Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Merhaba SDN Ailesi
Bundan yaklaşık 3–4 ay önce piyasaya yeni bir bağımsız oyun çıktı. Bu oyun Amanda'nın maceralarıydı. Amanda yanındaki koyun arkadaşı wooly ile maceralara atılıyor ve bizde interaktif bir oyun oynar gibi amandaya takıldığı yerlerde yardım ediyoruz. Böyle söylediğimizde aslında çok masum bir oyuna benziyor değil mi ? Fakat öyle değil. Bu oyun arkasında çok büyük bir gizem barındıyor. Bende bu gizemi merak ettim ve araştırmaya koyuldum. Araştırmamın sonunda, aslında oyunda tahminimden çok daha derin bir hikayenin olduğunu anladım. Bugünde sizlere bu hikayeyi tüm gizemleri ile anlatıyor olacağım. Hazırsanız, başlayalım

@Yahya Furkan hocamın önerisi ile daha gizemli ve karanlık bir video yaptım
video hakkında görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
kanalımın en uzun ve yaparken en eğlendiğim (dolayısıyla da en çok uğraştığım :D) videolardan oldu.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Fikrimi dikkate aldığın için sağol. Tek kelimeyle harika olmuş.

Fakat Sesini kısıp arkadaki müziğin sesini biraz daha arttırman lazım. Yüksek seste izlerken ses patlıyor gibi.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350

Fakat Sesini kısıp arkadaki müziğin sesini biraz daha arttırman lazım. Yüksek seste izlerken ses patlıyor gibi.
Kurgu sırasında dediğin gibi yaptım aslında. Sesimi biraz alçaltıp müziği arttırdım fakat bu seferde benim sesim anlaşılmıyor gibi oldu. Biraz uğraştım bunun üzerine ama yine de benim sesim baskın olmuyordu videoda. İlerleyen zamanda kaliteli bir mikrofon satın almayı planlıyorum. O zaman videolarım ses açısından daha kaliteli olacak. Ama şimdilik telefonun mikrofonu ile devam :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam fikirlerinizi birde videoya yorum olarak yazabilirseniz çok mutlu olurum :D

Son düzenleme:

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Kurgu sırasında dediğin gibi yaptım aslında. Sesimi biraz alçaltıp müziği arttırdım fakat bu seferde benim sesim anlaşılmıyor gibi oldu. Biraz uğraştım bunun üzerine ama yine de benim sesim baskın olmuyordu videoda. İlerleyen zamanda kaliteli bir mikrofon satın almayı planlıyorum. O zaman videolarım ses açısından daha kaliteli olacak. Ama şimdilik telefonun mikrofonu ile devam :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam fikirlerinizi birde videoya yorum olarak yazabilirseniz çok mutlu olurum :D
Yazdım hocam.
Screenshot_20220818-160345_YouTube.png

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Kurban Bayramı anlatılıyor olabilir mi acaba? Vejetaryen kişiye et yedirme, koyun kesme falan yani. Son kasette gelen canavar da koyunların intikamını almaya gelen Atakoyun.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Kurban Bayramı anlatılıyor olabilir mi acaba? Vejetaryen kişiye et yedirme, koyun kesme falan yani. Son kasette gelen canavar da koyunların intikamını almaya gelen Atakoyun.
Farklı bir bakış açısı olmuş hocam bu :D

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Hocam aslında BioShock hikayesini de anlatabilirsiniz derin ve çok büyük ters köşeye sahip bir oyun hatta oyunun sonunda bu karakteri cidden ben mi yönettim diyebilirsiniz ?