İphone 6 çalışmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba ben iphone 6 plus kullanıyorum bir kaç ay önce telefonum bozulmuştu tamir ettirdim onun üzerinden yaklaşık 1 ay geçti ve telefonum durduk yere 2-3 dakikada bir kapanmaya başladı tamirciye götürdüm içini açtı ve sapasağlam telefon dedi kapattı bana verdi ve telefonun sorunu ilginç bir şekilde düzeldi aradan yine bir kaç ay geçti telefonum az bir yükseklikten düştü ve normal kullanıyordum yine 2-3 dakikada bir kapanmalar başladı apple desteğe yazdım yazılım testi yaptılar sorun yok dediler şu an şarjı bitti ve şarj almıyor sorun ne olabilir

not : Apple destekteki arkadaş bana batarya temassızlığı olabilir dedi

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Sarj entegresinde sıkıntı olabilir

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Batarya da bir sorun yok zaten yeni değiştirmiştim appleda acaba batarya temassızlığı olabilir mi
Görmeden birşey diyemeyeceğim maalesef. Söylediklerinize göre benim aklıma gelen ilk şey bu oldu. Batarya sağlamsa tabi

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba ben iphone 6 plus kullanıyorum bir kaç ay önce telefonum bozulmuştu tamir ettirdim onun üzerinden yaklaşık 1 ay geçti ve telefonum durduk yere 2-3 dakikada bir kapanmaya başladı tamirciye götürdüm içini açtı ve sapasağlam telefon dedi kapattı bana verdi ve telefonun sorunu ilginç bir şekilde düzeldi aradan yine bir kaç ay geçti telefonum az bir yükseklikten düştü ve normal kullanıyordum yine 2-3 dakikada bir kapanmalar başladı apple desteğe yazdım yazılım testi yaptılar sorun yok dediler şu an şarjı bitti ve şarj almıyor sorun ne olabilir

Anakart ta sorun olabilir.Cihazınız çok eski.Sorun çıkarması bence normal.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,483

iphone eski cihazları yazılım ile öldürüyor ve kullanılmaz hale getiriyor ve en son bu furyaya katılan cihaz sizin elinizdeki cihaz bu nedenle cihazın kullanılmaz hale gelmiş en iyisi siz yeni bir cihaz alın çünkü servise para vereceksiniz 1 hafta sonra aynı sonuçla karşılaşacaksınız.

KemalS

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Olabilir. Donanımdan dolayı artık 6, 5s olmayan problemler oluyor. Bence telini değiştir.Teşekkürler