnalan.com
  161. 636405

Dışardan yemek sipariş eden var mı cidden?

Para var tabi eğlenirler. Tuhaf anlamında demedim, değişik geliyor sadece.
  162. 636405

Asgari ücret ne olur sizce ??

Max 2.850₺
  163. 636405

Bilim Kurulu toplandı yeni alınacak kararlar ne olur

Başınızın çaresine bakın ve bize para vermeyi unutmayın diyecekler.
  164. 636405

Sen denersin dedim, bir şey demedim. 1607958465 Maaş az deseydim haklı olabilirdin, öyle bir şey demediğim için haksızsın.
  165. 636405

Tamir ettirmek mi yenisini almak mı?

Neyse gerek kalmadı, kasayı hastanesine gönderdik. 1607953845 Ne diyorduk konu kilit mi diyorduk? Konu kilit.
  166. 636405

İyi.
  167. 636405

Bilgisayarın parçalarını hiç bilmiyorum çünkü satın aldığımız bir şey değil.
  168. 636405

Asio4All ses sürücüsü kullanınca olmuyor bu. Peki kaç para gider tamire?
  169. 636405

Kalsın ? 1607952383 Sen etme, kalsın.
  170. 636405

Sen bence de yeme ? 1607952111 Sen bence de yeme 1607952264 Tamam sen denersin bu dediğini.
  171. 636405

Bulabiliyorsan sen bul, başvuracağım.
  172. 636405

Parçadan da anladığım yok hiç. Pes 2013 oynanabilecek kalitede toplasana bi ? Pes 2013 kaldırıyorsa başka şeyleri de kaldırıyor genelde.
  173. 636405

"Çoh para" Kasayı yaptırmak daha mantıklı geldi.
  174. 636405

Kullanmadığınız kasa varsa göndermek isterseniz iyi olur. Aşırı dandik bir şey değilse performans çok önemli değil. 1607950671 Monitör, klavye, fare, kulaklık sıkıntısı yok.
  175. 636405

Müzik prodüksiyonu için, Adobe programları için (Photoshop, Illustrator, Premiere Pro) toplayacak mısınız napacaksınız ? 1607950240 Neden?
  176. 636405

Bütçe belirlemedik valla. Taksitle falan alırız alırsak.
  177. 636405

Hayrına topluyorsanız çok teşekkür ederim. 1607949856 Monitörü kasaya bağlayıp bilgisayarı açınca ya hiç dıt sesi gelmiyor yada sürekli geliyor. USB takınca mavi ekran veriyor. Ekran kartı algılamıyor Mause hareket ettirince falan video mideo açıksa çıtırtı sesi geliyor.
  178. 636405

İyi ucuza çalışmaya devam et. Ben halimden memnunum.
  179. 636405

Bilgisayar kasasını tamir ettirmek mi? 2. el bilgisayar kasası almak mı? Yeni bir kasa veya laptop almak mı?
  180. 636405

İş bulma olasılığı yüksek olsa deneme yanılma yöntemiyle bir iş bulmuş olurdum. Burdakilere göre ben parasızlıktan keyif alan bir mazoşistim. 1607947821 İş varsa git sen çalış fabrikada.
  181. 636405

Mesele iş beğenmemekten daha çok o işe veya iş yerine adapte olamamak. Domino's'ta işe başladım. İş öğretme ayağına azarlıyor şerefsizler. Beni azarlayan, küfür eden birileriyle nasıl samimi olacağım da o iş yerinde hiçbir şey yokmuş gibi rahat rahat çalışacağım. Hayır azarlamasalar işi...
  182. 636405

Girdiğim işlere adapte olamıyorum pek, sosyal kaygı var. Asosyal olma sebebim de büyük oranda bununla alakalı. Her yerde de iş kaynamıyor, tek tek iş yeri deneyemiyorum maalesef. Zaten iş bulma olasılığı 20'de 1 gibi bir şey. Üniversite mezunları bile bulamıyor. "Para yoksa git iş bul" deyince...
  183. 636405

Sen bana söyle, inanmadığın şey ne?
  184. 636405

Çünkü internetim varmış. Sherlock Holmes'lar burdan yakaladı göyaaa. Sanıyorlar ki herkes onlar gibi yaşıyor.
  185. 636405

Orası otomatikmen gelişmiş bir ülke olduğu için pek şaşırtmayabilir. 1607883266 Sana troll gelen ne, n'apayım olan şeyi inkar mı edeyim?
  186. 636405

İlgi budalası kim belli, cezasını buldu.
  187. 636405

Bu parayı doğru mu harcıyorum ?

İhtiyaçlarınızı, tercihlerinizi biz bilemeyiz, o yüzden alacakları belirleyip, o belirlenen şeye göre tavsiye vermek daha mantıklı.
  188. 636405

Ya adam dışardan almazsın evde yaparsın diyor, ben de sucuk yok, kaşar yok bunları pişirecek fırın yok diyorum. Hemen; "yok abartıyorsun", "yok nasıl hiçbirşey olmaz" diye cevaplar geliyor. siz bolluk içindeyseniz biz napalım, inanmayan inanmasın.
  189. 636405

Tombik et döneri en son 2012'de falan yedim, 5₺ bir şeydi. Tavuk dönerin yarımı 2.5₺'ydi. 2014 - 15 gibi pahalı deyip almıyorduk. Şimdi ne kadar olmuştur onu merak ettim.
  190. 636405

O kırolar Covid-19 olup ailecek gitse üzülmem. Hiç sevmiyorum varoş tipleri. Bunların çocukları da sanki aynı fabrikadan çıkmış birbirine benziyor. Eski komşunun veledinin çığlığıyla aynı tonda çınlıyor.
  191. 636405

Çalışırım çalışmam, sanki iş kaynıyor. 1607879291 Fiyatı kaç? Eskiden tombik döner 5₺ falan bir şeydi.
  192. 636405

Nasıl Editör olunur?

?
  193. 636405

Nasıl Editör olunur?

Bilgisayar tozu yutman gerek. Kasayı aç ordaki tozları at ağzına.
  194. 636405

Buzdolabı bozuldu (20 yıllık), şimdi yeni taşındığımız için ev yerleşince alırlar heralde. Zaten buzdolabının içi genelde boş olduğu için varlığı yokluğu pek etkilemiyor. Bi ara tatlı vardı, o bozuldu. Onu unutmuşum ?
  195. 636405

Millette para var pizza falan söylüyor. Bizimkiler dışardan sadece kır pidesi alır, o da 3-4 kişiyi doyurur baya. Eskiden döner falan da alırdık ama fiyatı 2,5₺ falandı, şimdi lüks oldu o da.
  196. 636405

Yav evde fırın yok, fırını bırak buz dolabı yok. Biz sucuğu, peyniri bulsak ekmeğin arasına kor yeriz zaten. Unu açayım da evdekiler ebemi tokatlasın.
  197. 636405

Profildeki Fotoğrafı Bulabilir Misiniz?

Kız bu, ben hiç görmemişimdir.
  198. 636405

Sen söyle ben anlatırım.
  199. 636405

Neden evlenemiyorum?

Konularım normal siz garipsiniz
  200. 636405

Neden evlenemiyorum?

Ulan bu adam gelip bir de konularıma tavsiye veriyor. "Ortamlara gir keke, bulursun xde"
  201. 636405

Önyargı ne alaka ya, ne alaka?
  202. 636405

Küfür etmedim onu derken. *Neden öyle dedin?" dersin en fazla. Sende şimdi bana burnundan kıl aldırmayan, sinirli, huysuz birisi gibi geldin mutlu musun?
  203. 636405

Dışarda 2 - 3 ay çalışayım, bunu da denerim.
  204. 636405

Bana lüks geliyor böyle şeyler. Anlayamazsınız! 1607844375 Dipnot yazdım o kadar hala aynı laf. Ev yemeği ayda yılda bir oluyor, makarna bile anca yapılıyor. Sen olsan dışarda yemeyi tercih edersin.
  205. 636405

Photoshop'u iyi düzeyde biliyorum. Illustrator'da biraz öğrenmem lazım. Premiere Pro anlıyorum. Onun dışında müzik prodüksiyonu biliyorum.
  206. 636405

Peki 1 ay mesela freelancer iş yaptım diyelim. Aylık kazancı ne kadar olur?
  207. 636405

Hesabı açmak için para lazım. Ben kredi kartı, internet kartı alamadığım için iş arıyorum zaten ? (Yakın zamanda bilgisayar da bozuldu) Dışardan bir iş şart. Belki ordan aldığım parayla boş zamanlarımda feeelancer işler de yaparım.
  208. 636405

Param yok zaten dert etme.
  209. 636405

Şu konuya adam akıllı mesaj atan tek kişisin. Yok "iş beğenmiyorsun", yok "lise mezunu bile değilsin" Domino's'ta çalışmıştım harbiden leş. Peki sen neden leş dedin merak ettim? 1607841552 İyi kanka sen çalış o zaman, ben beğenmiyorum. 1607841911 Oyun yapmak ayrı mesele de, oyunu bitirince...
  210. 636405

Motorcular her yerde zaten, gözetlemeye gerek yok. Benden zenginler yine. Pizzacıda 1 hafta çalıştığım için pizza yemişliğim var, yoksa hamburgerle birlikle ne olduğunu bilmezdim. 1 tane büyük yiyordum anca doyuyordum. 2 tane alsak çok para, çok para! 1607840762 Babamın değil annemin öyle...
  211. 636405

Standart apartman dairesi işte.
  212. 636405

Pahalı olduğundan mıdır nedir pek ayak uyduramadım böyle şeylere. Hepsiburada, Gittigidiyor, Burger King, McDonald's gibi şeylerin reklamından başka bir şeyini bildiğim yok. Mesela Netflix'i 2014'ten beri duyuyorum, belki Türkiye'de o yıl, şu an kullananların çoğu öyle bir şeyin var olduğundan...
  213. 636405

Neden?
  214. 636405

Vay arkadaş nasıl erişiyorsunuz bu kafaya? Saydıklarının hiç biri bilmem nerdeyse. Kokoreç yemiştim bi kere. O da taa 2013'te falan, onu da ben almamıştım.
  215. 636405

Nasıl yani, anlamadım?
  216. 636405

Bunun asosyallikle alakası?
  217. 636405

Kitap uzun soluklu bir mesele. Hoşuna gittiyse sen bana merak ettiklerini söyle; ben anlatırım sana.
  218. 636405

Ulan sokağa bakıyorum zırt pırt motor geçiyor, millet pizza, hamburger falan söylüyor. Bizim fast-food anlayışımız babamın ayda yılda bir aşağı sokaktaki pideciden kır pidesi almasından ibaret. Millet hayatı ne farklı yaşıyor. Böyle şeyler bana ilginç geliyor baya...
  219. 636405

Abi sevdiğim işi para getirecek seviyeye gelmeden nasıl yapayım? Atıyorum ben kafe işletmekten hoşlanıyorum diyelim. "Aaa! ama ortada işleteceğim bir kafe yok." Demek ki az - çok sermaye gerekli. Sermaye için de para kazanmak lazım. Para biriktirmek için hangi işi yaparım, onu soruyorum...
  220. 636405

Sence öyle sorsam millet anlayacak mı? Açıklama yazıyor zaten. 1607794818 Her her kurye dolu. Bunlar motor kullanmayı nerden öğreniyor yav, ehliyet yok ki almazlar zaten. 1607795041 Bu arada bilgisayar bozulmuş. Yani internetten zaten olmaz şu an.
  221. 636405

Abicim alt tarafı bi kaç ay çalışıp para biriktireceğim, mesele kariyer değil para lazım. Sırf para lazım diye memur mu olayım, mağaza falan soruyorum.
  222. 636405

Ben mağazaların falan iş şartlarını soruyorum. Burdakilerin çoğu babasının parasıyla bilgisayar toplayıp oyun oynadığı için anlamıyor, ben bunu anladım. 1607792884 20
  223. 636405

1- O siteler kayıt olurken para istiyor üyelik için, onu verecek para yok zaten. 2- O işlerin sürekliliği var mı? 1 gün 50- 100₺ para kazanıp 20 gün boş duracaksak pek anlamı yok.
  224. 636405

Allah belanızı vermesin. Daha da girmem lan buraya!
  225. 636405

Şuranın şartları şunlar, şu şartlarda çalışılıyor vs. diyecekler alttarafı. Yok su sat, yok pilav sat.
  226. 636405

Çocuk işleri onlar. Cebine 5 kuruş koymak için çalıştırıyorlar.
  227. 636405

Şuna bak, doğru düzgün tavsiye veren 1-2 kişi. Sonra niye aynı konuyu açıyorsun.
  228. 636405

2078'e giriyoruz:D

İnternetten ebem de konuşur.
  229. 636405

2078'e giriyoruz:D

Huzurevindeki hatunlarla konuşmaktan çekiniyorum.
  230. 636405

Ya ?
  231. 636405

Abi pilav arabası alacak para yok. Tencereyle dolaşırım artık.
  232. 636405

Parazit misin sen, baş biti misin sen? Her yerden fırlama.
  233. 636405

Abi şöyle antin kuntin şeyler yazmayın, garanti bir şey lazım.
  234. 636405

Para birikirse yaparız rahat ol. 1607789025 1607789025
  235. 636405

Söyleme diye yazmışım oraya. 1607788878 İlkokul mezunu yazıyor.
  236. 636405

BİM ve A101 lise mezunu mu arıyormuş? Kuryelik yapamam ya, ne ara öğrenecem de deli gibi sürecem onlar gibi? 1607788768 Sevmiyorsam niye yapayım?
  237. 636405

238. 636405

Bilgisayarı Tamir Ettirmek Kaça Patlar?

Cihazı fişten söküp 8 kere güç tuşuna basacakmışız. Bilgisayarın güç kablosunu mu prizden sökeceğiz?
  239. 636405

Tavsiye ettiğiniz ve varsa tavsiye etmediğiniz işleri yazın. İnternetten çalış demeyin. Zart diye öyle çalışmak mümkün olsaydı herkes çalışırdı.
  240. 636405

Hangi cihazı tam olarak, rastgele çıkarmayalım?
  241. 636405

Tanıdık yok.
  242. 636405

Bu arada ekran kartı yerine Windows görüntü bağdaştırıcı diye bir şey yazıyordu. Ben 2013'te oyun bile oynuyordum bu bilgisayarda şimdi yok. Bir de ekran çözünürlüğü tam oturmuyor. Tam oturtunca enine yayılıyor, görüntü şişiyor. Sağ ve sol tarafı siyah şekilde kullanıyorum, yani kare.
  243. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Böbrek kaçakçısı değilsen olabilir belki.
  244. 636405

Hadi onu hallettik diyelim. Monitör algılamamasını nasıl halledeceğiz?
  245. 636405

Babam yaptı onları ama pek bir şey olmadı. Sonsuz dıt sesi sürekli çıkmıyor, genelde sessizlik var.
  246. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Önce iş bulayım sonra gerekirse giderim. Arkadaş olursa nasıl olur onu merak ediyorum. Ben insanları yargılamıyorum zaten, aşırı tipler denk geliyor sürekli. Bir de o "aynı konuyu açıyorsun" diyenlere cevap vereyim. Yarım yamalak cevap gelince ister istemez açtığım konular tatmin etmiyor...
  247. 636405

Doğru tahmin eden olursa profiline akrostiş yazacağım ? Taşındığımız için bilgisayarı yeniden kurdum. Monitörün şu mavi, dişleri olan geniş tarafını kasaya taktım ama bir türlü algılamadı. Bilgisayarı açtığım zaman "dıt" sesi gelmiyordu, halbuki gelmesi lazımdı. Sonra tekrar tekrar takınca...
  248. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Olum görende bizi karı meraklısı abazan zannedecek. Arkadaş olsa da olur.
  249. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Sende amma boş yaptın be. 1607624271 İş beğenmiyorum arkadaş. Benim girdiğim işe girmiş olsanız 2. gün kaçardınız.
  250. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Vay be ne iş olsa yapıyor, ne mücadeleci birisi mi olmuş olacam öyle yapınca? Bana göre olmayan, psikolojik olarak kötü etkileyen bir işte neden direteyim?
  251. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Abi ülkede iş kaynamıyor ki. Sevdiğin işe yönelik bir işe girmek dediğin şey hemen mümkün olsaydı ben şu an o işte çalışıyor olurdum. Antin kuntin bi yere girmek bile lüks olmuş. Şu satış danışmanlarındaki özgüveni görünce hayattan soğuyorum. Bizi işe alsa alsa anca kekoman tiplerin çalıştığı...
  252. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Ofis işi nasıl oluyor ki? 1607622245 Başkaları benim önüme getirsin kafasında olacak ne demişim?
  253. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Açık lise 2-3 yılda bitecek. Üniversiteye gidene kadar aynı devam mı edelim yani? 1607620347 1607620379 Üşengeç olduğumu nerden çıkardın? 1607620702 Bir iş bul gerisi gelir deyip baştan savıyorsunuz. İş bulacam, 6 günüm orda geçecek. İş çıkışı 3-4 gün spora gidecem ve ayı gibi yorulacam. O...
  254. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Bi yerden başlayınca gerisi nasıl geliyor?
  255. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

20 yaşında ne evlenmesi yav
  256. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Knk dışkı gibi okula yazdırdılar soğudum okula gitmekten. Üniversite olaydı iyiydi. Mahallede takıl diyon da mahallede dayılar, teyzeler geçiyor genelde. Genç diyebileceğin bi tek kekolar var. N'apayım onların küfürlü muhabbetlerini mi dinleyelim?
  257. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

İşe girmenin de etkisi farklı oluyor. Mesele hangi işe girdiğin. Mesela Dominos'a girmiştim keko doluydu. 40 yaşına gelmiş adam arabesk rap dinliyordu.
  258. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Lan olum 0₺ ile ne yapılır, boş boş ümit vermeyin çalışacaz zaten önümüzdeki ay. Ben oraya yazmışım çalışsak bile vakit kalır mı diye.
  259. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Var zaten hobim. Bilgisayarda yazılım hariç işlerden anlıyorum ama ticaret için de yine paranın olması lazım.
  260. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Instagram açınca n'olacak ki? Hesabı olanlara bakıyorum tatil yerlerinde, antin kuntin manzaralı yerlerde fotoları var. Kitap alacak param olursa ilgilendiğim konulardan başlayacağım. Alışkanlık oluşursa belki edebiyata da sararım. Spora gidecek bütçe yok şu an. Yeni arkadaşı nerden...
  261. 636405

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Kısaca bi hayatımı özetleyim; 20 yaşındayım, küçükken girişken birisi olmadığım için okuldakilerle fazla samimi değildim, zaten evde takılmak daha çok hoşuma gidiyordu, o yüzden asosyalliğe alıştım. İlköğretim bittikten sonra meslek lisesine yazdırmışlardı. Ordakilerin fazla hareketli olması...
  262. 636405

Gittiğim Hiçbir Yerde Güzel Kız Olmuyor

Abi mahalleden çıktığım yok, mesele oturduğum yerde kız görmek. İşlek yerlere girsek illaki görürüz ama işlek yerlerden tırsıyorum işte. Kadıköy'e iş sormaya gittim, bi kaç yıl Kadıköy'e girmem heral. 1607612434 böbrek.avi
  263. 636405

Böbreği buz dolu kutuya koyup geliyorum.
  264. 636405

Keşke troll yapıyor olsam. Asosyallik sancılarımı biraz mizahi yansıttığım in hemen yapıştırıyorlar troll yaftasını. 1607611786 Kızları nerede görüyorsun?
  265. 636405

Neden anlamadım?
  266. 636405

Belediye çalışanı demedim. Evin yanında çöp konteynerı var, çöp arabasıyla geçiyolar.
  267. 636405

Adam akıllı tartışalım diye konu açıyorum. Kendi kendilerine troll deyip sataşıyorlar sonra ben polemik yaratıyormuşum gibi davranıyorlar. Burdakiler biraz daha anlayışlı.
  268. 636405

Benim aradığım sosyalleşme şekliyle o şekil sosyalleşmek arasında çok fark var. O uygulamayı kullanan birisi bana pek güven vermez. Hiç kullanmadığım için ordaki tipleri bilmiyorum aslında ama aranıyormuş ordaki kişiler. 1607611096 "Para üstü uzatırken kasiyer elime dokundu, bu bir mesaj mı?"...
  269. 636405

Allah oranın belasını versin.
  270. 636405

Çıkan yine çıkıyor.
  271. 636405

Gelmeyecek, şans yok.
  272. 636405

Bagırsaklardan sesler gelmesi

Yemek yemeyince de gurulduyor yemek yiyince de gurulduyor. Doktorluk bir şey miymiş lan bu!
  273. 636405

Önceki silindiği in editledim biraz.
  274. 636405

Önceki eve taşındığımızda yan dairede kalabalık, garip bir aile yaşıyordu. Neyse ki bir kaç ay sonra taşınıp gittiler de kurtulmuştuk onlardan. Yerine gelen de yaşlı bir teyzeydi ama neyse ki sessiz birisiydi. Şimdi yeni eve taşınmak zorunda kaldık, önceki evle aynı sokakta yeni taşındığımız...
  275. 636405

Anti-Ayran Gönüllülük İlacı

Mucize Doktor'u izlesen Nazlı'ya aşık olacağına eminim.
  276. 636405

Şu tür videolar nasıl yapılıyor

Bunu yapabilsen Disney'e falan rakip olurdun.
  277. 636405

Şu tür videolar nasıl yapılıyor

Yapamazsın, yüksek prodüksiyon.
  278. 636405

Zenginler evleniyor, fakirler oruç tutuyor, peki ama neden?

Saçma tabi, mantıklı açıklaması yok. Evlenene kadar mesir macunu, fındık, fıstık gibi şeyler yemeyin o zaman. Bunu da "oruç sürekli değil" diyerek savunmaya çalışıyorlar. Adam testosteronunun yükseleceği zamanı nerden bilecek de oruç tutacak?
  279. 636405

Doğum gününü bir kişi bile hatırlamaması

Benimkini de kutlayan yok çünkü çevrem yok zaten.
  280. 636405

Sevmediğiniz bir üye var mı?

Var bi kaç tane uyuz olduğum.
  281. 636405

Zenginler evleniyor, fakirler oruç tutuyor, peki ama neden?

Saçma sapan şeyler.
  282. 636405

Her Yerim Kaşınıyor, Nasıl Kurtulacağım Yav?

Bitkisel hayata geçiş yapayım istersen?
  283. 636405

Her Yerim Kaşınıyor, Nasıl Kurtulacağım Yav?

Geçen haftalar kafam bitlendiydi hatırlarsanız, onu bitirdik ama şu kaşıntıdan kurtulamadım. Kaşımaktan her yerim nokta nokta kabardı, omuz falan kıpkırmızı, omzumu baya kanırtmışım. Kaşımadan beklesem geçecek büyük ihtimal ama kaşıntı hissi gelince kaşımadan edemiyor ki insan. Kısır...
  284. 636405

Liseden sonra okulu bırakmak?

Boşver baba parası yemeye devam et.
  285. 636405

Nurettin canikli mi geliyor?

Gençlere güven olmaz, kudretlinin güvenini kazanması lazım. Binali en iyisi.
  286. 636405

Nurettin canikli mi geliyor?

Gelmiş kim bakan olmalı onu tartışıyorsunuz. Hiçbir bakan kudretlinin isteği dışında bir şey yapamaz. Daron Acemoğlu gelsin deyince bakan yapacaklar sanki :D Vikipedi'ye baktım Devlet Bahçeli ekonomist diye yazıyor, onu yapsınlar.
  287. 636405

Gazeteciler Bilgiye Nasıl Ulaşıyor?

Mesela magazin haberlerine bakıyorsun: Cem Yılmaz villa aldı diyor, Murat Boz şurada şunu yaptı diyor, şu kişi şununla sevgili oldu diyor. Bende içimden diyorum ki; bunlar bunu yaparken yanında mıydın? Siyasi haberlere bakıyorsun, Yok şu partideki taban, şu kişiden rahatsız, Şu kişinin şuraya...
  288. 636405

Cimere şikayet gerçek olabilir mi

Eğer kudretliyle dalga geçmişsen işin çok zor.
  289. 636405

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Hiç açılmadım ki reddedileyim. 1604155152 Valla çomarsa çekilmez :D
  290. 636405

Scarlett Johansson’un başkası ile evlenmesi

Bunun konusunu açmıştım geçen. Bakıyorum, gayet sıradan adamların bile taş gibi karısı olabiliyor. @James Howlett sen kesin benim gibi; kızlarla yüz yüze bile gelmeyenlerdensin.
  291. 636405

Yunanistan ve Fransa'dan deprem açıklaması: yardıma hazırız

O yorumu yapanın zihniyeti belli zaten.
  292. 636405

PC ile bir sürü hesap makinesi ve dosya gezgini açıp PC'yi izleme izlenimim.

Eee yani, bu bilgi ne işimize yarayacak?
  293. 636405

300 TL sermaye ile en kârlı iş ?

Su sat.
  294. 636405

Ailem moralimi bozuyor Tavsiye verseniz sevinirim

4 gün okul 3 gün tatil olacak. Herkes yeteneğine göre derslerde ve sınıflarda olacak. Al sana sistem. Okula 5 gün gitmeye ne gerek var.
  295. 636405

İşte, eğitim süresi gereksiz uzun bence.
  296. 636405

Ben ilkokulu ders çalışmadan, sınava hazırlanmadan, ödev yapmadan bitirdim. Sonra ne oldu biliyor musun? Bu saydığım üç şeyin tersini yapan, yani ders çalışan bizim sınıftaki çocukla aynı liseye gittik :D
  297. 636405

Nereden para bulabilirim ?

Benim bahçesi olan bi komşum yok, kısacası tanıdık yok. Yapamayacağımı düşündüğüm halde garsonluk bile sordum kimse almadı.
  298. 636405

Nereden para bulabilirim ?

Şöyle işlerden herkes bahsediyor ama b'itanesine bile denk gelmedim :)
  299. 636405

Erdoğan'ın 2021 Projesi: Sadece Kadınların Gidebileceği Üniversiteler İçin Karar Resmi Gazete'de

Ülkenin en önemli sorunlarını boşverip böyle şeyler yapınca ülke ilerleyecekti zaten. Ayrıca "Amerika'da da var, Japonya'da da var" lafını bi bırakın. Başkanlık sistemi getirirken de "Amerika'da da başkanlık var" dediniz, daha sonra getirdiğiniz şeyi gördük. Ortaya çıkacak şeyi söyleyim: Bu...
  300. 636405

BU fiyatlara ne olcak

Ülkeyi bunlar yönettiği sürece düzelmez. Ben pahalılığı falan geçtim, çünkü param yok. Ekonomi iyi olsa bile bir şey alamam. Oyun konsolu pahalı diye üzülmüyorum çünkü hayatım boyunca oyun konsolu görmedim zaten. Aynı şey diğer benzer şeyler için de geçerli. Dışarda da hiç takılmam, alışveriş...