Soru Minecraft Hiç Çıkmasaydı Ne Olurdu ?

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Minecraft Hiç Çıkmasaydı Ne Olurdu ?
-

Çıktığı günden itibaren her zaman aktifliğini koruyabilmiş, sürekli güncellenerek asla eskimemiş bir oyun düşünün. Binlerce kişinin ekmek teknesi haline gelmiş, milyonlarca oyuncuda güzel hatıralar bırakmış bir oyun. Çocuğundan tutun yaşlısına kadar herkesin bir şekilde oynadığına, oynamasa bile denk geldiğine emin olduğum bir oyun. Bu oyun "MİNECRAFT". Bu güne kadar en çok satan oyunu unvanını halen daha taşımayı sürdürüyor. Peki bu kadar büyük bir oyun, hiç var olmamış olsaydı, Eğer minecraft hiç çıkmamış olsaydı, ne olurdu ?

-
Peki sizce minecraft olmasaydı hayatımızda ne gibi değişikler olurdu ?

Video hakkında görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Youtube HDD leri saçma sapan videolarla meşgül olmazdı.
2015-16 zamanı minecraft kanallarının prime zamanıydı. O zamandan sonra hemen hemen tüm minecraft kanalları çocuksu içerikler üretmeye başladı maalesef.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,240
Üzülerek söylüyorum ki bu sefer olmamış. GTA 6 videosuna göre geride kalmış.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,240
Neden olmamış ki ? Ne gibi eksikler var ? İzlenme sayısını diyorsanız daha videoyu yeni paylaştım.
Akıcılık yok videoda. Bilmiyorum sebebini, bu sefer beni içine çekemedi.

Benim tavsiyem; Outlast videondaki gibi gizemli videolar çekmen. Daha korkunç, karanlık temalı.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351

Benim tavsiyem; Outlast videondaki gibi gizemli videolar çekmen. Daha korkunç, karanlık temalı.
Outlast videosunda oyunun hikayesini anlatmıştım sadece. Kanaldaki en az izlenen video da o oldu.

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
Konudan tamamen bağımsız: Eğer effect kullanmıyorsan, ses tonun gerçekten çok hoş. Minecraft, pek ilgimi çeken bir oyun değil ama sadece ses tonun ve akıcılığın, videonun tamımını izlettirdi bana. Tüm videolarını izlemedim ama diğer videolar daha ilgi çekici duruyor. Düşük Sistem İsteyen 10 Harika Oyun ! gibi videolar üzerine yoğunlaşabilirsin. Dikkat edersen, görüntülenme sayısından bile bariz fark olduğu anlaşılıyor.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Konudan tamamen bağımsız: Eğer effect kullanmıyorsan, ses tonun gerçekten çok hoş. Minecraft, pek ilgimi çeken bir oyun değil ama sadece ses tonun ve akıcılığın, videonun tamımını izlettirdi bana. Tüm videolarını izlemedim ama diğer videolar daha ilgi çekici duruyor. Düşük Sistem İsteyen 10 Harika Oyun ! gibi videolar üzerine yoğunlaşabilirsin. Dikkat edersen, görüntülenme sayısından bile bariz fark olduğu anlaşılıyor.
Teşekkür ederim, herhangi bir efekt kullanmıyorum videodaki ses tamamen kendi doğal sesim. Önerin içinde ayrıca teşekkür ederim dikkate alacağım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam önerdiğiniz gibi korku temalı bir video fikriniz var mı ?

Son düzenleme: