Arama sonuçlarınız

1. sharp44

Soru 2 yıllık üniversite okumak mı işe girmek mi?

Merhaba, tam olarak şu an bu ikilemin içindeyim. 2 yıllık üniversite mi okusam yoksa okul bitince bir fabrikaya mı girsem diye düşünüyorum. Siz olsanız ne yapardınız, tavsiyeleriniz var mı?
  2. sharp44

Soru Half Life 3 Neden Çıkmıyor?

Half-Life 3 neden çıkmıyor? CS 2 çıkmadan önce bazı dosyaların isminin HL3 olduğu ve geliştirilmeye başlandığı gibi bazı bilgiler vardı. Ne kadar doğrudur tartışılır tabii. Hazır CS 2 çıkmış ve Source 2 motoru geliştirilmişken tekrar sormak istiyorum, sizce Half-Life 3 neden çıkmıyor? Bir makale...
  3. sharp44

Yardım GTA 5 Açılırken geri kapanıyor

Gta 5'de araba modları ve trainer kuruluydu, online girmek için bunları kaldırdım ve sonra bir daha açılmadı oyun. Modları yerine geri koyup denediğimde yine olmuyordu, tahminimce araba kodlarında bir hata yaptım dedim fakat çözemedim bende direkt sildim. Oyunu silip yeniden yükledim fakat hala...
  4. sharp44

Soru Bu devirde üniversite okunur mu?

Hocam süper olur vallahi. Ücretli mi acaba?
  5. sharp44

Teşekkür ederim arkadaşlar.
  6. sharp44

Biraz uzun olacak ama okursanız sevinirim: Bu sene 12. sınıf'a geçtim. Temelim yok, 9-10-11. sınıf derslerine dair hiçbir bilgim yok. Sınav notlarım da ortalama 30-70 arası değişmekteydi. Son seneme girdim ve önümde üniversite sınavına hazırlanmak gibi bir olay çıktı. Diğer seneleri laylaylom...
  7. sharp44

Son zamanlarda çok fazla üniversitenin yapılması ve artık okumanın anlamsızlaşması sebebiyle bunu merak etmekteyim. Her yer üniversite mezunu işsiz veya bölümünden çok alakasız mesleklerde çalışan kişilerle dolmuş durumda. Sayılı belli başlı büyük üniversiteler dışında ortalama bir üniversite...
  8. sharp44

Soru Bu bilgisayar alınır mı?

Merhaba, aşağıdaki sistemi benim bilgisayarın üstüne 2.5k para vererek almayı düşünüyorum. Benim kasa çok iyi değil o yüzden yükseltmek istiyordum. İ5 3330 3. NESİL İŞLEMCi 8 GB RAM 480 GB SSD MSI GTX 750 Tİ 2 GB EKRAN KARTI Sizce bu paraya alınır mı? Benim sistemim:
  9. sharp44

Soru Türk Yapımı Oyunlar Neden Başarısız?

Anladım hocam teşekkür ederim, başarılar.
  10. sharp44

:D
  11. sharp44

Teşekkür ederim fikirleriniz için arkadaşlar.
  12. sharp44

Söylediklerinize katılıyorum hocam, umarım ilerleyen zamanlarda sektör oturur, şuan dediğiniz gibi sektör değer görmüyor ülkemizde, malum oyunlara olan "kaç yaşına gelmişin hala oyunlarla mı uğraşıyorsun" bakış açısı sebebiyle insanlar çekiniyor. Oyunlar çocuk işi gibi görülüyor ve bu yüzden...
  13. sharp44

Sevgili arkadaşlar sizce Türk yapımı oyunlar sektörde başarılı mı? Kime sorsam hayır diyor, anket açıyorum hayır çıkıyor, bunun spesifik bir sebebi var mı? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim, muhabbet tarzı bir tartışma konusu olsun.
  14. sharp44

Soru Yazılıma nereden başlanır?

Sıfırdan temelleri atmak için nereden hangi alandan ve dilden başlanmalı aslında benim merak ettiğim buydu.
  15. sharp44

Soru Yazılıma nereden başlanır?

Yazılıma bir yerden başlamak istiyorum, nereden, hangi dilden başlanır? Teşekkürler
  16. sharp44

Soru Radyo, Televizyon ve Sinema okunur mu?

Teşekkür ederim
  17. sharp44

Soru Radyo, Televizyon ve Sinema okunur mu?

Sizce Radyo, Televizyon ve Sinema okunur mu? Artıları eksileri nedir, iş bulunur mu?
  18. sharp44

Soru Ram alırken neye dikkat etmeliyim?

Çok teşekkür ederim
  19. sharp44

Soru Ram alırken neye dikkat etmeliyim?

Merhaba, şuan 1333Mhz'lik 2 tane 4gb ram var bilgisayarımda. Bildiğim kadarıyla iki ramin değerleri aynı olmalıymış, ben bu iki rami çıkarıp yerine 2 tane aynı 1600Mhzlik 8gb ram takmayı düşünüyorum. Anakartımın sitesinde bu şekilde 1600mhz'ye kadar desteklediğini söylüyor, 1333lükleri çıkarıp...
  20. sharp44

Rehber Steam yaz indirimlerinde alınacak oyun önerileri?

Yaz indirimlerinde alınabilecek oyun önerileriniz var mı?
  21. sharp44

Yardım Drive depolama diski boş ancak dolu gözüküyor yardım

Merhaba, bilgisayarımda yer kalmadığı için 200gb drive depolaması satın aldım. Drive'ın içine 59 gb dosya (11gbsi pcden kalanlar telefondan vs.) yükledim ve iki tarafla da senkronize ettim ancak uygulamasında yani disk olarak gözüken yerde 184gb kullanılıyor olarak gösteriyor. Bir türlü çözüm...
  22. sharp44

Öneri Gamepower Saber alınır mı?

Bende james donkey 610s var blue switch, çok ses yapıyor akşamları oturamıyorum pcye o yüzden red switch bir klavye arayışındayım.
  23. sharp44

Redragon rampage'dan iyidir mi diyorsunuz yani
  24. sharp44

Hocam ilk kez duydum bu markayı, bir araştırayım.
  25. sharp44

neden alınmaz hocam
  26. sharp44

Gamepower saber alınır mı red switch? https://www.hepsiburada.com/gamepower-saber-rgb-red-switch-tr-mekanik-klavye-pm-HB00000QBIQP
  27. sharp44

Yardım Pin Gelmek Bilmiyor Yardım!

Merhaba. Youtube kanalım için adsense üzerinden pin bekliyorum, bugün 3. isteyişim oldu. Yani 6 haftadır gelmiyor bu pin evime. Nereye gidip kontrol ettirebilirim gelmiş mi gelmemiş mi diye? Belki gelmiştir de dağıtıma çıkarılmıyordur.
  28. sharp44

Soru Bu bilgisayar kaç para eder?

Bana da o civarlar lazımdı zaten hocam teşekkürler.
  29. sharp44

Soru Bu bilgisayar kaç para eder?

Aşağıdaki özelliklere sahip bir bilgisayar kaç para eder? Yenisini alacağım için satmayı düşünüyorum ama piyasadan birhaberim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  30. sharp44

Rehber Yapay Zekaya Hikaye Yazdırdık w/ChatGPT

Bugün discord sunucumdaki arkadaşlardan yapay zekaya yani ChatGPT'ye hikaye yazdırmalarını istedim. Onlar hikayelerin başlıklarını verdi bende yapay zekaya yazdırdım. Çok keyifli bir video oldu. - Arkadaşlar video geçen hafta çekildi ancak ülkemizde yaşanan üzücü deprem sebebiyle bir hafta...
  31. sharp44

Yardım Bilgileri unutulan Facebook hesabımı nasıl kapatırım?

Geçmiş olsun hocam, iki ismin birini kullandığınız için hiç denemediyseniz bir kez deneyin taklit şikayetini. Ben geçenlerde taklit olarak eski facebook hesabımı kapattırdım. Kimliğin isim soyisim doğum tarihi açıkta olacak şekilde bir resmini ekledim. Açıklama kısmına ise "bu hesap benim...
  32. sharp44

Yardım Metin yazamıyorum lütfen yardım

Evet, belli bir konu hakkında metin yazmam gerekiyor. Hatta bazen yabancı bir videoyu türkçeye çevirsem bile oluyor. Ama işte nedendir bilmiyorum, hiç içimden gelmiyor.
  33. sharp44

Yardım Metin yazamıyorum lütfen yardım

Merhabalar iyi forumlar arkadaşlar. Bir youtube kanalım var, bu kanala video üretmem için metin yazmam gerekiyor öncesinde. Fakat ben bu metinleri yazarken hiç eğlenmiyorum aksine aşırı derecede sıkılıyorum. Çok doğru bir örnek olur mu bilmiyorum ama şöyle vereyim; hani ders çalışmak sıkıcı...
  34. sharp44

Soru Hesap satış sitelerine kimlik bilgileri verilir mi?

İtemSatış sitesinde üyelik açtım fakat dükkanın adını değişmek için güvenilir hesap olmam gerekiyor. Bunun için de aşağıdaki gerekenleri yapmam gerekiyor. Şifreleniyor deniliyor ama öz çekimli onayı ilk kez gördüm tuhaf geldi. Güvenilir midir?
  35. sharp44

Soru YouTube kanalı nasıl büyütülür?

Merhabalar. Bir youtube kanalım var. 765 aboneyim şuanda. Bu kanalı nasıl büyütebilirim? Doğru kitleye ulaşmak için ne yapmalıyım? Youtube'a reklam vermeli miyim yoksa başka kanallarla işbirliği vs. mi yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.
  36. sharp44

SDN Üyeleri hangi yıl YouTube'a katıldı?

Teşekkür ederim ?
  37. sharp44

SDN Üyeleri hangi yıl YouTube'a katıldı?

Son kanal 6 Ay oluyor ? Daha öncekileri sayarsak 2012 sanırım.
  38. sharp44

Rehber MrBeast'in Başarı Hikayesi! - Nasıl Başardı? Çocukluğu, Youtube Hayatı, Ekibi - MrBeast Belgeseli

MrBeast'in Başarı Hikayesi! - Nasıl Başardı? Çocukluğu, Youtube Hayatı, Ekibi - MrBeast Belgeseli - MrBeast, youtube’un kralı. Son birkaç yılda ciddi bir yükseliş yaşadı. Videolarında harcadığı milyonlarca dolar ile de birçok kişinin dikkatini çekti. Geçtiğimiz kasım ayında youtube’un en çok...
  39. sharp44

Soru Erdem Erdoğdu'ya ne oldu ?

Çok güzel olur atabilirsen.
  40. sharp44

Çok teşekkürler hocam.
  41. sharp44

Rehber En Kaliteli Çakma Minecraft - Bu Oyun Minecraft Değil

En Kaliteli Çakma Minecraft - Bu Oyun Minecraft Değil - Bu oyun minecraft değil, ciddiyim. Ve hayır, piyasadaki diğer çakma minecraft oyunlarından birisi de değil. Bu oyunun adı “minetest”. Celeron55 adlı bir yazılımcının 2010 yılında bir topluluğa karşı “minecraft’ı sıfırdan yapıp...
  42. sharp44

Rehber Minecraft'ın Türkiyede Yasaklanma Hikayesi!

O olay ilk yasaklanma haberlerinden sonra çıktı.
  43. sharp44

Rehber Minecraft'ın Türkiyede Yasaklanma Hikayesi!

Minecraft'ın Türkiye'de Yasaklanma Hikayesi! Bundan yaklaşık 7 yıl önce, televizyonda bir haber kanalında “Anne Babalar bu oyuna dikkat” başlığıyla bir haber yayınlandı. Tahmin edebileceğiniz üzere minecraft hakkıdna bir haberdi. Bu haberde minecraft’ın şiddet içerdiğini, adamları aldıkça puan...
  44. sharp44

Yardım YouTube kanalım için anketi doldurabilir misiniz lütfen?

Açılıyor? Google anketi olduğundan google hesabınız olmadan girilmiyor olabilir, gizli sekmeden vs. denediyseniz
  45. sharp44

Teşekkürler
  46. sharp44

Çok teşekkür ederim
  47. sharp44

Merhabalar iyi forumlar. YouTube kanalım için aşağıdaki anketi doldurabilir misiniz rica etsem? Şimdiden teşekkürler. https://forms.gle/BhQxsGbQLUJVeUSz6
  48. sharp44

Soru Kanal ismi değişmek algoritmayı etkiler mi? ACİL

Merhabalar. Özgün içeriklerle 600 aboneye ulaşmış bir kanalın ismini değiştirsem algoritma için negatif bir etki yaratır mı? Henüz kitlesi çok iyi oturmamış ve para kazanması açılmamış olduğu için geç kalmadan yapmayı planlıyorum ancak izleyicilerin bulabilmesi veya algoritmanın beni öne...
  49. sharp44

Soru YouTube Kanalım Amatör mü?

Anlatım ve kurgunun akıcılığı kendini izlettiriyor. Gerçekten kaliteli bir kanal. Hedef kitleye ulaşabilirseniz kanalınızın büyümesi an meselesi olacaktır. Başarılar.
  50. sharp44

Soru Bu mikrofonlar alınır mı sizce?

Tamamdır beklemedeyim, teşekkür ederim. 1672339763 Hangisini tercih ederdiniz hocam? 1 mi 2 mi
  51. sharp44

Teşekkür ederim hocam, ses kalitesine örnek olarak gösterebileceğiniz bir video/ses kaydı var mı elinizde acaba?
  52. sharp44

Kullandınız mı daha önce? 1672330934 Hangisini tercih ederdiniz?
  53. sharp44

Hangisini tercih ederdin? 1 mi 2 mi?
  54. sharp44

Aşağıdaki iki mikrofondan birini almayı düşünüyorum. Fiyatı uygun ve ses kalitesi de gayet yeterli geldi bana. Ama markayı ilk defa duyduğum için biraz tereddüte düştüm. 1. linkteki mikrofonu kullanan arkadaşım var, ses kalitesini biliyorum gayet iyi. Diğerinin sesinden bir haberim yok ancak iyi...
  55. sharp44

Yardım Kanal ismimi değiştirmeli miyim ?

Minecraft içeriği üreten kanalların isimleri genelde daha şahsi isimler oluyor, Nick name gibisinden. Benim kanalın ismi ise daha çok bir firma gibi duruyor. O sebeple değişmeyi düşünüyordum. Yani videoda ben 144 fps demek saçma geliyor bana :D. Ama bir yandan da diğer kanallardan farkım olmuş...
  56. sharp44

Şimdi yorumunuz nedir peki?
  57. sharp44

Söyledim hocam üstteki yorumda
  58. sharp44

enessup
  59. sharp44

Merhabalar iyi forumlar. Aşağıdaki kanalımın ismini değiştirsem algoritma için negatif bir etki yaratır mı? Henüz kitlesi çok iyi oturmamış ve para kazanması açılmamış olduğu için geç kalmadan yapmayı planlıyorum ancak izleyicilerin bulabilmesi veya algoritmanın beni öne çıkarabilmesi için bir...
  60. sharp44

Yardım Kanalım nasıl sizce?

Teşekkür ederim
  61. sharp44

Minecraft içerikleri, yaparken en zevk aldığım içerik olduğu için ağırlıklı olarak mc içerikleri düşünüyordum. Amatörlükten kastınız nedir açıklarsanız o alanda gelişmeme ağırlık vereyim.
  62. sharp44

Öneri Minecraft Tarihine Geçmiş Olaylar!

Önerilere ve eleştirilere açığım.
  63. sharp44

Fikirlerinizi bekliyorum.
  64. sharp44

Merhabalar iyi forumlar. YouTube kanalım hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Anlatım tarzı, kurgu şeması, akıcılık vs. fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca video fikriniz varsa yazabilirsiniz. Son videomu aşağıya bırakıyorum. -
  65. sharp44

Rehber 11.'ci forum sitemi açtım

Hayırlı olsun
  66. sharp44

Öneri Yeni videom sizce nasıl olmuş?

Uzun zamandır bu forumdayım ve kanalımda paylaştığım videoları bende burada paylaşıyorum fikir almak adına. Sana önerim konu başlığında emir kipiyle konuşma. Ayrıca videonun linkini başlığa değil konuya koy ki insanlar daha rahat ulaşabilsin. - Video hakkında ise; başlığı "Outlast Bölüm 1"...
  67. sharp44

Öneri Minecraft Tarihine Geçmiş Olaylar!

Minecraft Tarihine Geçmiş Olaylar! Minecraft tam 12 yıldır hayatımızda. Bu süre zarfında bir çok olay yaşandı. Tonla ilke imza atıldı, dünya rekorları kırıldı, yeni oyun modları yaratıldı, klasikleşen terimler hayatımıza girdi. Minecraft, kitlesi için bir klasik, oyun dünyası için ise bir...
  68. sharp44

Yardım Sevmediğim işi mi yapıyorum ?

Teşekkür ederim konuya girip yorum yapan herkese. Sanırım dediğiniz gibi yapacağım. İlk defa bu kadar yüksek aboneye ulaşmışken (sayı olarak pek bir değeri yok ama benim için yüksek) bırakmak saçmalık olur.
  69. sharp44

Şimdi baktım Benekli Ayhanmış :D 1671633514 Yok sorun yazmakta değil, yaratıcı bir metin oluşturmakta, senaryo yazmakta. Bunun için eğitim almayı vs. planlıyorum aslında.
  70. sharp44

Meslek değil, meslek olmasını istiyorum. Şuanlık sadece bir hobi. 1671632714 Teşekkür ederim hocam, bu sözü aklıma kazıyacağım.
  71. sharp44

Youtube kanalıma video yapmam gerek fakat metin yazma konusunda çok büyük sıkıntı çekiyorum. Sırf bu yüzden 545 aboneye kadar gelmiş kanalımı bırakma kararını bile gözden geçiriyorum. Videoyu seslendirmek, montajlamak vs. çok zevkli fakat iş metin yazmaya gelince aşırı sıkılıyorum, hiç bir şey...
  72. sharp44

Soru Video fikriniz var mı?

Konu güncel
  73. sharp44

Soru Video fikriniz var mı?

Kanalımda aşağıdaki gibi videolar paylaşıyorum. Son günlerde video fikri bulma konusunda çıkmaza düştüm, sizin fikirleriniz varsa lütfen yazar mısınız? Teşekkürler şimdiden. 1671472677 Acil yardım.
  74. sharp44

Soru Minecraft tarihindeki önemli speedrunlar'ı bilen var mı?

Minecraft'ın ilk speedrunu, minecraft tarihine geçmiş speedrunlar, kısaca mc için önemli olan speedrunlar hakkında bir araştırma yapmam lazım. Bilgilerinizi bekliyorum.
  75. sharp44

Soru Çok bozmadan konsept nasıl değiştirilir?

Güncel
  76. sharp44

Hocam amacım da bunu size sormaktı aslında. Çok göze batmadan hangi tarz konsepte kayabilirim?
  77. sharp44

Merhabalar. Aşağıdaki gibi içeriklerim var youtube kanalımda. Forumda belki denk gelmiş olabilirsiniz daha öncesinde. Bu içerikleri yaparken çok eğlendiğimi söyleyemem. Bu işin eğlencesi videoyu yaptıktan sonra geliyor. Ama yaparken eğlenmeyişim beni biraz soğutuyor. Sizden isteğim, bu...
  78. sharp44

Rehber GTA 3 Tutmasaydı Ne Olurdu?

CS'nin yerini aldığını bilmiyordum :D
  79. sharp44

Rehber GTA 3 Tutmasaydı Ne Olurdu?

GTA 3, çıktığı sıralarda hem rockstar için hemde oyun dünyası için adeta yeni bir sayfa açtı. 22 ekim 2001 tarihinde çıkışını yaptıktan sonra rockstar games için yeni bir çağ başladı. 1 ve 2. oyunlarının gördüğü az ilginin ardından gta 3 sayesinde rockstar games artık oyun sektöründe bir dev...
  80. sharp44

Soru Five Nights at Freddy's Hiç Çıkmasaydı Ne Olurdu ?

Katılıyorum. Oyuncaklardan korku temasının başlangıcı olarak görülebilir fnaf.
  81. sharp44

Teşekkür ederim, umarım öyle olur.
  82. sharp44

Five Nights at Freddy's Hiç Çıkmasaydı Ne Olurdu ? - Five night at freddys. Çıktığı zamandan günümüze kadar korku oyunu piyasasında müthiş bir yer edinmiş, ben dahil milyonlarca fana sahip olan bir oyun. Oyunlarla biraz ilgisi olan çoğu kişi için fnaf, korku oyunu denilince akla gelen ilk...
  83. sharp44

Soru Youtube Videom nasıl olmuş eleştirir misiniz?

Montajlar çok akıcı. Eline sağlık keyifli bir seyir oluyor.
  84. sharp44

Yardım YouTube hariç bütün sitelere girebiliyom ama youtubeye giremiyorum

Erişim kısıtlaması geldi sanırım emin değilim. Bende bilgisayardan reddit hariç diğer sosyal mecralara giremiyorum.
  85. sharp44

Yardım Kanalımın gidişatı hakkında yardımınıza ihtiyacım var !

Teşekkür ederim
  86. sharp44

Bu da son hali :D
  87. sharp44

Soru Yeni Star Wars videom nasıl olmuş?

Anlatım epey akıcı hocam başarılar
  88. sharp44

Soru Minecraft'ın Müziklerini Yapan Adama Ne Oldu ? - C418'in Hikayesi

Minecraft'ın Müziklerini Yapan Adama Ne Oldu ? - C418'in Hikayesi - Minecraft oynarken bir anda giren müzikler, hiç şüphesiz ki insana binbir çeşit duygu yaşatmaya yetiyor. Odun keserken, madendeyken yada herhangi bir işle uğraşıyorken giren müzikler her zaman ortama uyum sağlıyor. Bu müzikler...
  89. sharp44

Soru YouTube Oyun kategorisi BGBG değerlerini bilen var mı ?

Merhabalar iyi forumlar. Youtube'da bir oyun kanalı için para kazanma aktifleştiğinde BGBG değerleri nasıl oluyor tahminen ? Oyun kanalından kastım gameplay videoları değil daha çok oyunlar hakkında bilgiler, gizemler vb. videolar. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.
  90. sharp44

Yardım Video izlenmelerim dondu sanırım

Dün bir video yükledim kanalıma ve bugün normaldeki aktifliğe oranla çok hızlı bir yükseliş oldu videonun izlenmesinde ve beğenisinde. Şu saatlerde ise bir anda izlenme ve beğeni durdu. Sanki video bir anda önerilmemeye başladı. Hızlı yükselişin sonucu olarak bot sanılmış olabilir mi ...
  91. sharp44

Rehber Nostaljik Oyunlar Neden Güzel Hissettirir ?

? :rolleyes:
  92. sharp44

Rehber Nostaljik Oyunlar Neden Güzel Hissettirir ?

Nostaljik Oyunlar Neden Güzel Hissettirir ? - Şuan ekranda gördüğünüz fotoğraflar size ne hissettiriyor ? Kaygı, özlem, mutluluk ya da pişmanlık. Peki nasıl oluyor da bir görsel bizi bir çok his içine sokmaya yetiyor ? Bu görsellere baktığımızda yaşanmışlıklar, huzur yada sevinç görmemizin...
  93. sharp44

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Bu konu baştan sona teknolojinin gelişimini gösteriyor
  94. sharp44

Yardım Okul bana göre değil

bende bu durumda sayılırım. senin için en iyisi benimde düşündüğüm çıraklık okulları olabilir. ben geçsem mi geçmesem mi diye düşünüyorum. açıktan bitirmekten iyidir.
  95. sharp44

Yardım Bu tekrarlanan içeriğe girer mi ?

Merhabalar iyi forumlar. Bir sorum olacak; 10 adet bilginin olduğu bir videoyu hazırlayıp kanala yükledikten sonra o videodaki 10 bilgiyi birer birer bölüp toplam 10 adet de shorts videosu atsak kanal "Tekrar kullanılan içerik" kuralını çiğnemiş olur mu ?
  96. sharp44

Soru Black Adam nasıldı?

Yok genelde bu tiplemeyi canlandırıyor kendisi o yüzden dedim :D
  97. sharp44

Soru Black Adam nasıldı?

İzlemedim hatta hakkında hiç bir şey bilmiyorum ama bir tahminim var. Dwayne Johnson yine kel, komik bir polis karakterini mi canlandırıyordu.
  98. sharp44

Soru Üniversite okumak mantıklı mı ?

Hocam reklamlı link bırakmaktaki amacınız nedir acaba :D? Report ediyorum
  99. sharp44

Soru TRLink sizde çalışıyor mu ?

Bugün trlink sitesinde böyle bir hata ile karşılaştım. Sizde bu hata var mı kontrol edebilir misiniz ?
  100. sharp44

Teşekkür ederim. Ama üniversite okunmadığında şirketlere başvuru yapılamıyor galiba.
  101. sharp44

Soru YouTube Kanal Açma Hakkında

Farklı gmailler kullan. Birinde sorun çıkarsa (çalınır/kapanır vs) diğerinden hem duyuru yaparsın hem de devam edersin.
  102. sharp44

Hocam o konulara da girin kimsenin motivasyonunun düşeceğini sanmıyorum. Ayrıca uzun yazınız için teşekkür ederim.
  103. sharp44

Hocam bugün sahafları dolandım ama antrenmanlarla matematik bulamadım :D Mecbur sıfırı alacağım.
  104. sharp44

Rehber Pixel Run - İlk Oyunum!

Güzel duruyor hocam başarırlar Hangi yazılım dilini kullandınız ?
  105. sharp44

Öneri 1 aylık korku oyunu projem

Hayırlı olsun hocam. Bir şey sormak istiyorum; steam'a oyun yüklerken para istiyor mu ? Google play oyun yüklerken ilk sefer için 20 dolar istiyordu.
  106. sharp44

Soru Yazılım öğrenmek

Udemy üzerinden eğitim alabilirsin kendin temel atmak istersen.
  107. sharp44

Asıl olay insanın kendini geliştirebilmesi sanırım. Bu konuda kendime güvenim var.
  108. sharp44

Osmangazi hocam.
  109. sharp44

Teşekkür ederim tekrar. Pazartesi sahafları gezeceğim.
  110. sharp44

Teşekkür ederim. Bursa'da yaşıyorum. Sahibinden de bursa'da yok maalesef bu kitaplardan. Sahaflara bakacağım ama çok çözülmüş olurlar mı ? Daha önce hiç almadım sahaflardan test kitabı.
  111. sharp44

Bu ayın sonuna doğru sınavlar başlayacak. Bu yüzden trigonometriyi halletmek için yalnızca 3'ü mü almalıyım yoksa şimdilik boş verip 1'i alıp temelden mi başlamalıyım ?
  112. sharp44

Fiyatlara bakar mısınız :(
  113. sharp44

Hocam lise matematiğinde sorunum var. Ben 9. sınıfken pandemi yüzünden online ders dönemine geçildi ve benim matematik hepten gitti. Sonrasında da toparlayamadım bir türlü.
  114. sharp44

Trigonometride çok sorunum var. Kitabın 3. serisinde trigonometri var. Ama benim anlamadığım şimdi bu kitaplar konu anlatımlı mı yoksa sadece soru çözümü mü ?
  115. sharp44

Çok iyi değil de ortalama bir üniversitedeki kişilerin çoğu bu kafayla diye duyuyorum doğru mudur biliyor musunuz ?
  116. sharp44

Orada da vergi tabelası, şirket falan istiyor diye biliyorum.
  117. sharp44

e-ticaret mi yoksa normal mi ? Bir dükkanın falan mı var ?
  118. sharp44

Bilmiyorum kafam çok karışık. Gelecek kaygısı canımı aşırı sıkıyor.
  119. sharp44

Hayalim bunlar değil tabi ki. Sanayi ortamını sevmiyorum bende. Ben aslında üniversite okumak ve elit ortamda olmak istiyorum ancak yapabileceğime inanmıyorum. Olmayacak duaya amin demek gibi geliyor bana. 1666370095 Artı olarak ben aslında kendi işimi kurmak istiyorum ama iş kurarken çoğu...
  120. sharp44

Ne İşle uğraşıyorsun ? 1666368285 Bu ortamı tatmayı ve çevreyi bende çok istiyorum ve bu yüzden böyle bir konu açtım. Aşırı ikilemde kaldım. Ama sayısal derslerimin bu denli oluşu iyi bir üniversiteye gitmemi oldukça zorlaştırıyor. Belki de imkansız hale getiriyor. İşin sonunda sevmeyeceğim bir...
  121. sharp44

Yok hayır çözmedim. Sonuç yayınları çözüyordum(çözemiyordum). Anternmanlarla matematik daha mı basit ?
  122. sharp44

Bu sene geçtiğimde tüm 3 senenin derslerini vermem gerekir mi ? 1666360839 Hocam sayısal ile aram çok kötü. Yabancı dil tarafına yönlenirsem sevmediğim işi yapmış olurum. Normal şartlarda yazılım mühendisliği istiyordum fakat sayısal ile aram rezalet olduğundan imkansız oldu. Üniversiteye...
  123. sharp44

Otomotiv - motorlu araçlar düşünüyorum. Ayrıca CNC bölümü de var ama öncelik olarak otomotiv istiyorum.
  124. sharp44

Merhabalar 11. sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim. Matematik ile aram aşırı kötü olduğundan üniversite sınavında ve gelecekte iyi bir yere gelebileceğimi sanmıyorum akademik olarak. Ne kadar uğraşsam da bir türlü beceremiyorum matematiği. Bu sebeple çıraklık okuluna geçmeyi planlıyorum. Sizce...
  125. sharp44

Yardım Whatsapp çok kasıyor

Tarayıcı değil hocam bilgisayar uygulamasında yaşıyorum bu sorunu. Webde herhangi bir sorun yok
  126. sharp44

127. sharp44

Whatsapp'ın bilgisayar uygulamasında bir görsele tıkladığımda bilgisayar aşırı kasmaya başlıyor alt tab atamıyorum geri çıkamıyorum resim yüklenene kadar beklemem gerekiyor. Çıkmaya çalışırsam yanıt vermiyor çöküyor ve çoğu zaman alttaki görev çubuğu da çöküyor. Yardım edebilir misiniz ?
  128. sharp44

Yardım Web sitemin indexleri 1 günde 29 azaldı yardım !

Zamanla düzeldi hocam
  129. sharp44

Yardım Bilgisayar çok uzun sürede açılıyor

eskiden bu kadar uzun sürmüyordu hocam
  130. sharp44

Windows 10 ve harddisk kullanıyorum
  131. sharp44

Bilgisayar açıldıktan sonra şifre yazma ekranına geliyorum, şifreyi yazdıktan sonra uzun bir süre (genelde 3-5dk civarı) açılıyor diyor oklar dönüyor ve ardından açılıyor. Çok uzun sürede açılıyor bilgisayar. Bunu nasıl çözebilirim ?
  132. sharp44

Yardım TYT Türkçe Paragraf Çözme Teknikleri Tavsiyeleriniz

Stephen Zweig'in hikayeleriyle başla. Kısa kısa ve güzeller. Ben öyle okuma alışkanlığı kazanmıştım.
  133. sharp44

Soru Neler oluyor ?

Foruma son günlerde ne oluyor ? Neden aktifliğini kaybetmeye başladı ? Bugün karşılaştığım şeye bakın;
  134. sharp44

Yardım Hesap kısıtlanmaları hakkında yardım

İnstagramda hesabın kısıtlanması için birilerini takip etme veya like atma sınırı kaçtır ? Örneğin 1 günde x kadar kişiyi takip ederseniz hesabınız bot olarak algılanır ve kısıtlanır, gibisinden
  135. sharp44

Başarılarınızın devamını dilerim
  136. sharp44

Soru Mesleki eğitim sistemine geçiş hakkında

11.sınıf Anadolu lisesi öğrencisiyim ve mesleki eğitim sistemine geçiş yapmayı düşünüyorum. Sayısal derslerle aram kötü olduğundan üniversite tarafında başarılı olabileceğime inanmıyorum. Sizce geçmeli miyim ? https://meslegimhayatim.meb.gov.tr/egitim/mesleki-egitim
  137. sharp44

Soru Papara lite vs edu

Lite kart için de tc gerekiyor olması lazım. Tc onayı olmadan finansal işlem pek mantıklı gelmiyor.
  138. sharp44

Soru Papara lite vs edu

Yıllardır kullanıyorum hiç bir problem olmadı güven konusunda
  139. sharp44

Soru Karbonhidrat tozları zararlı mı?

Bahsettiğim dönemde kusacak raddeye gelene kadar yiyordum. Canım istemese de yiyordum. Son 2 kaşık gitmiyor boğazımda kalıyordu ama yiyordum yine de. Sen de öyle yap. Kusana kadar ye. Ayrıca kahve ve çikolata tüketmende abartmadığın sürece sıkıntı olmaz. Yağı ve şekeri abartırsan kirli kilo...
  140. sharp44

Soru Karbonhidrat tozları zararlı mı?

Hocam size tavsiyem tozdan ziyade besinlerdeki karbonhidrata ağırlık verin. Örneğin bolca pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna falan yiyin. Okula götürün orada yiyin, eve gelince yapın evde yiyin. Spor yapmayan biri olarak Gainer ile çok sağlıklı kilo alamazsınız. Evde kendiniz karbonhidrat...
  141. sharp44

Yardım Güne bir şarkı bırakın

142. sharp44

143. sharp44

Çok güzel şarkıymış hocam playliste ekledim :D
  144. sharp44

Aynı kişiden çözemezsin'i dinlemeni öneririm
  145. sharp44

Dedublüman'ın eli değen her şey güzel oluyor
  146. sharp44

Ben başlıyorum
  147. sharp44

Soru Gta 6 İçin Aklıma Takılan Soru

148. sharp44

Yardım gta 5e %100 save kurmak?

Bittikten sonra girin oyuna tekrar bir bakın, belki kurulmamış driverlar vardır o yüzden düzgün gözükmüyor olabilir.
  149. sharp44

Dosya bütünlüğünü doğrula gibi bir şey vardı steamda onu yap biraz uzun sürer belki ama kurulu olmayan driver varsa onları çözer, belki bu yüzdendir sorun 1664101433
  150. sharp44

Şurayı deneyin hocam https://www.gta5-mods.com/misc/100-save-game
  151. sharp44

Soru Youtubeden ses gelmiyor

O gördüğünüz işarete tıklayın ses açılır
  152. sharp44

Oyun crackli mi ?
  153. sharp44

Farklı bir save dosyası kurmayı dene, indirdiğin dosyadan kaynaklı olabilir
  154. sharp44

Hayır hocam yıllardır hem online oynuyorum hemde %100 save kurulu
  155. sharp44

Yardım 9. Sınıf Arkadaşıma Kaynak Önerisi

Hocam yanlış anlamayın da konunun başından beri bahsettiğiniz arkadaşınız siz misiniz ? Ben hiçbir arkadaşımın okulu ve akademik durumu hakkında bu kadar bilgiye sahip değilim :D
  156. sharp44

Soru 5 TL'ye Bulduğum Joystick Hakkında

https://www.hepsiburada.com/tasco-pc-ps2-ps3-uyumlu-j001-kablolu-joystick-pm-oyuntasj001 Ürünün sıfırında kablo gözüküyor.
  157. sharp44

Soru Sahaf fiyatına kitap nereden bulabilirim ?

Sahaflardaki fiyatlardan yada belki daha ucuza ikinci el kitap nereden bulabilirim? Toplu alım vs. için toptancı da olabilir. Sahafların nereden aldıklarını biliyor musunuz ?
  158. sharp44

Soru Windows 11'deki gibi 10'da başlat menüsünü ortaya alabilme şansımız var mı?

Hocam bende çok merak ediyorum bunu, izninizle konuyu takipteyim.
  159. sharp44

Yardım GTA 5 Kıyafet değiştirirken bazı kıyafetlerin yanında yıldız işareti var

Yeni açılmış olduğunu belli etmek için oluyor diye biliyorum. Aynı şey modifiyecilerde de var. Yeni gelen parçaların yeni olduğunu belli etmek için yanında bir işaret oluyor.
  160. sharp44

Soru Lise Mezunu Birisi Siber Güvenlik Uzmanı Olabilir mi?

Hocam izninizle konuyu takipteyim
  161. sharp44

Anladım, arkadaşınız bazı alternatifleri deneyerek kendisine hangisinin daha açıklayıcı, daha öğretici olduğunu öğrenmesi daha iyi olabilir belki. Birine mükemmel gelen bir hoca diğerine kötü gelir. Örneğin ben Hocalara Geldik kanalını izlediğimde hiç bir şey anlamıyorum, aşırı sıkıcı geliyor.
  162. sharp44

Matematik için rehber matematiğide ekle derim, eğlenceli bir şekilde anlatıyor
  163. sharp44

Coğrafya için coğrafyanın kodları kanalı oldukça kaliteli. Kimya için ise kimya adası var. Edebiyat için rüştü hoca var ama 9. sınıf anlatıyor mu hatırlamıyorum bir bakabilirsin, çok kaliteli hocadır. Matematik için Rehber Matematik öneririm. Tarih için sosyal kale kesinlikle öneririm on numara...
  164. sharp44

Soru Anadolu Lisesinden Mesleğe Geçmek ?

Web geliştirme konusunda dediğiniz gibi kendim kurslar alıp bir şeyler öğreniyorum ancak bu işin okulunu bitirip diploma almak iş imkanı için daha iyi olur belki diye düşünüyordum. Sayısal derslerde odaklanma sorunu yaşıyorum ve kafam almıyor, birazda bu sebepten dolayı geçmek istiyordum...
  165. sharp44

Yardım Bu başlık altında bana bir OEM bilgisayar toplayabilir miyiz arkadaşlar?

Evet, zaten oyuncular arasında çok bilinen bir firma, ayrıca daha önce kasa almıştım oradan.
  166. sharp44

Yardım Bu başlık altında bana bir OEM bilgisayar toplayabilir miyiz arkadaşlar?

İncehesaptaki hazır sistemlere bakabilirsiniz
  167. sharp44

Soru Maksimum 15 bin tl 3 ayda nasıl arttırılır? altına mı dolara mı yatırmalıyım?

Hocam altın dolar işleri günümüz ekonomisinde kar sağlamaz, sadece paranızın değerini korur. Kripto işini düşünürseniz detaylı araştırma yapmadan sakın girmeyin çok riskli, elinizdeki paradan da olmayın :D. Ben olsam o parayla e-ticaret yada kar oranı yüksek olan bir piyasaya giriş yapardım. En...
  168. sharp44

Güncel, fikirlerinize ihtiyacım var
  169. sharp44

Soru Paparaya Kimlik Resmi Atmak Ne Kadar Güvenli

Yıllardır kullanıyorum, güvenlidir.
  170. sharp44

Yardım her okuldan döndüğümde ağlıyorum yemin ederim

Melankolik takılma, kız sınıf değiştirecekse git konuş. Red cevabı gelirse sınıf değiştireceğinden çok bir şey kaybetmemiş olursun, sürekli yüzünü görmezsin. En azından içinde kalmamış olur, okul hayatın boyunca "keşke açılsaydım" dersin :D 1663862021 Hayatımda dinlediğim en iyi motivasyon...
  171. sharp44

Aslında ben web geliştiriciliği yada bilgisayar programlama istiyordum ama matematiğim kötü olduğu için imkansız gibi bir şey. Geçiş hakkında ise; Geçiliyor ama 11.sınıf tekrarı yapmam gerekiyor anladığım kadarıyla. Ayrıca geçtiğimde 9 ve 10.sınıfı da sorumlu geçmiş oluyorum, yani baya bir sınav...
  172. sharp44

Yardım her okuldan döndüğümde ağlıyorum yemin ederim

Bu yaşlarda eğer bir kız arkadaş yaparsan inan hiç iyi olmaz. Çevremden biliyorum. Sonu zaten baştan belli olacak. Eninde sonunda ayrılacaksınız ve boşu boşuna üzüleceksin. Okul zamanı tanışıp ilişkisini çok uzun zaman sürdürebilen çok az kişi var. Kendi kendini üzmüş olursun. Benim tavsiyem hiç...
  173. sharp44

Merhaba 11. sınıf öğrencisiyim ve meslek lisesine geçiş yapmayı planlıyorum. Oldum olası matematikten nefret etmişimdir ve hiç becerememişimdir. Özellikle bu senenin konularını görünce meslek lisesine geçme isteğim daha da arttı. 2 Yıl boyunca harıl harıl çalışıpta istediği yeri tutturamayan bir...
  174. sharp44

Soru Papara ve Tosla

Yükleniyordur mutlaka
  175. sharp44

Hocam eline sağlık, profesyonel bir oyun yapımcısı olmadığını göz önüne alırsak ortaya çıkardığın iş oldukça iyi. Yukarıdaki arkadaşı çok takma, neden sürekli negatif yorumlar yaptığını anlamış değilim. Benim konuma da negatif yorum yaptı ve nedenini sorunca dönüş yapmadı. Ayrıca web tasarım...
  176. sharp44

Soru Papara ve Tosla

Yıllardır papara kullanıyorum ve oldukça memnunum. Geçen gün çökme yaşandı ancak onu da telafi ettiler 10 tl yollayıp özür mesajı yazdılar :D Hesabınızı günlük 4-5k ya kiralayalım diyenlere vermediğiniz sürece hesabınızı hapis tarzı sorunlar yaşamazsınız. Toslayı bilmiyorum ama paparaya her...
  177. sharp44

Yardım Tiktokda hiçbirşey yapamıyorum

O konuda bir bilgim yok maalesef hocam
  178. sharp44

Olabilir, yeni hesap açtığınızda yine aynı hata ile karşılaşıyorsanız sizi komple banlamışlar.
  179. sharp44

Zamanında whatsapp bussines'den ban yemiştim ve telefonu sıfırlayınca düzelmişti. İmkanınız varsa deneyin derim.
  180. sharp44

Öneri Hangi yazılım dili öğrenilmeli?

Hocam ben temelleri atmak amacıyla html css js ile başladım. Sonrasında php kotlin ve java falan diye gitme planım var
  181. sharp44

Soru Sizce bu fiyata alınır ?

btk akademiden haberim yoktu çok teşekkür ederim
  182. sharp44

Teşekkür ederim, front end tarafında çalışmalar yapıyorum ve bir sonraki planım android geliştiriciliği üzerineydi. Bu eğitimde hazır indirimdeyken almayı planlıyordum. Sanırım beklemeden alsam iyi olacak :D
  183. sharp44

Aşağıdaki 2 eğitimin bir süredir indirime girmesini bekliyordum. 70 Tl olmuş. Sizce alınır mı bu fiyattan yoksa daha da indirime girmesini mi beklemeliyim ? 1663604489 Güncel
  184. sharp44

Yardım Açıköğretim e geçmelimiyim

Hocam geleceğinizi düşünmüyorsanız geçin açığa. Eğlenceye vakit ayırmak için okulu bırakmanızı önermem. Kaldı ki okul yada iş yapmadığınız sürece eğlenceye vakit ayırsanız ne olacak para kazanamadıktan sonra ?
  185. sharp44

İpucu Sadece 1 haftada Avrupa vatandaşı olup zengin olmak ister misiniz ?

Hocam dediklerinizde oldukça haklısınız ancak siz giderseniz ben gidersem kim kalacak ülkede. Gençler ülkenin geleceği değil miydi ? Yenilgiyi kabullenip kaçmak mı yoksa birlikte düzeltmeye çalışmak mı daha iyi olurdu ?
  186. sharp44

Okuldaki kadar verimli olacağını sanmıyorum. Tabi kendine güveniyorsan geç, aradaki tenefüs, boş ders, yolda geçen süre gibi bir çok zamanı boşa harcamamış olursun. Yol parası veriyorsan bu da dahil edilebilir. Ben açığa geçebilecek kadar kendime güvenmiyorum, evde ders çalışabileceğime...
  187. sharp44

Okulu boş zaman olarak görüp açığa geçtiğinde o boş zamanları yine ders çalışarak harcayacaksan saçma olur. Evde ders çalışmak okuldaki kadar olmuyor. Gerek ortam olsun gerek muhabbetler olsun her türlü okul daha iyi. Eğer bir planın var ise (çalışmak yada girişim fikri falan) onlara ağırlık...
  188. sharp44

Haber Jason Schreier, GTA 6 sızıntılarını doğruladı ?.

Rockstar'ın oyunu çıkarmak için herhangi bir acelesi yok. Bu sebeple buglu veya düşük grafikli falan çıkacağını sanmam. Ne de olsa üstüne konuştuğumuz şey koskoca gta serisi.
  189. sharp44

Sadece 1 haftada bim ceosu olmak ister miydiniz ? Ben istemezdim şahsen
  190. sharp44

Grafikler bence şuan en düşük seviyede, ne de olsa test aşaması. Rockstar'ın grafik konusunda bu kadar ucuza kaçacağını sanmıyorum. 1663507621 Hocam bu sızıntı videolar bir kaç yıl öncesine ait söylentileri var oyunun geliştirilmesine nasıl 7 ay önce başlanacak
  191. sharp44

Neden bilmiyorum ama içimde "GTA 6 beklenilen kadar güzel olmayacak" düşüncesi var.
  192. sharp44

Yine geldi benim mental sağlık hocam hiç okul okumadan mezun olma gelir mi ?
  193. sharp44

Soru Ucuza oyun alım satım hakkında.

Discord üzerinden yolladım, iyi şanslar
  194. sharp44

Soru Okumak mı yoksa çalışmak mı ?

Hocam izninizle konuyu takipteyim.
  195. sharp44

Soru Ucuza oyun alım satım hakkında.

Elimde 3513 tane steam hesabı var. Bazıları deaktif halde, bazılarında ise çok güzel oyunlar var. Ama genellikle boş hesaplar. Daha önce satmayı denemiştim ama beceremedim. Bildiğim kadarıyla steam hesap satışı yapmak yasal değil. Bynogame'de hesap satışı yapmak yasak, eğer satış yapacaksan ya...
  196. sharp44

Rehber İnstagramda 3 Milyon takipçi kasmak! Hiç para harcamadan! Kesin yöntem

Maşallah hocam ikidir kesin kazanç kesin yöntem anlatıyorsunuz. 833 sene sonra insta sayfamda reklam olarak paylaşırım sizin konuyu. Elinize sağlık
  197. sharp44

Soru Sayfaları bütünleştirme ?

Frontend öğrenmeye devam ediyordum ancak aklıma bir soru takıldı. Şimdi ben bir web site yapacak olsam ve tasarımları üzerinde çalışmaya başlasam ana sayfa için ayrı, hakkında için ayrı falan filan bir sürü tasarımı yapsam en son bunları nasıl birleştiriyorum. Birleşmiyorlar mı ? Kanyak...
  198. sharp44

Soru Biseps neden gelişmiyor

Genetik hocam o. Uzun biceps türü var sizde. Bence bu tür bicepsler daha güzel. Daha büyük duruyor :D Tabi isteğiniz büyüklük değil estetikse orasını bilemem
  199. sharp44

Soru Frontend'den sonra Backend hakkında ?

Çok teşekkür ederim
  200. sharp44

Peki nasıl işliyor bu durum ? Tasarımı yaptım diyelim, kodlarının içine php mi ekliyorum yoksa ayrı kod yazıp mı birleştiriyorum. Örneğin html'i index olarak, css'i ise style olarak kodluyoruz ya onun gibi mi ?
  201. sharp44

Merhbalar. Web tasarım konusunda kendimi geliştirmekteyim. Ama aklıma bir şey takıldı. Tasarımı kodladıktan sonra php işine girdiğimde yani backend kısmına giriş yaptığımda hali hazırda tasarladığım sitenin üzerinden mi devam edeceğim yoksa sıfırdan mı ? Yani yaptığım tasarımı php'ye yada...
  202. sharp44

Yardım Papara hesabımı onaylayamıyorum

İninal ile bir alakası yok. Zamanında bende ininal varken sorunsuz bir şekilde paparaya geçmiştim. Müşteri hizmetlerini arayın yardımcı olurlar.
  203. sharp44

Soru Androidde gelecek var mı ?

Hocam çok teşekkür ederim. Android kısmına bir merak saldım son günlerde ve kurs alacaktım indirim bekliyordum. Ama şimdi siz böyle diyince hali hazırda ilgi alanımdaki web tasarıma yönelmem sanırım daha iyi olacaktır diye düşünmeye başladım. Kurs biraz daha indirime girerse o zaman alıp...
  204. sharp44

Anladım sağolun. Peki web tasarım yani frontend geliştirici olmak hakkında ne düşünüyorsunuz. Bir diğer planım bunun üzerine. Hem biraz tecrübemde var bu konuda.
  205. sharp44

Bu saydıklarınız ne oluyor tam olarak ?
  206. sharp44

Kotlin ve java temellerini öğrenmeyi düşünüyorum. Oyun tarafına temellerden sonra yönelebilirim
  207. sharp44

Soru Udemy ne sıklıkla indirime giriyor ?

Hocam şu konuma da bir bakabilir misiniz ? https://forum.shiftdelete.net/konular/androidde-gelecek-var-mi.794040/
  208. sharp44

Android uygulama programlamayı öğrenmen istiyorum. Uzun bir süreç olacağı için önceden araştırma yapmam mantıklı olacaktır. Sizce gelecek var mı ? Para kazanılabilir mi ? Öğrenmeye değer mi ?
  209. sharp44

Soru Udemy ne sıklıkla indirime giriyor ?

Bir kurs satın almayı planlıyorum. Bir aralar çoğu kurs 36 tlye kadar düşmüştü. Bir kaç gündür beklediğim kurs 430 tlden 60 tlye düştü. Tekrar 36tlye düşmesini beklemeli miyim yoksa satın almalı mıyım 60 tlden. Udemy ne sıklıkla indirim uyguluyor ?
  210. sharp44

Yardım Türk telekom sürekli internet kopması

Tamamdır denerim sağolun
  211. sharp44

Nasıl yani ? Eve gelip kontrol gibi mi ?
  212. sharp44

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır gün içinde ara ara internet kopması yaşıyorum. İnternet var olarak gözüküyor ancak kullanılamıyor. Örneğin speedtest yapmaya çalıştığımda hata veriyor ve internet bağlantınızı kontrol edin diyor. Youtube ve instagramda da keza aynı sorunu yaşıyorum. Modemi kapatıp...
  213. sharp44

Yardım Klavyenin tuşlarından birini çıkarmak sorun çıkarır mı?

Hayır herhangi bir şey yok. Aşağıdaki gibi gözüküyor
  214. sharp44

Yardım oyunum neden böyle oluyor

Öyle görünüyor, çözümü hakkında bir bilgim yok ancak oyunu silip tekrar kurarsanız mantıken düzelecektir. Ayrıca steam üzerinden satın alırsanız ve downgrader modunu kurarsanız sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Size önerim budur.
  215. sharp44

Orijinal olsaydı şu konumda olmalıydı. Yani kuzeniniz size yalan söylemiş :D
  216. sharp44

Crackli oyun hocam bu. Dosya konumu tam olarak nerede ?
  217. sharp44

Herhangi bir giriş bilgileri istememesinin sebebi korsan oluşudur. Oyun dosyalarından ekran görüntüsü atabilir misiniz ? Ayrıca texture sorunu oyunu silip yeniden yüklerseniz düzelebilir.
  218. sharp44

Yardım Klavyenin tuşlarından birini çıkarmak sorun çıkarır mı?

Geri takılabilecek gibiyse çok zorlamadan deneyin bir sorun çıkmaz.
  219. sharp44

Steamdan aldıysa kopyala yapıştır yapamazsın giriş bilgileri ister :D
  220. sharp44

Rehber Bir Dönemin Efsane Sunucusu Badlion'un Arkasındaki Karanlık Hikaye

Farklı bir odada kayıt aldım o yüzden diğer videolara göre sesim farklı geldi. Biraz yankılı gibi. Tabii telefon mikrofonu kullanıyor oluşumun da bunda büyük bir payı var :D
  221. sharp44

Teşekkür ederim :D
  222. sharp44

Badlion. 2015 yılında tüm minecraft piyasasını domine etmiş, karşısındaki çok güçlü rakiplere rağmen yükselmeyi başarmış ve bir dönemin efsane sunucusu haline gelmişti. .Pvp denilince akla gelen ilk sunuculardan biriydi. Bir çok ünlü minecraft kanalının videolarını çektiği sunucuydu. Sahip...
  223. sharp44

Bir zamanlar minecraft videoları çeken birisi vardı. Çok eğlenceli videolar çekiyordu, adı Erdem Erdoğdu. Bu adama ne oldu ve şuan ona ulaşabileceğimiz bir yer var mı ?
  224. sharp44

Soru Gizliyken yayınlanır mı ?

Onu biliyorum bahsettim şey şu : a videosu b videosu gizli video c videosu - Bu sıralamadayken gizli videoyu herkese açık yaparsam yine aynı yerinde mi kalır yoksa en üste mi çıkar ?
  225. sharp44

Soru Gizliyken yayınlanır mı ?

YouTube kanalıma bir video yüklüyorum. Gizli olarak seçtim. Bu videoyu yayınlayana kadar 2-3 video daha yayınlarım. Sonrasında gizli olarak seçtiğim videoyu herkese açık yaparsam videoyu yüklediğim zamanda mı yayınlanır yoksa en başta mı ?. Anlamadıysanız daha detaylı anlatabilirim.
  226. sharp44

Yardım Minecraft Multiplayer ping/lag sorunu

Hocam 4.5 mb intrenet hızınız var ping olması aşırı doğal. 4.5 mb internet hızlı değil.
  227. sharp44

Rehber Minecraft'ı Büyük Zarara Sokan Site !

Teşekkür ederim 1661519339 Cezalı yazıyor isminizin altında geçmiş olsun :sweatsmile:
  228. sharp44

Rehber Minecraft'ı Büyük Zarara Sokan Site !

Merhaba SDN Ailesi 2011–2012 yılları arasında ilk defa minecraft oynamak istediyseniz ve orjinal sürümüne para vermek istemediyseniz muhtemelen bu web sitesine rastlamışsınızdır. Minecraftforfree.com. O zamanların en popüler korsan minecraft sitesiydi. Yapmanız gereken tek şey, siteye girip...
  229. sharp44

Öneri Söylediğim Tarzda Oyun Önerisi

Araba olarak Grid serisi yada nfs payback önerebilirim. Ayrıca sepet güzel olmuş.
  230. sharp44

Hocam ben şuan size öneri verebilecek kadar tecrübeli sayılmam ama kanalınızı bana özel mesaj yoluyla iletirseniz bir bakabilirim merak ettim :sweatsmile:
  231. sharp44

Kanalımın gidişatı olumlu yönde ilerledi çok şükür. Hatta 100 abone olmama 1 kişi kaldı :sweatsmile:
  232. sharp44

Soru Amanda the Adventurer - Tüm Gizli Hikaye !

Bakarım hocam sağolun
  233. sharp44

Farklı bir bakış açısı olmuş hocam bu :D
  234. sharp44

Hahaha hocam akşam akşam güldürdünüz vallahi :D Şaka bir yana çok güzel durmuş :sweatsmile:
  235. sharp44

236. sharp44

?
  237. sharp44

Kurgu sırasında dediğin gibi yaptım aslında. Sesimi biraz alçaltıp müziği arttırdım fakat bu seferde benim sesim anlaşılmıyor gibi oldu. Biraz uğraştım bunun üzerine ama yine de benim sesim baskın olmuyordu videoda. İlerleyen zamanda kaliteli bir mikrofon satın almayı planlıyorum. O zaman...
  238. sharp44

Merhaba SDN Ailesi Bundan yaklaşık 3–4 ay önce piyasaya yeni bir bağımsız oyun çıktı. Bu oyun Amanda'nın maceralarıydı. Amanda yanındaki koyun arkadaşı wooly ile maceralara atılıyor ve bizde interaktif bir oyun oynar gibi amandaya takıldığı yerlerde yardım ediyoruz. Böyle söylediğimizde aslında...
  239. sharp44

Yardım Fare ile tıkladığım yerleri düzenlenebilir olarak gösteriyor yardım !

Arkadaşlar normalde yazı yazdığınızda bildiğiniz üzere yazının sonunda bir çizgi yanıp söner. Ama o çizgi sizin kendi yazdıklarınızda ve düzenlenebilir şeylerde yanıp söner. Benim bilgisayarımda ise her yazıda oluyor o sorun. Mesela forumda bir yere tıkladığımda sanki onu silip başka bir şey...
  240. sharp44

Yardım Minecraft forge sorunu

kurduğunuz forge ile indirdiğiniz modun ekran görüntüsünü atar mısınız ?
  241. sharp44

Öneri Video fikri verir misiniz ?

Teşekkür ederim. Bu fikri tuttum. İnceleyeceğim oyunu düşünüp metin yazmaya başlarım büyük ihtimalle. Ama artık olan oldu kanal bu hafta videosuz kalacak anlaşılan :D
  242. sharp44

Yardım Minecraft forge sorunu

Kurulan modlardan biri yada birkaçı yüklü olan forge sürümüne uymuyor olabilir.
  243. sharp44

Teşekkür ederim. Kanalım son zamanlarda büyümeye başladı çok şükür. Yeni video üretmem gerek ama son bir haftadır hiç bir şey yapasım gelmiyor. Metin yazmak için bilgisayarın başına oturuyorum ama hiç bir şey yazamadan gece oluyor yatıyorum. Sanırım bu hafta video çıkaramayacağım :(
  244. sharp44

Arkadaşlar yardımınız lazım yarın video günü ve ben hala bir şey bulamadım :D
  245. sharp44

Öneri Gm 22 Pro Alınırmı?

Uzun süredir GM 20 Pro kullanıyorum. Güncellemeler konusunda bir sıkıntı hiç görmedim. Sık sık yazılım güncellemeleri geliyor. Son gelen güncellemede tasarımlar gerçekten değişti ve gözüme daha hoş gelmeye başladı. Gm 5 plus'tan bu yana çok şey katetmişlerdir bence.
  246. sharp44

Yardım PC AFK iken AliExpress açılıyor

Kaspersky ile tarama yapın. Ama crack indirmeyin orjinal indirin deneme sürümünden faydalanın. Ayrıca hocam durduk yere aliexpressin açılması sizin için nasıl bir sorun teşkil etmiyor. Ben olsam kafayı yerdim :D
  247. sharp44

Öneri 16 Yaşında Hergün Kahve İçmek

Yıllardır (ara ara yapmaya üşendiğim zamanları saymazsak) her gün 1 fincan türk kahvesi içerim. Hiç bir sorun olmadı bu güne kadar. Sizde de olacağını sanmıyorum.
  248. sharp44

Konu güncel !
  249. sharp44

Merhabalar Youtube kanalımda aşağıdaki gibi içerikler üretiyorum. Son videomu gerçekten çok severek yaptım. Bu yüzden son videomdaki gibi video fikirlerine ihtiyacım var. Merak uyandıran, oyunlar hakkında belgesel tarzında videolar üretmek istiyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var. Yazarsanız çok...
  250. sharp44

Öneri Pc gelistirme icin tavsiye

Direkt 4 alın ama alırken desteklediği hıza dikkat edin. Bilgisayarınız ne kadar destekliyorsa o kadar alın. Fazlasını alırsanız hem boşa para verirsiniz hemde o fazla hız kullanılmaz bir değeri olmaz
  251. sharp44

Öneri Pc gelistirme icin tavsiye

Hocam +4gb ram daha alın. Ben kendi bilgisayarıma aldım ve gerçekten ilaç gibi geldi.
  252. sharp44

Öneri Beyler Yardım Edin

Bulursanız önce domain sorgusu yapın ki markanızın ismi ile sitenizin ismi farklı olmasın :D Ben öneri verdim sadece.
  253. sharp44

Soru hangi paket uygun olur ve bazı sorularım

Hocam benim sitem warez içerik sitesi olduğu için adsense onayı alamadım. Onun yerine farklı alternatif para kazanma yolları ile kazanç sağlıyorum. Normalde bu hitlere göre adsense geliri günlük 10-15 tl bulur tahminen. Diğer konuya da bakıyorum hemen.
  254. sharp44

Öneri Beyler Yardım Edin

Hocam bulduğunuz isim için domain boşta olmayabilir çoğu zaman. Domain sorgu sitelerinden tek tek kontrol edin isim buldukça. Sonra pişman olmayın :D
  255. sharp44

Soru hangi paket uygun olur ve bazı sorularım

Öncelikle domain olarak .com uzantılı bir domain al. Sitenin içeriğinin domain uzantısı ile çokta büyük bir bağı yok. Onun dışında .com almanın ayrıcalığı olarak her zaman değerli olarak satabilirsin domaini. .net domainlere kıyasla .com domainler daha pahalı fiyatlara satılabiliyor çünkü daha...
  256. sharp44

Öneri Fare önerisi 500 tl altı

@Hamza Sağlam hocam mouse önerilerini komik buluyor galiba
  257. sharp44

Öneri Fare önerisi 500 tl altı

2 Senedir sorunsuz kullanıyorum. Oldukça kullanışlı bir mouse. https://www.hepsiburada.com/rampage-smx-g72-greedy-8-tuslu-double-click-real-rgb-ledli-makrolu-7200dpi-gaming-oyuncu-mouse-p-HBV00000S0UF2?magaza=Hepsiburada
  258. sharp44

Öneri Logo yazılı mı olmalı sembolik mi ?

Nasıl yani ?
  259. sharp44

Öneri Logo yazılı mı olmalı sembolik mi ?

Öncelikle merhaba. Bir YouTube kanalım var, belki forumda denk gelmişsinizdir. Kanalımın logosu şu anda kanalın ismi ile aynı yani yazılı. Sizce yazılı logolar mı daha akılda kalıcı yoksa sembolik logolar mı ?
  260. sharp44

Soru Vw Jetta kalitesiz mi?

Hocam az önce baktım piyasasına, en ucuzu 170k falan, ki onun sebebi de 400bin kilometrede olmasıydı. Yani son çare araç pert ve çekme belgeli falan satılıyor olması lazım. Eğer değilse fiyat aşırı iyi, imkansız olamayacak kadar iyi.
  261. sharp44

Soru Vw Jetta kalitesiz mi?

Hocam o araçlar kalitesiz değil fakat gördüğünüz ilanda bir sorun var. Yabancıdan yabancıya satılıyor olabilir dikkatli incelediniz mi ?
  262. sharp44

Soru Araba marşa basınca tekliyor ve siyah duman atıyor.

Çok bilmiyorum hocam bende, tahminimi yazdım.
  263. sharp44

Hocam birde motorun ambeleye kalkması diye bir sorun oluyor dizel araçlarda. Onu da bir araştırın.
  264. sharp44

Sanırım motor bitik. Motor sesi çalıştığında olması gerekenden fazla geliyor mu ?
  265. sharp44

2 Adet iPhone 7 Almak?

Amcamda vardı iphone 7. Her gitti yerde priz arıyordu. Sonra değiştirdi telefonu.
  266. sharp44

Yardım cs go oynarken ekran kararıyor neden? çözümü var mı?

Gerekli driverlar kurulu olmayabilir belki. Bir kontrol edin.
  267. sharp44

Soru Bilgisayarım İçin Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Belki işinize yarayabilir :blush:
  268. sharp44

Yardım Civic,Leon,Golf 2020 sizce hangisi alınır ?

Bence Civic, daha ihtişamlı duruyor
  269. sharp44

Yardım Marketing Profession - İş İlanı - Ads

Biraz daha detay verirseniz seo konusunda yardımcı olabilirim
  270. sharp44

Yardım Aradığım oyunu bulamıyorum

Dijital olarak satın alamaz mısınız ? https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4139-CUSA06407_00-CITIESPS4GAME001
  271. sharp44

Soru Yağmacı 2.0 seti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne zamandır aklımda aslında ama bir türlü denk gelmedi
  272. sharp44

Soru Yağmacı 2.0 seti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Valorant'ı sadece ilk çıktığı zaman deneyim etmiş biri olarak yorumum, küçük resimdeki bıçakların niyeyse metin 2'deki kılıçları andırdığı yönünde olur :D
  273. sharp44

Yardım APK Dosyası

Apk Oyun İndirme sitesi olan biri olarak söylüyorum, apk indirirken dikkatli olun mutlaka :D Reklamlı linkler koyuyor çoğu site ve garip sitelere yönlendirip dosyalar indirtmek istiyorlar. O siteleri geçip ana siteye ulaşmanız gerekiyor.
  274. sharp44

Soru Minecraft Hiç Çıkmasaydı Ne Olurdu ?

Teşekkür ederim, herhangi bir efekt kullanmıyorum videodaki ses tamamen kendi doğal sesim. Önerin içinde ayrıca teşekkür ederim dikkate alacağım ? 1660071970 Hocam önerdiğiniz gibi korku temalı bir video fikriniz var mı ?
  275. sharp44

Teşekkür ederim. Söylediğin tarzda video fikri düşüneceğim.
  276. sharp44

Outlast videosunda oyunun hikayesini anlatmıştım sadece. Kanaldaki en az izlenen video da o oldu.
  277. sharp44

Neden olmamış ki ? Ne gibi eksikler var ? İzlenme sayısını diyorsanız daha videoyu yeni paylaştım.
  278. sharp44

2015-16 zamanı minecraft kanallarının prime zamanıydı. O zamandan sonra hemen hemen tüm minecraft kanalları çocuksu içerikler üretmeye başladı maalesef.
  279. sharp44

Minecraft Hiç Çıkmasaydı Ne Olurdu ? - Çıktığı günden itibaren her zaman aktifliğini koruyabilmiş, sürekli güncellenerek asla eskimemiş bir oyun düşünün. Binlerce kişinin ekmek teknesi haline gelmiş, milyonlarca oyuncuda güzel hatıralar bırakmış bir oyun. Çocuğundan tutun yaşlısına kadar...
  280. sharp44

Yardım Mahalledeki Martı benzeri scrooter sürekli ötüyor !

Arkadaşlar sokağımızın oradaki direğe "HOP" adına bir Martı benzeri elektrikli scooter asmışlar. Arada bir kullanıp gezip geri aynı yerine takıyorlar. Bugün ise kendi kendine aralıklarla ötmeye başladı. Çok sinirimi bozuyor. Ne yapabilirim ?
  281. sharp44

Soru YouTube SEO Hakkında önemli bir sorum var !

YouTube kanalımdaki videolar genel olarak her çarşamba 14.00'da yüklenmekte. Arada bir çarşamba yerine salı veya perşembe günleri yüklesem bir sorun çıkar mı önerilme konusunda. İstikrarlı video paylaşmanın algoritmadaki etkisini biliyorum fakat gün olarak bir önemi var mı bilmiyorum...
  282. sharp44

Yardım Hafıza kartı sonrası yavaşlama!

Güncel !
  283. sharp44

Hafıza kartı taktıktan sonra başladı kasma, normalde bu kadar değildi.
  284. sharp44

Samsung j4 plus telefona 32 gb hafıza kartı satın aldım ve taktım. Telefonun dosyalarında ki dahili depolama kısmındaki herşeyi sd karta attım. Fakat bundan sonra telefon yavaşladı. Özellikle Instagram uygulamasında çok aşırı yavaşlama var. Bende belki okuma hızı yavaş diye instagramın...
  285. sharp44

Soru Fitness

Hocam genetik diye biliyorum yani dolmaz. Boşluk çok büyük değilse kafaya pek takmayın ama eğer büyükse estetiği bozabilir.
  286. sharp44

Öneri Hangi interneti önerirsiniz ?

hocam aklımızda bir servis yok sizin önerilerinize ihtiyacım var
  287. sharp44

Öneri Hangi interneti önerirsiniz ?

Yeni eve taşınan bir abim evine internet alacak. Çok aşırı pahalı olmaması şartıyla hangi internetleri önerirsiniz ?
  288. sharp44

Anket Karpuzu yeme sorunsalı.

Eğer aldığım dilimde çok fazla çekirdek varsa temizlemeye uğraşmıyorum çekirdekleri de yutuyorum. Ama normalde temizlerim.
  289. sharp44

Soru Sistemim GTA 5 Kaldırır Mı?

Çözünürlüğü düşürmeden alabileceğin en düşük grafiklere alırsan 60 fps civarlarında oynarsın tahminimce. Tabii çözünürlüğü düşürürsen alacağın fps değeri de doğru orantıda artar.
  290. sharp44

Yardım Windows 11 setup açmıyor

Belki işinize yarayabilir
  291. sharp44

Deneyimlediğiniz en berbat kötü telefon/tablet neydi ?

Samsung Galaxy Grand Neo marka bir telefonum vardı 2 sene öncesine kadar. O kadar eski bir telefondu ki arkadaşlarım dinozorlar çağından kalma falan diye dalga geçiyorlardı. Bir bakıma haklılardı gerçi :D Aşırı yavaş aşırı çirkin tasarımlı ve bir o kadarda ısınan bir telefondu. Bu kadar negatif...
  292. sharp44

Haber GTA 6 hakkında yeni gerçek söylentiler!

Hocam meraktan soruyorum hangi mekanikleri beğenmemiştiniz ?
  293. sharp44

Yardım Spor yapıyorum ama

Uzun biceps yapısına sahipseniz hatları çok belli olmaz ama irileşir. Büyük ihtimalle sizin de öyle
  294. sharp44

Soru Sizce çerçeve olmalı mı ?

Teşekkür ederim. Bazı videolara koymamak mantıklı olabilir gerçekten.
  295. sharp44

Haber GTA 6 hakkında yeni gerçek söylentiler!

umarım.