Arama sonuçlarınız

1. O

Yardım Youtube Shorts 0 izlenme sorunu

Herkese selam arkadaslar youtube shorts videolarim 0 izleniyor genel olarak youtube algoritmasini biliyorum ama iradesizlikten vs kanallarimi tam olarak buyutemedim ama daha once boyle bir durumla da karsilasmadim shorts attigim hic bir video izlenmiyor arkadaslar neden boyle videolarin kalitesi...
  2. O

Yardım Boyle bi sey normal mi yotube shorts

abiler selamun aleykum ben youtube konusunda az bucuk bilgiye sahip bir arkadasinizim iradesizlikten vs kanallarimi ilerlettim ama yeterli buyukluge ulastiramadim yani genel dinamikleri biliyorum ama boyle bir izlenme bence hic normal degil youtube shadow ban falan mi atti hic izlenmiyor...
  3. O

Yardım Airpods Pro Seri Numarasi

arkadaslar merhaba yarin bir arkadasla beats studio 3 kulakligilim ile airpods pro 2.nesil takas edecegiz seri numarayi sorguladigimda garantu kapsami dolmus yaziyordu ve bu degistirilmis urunun seri nosudur yaziyordu alacagim kisiyurtdisindan tanidiginjn getirdigini faturasinin olmadigini kendi...
  4. O

Soru Youtube Kanal Dogrulamada Fake Telefon numarasi ile kanali dogrulasam olur mu

Youtube Kanal Dogrulamada Fake Telefon numarasi ile kanali dogrulasam olur mu thumbnailler icin vs kendi telefonumda hakkim dolmus yilda 2 kez hakki
  5. O

Soru Yeni Açılan YouTube Kanalı Hakkında

Kanali Daha Dun Actim Bu veriler sizce iyi midir yeni acilan bir kanal icin seoyu iyi yaptigimi mi gosterir
  6. O

Yardım Youtube Shorts Sorunu

Arkadaslar Youtube Shorts Kanali Actim Global Sekilde Izlenme Alir Hem hitide yuksek diye futbol kanali acmaya karar verdim izlenmeler niye bu sekilde geliyo son yukledigim v4 video 0 izlenmis yardimci olur musunuz saolin
  7. O

Yardım Fifa 23 Optimizasyon Problemi

Merhaba Sistemim rtx 3050 ti ve i5 islemci var ancak fifa 23 online da oynarken surekli oyun aralarinda milisaniyelik droplar oluyor surekli optimizasyonda genel manada sikinti var oyunu yuksekte bile acamiyorum internetteki cozumler ise yaramadi yardimci olursaniz sevinirim
  8. O

Soru Youtube Telif Yemeden Araba Kanalim Icin Araba Videolarini Nasil Bulurum

Merhaba ben youtube kanalimda yeni arabalarla alakali videolar yukluyorum ama videolarimda goruntu olmasini istoyurm bu videolari nasil bulabilirim ornegin bu videonun goruntulerini kullansam ya da fordun kendi tanitim videosunu kullansam() telif yer miyim nasil bu videolari bulabilirim...
  9. O

Yardım Stok Video Sikintisi

Arkadaslar Merhaba ben yabanci bir youtube kanali actim arabalari tanitan iste amerikada yasak olan 5 araba vs gibi ama bu videolar icin stok video sikintisi yasiyorum mesela rolls royce icin bir video yapicam ama stok bedava 1-2 video bulabiliylrum shutterstockta cok iyi icerikler var ama cok...
  10. O

Bionluk Galiba Dolandirildim ne yapmaliyim

Arkadaslar bir kac gun once bionluktan youtube danismanlik hizmeti gibi bir sey aldim 170 tlye bu arkadasa odemeyi yapackatim binluk usutdnen saticininin bilgileri tam degil dedi arkadasta bana dedi ki papara uzerinden yollayin bende hani 150 lira zaten bi sey degil diye yolladim daha sonra...
  11. O

Yardım Steam Arkadasimin Hesabi Calindi

Arkadaslar gunaydin bu sabah steam hesabimdan herkese sup, gift steam 10$ balance for you, just claim it boyle bir sey aktinda steamcommunity giftcard linkli bir sey atilmis dmden bu nedir virus mudur bir arkadasim tiklamis hesap bilgileri degimsmis yardim eder misiniz
  12. O

Yardım Youtube Shorts Izlenememe

merhaba arkadaslar ben ingilizce bir youtube kanali actim bu kanala shorts videolari atiyorum ilk videom kaliteli olarakta kotuydu bence ama 100 izlenme aldi daha sonra bi videom 0 baska bi videom 500 baska bi videom da 0 izlendi artik yeter dedim gercekten kaliteli bir icerik hazirladim bu da 0...
  13. O

Yardım acer nitro 5 bozuldu tamir ucreti ne kadar olur

arkadaslar merhaba ben gecen ay bilgiseyarin anakartina iletken cisimle dokundum o yuzden su anda laptop batarya ile calismiyor batarya soketini cikarmak gerekiyor her neyse bi laptopcuya sordugumda muhtemelen pil besleme unitesi bozulmustur dedi bunun bana masrafi ne kadar olur sizce tesekkurler
  14. O

Yardım Anakartta elektriklenme lutfen bakin laptop çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba. Ben bugün laptopun içini açtım ve fanı temizleyecektim. Her neyse bataryayla anakart bağlantısını sokmeye çalışıyordum şarj soketini yani sonra çarpılırım falan diye tornavidanın ucuyla çıkarayım derken o bandaj gibi şeyi hafif bir elektriklenme oldu. Şimdi laptop hiç...
  15. O

Yardım laptopun fanını temizlemeye çalışırken elektriklenme oldı sarj soketini çıkarayım derken şu an çalışmıyor bilgiseyar

arkadaşlar merhaba ben bugün laptopun içini açtım ve fanı temizlicektim her neyse bataryayla anakart bağlantısını sokmeye çalışıyodum şarj soketini yani sonra çarpılırım falan diye tornavidanın ucuyla çıkarayım derken o bandaj gibi şeyi hafif bi elektriklenme oldu şimdi laptop hiç açılmıyo ne...
  16. O

Fm 20 3d grafik kalitesi 1 yıldız

Merhaba arkadaşlar bugün orjinal bir şekilde fm 20 indirdim ama 3d grafik ayarları 1 yıldız ekran kartım gefore 930 mx normalde 5 yıldız göstermesi lazım oyunda takılmalar oluyor aynı sorun fm 19 da da vardı bunu çözmek için ne yapmalıyım
  17. O

League of legends Hile

Bugün arkadışımla lol oynuyorduk kara hasat leblanc oynadım çok kastım erkenden full build oldum q -w-kara hasatın hasarı ile tek atıyordum adclere adam dedi ki hilesin riot gamese mail atacam hile diye dedi ama ben hile yapmadım bundan bir şey çıkmaz dimi bi de id unu aldım gibi bir şey dedi bu...
  18. O

600 tl civarı kulaklık önerisi

600-700 tl civarı tiz kalitesi iyi olan kulaklık önerileri verirseniz sevinirim
  19. O

F1’e nerden başlamalıyım

F1 hakkında pek bir bilgim yok ama f1 izlemek istiyorum nerden başlamalıyım ve bazı teknik terimleri açıklar mısınız
  20. O

İninal kart kayboldu

Merhaba ben 1 sene önce muhtemelen evde ama dışarda da olabilir ininal kartımı kaybettim ve kapatmadım yenisini açtım şimdi kartımı biri alsa ben kullanmaya başlasa şifre vb bilgilerimi bilse ben olur
  21. O

Görseller ve gifler

İnternete bir şey yazdığımızda görsellere bastığımızda görseller ve gifler görünce o sitelere girmiş sayılır mıyız
  22. O

League of legends birine dava açan oyuncu

Merhaba arkadaşlar bugün lol oynuyordum takımıma yasuo geldi oyun başlıyımca karşıdaki oyunculara küfür etmeye başladı karşıdaki oyuncularda ona küfür etti yani küfürleştiler sonra karşıda ki bir oyuncu yasuoya sana dava açacağım dedi sonra arkasından küfür etti sizce blöf mü yapıyor
  23. O

Oyunlardan az lp kazaniyorum

Merhaba arkadaslar ben lol oynuyorum dereceli oynadiktan sonra maci kazanirsam yaklasik 20 lp kazaniyorum ama izledigim yayincilar 30 lp hatta bazen 60 lp kazaniyorlar bu nasil oluyor
  24. O

TFT LCD ekran LCD ekran gibi kullanilabilir mi ?

TFT LCD ekran LCD ekran gibi kullanilabilir mi ?
  25. O

Facebooktan gelen mesaj

Merhaba bugün telefonda dolaşıyordum facebooktan mesaj geldi instagram kodun diye yanında da numara yazıyordu niri hesabıma girmeye mi çalışıyor endişelenmeli miyim
  26. O

Küfür ve hakaret eden lol oyuncusu

Merhaba arkadaşlar bugün league of legends oynuyodum oyunun sonunda biri takımımdaki oyuncular ve bana şunları yazdı -Anneniz babanız ölür inş -Allah size acılar içinde ölmeyi nasib etsin Gibi şeyler yazdı bu beddualar kabul oluyorlar mı
  27. O

Letgo hesabıma giriş yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar benim önceden açtığım bir letgo hesabım var bugün ona giriş yapıcaktım ama sanırım letgoya sihirli bağlantı diye bir şey gelmiş ve o hesabım kapattığım mail adresine bağlı ben de o yüzden mail adresime erişim sağlayamıyorum nasıl hesabıma giriş yapabilirim
  28. O

İphone 6 plus mı 6s mi

Sizce pil sağlığı %100 olan iphone 6 plus mı yoksa pil sağlığı %77 olan iphpne 6s mi
  29. O

1240’dan gelen mesaj

Merhaba arkadaşlar bana birkaç ay önce bir linke tıklamıştım(ne linki olduğunu hatırlamıyorum) reklamı geç dedim her zamanki gibi reklam geldi reklamı tam kapatıcaktım ekranda numaram yazıyordu beeplay vodafone logosu vardı ve ekranda beeplaye üye olmak için telefonunuza gelen mesajı onaylayın...
  30. O

Apple kimliği satın alım ve abonelik nasıl taşınır

Merhaba ben apple kimliğimi kapatmak zorunda kaldım ve yeni bir apple kimliği kullanıyorum ve eski apple kimliğimde ki ücretli satın alımları yeni hesabıma aktarmak istiyorum bunu nasıl yaparım
  31. O

DNS nedir ve ip adresi ile farkı nedir

DNS nedir ve ip adresi ile farkı nedir
  32. O

Whatsapp sorunu

Merhaba bugün whatsappa girdim ve karşıma şöyle bir şey geldi ben başka bir telefondan böyle bir giriş yapmadım bu whatsappta olan bir sorun mu
  33. O

Tiktok kişisel verileri satıyor mu

Merhaba arkadaşlar tiktok insanların kişisel verilerini satıyor mu ben geçen yaz merak edip indirmiştim ve hesap açmıştım 5 dk baktıktan sonra kapattım bir daha açmadım 1 ay sonra da sildim şimdi benim verilerim satıldı mı 1593546232 Stres oldum biraz cevap verecek yok mu
  34. O

Hesabımı nasıl kapatırım

Ben hesabımı konularımla bırlıkte kapatmak ıstıyorum bunu nasıl yapabilirim
  35. O

Bir bakar mısınız

Merhaba arkadaşlar bugün league of legends oynuyordum oynarken biri chate bir link paylaştı sanırım reddit linkiydi linke tıklamadım belki kötü bir şey vardır diye ama linkte kötü bir şey varsa bana bir şey olmaz di mi
  36. O

Açmadığım instagram hesabı için kuralları ihlal ettiniz yazısı

Merhaba arkadaşlar ben bir kaç tane mail adresi kullanıyorum bir tane mail adresimi uzun süredir kullanmıyorum ve 2 tane instagram hesabım var biri ana hesabım diğeri yan hesabım yan hesabımıda uzun süredir kullanmıyorum ve ikisinin mail adresi farklı ben bugün yan hesabıma girmeye çalıştım...
  37. O

Chrome mağazası

Merhaba arkadailar chrome mağazasında ki her uygulama tamamen güvenilir midir örneğin appleda ki appstoreda uygulamalar kontrol edilip kullanıcılara sunuluyor bu durum chrome web mağazasında da var mı ?
  38. O

Görseller

Merhaba arkadaşlar bir soru olucak mesela ben google’a himalaya dağları yazdım ve görsellere baktım ben o görsele bakıp büyütmek için baktığımda o internet sitesine girmiş sayılır mıyım
  39. O

Mail hesabı hacklenmesi

Merhaba geçen bir site keşfettim ismi have i been pwned diye orda kullandığım ve daha önce açmış olduğum mailleri yazdım(yaklaşık 4-5 tane) ve 1 tanesinde hacklendiğim gözüktü bu hesap kullandığım ilk mail hesabıydı ve yaklaşık 5-6 senelik.Siteyi alağı kaydırdım ve şu yazıyla karşılaştım : Canva...
  40. O

Messenger mesaj silme

Merhaba messengerda karşıya attığım bir mesajı silmek istiyorum ama sile bastığımda kendim için sil yazıyor ama ben karşı tarafta da silinmesini istiyorum ne yapmalıyım
  41. O

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Merhaba hani sitelerde üye olurken Vb işlemlerde diyoruz sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum aklıma şu geldi bilinmeyen sitelere üye olurken sözleşmeyi okudum ve kabul ediyoruma basarsak kötü bir şey olma ihtimali var mı
  42. O

Aşı yapıldıktan ne kadar süre sonra vücüt antikor üretmiş olur

Aşı yapıldıktan ne kadar süre sonra vücüdun heryerine ulaşıp antikor üretmiş olur
  43. O

Sokak kedileri

Merhaba ben dışarda bazen sokakta annesi tarafından terk edilmiş yavru kedileri görüyorum ve bazen düşünüyorum bunları eve alsam mı diye ama aklıma herhangi bir hastalığı (pire Vb.) vardır diye almaktan vazgeçiyorum ama onları düşündükçe onlar için üzülüyorum acaba sokaktan yavru kedi almak eve...
  44. O

Rasberry pi 3 under voltage detected sorunu

merhaba yaklaşık 1 aydır rasberry pi 3’ü açtığımda şu hatayla karşılaşıyorum Under-voltage detected! (0x00050005) bunu nasıl çözebilirim
  45. O

İninal Kart

İninal kartta cep telefonu numara mı tc kimlik numaramı vermeden nasıl değiştiririm
  46. O

Hesabınız kurallarımızı ihlal etttiği için kapatıldı

Merhaba arkadaşlar ben bir kaç tane mail adresi kullanıyorum bir tane mail adresimi uzun süredir kullanmıyorum ve 2 tane instagram hesabım var biri ana hesabım diğeri yan hesabım yan hesabımıda uzun süredir kullanmıyorum ve ikisinin mail adresi farklı ben bugün yan hesabıma girmeye çalıştım...
  47. O

Kolera virüsü toprakta suda Vb yerlerde ne kadar yaşar

Kolera virüsü toprakta suda Vb yerlerde ne kadar yaşar
  48. O

X kişisi numarasını yeni bir numarayla değiştirdi mesaja dokun veya yeni numarayı ekle

X kişisi numarasını yeni bir numarayla değiştirdi mesaja dokun veya yeni numarayı ekle. Whatsappta bunun gözükmesi için iki kişinin de birbirinde ekli olması mı gerekir ?
  49. O

Bitkilerden insanlara virüs geçer mi

Bitkilerden insanlara virüs geçer mi
  50. O

İpa uygulamaları ve marketleri kullanmak riskli mi

1.(Merhaba İpa uygulama mağazaları ve uygulamaları kullanırsanız banka bilgileri Vb çalınır mı) 2.(Bu konfigürasyon profillerini sildikten sonra erişimleri gider mi) Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  51. O

Kelebek kuduz bulaştırır mı ?

Kelebek kuduz bulaştırır mı ?
  52. O

İnstagram hesap silersem dmlerim kaybolur mu

Merhaba instagram da hesabımı silmiştim arkadaşıma attığım dmler silinir mi
  53. O

Acil bakar mısınız

Merhaba bizim sitede bir sürü kedi var ve komşumuz bu kedilerle baya bir ilgileniyor olay şu ki 4-5 sene önce bi anne kediyi yavrularına bakarken sevmeye çalışmıştım beni tırmalamıştı elimi bol su ve sabunla yıkamıştık duyduğuma göre kuduzlu hayvanlar en fazla 10 gün yaşıyormuş bildiğim...
  54. O

Yavru kedilerde kuduz olur mu

2,5 3 aylık yavru kedilerde kuduz olur mu
  55. O

Kedilere kuduz aşısı

Arkadaşlar okuduğma göre kedilere kuduz aşısı en erken 3 aylıkken yapılmalıymış bu 3 aylık olmayan kedilerde kuduz aşısı olmaz manasına mı gelir
  56. O

Kollarım çok ince

Merhaba ben 14 yaşındayım 180 boyum ve 65 kilom var(biraz zayıfım) ben bir sene önce kendi ağırlığımla baya bir vücüt çalışmıştım daha çok kollarıma önem vermiştim aradan şu an kolum yandan bakınca gayet normal gözüküyor önden bakınca çok ince gözüküyor ve kollarımı sıkınca büyük bir kas kütlesi...
  57. O

Çok kaygılanıyorum

Arkadaşlar ben 20 yaş altı olduğum için aylardır evdeyim ve sokağa çıkma yasağım var normlade aklıma gelmicek şeyleri gelse bile bi şey olmaz dediğim şeylerden şu anda çok kaygılanıyorum yani kısacası olur olmaz şeylere kaygılanıyorum ne yapmalıyım
  58. O

Bakar mısınız bir ?

Biri telefon numaramı alırsa başıma bi şey gelir mi
  59. O

Girdiğimiz siteler verilerimize ulaşabilir mi

Merhabalar aklıma bir soru takıldı herhangi bir siteye girdiğimiz zaman bu site bizim ip adresimizden kişisel verilerimize ulaşabilir mi ?
  60. O

Konu silme

Arkadaşlar konularımı silmek için bir yöntem var mı
  61. O

Jbl TWS 5.0 kulaklık

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir kulaklık alıcam acaba aşağıdaki kulaklık orjinal mi ?
  62. O

Jbl TWS 5.0

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir kulaklık alıcam acaba bu kulaklık orjinal midir?
  63. O

Kayıp airdots

Ben bu gün xiami airdotsumu kaybettim napmalıyım
  64. O

Bu ne demek

Arkadaşlar bu ne demek acaba
  65. O

C++

Merhabalar ben yazılım bilimi kanalının c++ derslerini bitirdim bundan sonra opengl VB. Şeyleri öğrenebilir miyim?
  66. O

İphone 6 plus çalışmama sorunu

Merhaba ben iphone 6 plus kullanıyorum bir kaç ay önce telefonum bozulmuştu tamir ettirdim onun üzerinden yaklaşık 1 ay geçti ve telefonum durduk yere 2-3 dakikada bir kapanmaya başladı tamirciye götürdüm içini açtı ve sapasağlam telefon dedi kapattı bana verdi ve telefonun sorunu ilginç bir...
  67. O

İphone 6 çalışmama sorunu

Merhaba ben iphone 6 plus kullanıyorum bir kaç ay önce telefonum bozulmuştu tamir ettirdim onun üzerinden yaklaşık 1 ay geçti ve telefonum durduk yere 2-3 dakikada bir kapanmaya başladı tamirciye götürdüm içini açtı ve sapasağlam telefon dedi kapattı bana verdi ve telefonun sorunu ilginç bir...