Acil bakar mısınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oaslan24

Asistan
Merhaba bizim sitede bir sürü kedi var ve komşumuz bu kedilerle baya bir ilgileniyor olay şu ki 4-5 sene önce bi anne kediyi yavrularına bakarken sevmeye çalışmıştım beni tırmalamıştı elimi bol su ve sabunla yıkamıştık duyduğuma göre kuduzlu hayvanlar en fazla 10 gün yaşıyormuş bildiğim kadarıyla hayvan ölmedi zaten kuduz olsa bütün site duyardı ama hastalığın 4-5 sene sonra nüksetme gibi bir ihtimalı var mı

epsilon06

Profesör
Konu açmanıza gerek yok cevap verdik acil vs diye başlık açmayın.Yaşınız küçük tahminimce 20 yazmışsınız ama.

Alping03xs

Profesör
Peki hastalığın bu kadar uzun süre sonra nüksetme ihtimali var mı
Kardeşim imkansız böyle birşey, eğer olursa tıp tarihinde bir ilke geçersin 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuduz hakkında bilinen herşeyi çürütürsün, nice profesörlerin tez ve makaleleri erir gider, İsviçreli bilim adamları şaşkına döner araştırma dahi yapamaz bir daha 😂

Alping03xs

Profesör
Kardeşim, öyle birşey yok. Dedim ya bunlar istisnai aşırı uç durumlar 😂 Kuruntu yapma bu kadar. Örneğin dünyada 2.5 metre insanda var ama 8 milyarda bir tane. 19 yıllık vaka da 8 milyarda bir görülebilir gibi düşün. Okadar bahtsızım gökten çil çil altın yağsa benim başıma değirmen taşı gelir diyosan git aşı yaptır, envai çeşit hayvan ısırsa bişey olmaz.

ConfickerBelasi

Guru
Yasaklı
böyle olunca kedi tırmalar köpek ısırsa aile hekimine gidip kontrol ettir o gerek görürse ilgili yere sevk eder.

utkuversus

Obrigado Number Ten!
Yönetici
Moderatör
Önceki konudan devam. Ayrıca konu açarken Forum Kurallarına göre açın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar