Dışarda güzel kızları görünce kafayı yiyorum

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Bilgisayar bozuk olduğundan akşama doğru bazı işleri halletmeye çıkıyorum ailemle can sıkıntısından.

Çevre sokaklarda dolanırken bazen kızlar geçiyor ve ben onları görünce heyecanlanıyorum ve heyecanlı heyecanlı onları seyrediyorum. Öylece gidiyorlar ve sokaklarda yine yalnız başımayım.

Eve gidince moralim bozuluyor, anlık depresyonlara kapılıyorum. Dışarıya çıkıp sap sap dolanmak gerçekten bana göre değil. Bazılarınız tek başına dolaş, paraya, çevreye gerek yok diyor ama boş yapıyorlar.

Ya arkadaş bu kızlarla sevgili olanlar, arkadaş olanlar var şaka maka. Çok ilginç bir olay lan. Ben kızları sadece yolda yürürken görüyorken millet nasıl başarıyor ya yakınında olmayı?

Son düzenleme:

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
senin evlenme yaşın gelmiş bu arada gerçekten çok arakdaşa gerek yok 2-3 gerçek dost yeter kız arkadaşlarının illakı sevgilin olmasına gerek yok git normal konuş de knk naber

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bilgisayar bozuk olduğundan akşama doğru bazı işleri halletmeye çıkıyorum ailemle can sıkıntısından.

Çevre sokaklarda dolanırken bazen kızlar geçiyor ve ben onları görünce heyecanlanıyorum ve heyecanlı heyecanlı onları seyrediyorum. Öylece gidiyorlar ve sokaklarda yine yalnız başımayım.

Eve gidince moralim bozuluyor, anlık depresyonlara kapılıyorum. Dışarıya çıkıp sap sap dolanmak gerçekten bana göre değil. Bazılarınız tek başına dolaş, paraya, çevreye gerek yok diyor ama boş yapıyorlar.

Ya arkadaş bu kızlarla sevgili olanlar, arkadaş olanlar var şaka maka. Çok ilginç bir olay lan. Ben kızları sadece yolda yürürken görüyorken, millet nasıl başarıyor ya yakınında olmayı?
bu olay sadece dış görünüş ve özgüvenden geçiyor. yani herşeyden :)

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Biraz cesaretinizi toplayın . Ne biliyim ben olsam ilgi çekmeye çalışırım. O caddede köpeğimle ilgi çekerim. Sosyal olun biraz :)

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
senin evlenme yaşın gelmiş bu arada gerçekten çok arakdaşa gerek yok 2-3 gerçek dost yeter kız arkadaşlarının illakı sevgilin olmasına gerek yok git normal konuş de knk naber
1- Ben daha çok gencim
2- 2-3 arkadaş az mı?

Senin o az dediğin sayı bile kalabalık bana.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
1- Ben daha çok gencim
2- 2-3 arkadaş az mı?

Senin o az dediğin sayı bile kalabalık bana.
sen ne istiyon ben anlamadım 2-3 kalabalıksa 1 hayat arkadaşı tamam yok ben bu tarzda takılır hem oflar puflarım hem çözüm için insanlarla iletişime geçmem olmaz yani tutarlı ol

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
bu olay sadece dış görünüş ve özgüvenden geçiyor. yani herşeyden :)
Dış görünüş derken tipten bahsediyorsan çirkin değilim ama zayıf olduğumun farkındayım. Kilo bakımından özgüven yok bir kıza ve aynı şekil erkeklere de karşı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondan sonra nefes alsın yeterciler çoğalıyor. Hepi topu kız onlar. Senden bir farkı yok, insanlar.
Ferrari de araba Tofaş da araba ama fark var. Hayallerini erkekle süsle bakalım, fark yoksa.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Neyi eksik görüyorsun kardeşim kendinde
Aslında şu an pek bir eksiğimi görmüyorum, gerçi eskiden de görmüyordum. Küçüklükten beri çekingen birisiydim, iletişim yeteneği küçüklükten kazanılsaydı şu zamana kadar çevre biriktirmiş olurdum. Şimdi hem çevre yok, hem de iletişim tecrübesizliği var.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Biraz cesaretinizi toplayın . Ne biliyim ben olsam ilgi çekmeye çalışırım. O caddede köpeğimle ilgi çekerim. Sosyal olun biraz :)
Sende iş var, sen yardımcı olabilirsin belki.

Bu kafayla ölene kadar olmayacak zaten.
Caz yapma blues yap.

sen ne istiyon ben anlamadım 2-3 kalabalıksa 1 hayat arkadaşı tamam yok ben bu tarzda takılır hem oflar puflarım hem çözüm için insanlarla iletişime geçmem olmaz yani tutarlı ol
Ben diyorum nasıl arkadaş olacak. Sen diyorsun şu kadar olsun yeter.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Asosyal Necmi: merhaba
Kız: merhaba

Arkadaşlık kurulmuştur.
A: Merhaba nasılsın?
B: İyiyim sen nasılsın?
A: Hayat nasıl okul nasıl gidiyor? Dersler zor mu?
B: İyi işte öyle geçinip gidiyoruz. Okul iyi dersler bu sene biraz zor.
A: Günlük konuşma başlatır hahaha kikiki
Tel no alır.
Whatsapptan yazışır. Arkadaş oldu işte.

Normal bir konuşma. Normal insanlar böyle konuşuyor.
Bu kafayla ölene kadar olmayacak zaten.
Haklısın