Arama sonuçlarınız

1. Drogba39

Doktorlara yüzde 16 imama yüzde 100 zam

Dini bi olay olduğunda bu solcuların neden bu kadar fazla sesi çıkıyor ki ? 3 bin lira maaş alan din görevlilerinin parasına mı gözünüzü diktiniz ? Özellikle Sözcü Gazetesi sürekli bu tarz yalan haberler yapıp, algı oluşturmaya çalışıyor ve siz de bunlara inanıp, algıya dahil oluyorsunuz. Şu...
  2. Drogba39

90 TL Kulaklık Önerisi

Jbl C100SI öneririm. 1 kez aldım, 2 seneye yakındır kullanıyorum, geçen Kasım'daki Black Friday'de 50 liraya düştüğünü görünce 1 tane daha aldım ama henüz açmadım bile. Şu anki gayet iyi ama bozulursa tekrar aynı modelden devam edeceğim, çok hoşuma gitti.
  3. Drogba39

Ofis koltuğu vs oyuncu koltuğu

Oyuncu koltuğu gerçekten çok boş bir şey. Senelerce müdür koltuğu kullandım, çok da rahattı ve kaliteliydi. Başına oyuncu sıfatı gelen ürünler gereksiz pahalı oluyor ve kalitesi, fiyatını karşılamıyor.
  4. Drogba39

Ne zaman alayım RealMe 6 pro

Realme almak yerine orta segment Samsung almak daha mantıklı bana göre. Hatta Samsung bu işi götürürse orta segmentte kral olur
  5. Drogba39

Ne zaman alayım RealMe 6 pro

Samsung M51 fiyati açıklandı, SD730G+7000 mAh batarya+Super Amoled Ekran özellikleriyle 3799 TL. Üstüne Galaxy Buds kulaklık da hediye. Bence onu da düşünmelisiniz.
  6. Drogba39

Galaxy M51'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

A51 en çok satan orta segment cihazdı, A71'in tutmamasının sebebi boyutu olabilir, daha ufak olan A51 daha çok tercih edilmiş. Ben Nova 5T aldım Mart'ın sonunda, o zamanlar 3400 TL civarlarındaydı, şu anki gibi zamlı fiyattan alınmaz kesinlikle
  7. Drogba39

S10+ Alınabilirmi?

Şu anda 5399 TL'ye düşmüş Hepsiburada'da ama almışsanız sadece hayırlı olsun demek düşer.
  8. Drogba39

Galaxy M51'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

SD730G+Super Amoled Ekran+7000 mAh batarya+Galaxy Buds hediye ve fiyatı 3799 TL. O fiyata daha iyisi bulunmaz, 5 ay önce telefon almamış olsaydım, beklerdim ve M51 alırdım kesinlikle. Samsung arayüzünü de beğeniyorum ve Exynos yerine Snapdragon olması da bir tık daha iyi olmuş. O fiyatlarda A71...
  9. Drogba39

5000 lira bütçe ile telefon tavsiyesi

Android tarafında P30 ve S10 Lite öneririm. iOS tarafında da iPhone SE 2020 öneririm. Bence bu bütçede alınabilecek 3 telefon.
  10. Drogba39

Telefon önerisi

Note 5 bakabilirsin bence. Benim ekranında kalkma olan Note 5'e 500 TL diyorlardı, sağlamlarını da 800-900 civarın satıyorlar. Fazlasıyla iş görür.
  11. Drogba39

Türkiye'de islamofobi var mı?

Ayasofya'nın açilmasına bile, Yunanlılar kadar üzülen insanların olduğu ülkede, İslamafobi yok demek, Türkiye'de Türk yok demekle aynı şeydir.
  12. Drogba39

Note 8 pro hala alinir mi ?

Ben de eski bir Note 5 kullanıcısı olarak 3 ay önce Huawei Nova 5T'ye geçtim fakat eski de olsa bir amiral gemisinden, orta segment denebilecek özellikte ki cihazlara geçince, yeni cihaz ilk başlarda biraz kötü gelebiliyor. Ekran ve kamera konusunda Note 5'ten fazlasıyla memnundum, benim de tek...
  13. Drogba39

Hangi marketi tercih ediyorsunuz?

Evimizin altında A101, yan binanın altında da Onur Market olduğu için genelde bu ikisini kullanıyoruz, aşağı sokağa açılan Bim'e de gidiyoruz, 2 sokak aşağıda olan Migros'tan da aldığımız şeyler oluyor. Mahallede marketten bol şey olmadığı için, hepsini geziyoruz genelde. Meyve-sebzeyi Onur'dan...
  14. Drogba39

S20 Plus Alacağım ama?

Kılıf taktığın zaman o çıkıntı kaybolur zaten, biraz kalın olur olmasına ama kılıfsız da kullanan pek olacağını sanmıyorum.
  15. Drogba39

S20 Plus Alacağım ama?

Bence Note serisinden devam et ve Note 20'nin çıkmasını bekle. S20 veya Ultra diye soruyorsan zaten bütçen Note 20'ye de yeter. Note serisi benim gözümde her zaman S serisinin önünde oldu. Genelde S serisi önce çıktığı için onda gelen yenilikler, Note serisinde daha geliştirilmiş halde sunuluyor.
  16. Drogba39

'Biz Bize Yeteriz' kampanyasında toplanan 2 milyar TL nereye harcandı?

1 kuruş bile vermeyen adam, neden merak ediyor bu paraları ? Seni niye ilgilendiriyor da, kimden hesap soruyorsun ? Madem kampanyayı desteklemedin, para bağışlamadın, bırak da bağışlayanlar merak etsin. Ama bağışlayan adam da o paranın nereye gideceğini bildiği için bağışladı zaten. Şu Chp...
  17. Drogba39

P40 Lite mi Realme 6 Pro mu?

Google Servisleri gerekmiyor vs. diyenleri asla dinleme, P40 Lite 3000 lirayı bile haketmeyen bir cihaz ama Google Servisleri olmadığı halde, aynı özellikte ki rakipleriyle aynı değeri biçmişler saçma bir şekilde. Mi Note 10 Lite veya Realme 6 Pro'dan biri tercih edin.
  18. Drogba39

Erdoğan'ın Gençlerle Video Konferans Buluşması dislike yağmuruna tutuldu

Bu tarih daha geçen sene Haziran'da değil miydi zaten ? Mart ayında Corona varken kim neyin planını yaptı Temmuz'a göre ? Zaten Temmuz dendikten birkaç hafta sonra tekrar Haziran'a alındığı açıklandı. Okumaya niyeti olmayanlar, bunları bahane ediyor, hükümet karşıtı olanlar da onları...
  19. Drogba39

Şu Karşılaştırmaya Bakabilir Misiniz

Oppo fiyat/performans ürünü üretmiyor. Şahsen Oppo Find X2 Pro hariç hiçbir ürününe para vermem. Bütçen varsa iPhone XR çok daha uzun ömürlü olur.
  20. Drogba39

huawei p30 mu oppo realme 6 pro mu xiaomi mi note 10 lite mı yoksa 4500 tl civarında daha iyi bir telefon mu?

P30 yada S10 Lite'dan başkasına bakma bu fiyatta.
  21. Drogba39

Sonradan Google servisleri yüklenmiş Huawei telefonlar.

Uygulamaların çoğu Google sertifikası filan istiyor. Google servisleri olmadığı için de bu cihazda uygulamalar açılmıyor, hepsi değil ama banka uygulamaları, harita-navigasyon uygulamaları vs. Bankanın işleri kolaylaştıran mobil uygulaması varken, tarayıcıdan mı girsin her seferinde ? Google'a...
  22. Drogba39

Yarın camiler cemaatle ibadete açılıyor

Devlet yapması gerekenleri yaptı, normalleşme sürecinin başlaması hatta bitmesi gayet normal bence, o şekilde daha fazla süremezdi, insanlar evde delirdi resmen. Bu saatten sonra maske+sosyal mesafeye dikkat ederek, insanların kendilerini kollamaları gerekiyor
  23. Drogba39

Poco F2 Pro Aldım Yorumlarınız Alayım

Biraz önce Hepsiburada'da karşıma çıktı bu telefon, daha sonra fiyatına baktım ve bu telefona bu para verilir mi diye kendi kendime düşündüm. Foruma girdiğimde de senin konun denk geldi direkt. Açıkcası Xiaomi'nin yazılımından şikayetçi olan çok kişi var. Poco F1 de fiyat/performans ürünüydü, bu...
  24. Drogba39

S10 Plus

Beklemek riskli olur ama Euro-Dolar da şu an fazla yüksek, kriz geçtiği zaman düşme ihtimali de var ama hiç belli de olmaz. Boşuna eski telefonla gezdiğinize değmez, alın gitsin
  25. Drogba39

4k-5k arası kamera (fotograf-video) performansı yüksek telefon önerisi

S10 Lite da düşünebilirsin. Bu fiyat aralıgında bu 2 cihazdan başkasına bakma derim.
  26. Drogba39

p40 lite google servisleri

Google Servisleri olan bir cihaz almak daha sağlıklı olurdu. Her ne kadar Google Servisleri çok da gerekli değil diyenler olsa da, bazı uygulamalarda sorunlar çıkartabiliyor. Facebook gruplarına da sor P40 Lite/P40 kullanıcıları vs.
  27. Drogba39

A71 telefonumun pil sağlığını nasıl koruyabilirim?

Çok da kasmaya gerek yok bence. Şarjda oynama ve şarj olurken takıp çıkarma yeterli. Kimisi %20 olmadan takın diyor, kimisi %20'nin altına düştükten sonra takın diyor, kimisi %15-85 kuralı diyor, yani %15in altına düşmeden takıp, %85 olmadan çıkarın diyorlar, kimisi %100 olmadan çikarın diyor...
  28. Drogba39

Mi note 10 vs Galaxy note 9

Dediğim gibi o zamana kadar telefon dünyasında her şey değişebilir. Mesela 2021-2022'de şu anki tarza yakın telefonlar çıkar ama 2023'te çok farklı bi teknoloji üretilir, o zaman da sen eski telefon almak istemeyebilirsin. Ama 2023'te de orta segment almak yerine, eski amiral gemisi almak yine...
  29. Drogba39

Realme 6 vs P40 Lite mı?

Huawei'den memnun değilim açıkcası. Sürekli bi sorun çıkıyor arayüzde olsun, bildirimlerle ilgili olsun. Ama geçmicem zaten büyük ihtimal.
  30. Drogba39

Huawei'den Xiaomi'ye geçilir mi ?

Karasızım 1592514074 İkisi farklı cihazlar, Huawei'de de birçok modelde çıkıyor hayalet ekran, özellikle Mate 20 Lite modelinde. Ama bu demek değildir her Xiaomi veya Huawei telefonda çıkacak diyem
  31. Drogba39

Piyasa durulursa benim cihazın değeri de düşer, çok değişen bir şey olmaz. Bu fiyat aralığında çikacak ve beklemeye değer bir cihaz var mıdır acaba ? 1592511402 Mi Note 10 Lite'da mı ?
  32. Drogba39

Realme 6 vs P40 Lite mı?

İlla ikisi arasından bir öneri istiyorsan Realme 6 öneririm. P40 Lite'a kesinlikle 2700 TL'den fazla para verilmez. Hem Google servisleri yok, hem özellikleri öyle ahım şahım değil ama fiyatı 3500 TL, kesinlikle verilmez o para.
  33. Drogba39

Telefondan çok memnun değilim açıkcası, çok şikayetçi de değilim ama Huawei yazılımıyla ilgili ufak tefek de olsa birçok sorunla, bugla karsılaşiyorum sürekli ve bunlar da sinir bozucu. Kamera çok önemli değil zaten. En çok ekran konusunda ki farktan dolayı geçmek istiyorum. Önceki telefonumda...
  34. Drogba39

Garanti konusunu unutmuşum, o konuyu da sormak istiyorum, sanırım pek memnun değil insanlar. Kronik bir sorunu yoksa ve fabrika çikışlı sorunlu bir cihaz değilse servis konusu pek önemli değil ama teknoloji şans işi tabi, kimsede bir sorun çıkmaz, ben alırim benimkinde bir sorun çıkar sonra...
  35. Drogba39

Şu anda Mart ayının sonlarında aldığım Huawei Nova 5T modelini kullanıyorum. O zaman zam gelmemişti ve 3400 TL'ye almıştım ve zam geldikten sonra da 4000 TL'ye yükseldi fiyatlar. 2. el fiyatlarına baktığım zaman da satmak istediğim zaman zarar etmeme ihtimalinin yüksek olduğunu gördüm. Aklımda...
  36. Drogba39

A Haber'in inanılmaz petrol fiyat haberi!

Peki soruyorum, biz petrol mü çıkartıyoruz ? Bu petrol zaten bize yurtdışından geliyor ve ülkeye Euro-Dolar olarak giriyor. Avrupa ülkeleri içinde de Rusya hariç petrol çıkaran yok diye biliyorum, onlarda da benzer durum var. Baktığin zaman, Euro'ya çevirirsen bizde, çoğu Avrupa ülkesinden daha...
  37. Drogba39

3 sene sonra Oneplus 8 yada Realme X2 Pro mu düşünüyorsunuz yani ? O zamanki duruma bağlı tabi, 3 sene az bir süre değil, 3 sene içinde teknoloji nasıl gelişir, cep telefonları nasil bir hâl alır hiç belli değil. 3 sene sonra Oneplus ve Realme hâlâ üst seviyede kalır mı, o da belli değil. Şu an...
  38. Drogba39

O zaman 6T yerine 7'yi koyup, Note 9 ve OnePlus 7 arasinda seçim yapmanı öneririm. Çoğu kişi OP 7'yi önerir, büyük ihtimal özellikleri de her konuda daha iyidir ama eski bir Note 5 kullanıcısı olarak, Note serisine her zaman ayrı bir ilgim var. Note 8 ve Note 9'un piyasasi düşmüş olsaydı, şu...
  39. Drogba39

3000 tl ye kamerası iyi olan telefon ?

Sosyal medya önemliyse kesinlikle iPhone al. Bütçeni arttırabiliyorsan 7 Plus-8, arttıramıyorsan 7 öneririm. Ama Android alırsan hayal kıriklığına uğrarsın gerçekten. Fotoğraf kalitesi ciddi anlamda düşüyor sosyal medyada paylasıldıgı zaman
  40. Drogba39

OnePlus 6T yada Note 9 öneririm. Bu iki cihaz eski de olsa zamanının amiral gemileri. Orta segment almak yerine eski de olsa amiral gemisi almak daha iyi bence.
  41. Drogba39

apple & xiaomi

Oyun pek oynamayacaksan, daha doğrusu batarya çok çok önemli degilse ve bütçen de varsa iPhone 11 veya XS Max kesinlikle öneririm. Xiaomi filan boşver.
  42. Drogba39

8 için beklenir mi?

7T Pro'nun 8999 TL olduğunu düşünürsek, en aşağı 10999 TL olur. Bence beklemeye değmez, o kadar bütçeye iPhone 11 Pro, Oppo Find X2, S20 Plus-Ultra düşünebilirsin.
  43. Drogba39

Mi Note 10 Lite hakkında

Mi Note 10 Lite 10 saat civarında bir ekran süresi veriyor, bu da demek oluyor ki 24 saatin 10 saatinde telefon elinde oluyor demektir. Nerdeyse günün yarısında elindeyken, bekleme anında ne kadar tüketmiş kimin umrunda ? 5260 mAh olan bi cihazın gece boyu 7-8 saat içinde %6 tüketmesi imkansıza...
  44. Drogba39

Mi Note 10 Lite hakkında

Ben Samsung'ta nasil kullanıyorsam, şu anki Huawei telefonumda da öyle kullanıyorum ve Samsung'ta %4 giderken, Huawei'de %2-3 gidiyor. Abartılcak kadar iyi de değil. Büyük ihtimal kardeşin uçak moduna alıyor veya telefon kapalıyken Wifi kapatmayı da açmış veya güç tasarruf modunda filan...
  45. Drogba39

Mi Note 10 Lite hakkında

Huawei kullanıyorum ve gece yatmadan önce %100'de bıraktığım telefon, %97'ye kadar düştüğü oluyor, en az %2 düşüyor. Bu durum Samsung'tan çok da farklı değil, Note 5 vardı ve ilk zamanlar genelde %4 düşüyordu gece boyu. Onun batarya kapasitesi daha düşük ve daha eski bir cihaz olduğunu...
  46. Drogba39

samsung a10 mu a 20 mu

500 liralık farka değmez bence, A10 al geç
  47. Drogba39

Mi Note 10 Lite hakkında

Realme 6 Pro'da 4300 mAh, Mi Note 10 Lite'da 5260 mAh batarya var ve işlemcileri hemen hemen aynı, 8 nm. Batarya olarak nasıl aynı oluyorlar onu merak ediyorum ?
  48. Drogba39

Realme X2 pro alınırmı

Şahsen benim o kadar bütçem olsa baska hiçbir cihaza bakmadan S10 Lite alır geçerim. Realme'ye, Oppo'ya, Xiaomi'ye o kadar para vermem şahsen. Hele ithalatçı garantiliyse 3000 TL'den fazla para vermem. 2. eli yok gibi bir şeydir o cihazın, alıp kullandın, 2 sene sonra 2 bin lira veren olursa...
  49. Drogba39

Korayspor Sahte Ürün Satar mı ?

Korayspor'dan Adidas ayakkabı aldım, bugün elime ulaştı fakat ayakkabının kutusu yoktu, Korayspor logolu bi poşetle gönderilmişti. Normalde her ayakkabının kutusu olmuyor mu ? Bu ayakkabının niye yok kutusu ? İçime bi şüphe doğdu açıkcası, acaba sahte midir diye ? QR kod var, taratmaya çalıştım...
  50. Drogba39

Realme vs xoami

Xiaomi kullanmadım ama Mi Note 10 Lite kağıt üstünde gayet iyi duruyor. Nova 5T var bende, işlemcisi sözde çok iyi ama kasma-donma konusunda pek de memnun değilim ben. İnstagram'da gezerken, Chrome'da gezerken ve birden fazla sekme açıksa bir anda donma oluyor ve birkaç saniye sonra düzeliyor...
  51. Drogba39

Realme vs xoami

Bence bu fiyat bantlarında keske diğerini alsaydım deme ihtimali daha yüksek. Mesela ben 2 ay önce benzer fiyatlardaki A71 ve Nova 5T arasında kalmıştım, işlemci ve kameradan dolayı Nova 5T tercih ettim ama ekran ve batarya dolayısıyla keşke A71 alsaydım diyorum arada. Bu fiyat bandında ki...
  52. Drogba39

Cep Telefonu Satın Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

4 sene Note 5 kullandım, çok şükür hiç kırılmadı, çok kez düştü, en sonunda ekran koruyucu parçalandı, son 1 sene koruyucusuz, kılıfsız kullandım ama kırilmadı. Yani dikkatli kullanınca bi sorun olmuyor. Şimdi de Nova 5T var, IPS ekranlı, cidden çok fark var kalite anlamında. O farka değer...
  53. Drogba39

Cep Telefonu Satın Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Amoled olmasına dikkat etmemiştim ama bundan sonra mutlaka dikkat edicem. Bir de kullanıcı yorumlarına dikkat ediyorum. Arkası cam veya plastik, kenarları alüminyum veya plastik olması önemli değil, kılıf ile kullandığım farketmiyor hiçbir türlü. Bir de güncel olması önemli.
  54. Drogba39

G29 mu PS4 mü

Bende de laptop var ve Forza oynuyorum şu sıralar, PS4 yok ama abimle ara ara kiralıyoruz 1 gecelik filan. Açıkcası küçüklüğüm PS1 ve PS2 ile geçmesine rağmen PS4'ten pek zevk alamadım şu zamana kadar. Konsolda Fps oyunları oynamayı asla sevmem, mouse ile oynamak çok daha zevkli, çok daha kolay...
  55. Drogba39

3000-4000 tl arası en iyi telefonlar??

Okumam gereken şey ne burda ?
  56. Drogba39

Ben de öyle biliyorum, fakat arkadaş Amoled takıntın yoksa Note 9 Pro diye bi öneride bulununca, sanki P40 Lite veya Nova 5T öneriyormuş gibi oldu. Mi Note 10 Lite ekran dahil her anlamda daha iyi zaten, Amoled ekranı da var, sadece fiyatı fazla ama bence arada ki farka değer
  57. Drogba39

Bugün alacağım telefon için öneri

Samsung-Apple dışında bakıyorum demissiniz fakat 4500 TL bütçeniz de varsa, o fiyata yakın olan S10 Lite önerilir genelde. İşlemcisi, bataryası, ekranı gayet iyi, kamerası da yeterli. Daha önce hangi Samsung modelleri kullandın bilmiyorum ama ben de Note 5'ten, Nova 5T'ye geçtim, fakat Samsung...
  58. Drogba39

Note 9 Pro'nun, Mi Note 10 Lite'dan üstün olduğu bi yönü var mı ? Meraktan soruyorum. Çünkü Mi Note 10 Lite'ın işlemcisi daha iyi, ekranı daha iyi, bataryada Mi Note 10 Lite 150-200 mAh filan daha fazla, kamera anlamında da Mi Note 10 Lite'ı iyi diye biliyorum ama Note 9 Pro'yu tam olarak...
  59. Drogba39

Fiyat/Performans Kötü Bir Şey(mi)dir

Konu sahibinin bahsettiği şey şu; Fiyat/Performans yüksek olursa iyi değil, Performans/Fiyat yüksek olursa iyidir diyor. Ama zaten herkesin bahsettiği şey aynı, fakat herkesin ağzında F/P diye dolaşıyor bu terim. Yoksa herkes ucuza; iyi performans veren, iyi bir telefon almak ister zaten.
  60. Drogba39

S10 plus 512 gb/s20 plus 128 gb

512 GB aşırı gereksiz olur. Bilgisayara HDD aldım, geçenlerde, onu bile 500 GB aldım, Gta V ve Forza yükleyeceğim diye. Telefonlarda ki uygulamalar en fazla 3-4 GB olur, sürekli 4k video çekiyorsan bir şey diyemem ama 128 GB rahatlıkla yeter normal kullanımda. Şu anki telefonum 128 GB ve 34 GB'ı...
  61. Drogba39

Hangi telefon

Cihazda sorun yok, daha çok Android ve Huawei arayüzünün getirdiği ufak tefek sorunlar var. Bu da beni Huawei markasından uzaklaştırmak için yeterli oldu. Cihazı kullanmaya devam edicem ama ilerde bir daha bulasmayı düşünmüyorum. 1591391245 Demek istediğim şu aslında, IPS ekran olucak, Google...
  62. Drogba39

Samsung'dan Apple'a geçilir mi?

Android her ne kadar stabil dense de, hâlâ iOS'un gerisinde. Bende de Nova 5T var, sözde amiral gemisi işlemcisi var ama özellikle Chrome'da çok fazla takılmalar yaşıyorum. Birden fazla sekme açınca bazen kendi kendine kapanıyor Chrome. İnstagram'da gezerken arada takılıyor kalıyor, kapatıp...
  63. Drogba39

İphone XS mi iphone SE mi?

Bence daha güçlü işlemcisi olan, daha performanslı, bataryası muhtemel daha iyi olan, daha güncel ve daha uygun fiyatlı olan SE 2020 alabilirsin. XS ekran ve tasarım anlamında daha iyidir ama tasarım göreceli tabi ki, ona bir şey diyemem ama SE 2020'de ki işlemci+ekran boyutu ve çözünürlüğüyle...
  64. Drogba39

Hangi telefon

P40 Lite kesinlikle alınmaz. Orta segment işlemcisi var, iyi sayılabilecek kamera ve bataryası var ama IPS ekranı var ve Google servisleri yok, ona rağmen fiyatı da diğer telefonlarla benzer. Mi Note 10 Lite'da Amoled ekran, 5260 mAh batarya, SD730G, iyi bi kamera var ve Google servisleri de...
  65. Drogba39

Arabada Dinlenecek Müzik Arşivi

Araba müziği lafını duyunca ilk bu şarkı geldi aklıma, son zamanlarda olmasa da, bi ara fazlasıyla dinliyordum, bazen üst üste birkaç kez ?
  66. Drogba39

Arabada Dinlenecek Müzik Arşivi

Lucky Lake-Wonderwall(Adi G)
  67. Drogba39

Telefon

Elbet düşeceketir. Sonuçta amiral gemilerine, hatta orta-üst segmente zam gelmedi. Yani 4000 TL ve üzerindekiler hâlâ aynı fiyatta. Gidip de A71'e 3700-3800 vericeğine, 4200-4300'e Note 10 Lite alır millet. Veya Nova 5T'ye 4000 TL vericeğine biraz daha ekler yine Note Lite, S10e, P30 gibi...
  68. Drogba39

3500tl telefon önerisi

2. el telefon işleri biraz sıkıntılı olabilir, iyi araştırmak lazım, güvenilir birinden almak lazım. Ben tanıdik bi telefoncudan 4 sene önce Note 5 almıştım, sıkıntısız şekilde kullandım ama 2 ay önce 2. ele tekrar güvenemedim ve 0 telefon aldım.
  69. Drogba39

4500e kadar telefon

Biraz daha çıkabilirse tam da isteğine uygun S10 Lite var. 4500 mAh bataryası ve SD855 gibi üst düzey bi islemcisi var. O kadar çıkamam derse Note 10 Lite da idare eder, yani işlemcisi 1 tık eski kalıyor, onun dışında o da gayet iyi. Bir de P30 var, Kirin 980'li, kamerası da gayet iyi ama...
  70. Drogba39

3000-4500 tl telefon önerisi

S10e öneririm, çikabilirsen S10 Lite da olabilir.
  71. Drogba39

iPhone SE (2020) Alınır Mı?

4300 TL'ye daha iyisini zor bulursun bence. Al, kaçırma
  72. Drogba39

Oneplus7T & Galaxy S10 Lite

S10 Lite her ne kadar işlemcisi ve bataryası çok iyi olsa da, kamera, ekran gibi özelliklerden uygun fiyat ve Lite model olması nedeniyle kırpılmıştır elbet ama yine de yeterli düzeydedir. OnePlus 7T ise, OnePlus'ın senede 1 kez çıkarttığı modellerden ve amiral gemisi katili ünvanlı...
  73. Drogba39

Mayis ayi 2000-2500 öneri

Kılıf kullanmanı mutlaka öneririm. Sadece koruyucu cam yeterli olmuyor, kılıfla beraber kullanınca daha fazla etkili oluyor.
  74. Drogba39

Mayis ayi 2000-2500 öneri

Kasa kalitesinin ne önemi var ki ? Kılıf taktığın zaman kasa cam veya plastik hissedemiyorsun ki
  75. Drogba39

Arkadaş için telefon

S10 Lite yada S10+ öneririm.
  76. Drogba39

Telefon fiyatları arttı mı?

Ciddi anlamda artış var, özellikle Mi 9T dikkatimi çekti. 2500 TL'lere satılirken 3000 TL'yi geçmiş. A71 3200 TL iken 3500 TL olmuş, Note 8 Pro 2200 iken 2500 TL olmuş, Note 8 de iyi artmış. Bunlar dikkatimi çekenlerden bazıları.
  77. Drogba39

n11 den alınana ürün hatalı gönderildi yasal hakalrım nelerdir ?

Bildiğim kadarıyla ödediğin parayı geri almaktan başka bi hakkın yok
  78. Drogba39

Amazon'da yarı fiyat

Ben de 1 TB almayı düşünüyodum ama 5400 Rpm olanlar bile 400 TL'ye yakın fiyatları. Bu hem ucuz, hem 7200 Rpm. Bende SSD var 240 GB'lık, Windows ona kurulu zaten. Buna da oyun indirmeyi düşünüyorum sadece. Ama bi yandan düşününce de Crackli oyun indirince baya yer kaplıyor, setupı ayrı...
  79. Drogba39

Amazon'da yarı fiyat

https://www.amazon.com.tr/WD5000LPLX-Black-Laptop-Performans-Diski/dp/B00QFXOL5G/ref=asc_df_B00QFXOL5G/?tag=googleshoptr-21&linkCode=df0&hvadid=389253243839&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=278340842279343720&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012781&hvtargid=pla-440651911349&psc=...
  80. Drogba39

65 TL Kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

En son Black Friday'de almıştım Trendyol'dan tam 60 TL idi. Zaten şu anda da Hepsiburada'da, Amazon'da 62 TL'ye satıyorlar. Kurla alakasi yok yani, aynı fiyat.
  81. Drogba39

Monster Uzun kullanım

Menteşelerde sorun vardı, açıp kapatırken çıt diye sesler geliyordu, onun devamında da kırılıyormuş galiba, o tarz sorunlarla karşılaşanlar da vardı, daha fazla ilerlemeden garantiye gönderdim A cover değişti komple. Ama kasası cidden kalitesiz, abimde Toshiba var, çok daha kaliteli kasası. Mavi...
  82. Drogba39

65 TL Kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

JBL C100SI ben de kullanıyorum. Daha önce aldım, bozuldu ve çok begendiğim için yenisini aldım. Bassları cidden güzel, kalite olarak yeterli düzeyde. Fakat ben 2sini de 60 TL'ye almıştım. 79 TL fazla gibi
  83. Drogba39

Monster Uzun kullanım

1050 kesinlikle alma. Bende i7+1050'li v11.1 var, 2.5 sene önce almıştım, güncel oyunları düşük ayarlarda anca kaldırırsa kaldırır. Pubg'de kasmalar oluyordu, AC Unity'de kasmalar oluyordu. Bu saatten sonra 1050 alınmaz
  84. Drogba39

3500-4500 Arası Telefon Önerisi

Yazılımsal anlamda hâlâ çok gerideler ama
  85. Drogba39

Huawei Bildirim Sorunu

1-2 tane Facebook'ta Huawei Kullanıcı gruplarına yazdım, benzer şekilde, eğer kullanan başka kişilerde de aynı sorun varsa, güncelleme beklemekten başka çare yok ama bana özel bir durum ise teknik servisle iletişime geçerim.
  86. Drogba39

AKP Gençlik Kolları üyesinden CHP’ye açık tehdit: ‘Önce sizi öldürürüm’

Zaten seçimle vs. ile gelemeyeceklerini kendileri de çok iyi bildikleri için bu tarz yöntemler ağızlarından düşmüyor. Başka türlü iktidara gelemezler, özellikle bu kafayla devam ettikleri sürece ana muhalefetten öteye gidemezler, iktidar değişir ama ana muhalefet o koltuktan kalkmaz, genel...
  87. Drogba39

Öyle bir şeye kalkışırsalar, bu millet Atatürk'ün partisi vs. dinlemeden o partiyi kapattırırlar. Belki resmiyette CHP diye bir parti olur ama ne siyaset yapıcak siyasetçisi kalır, ne de parti binası kalır.
  88. Drogba39

Huawei Bildirim Sorunu

Şunu da belirteyim; mesela biri aradığı zaman ve ben açmadığım zaman, bunu da kilit ekranında göremiyorum. Ekran kilidini açtıktan sonra, aşağıda ki rehber kısmında ''1'' şeklinde beliriyor cevapsız arama olduğu. Bu sorun bi tanıdıkta P Smart 2019 var, Emui 10 güncellemesinden sonra, onda da...
  89. Drogba39

Huawei Bildirim Sorunu

Bu arada senin dediklerine de baktım, Yüksek Öncelikli olarak da seçili ama yine de sorunlu. Servislik bi durum olduğunu düşünmüyorum, donanımsal bir şey değil sonuçta, yazılımla alakalı, o da çok övülen Huawei'nin arayüzüyle alakalı. 1588632203 Uygulamala, resim vs. gibi şeyler duruyor mu bunu...
  90. Drogba39

Huawei Bildirim Sorunu

Whatsapp'ta da, İnstagram'da da her ikisi de işaretli. Zaten Mobil Veri'yi, kendi kendine tüm uygulamalarda işaretlemiş.
  91. Drogba39

Huawei Bildirim Sorunu

Yeni geliyor. Mesela İnstagram'da bildirimler açık ama mesaj geldiği zaman herhangi bir bildirim gelmiyor mobil verideyken. Ama İnstagram'a tıkladığımda veya Wifi'a geçtiğimde bir anda mesaj geliyor, zaman olarak şimdi yazıyor bildirim kısmında ama mesaja tıkladığım zaman daha önceden yollanmış...
  92. Drogba39

Mi9lite - mi9t - a71 veya mi note 10 lite.. Telefon tavsiyesi.

3'ü arasından ben de A71 tavsiye ederim. Amoled ekrandan vazgeçme bence de
  93. Drogba39

Huawei Bildirim Sorunu

Mobil veri açıkken bildirim kilit ekranına düşmüyor, hatta bildirim çubuğuna bile düşmüyor, gelen mesajları görebilmem için uygulamaya girmem şart. Wifi'da böyle bir sorun yok, her mesaj vs. geldiğinde bildirim geliyor, kilit ekranında da gözüküyor. Ama mobil veri açıkken, mesela Whatsapp'dan...
  94. Drogba39

Huawei P40 Lite mi Huawei P30 mu

P20 bile önerilebilir P40 Lite yerine. Adı üstünde LİTE, yani almamak için çok büyük bir neden. Bu arada P40 Lite 3000 TL civarında, P30 4500-5000 TL arasında. Yani fiyat farkı çok fazla zaten. Sanırım siz illa Huawei almak istiyorsunuz ve bu yüzden bu 2 cihazı karşılaştırıyorsunuz
  95. Drogba39

EMUI 10.1 güncellemesi alacak Huawei modelleri

Nova 5T ???? Nova 5 ve serisi varken 5T'nin olmamasını mantıksız olur, eksik yazıldı diye düşünüyorum.
  96. Drogba39

Troll olduğu çok belli, profil fotoğrafından da, biografisinden de, tehdit ettiği kişilerden de, yazdıklarından da çok çok belli oluyor, bazı kişilerin, bazı kişi ve kuruluşları karalama kampanyası olduğu. Diyelim troll değil, mevcut hükümeti darbe ile tehdit edenler, PKK ve yandaşlarını açık...
  97. Drogba39

Samsung a50 mi, yoksa a70 mi almalıyım?

A50 ve A70 yerine daha güncel olan A51 veya A71 öneririm.
  98. Drogba39

Sürekli hızlı şarj zararlı mı?

Hepsinin olayı hızlı şarj etme, isimleri değişiyor işte. Hiç ölçmedim ne kadar zamanda tam olarak doldurduğunu, ne kadar süre kaldığı yazmıyor da.
  99. Drogba39

Telefon önerisi

S10e veya S10 Lite öneririm. Diğerleri kalite olarak aşağıda kalıyor.
  100. Drogba39

iphone 11 mi, huawei p40 pro, mu s20 plus mı

iOS'tan devam et, boşver Android'i. Özellikle P40 Pro'ya asla o kadar para verme. Huawei fanboyları gelir şimdi, Huawei Appgallery'de her şey var, kendi sitesinden indirirsin vs. diye boş yaparlar ama Google servisi olan S20, Mi 10 vs. varken, niye P40 Pro'ya o kadar para verip, boş şeylerle...
  101. Drogba39

Sürekli hızlı şarj zararlı mı?

Bende Huawei Nova 5T var, Emui 10-Android 10 yüklü ve hızlı şarj nasıl kapanıyor bulamadım bir türlü. Kapanıp, kapanmadığından da emin değilim. Note 5'te ilk zamanlar hızlı şarjla şarj ediyordum ama ısındığını görünce, normal şarjla kullanmaya başlamıştım, bir süre sonra da hızlı şarj etmemeye...
  102. Drogba39

Ben Nova 5T kullanıyorum, 3400 TL'ye almıştım, aldığım zamanlar S10 Lite 4500 TL civarındaydı ama bütçemi çok aştığı için Nova 5T aldım. Fakat keşke biraz daha para ekleyip, daha iyi bir şey alsaydım diyorum. Bütçen yetiyorsa S10e veya S10 Lite al gitsin, Nova 5T filan boşver. Note 10 Lite...
  103. Drogba39

S10 Lite bi aralar 4500 TL civarindaydı, fiyatı tekrar düşer diye tahmin ediyorum. Dolar'a bağlı olarak yükseldi desek, Note 10 Lite niye hâlâ aynı fiyatta ? Veya diğer telefonlar. Tekrar düşer bence fiyatı
  104. Drogba39

Sıfır Huawei Nova 5t mi, yoksa 2.el S10e mi ?

Nova 5T kullanıcısı olarak, S10e'yi incelemedim hiç ama kamera anlamında da ciddi bir fark ortaya koyduğuna eminim. Nova 5T'nin kamerası, bir önceki telefonum olan Note 5'ten daha kötü gibi geldi bana.
  105. Drogba39

Wifi İnternet Erişimi Yok Sorunu

Ünlem işareti varken kullanmayı denedim ve herhangi bir sorun olmadığını farkettim, öyle kullanmaya devam ettim ve bir süre sonra kendiliğinden gitti ünlem işareti.
  106. Drogba39

Wifi İnternet Erişimi Yok Sorunu

Telefonum Huawei Nova 5T, wifi'a bağlanmak istediğimde, internet erişimi yok diyor, bağlansa bile internete girmiyor. Modemle, internetle alakalı bi sorun yok. Ailem telefonları ile bağlı, ben laptop ile girebiliyorum ama telefon ile bağlanamıyorum. Modeme reset attım, telefonu kapatıp açtım...
  107. Drogba39

iPhone 11 alacağım fakat iPhone 12’yi mi beklesem emin değilim

Konuyu tam olarak takip etmedim ama elinde ki cihaz yeterliyse bekleyebilirsin. Ama 6 ay da ciddi bir süre bence, şimdi iPhone 11 alsan, 6 ayda eskir. iPhone 12 daha ucuz olabilir diye ben de okudum ama bu ucuzlugun bir bedeli de olur. Yani demem şu ki, iPhone 11'e göre kamera, ekran veya...
  108. Drogba39

Telefonun Şarjı İlla %100 Olunca mı Çıkartacağız

Yeni aldıgım telefonumu %20'nin altına düştüğünde, yani düşük pil uyarısı verdiğinde takıyorum ve hiç kurcalamadan %100 olmasını bekliyorum, şarj olduğunu görünce de çıkarıyorum. Ama çok da takmamak lazım bence bu tarz şeyleri. Nedeni ise batarya her türlü ölüyor zaten, 2 sene kullanmakla, 2...
  109. Drogba39

İphone 11 VS Xiaomi Mi 10 5G

Ben şahsen Xiaomi'ye o kadar para vermem. Daha 1-2 sene öncesine kadar fiyat/performans diye çıkarıyordu ürünlerini, şimdi piyasaya göre çıkarıyor ama henüz piyasadaki diğer markalar kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Benim gözümde hâlâ f/p ürünü ve bir tık alt kalite. O bütçeye iPhone 11...
  110. Drogba39

Steam'i kullanan biri yardım edebilir mi?

Bedavayken kütüphaneye ekleyince, bir daha para ödemiyorsun ve oyun hep sende kalıyor
  111. Drogba39

Samsung m30s vs redmi note 8

M30s almanı öneririm ben de. Bataryası özellikle çok çok iyi
  112. Drogba39

S20, Iphone 11 pro, Note 10

6S Plus kullanıyormuşsun, bence hiç Android'e geçme, 11 Pro ile devam et
  113. Drogba39

S9+ hala alınır mı?

Peki mesela ondan daha ucuza orta segment bir telefonda da ona benzer bir kamera performansı alabilirsin ve ondan daha iyi batarya performansı alırsın. Hatta işlemci performansı olarak bile ondan daha iyisi olabilir, Nova 5T gibi. Böyle bir durumda çıkalı 2 sene olmuş ve güncelleme desteği...
  114. Drogba39

Dört telefondan hangisi

Yapay testlerde geçse bile çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal 730<720G<730G şeklindedir sıralama. Onun dışında arkasının plastik olmasının hiçbir önemi yok, çünkü herkes kılıfla kullandığı için, arka malzemesine dokunmuyoruz bile çoğu zaman ve cama göre daha dayanıklı...
  115. Drogba39

Exynos işlemcili amiral gemisi/orta üst alınır mı?

P30 Pro'ya çıkabiliyorsa S10+ da düşünebilir arkadaş
  116. Drogba39

S9+ hala alınır mı?

Kamera ve ekranına laf eden yok zaten. Ama işlemci ve batarya anlamında geri kaldığı kesin, güncelleme almayacağı da neredeyse kesin. 4-5 bin TL'ye alacağın çoğu telefonun kamerası en az onun kadar iyi zaten. İşlemci konusunda daha güncel, daha az enerji harcayan, batarya konusunda daha fazla...
  117. Drogba39

S9+ hala alınır mı?

Benim için telefonların ömrü 2 senedir, yani garanti süresi kadardır. Samsung bir cihazın 2'den fazla büyük güncelleme alması çok düşük ihtimal. Yani Android 11 almayacaktır yüksek ihtimalle. Bende Note 5 vardı, bir 2 seneden sonra ne bataryası yetmeye başladı, ne de güncel oyunları oynatmaya...
  118. Drogba39

4000 tl limit ile alınacak telefon

Çok oyun oynamıyorsan A71 öneririm, Nova 5T kullanıcısı olarak. Oyun oynamıyorsan aralarında ki en büyük farklardan biri olan islemci senin için çok da önemli değildir, çünkü A71'in islemcisi de her anlamda yeterli olacaktır. En büyük farklardan bir diğeri de ekran; bu konuda da A71 daha önde ve...
  119. Drogba39

Hangisi

S10 Lite öneririm ben de. Oneplus'da garanti yok, herhangi bir sorun cihaz çöp olabilir. Yedek parça bulmak konusunda da İstanbul'da oturmuyorsan zorlanabilirsin. Mi 9 ise asla amiral gemisi gibi değil. Kullanan kişilerle konuşmanı tavsiye ederim, eğer Mi 9 düşünüyorsan.
  120. Drogba39

P30 Pro mu P30 mu ? P30 Pro'nun fiyatı 6 bin TL'den fazla değil miydi ?
  121. Drogba39

S9+ hala alınır mı?

Üstüne 2 model çıktı S10 ve S20 ailesi. Android 10 aldı mı bilmiyorum ama Android 11 almaz bu saatten sonra. İşlemci olarak geri kalıyor. Bu telefon eski degil mi şimdi ?
  122. Drogba39

İlla Snapdragon ve garantili cihaz istiyorsa, o bütçede en alınası cihaz S10 Lite'dır. Düz Mi 9'da sorunlar var diyorlardı, tam olarak amiral gemisi gibi değilmiş sanırım, ben hiç kullanmadım ama pek kullanan da görmedim ne forumda ne başka yerde. Mi 9T Pro'nun üretimi durdu diye biliyorum, o...
  123. Drogba39

Dört telefondan hangisi

Onu beklemek yerine daha iyi işlemcisi olan ve bir tık daha iyi bataryası olan A71'i alması daha iyi olmaz mı ? Sadece 90 Hz yerine 60 Hz ekranı var.
  124. Drogba39

Dört telefondan hangisi

Pubg oynamak istiyorsan Nova 5T öneririm. Ekranı abartıldığı gibi sorun yaratıcak bir şekilde değil. Note 5'ten geçtim ben de, yan yana koyulmadığı sürece asla farkı hissetmezsin, ki ilk aldığımda iki cihazdan da aynı uygulamayı açtım, dosyaları aktarmak için(Phone Clone), Nova 5T'nin ekranı...
  125. Drogba39

A71 kullanan biri var mı?

S10 Lite ilk çıktığı zamanlarda, A71'i Teknosa'da incelemiştim, yanında telefon modeli yazmıyordu, ilk başta S10 Lite sandım, hatta çalışana da sordum, o da ilk önce S10 Lite dedi, sonradan arkasını çevirince A71 olduğunu farketti. Yani kısacası, telefonu eline aldığında öyle çok da kötü bi...
  126. Drogba39

iphone 7 plus vs Nova 5t

Mi 9T Pro'nun üretimi durdu diye biliyorum, son partlar satılıyodur artık, onlar da pahalıdan satılıyor. Birkaç ay önce 3500 TL civarına satılıyorken, şu anda 4700-4800 TL'ye satılıyor. Bence o paraları haketmeyen bir cihaz.
  127. Drogba39

iphone 7 plus vs Nova 5t

Ben Nova 5T aldım, 3 gündür kullanıyorum gayet memnunum. Abimde iPhone 7 var, ben de almayı düşünüyordum aslında ama abim 2 sene önce 3100 TL'ye aldı, hâlâ aynı fiyata satılıyor. Yani fiyatına değmez bence, birkaç sene güncelleme desteği bitecek zaten. Şahsen Nova 5T öneririm yani.
  128. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Video pek çekmediğim için pek önemli değil şahsen ama birkaç denediğim videoda stabilizasyon konusunda biraz sıkıntılı gibi geldi
  129. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Bataryası gayet iyi, dün öğlen şarja takmıştım, hâlâ %37 şarjı var. Oyun indirmedim henüz ama normal kullanımda ısınmayla alakası yok. Kamerası da beklediğimden daha iyi çıktı.
  130. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

IPS ekrandan biraz şüpheliydim açıkcası, o yüzden A71 bakıyordum ama sonrasında kamera konusunda da Nova 5T daha çok hoşuma gitti ve işlemci konusunda da önde olmasından dolayı bu telefona karar verdim. İlk izlenim olarak gayet memnunum, beklediğim gibi bir sıkıntı yok gibi ekran konusunda hatta...
  131. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Eyvallah, sağolasın
  132. Drogba39

3500TL'ye kadar telefon önerisi verebilir misiniz ?

Nova 5T kullanan en az 5-6 kişiyle konuştum, hepsi ısınmayla alakalı bir sorun yaşamadığını söyledi, ısınıyor ama her telefonun ısındığı kadar dediler. 1-2 Youtube videosu da izledim, onda da Mi 9T Pro'yla karşılaştırılıyordu, Mi 9T Pro'nun 40-41 dereceye ulaştığı yerde Nova 5T 41-42 dereceyi...
  133. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Nova 5T siparişi verdim dün gece
  134. Drogba39

Nova 5T ısınma sorunu

Kamera konusunda kullanan kisiler gayet memnun, pek kötü sayılmaz deniyor. Arkasının plastik veya cam olmasının benim için hiçbir önemi yok, sonuçta korumak şart ve kap takınca arka tarafa elini bile sürmüyorsun
  135. Drogba39

Samsung galaxy note 9 alınır mı

Android 8 ile geldiyse zaten Android 10 son olur o cihaz için. Samsung genelde 2 büyük güncelleme veriyor, daha sonra da 1 seneye yakın sadece güvenlik yaması veriyor ve desteği çekiyor.
  136. Drogba39

A70 4 Saatte Şarj Olma

Performans konusunu bilemem ama şarj konusunda kabloyu değiştirmeyi dene. Büyük ihtimal kabloda sorun vardır
  137. Drogba39

Samsung Galaxy A serisi Telefon Kullanıcı Kulübü

A71 kullanan arkadaş var mı ? Kamera konusunda memnun mudur acaba ?
  138. Drogba39

2.el iphone alınır mı ?

Sıfır iPhone fiyatları hâlâ çok yüksekken ve iPhone almak istiyorsan, 2. el almak daha mantıklı tabi ki. Ama temiz bulmak önemli, çiziği, sorunu olmayan almaya dikkat et
  139. Drogba39

Nova 5T ısınma sorunu

A71 ile arasında kaldım ve en büyük fark ekranda, daha doğrusu A71 ile arasında kalmamın nedeni ekran. Yani Nova 5T'de Amoled olsaydı hiç düşünmeden alırdım ama hem IPS ekran olması hem de ısınma sorunu var diyenler çok olmasından dolayı A71'e kaydım biraz. Honor 20 ile Nova 5T arasında bi fark...
  140. Drogba39

Nova 5T ısınma sorunu

Sadece senden değil, birkaç kisiden daha stereo hoparlör oldugunu duymuştum, hiç de bakmamıştım özellikle hoparlör kısmına; şimdi bakınca farkettim ben de stereo olmadığını. Fiyat çok sorun değil, 3199 TL de verilebilir, A70'ten özellikle işlemci ve kamera konusunda iyi olmasından dolayı A71...
  141. Drogba39

Nova 5T ısınma sorunu

P30 çok pahalı, o paraya çıkamam, bugün S10 Lite indirimdeydi 4699 TL'ye düşmüş, babama söyledim; çok pahalı dedi, kısacası o bütçeye çıkamam. A71 aklımda var zaten ama onun da kamerası kafamda soru işareti bırakıyor. Ekranı, bataryası, stereo hoparlör olması güzel özellikler, işlemcisi de gayet...
  142. Drogba39

Nova 5T ısınma sorunu

Okudum 1585066030 Güncellemeyle çözer çözmesine de, ne zaman çözer ? Onların güncelleme getirmesini bekleyene kadar cihazı kullanmayacak mıyım ? Mecbur kullanıcam, kullandıkça ve ısındıkça da telefona zararı olacaktır. Ciddi anlamda ısınma varsa günlük kullanımda; almaktan vazgeçebilirim.
  143. Drogba39

Nova 5T ısınma sorunu

Nova 5T kullananlardan yardım bekliyorum, ben de bu telefonu almayı düşünüyorum fakat birkaç kişinin ısınma yaşadığını gördüm, normal kullanımda ciddi anlamda ısınma yaşanıyor mu yoksa sadece Pubg, Call of Duty gibi oyunlarda mı yaşanıyor ? Bir de genel olarak telefondan memnun musunuz, ekranın...
  144. Drogba39

7500TL'ye siz ne alırdınız ?

S10+ alır geçerim yada Note 10. iPhone 11 Pro veya 11 Pro Max'e çıkabiliyosan onlar da çok iyi.
  145. Drogba39

Huawei nova 5t

Garantisiz OnePlus'ı tavsiye etmenizden belli fanboyluk. Mesela ben küçük bir şehirde yaşıyorum, OnePlus getirtebilecek tanıdık telefoncu var ama onu tamir edebilecek tamirci yok. Şahsen 3500 TL verip de garantisiz bir telefon almam, herhangi bir sorunda, mecbur para verip tamircide yaptırman...
  146. Drogba39

Suriyelilere 40 milyar dolar harcayıp

Ana haber bültenlerinde 2 gün önce verildi ve kuzenlerim de Avusturya'da oturuyor, onunla da benzer bi konuyu konuşmuştuk. O da Avusturya o kadar ayırıyorsa, Türkiye'ye çok rahat yeterli dedi, çünkü Avusturya'da ki iş daha ciddi boyutlarda.
  147. Drogba39

Huawei nova 5t

Tamam, teşekkürler yardımın için. Ben de almayı düşünüyorum Nova 5T'yi. Sen nerden, ne kadara aldın bu arada ?
  148. Drogba39

Huawei nova 5t

S10+'ın zaten ekranî baya iyi, karşılaştırmak pek mantıklı olmaz ama fiyat segmentindeki diğer telefonlarla karşılaştırsak, mesela A71 ile, yine fark var mıdır ? Yoksa bana gayet yeterli mi diyorsun
  149. Drogba39

Huawei nova 5t

Son olarak ekran anlamında IPS olmasının bi dezavantajı oluyor mu ? S10+'la yanyana koyunca ciddi bi fark vardır herhalde. Yeterli kalitede mi sence ? 1584634572 O zaman baya iyiymiş genel olarak da. Sağolasın yardımın için
  150. Drogba39

Huawei nova 5t

O zaman iyi bir şey, peki iOS'la birebir aynı mı çalışıyor, yoksa diğerlerine göre daha iyi mi diyebiliriz. Mesela benim Note 5'te ilk zamanlar, gece uyurken %100'de bırakıyosam, sabaha kadar %96 oluyordu çoğu zaman, yani %4'luk bi kayıp oluyodu durduğu yerde 7-8 saatte. iOS'ta bildiğim...
  151. Drogba39

Rusya'ya, Avusturya'ya o kadar miktar yetiyorsa, bize neden yetmesin ? Onun araştırması yapılmıştır, o kadar miktar yeteceği kabul görülmüştür, yetmezse de ekleme yapılır zaten o miktara, fakir bi devlet değiliz çok şükür. Kimse kimseye babasının hayrına bakmaz, bizim de o işten kârımız oldu...
  152. Drogba39

Huawei nova 5t

Ben de almayı düşünüyordum Nova 5T'yi ama neden böyle dediniz ? Keşke açıklayıp gitseydiniz, böyle diyince insanın içinde şüphe uyandırdınız 1584613035 Genel olarak memnun musun telefondan ? Bataryası 4500 mAh'lik A71'den daha iyi diyorlar ama sen bir kez daha takabilirsin diyorsun, aldığın...
  153. Drogba39

iPhone Xs iyi bir telefon mu ?

11 bir tık daha güçlü, daha güncel, kamerası daha iyi olan bi cihaz. Ama XS de hiç üzmez tabi ki
  154. Drogba39

İlk Corona Teşebbüsüm

Umreye hangi milletvekili gitmiş ? Kanıtlı bir haberiniz vs. var mı ? Umre zamanında meclisten kimsenin gitmediği açıklandı
  155. Drogba39

Avusturya'nın nüfusu 9 milyon olup olmaması kimin umrunda ? Avrupa'nın göbeğindeler, bizden daha fazla riskliler, çünkü bizim etrafımız denizlerle cevrili, bu da bi avantaj sağlar. Ayrıca Avusturya'da sokağa çıkma yasağı var şu anda, sadece marketlere ve eczanelere çıkabiliyorlarmış, yani...
  156. Drogba39

Avusturya 4, Rusya 6 milyar $ bütçe ayırmış. Bizim için de bu bütçe yeterli demek ki, onu uygun görmüşler. Suriyelilere harcanan paranın tamamı hazineden çıkmadı zaten, o yüzden o kadar para harcandı. Yoksa kim ne diye harcasın Suriyelilere o kadar parayı
  157. Drogba39

İlk Corona Teşebbüsüm

Ateş, kuru öksürük, solunumda zorluk en önemli belirtiler. Grip ve öksürük yeterli değil demek ki.
  158. Drogba39

2020 de iphone 7

Abimde iPhone 7 var, 2 senedir kullanıyor, birkaç gün önce garantisi yeni bitti. Ben de yeni telefon alıcam, bana da iPhone al diyor fakat abim 2 sene önce aldığında da fiyatı 3000 TL civarındaydı, şu anda da aynı fiyatta. Yani abim aldı, garantisi bitirdi, şimdi benim de aynı fiyattan almam pek...
  159. Drogba39

Kadir Şeker'in 18 yıla kadar hapsi istendi

Yanında bıçak taşıyan ve o bıçağı herhangi bir arbedede çikarıp, bi insana sokabilen birinin pek de masum olabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Olay yerinde darp olmadığı da kriminal raporda açıklandıysa, her şey ortada bence.
  160. Drogba39

2500-3500 TL aralığında kamerası en iyi telefon hangisi?

Epey'den karşilaştırdım, Antutu puanı haricinde hiçbir farkları yok. Neden böyle 2 telefon çıkartmışlar anlamadım. Fiyatları da aynı zaten
  161. Drogba39

2500-3500 TL aralığında kamerası en iyi telefon hangisi?

Honor 20 ile Nova 5T aynı gibi duruyor, fiyatları da aynı, farkları nedir bilgin var mı ?
  162. Drogba39

Telefon konusunda kararsızım

Normalde önümüzde ki yazı bekleyecektim ama babamın telefonu bozulmuş, benim telefonu ona vericem, kendime yeni bi telefon alıcam. Hem bu yüzden hem de corona muhabbetinden dolayı telefon fiyatları artıcak deniyor, o yüzden biraz acele etmek istiyorum, o yüzden tekrar konu açma gereği duydum
  163. Drogba39

Kamera, batarya, işlemci gibi ana etkenlerde Nova 5T önde ise, sadece ekran için de A71 almaya değmez gibi duruyor.
  164. Drogba39

Kamera konusunda çok fark var mıdır ikisi arasında ?
  165. Drogba39

Batarya konusunda 4500 mAh olmasına rağmen, A71, daha mı geride kalıyor Nova 5T'den ? Ekran en önemli unsur diyemem açıkcası ama yine de IPS yerine Amoled olsaydı, A71'i direkt elerdim, Nova 5T'yi tercih ederdim.
  166. Drogba39

Çok güçlü olmasa da, günümüz için yeterli olur, abimde iPhone 7 var ve batarya dışında bi sıkintısı yok, gayet de yeterli diyor. iPhone 7'nin yeterli olduğu yerde, 8 hayli hayli yeter. 7 Plus'a o kadar para vermek yerine 7 alır geçerim ama 1 nesil daha eskiler 8'e göre ve güncelleme süresi de...
  167. Drogba39

Bence tam tersi, Note 10 Lite için çıkmaya değmez bence. Çünkü işlemci olarak 1 nesil eski işlemci kullanıyor, Lite olduğu icin birçok şeyden kısılmış ve Android, yani 2. el satarken de zarar ediliyor istesen de istemesen de. iPhone'a çıkma sebebim 2. el piyasası her zaman yüksek, yani o kadar...
  168. Drogba39

iphone 9/9 plus

Kamerası nasıl olur bilmiyorum ama iPhone 8 kasasında olucak diye biliyorum. iPhone 8'i 2. el olarak iyi bi fiyata satarsan, üzerine çok fazla eklemene de gerek kalmaz ve işlemci olarak daha iyi bi telefon elde etmiş olursun. Bence iPhone 8'den geçilir yani. Ama ne zaman çikacağı belli mi ?
  169. Drogba39

Var diye biliyorum. Ağustos ayında çıkmış, o zamanlar Google'la bi sorun yoktu galiba
  170. Drogba39

Geçtiğimiz günlerde bi konu açmıştım ama net bi karar veremedim hâlâ. 3000-3500 TL civarında bi bütçem var, aklımda da A71 ve Nova 5T var. Fakat bi yandan da abimden dolayı ve 2. el fiyatlarının pek düşmemesinden dolayı iPhone'a yönelesim var, iPhone 7 eski olduğundan pek düşünmüyorum ama...
  171. Drogba39

Oppo reno 2z vs a71

A71 ile Mi 9T'de aynı işlemci var, nasıl fark atıyor ki ?
  172. Drogba39

Note 8 pro - A71 - A51

Bende de Note 5 var, benimkinin de batarya öldü artık, değiştirmek istiyorum ama değiştirmeye model bulamadım. Note 5 zamanının en iyi cihazlarından ve amiral gemisi olarak adlandirılan sinıfa giriyor direkt. A71, Mi 9T, A51 vs. orta segment cihazlar, Note 5'ten geçince bi eksiklik hisseder...
  173. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Mi 9T Pro'yu övdüğümü nerde gördün ki ? Sadece garantisiz, tam anlamıyla amiral gemisi olarak nitelendirilmeyen bi telefona o kadar para vermem dedim. Mi Note 10 da aynı şekilde, fiyat/performans anlamında Xiaomi'ye yakışmayacak düzeydeler. 3500 TL vericek olsam bana göre bir tık daha kaliteli...
  174. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Nova 5T'de 3750 mAh batarya, 7 nmlik işlemci varken, A71'de 4500 mAh batarya, 8nmlik işlemci var. Batarya testi izlemedim hiç ama Nova 5T cidden daha mı iyi bataryada ? Isınma sorunu da varsa A71'in bataryası normal şartlarda daha iyi olması gerek. 1584292914 K30 Pro'nun ne zaman geleceği kesin...
  175. Drogba39

Hoşlandığım bu kıza açılmalı mıyım?

Rezil olmaktan korkma bu kadar bence, rezil oluncak bi durum da yok. Gidip herkesin ortasında da açilma tabi, kenara çek, ne hissediyorsan, şu güne kadar ne yaşadıysan her şeyi net şekilde açıkla yeter. Sonrası hayırlısı zaten. Allah yardımcın olsun, inşallah gönlünce olur
  176. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Huawei Nova 5T hakkında ne düşünürsünüz ? A71 ekran konusunda, Amoled olmasından dolayı önde gibi duruyor, batarya konusunda 4500 mAh bataryayla da daha iyidir, bir de stereo hoparlör ekstrası var. Nova 5T'nin işlemcisi çok daha iyi, o net. Kamera konusunda hangisi daha iyidir ? Hangisini almak...
  177. Drogba39

Belki de aklında sen varsındır belli mi olur ;) O yüzden reddetmiştir onu. Çünkü arkadaşının sürekli sana ondan bahsetmesi, senin yanına geldiğinde dikkat çekmeye çalışması, sürekli göz göze gelmeniz vs. boş şeyler değil bence. Şansını denemelisin, hiçbir şey kaybetmezsin, buna emin ol
  178. Drogba39

Garipsemez bence. Açıklamasını yaparsın, "Sen soğuk davranınca ben de geri çekildim, konuşmayı kesmek istedim ama bir türlü unutamadım seni" dersin.
  179. Drogba39

Belki de bi olaydan dolayı, sinirlenmiştir, arkadaşıyla aranızın bozulmasına veya onunla konuşmayı kesmenden dolayı, sinirinden cevap vermemiştir ama sonradan da pişman olduğundan tekrar dikkatini çekmeye çalışıyordur. Sen ona açılmadan, o kız sana açılmaz, seni sevip sevmediğini de...
  180. Drogba39

Aynı sınıftasınız, nerdeyse her gün karşılaşıyorsunuzdur, hiç mi gözgöze gelmediniz son 1 senedir ? Mesajına cevap vermediyse boşver derdim ama aynı sınıftaymışsınız, bi gün çek kenara konuşmak istiyorum de, içinden ne geliyosa doğaçlama konuş. Zaten daha önceden konuşuyormuşsunuz, karşısında...
  181. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Mi 9T Pro'yu tanıdık telefoncuda inceledim, garantisiz 2900 TL demişti, almayı da düşünüyordum ama sonra garanti olmaması vs. nedenleriyle vazgeçtim. Arkadaşta Mi 8 var, başka bi arkadaşta Redmi Note 5, diğerinde Redmi 6 mı ne vardı. Hepsini inceledim, bi türlü ısınamadım arayüzüne vs. Hoşuma...
  182. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Garantisiz Mi Note 10 almak yerine, garantili A71 daha az riskli olur bence. 3000 TL vericek olsam şahsen Mi 9T Pro veya OnePlus düşünürdüm garantisiz olarak. Mi Note 10 biraz abartılıyor gibi sanki 1584219550 Bilmiyorum, pek ısınamadım şahsen, genel olarak Xiaomi markasına ve Mi 9T modeline...
  183. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

1-2 ay bekleyebilsem çok iyi olurdu ama babamın telefonu bozulunca, mecbur biraz daha erken almak zorundayım. Birkaç hafta önce 4999 TL'ye çıkan Note 10 Lite bile 4499 TL'ye düşmüş şu sıralar. A71 de birkaç aya 3000 TL'nin altına düşer büyük ihtimal ama hayırlısı
  184. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Peki şu anki fiyatını hakediyor mu sizce ? Benim aklımda 1-2 aya, 3000 TL'nin altına düşmesini bekleyecektim ama babamın telefonu bozulunca, sana alalım dedi, o yüzden 1 hafta içinde alıcam büyuk ihtimalle. Şimdi alıp, 1-2 ay sonra daha ucuzlamaz umarım
  185. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

Ben de öyle düşünüyorum ama bazı kişiler kamerası için yetersiz diye yorumlar yapmışlar, o aklımı karıştırdı biraz. Yoksa işlemci, batarya, hoparlör vs. güzel özellikleri var.
  186. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

3000 TL civarında telefon bakıyorum. Çoğu kişi Mi 9T önerecek bu fiyat aralığında ama ben bi türlü ısınamadım, pop-up kamera olayı pek içime sinmedi ve Mi 9T Pro'yu elime alıp incelediğimde pek etkilemedi açikcası. Bir de herkes sürekli önerince bi bıkkınlık geldi telefondan. Kısacası onun...
  187. Drogba39

iPhone 11’den iPhone Xs’e geçmeye değer mi ?

Daha eski ve daha ucuz bi cihaza, üstüne para verip geçmek mantıksız olur. Ekran dısında her konuda 11 daha iyidir.
  188. Drogba39

Xiaomi Mi 10 Pro mu? iPhone 11 Pro Max mi?

O kadar para verdikten sonra Android almazdım şahsen. Herkes SD865'ten bahsediyor ama A13 Bionic ile aralarında ki farkın hissedileceğini hiç sanmıyorum, ne günlük kullanımda ne de oyunda. Kamera anlamında da iPhone'un doğal renkleri daha çok hoşuma gidiyor. Ve en önemlisi de iOS sistemi
  189. Drogba39

Telefon Alırken En Önemli Özellik

Bence hediye olarak bi telefon alma. Yada ona bir şekilde sor hangi telefon markalarını sevdiğini, neye önem verdiğini. Çünkü telefon ihtiyacı kişiden kişiye göre değişir, bazıları oyun oynar; işlemci ve bataryaya önem verir, bazıları sadece sosyal medyada gezer; batarya yeterlidir der, bazıları...
  190. Drogba39

Mi 9T, A71, Rn8 Pro - Hangisini almalıyım ?

Batarya+işlemciden dolayı A71 öneririm. Kamerası ve ekranı da gayet yeterlidir.
  191. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

Öncelikle Facebook, Instagram ve Whatsapp Google'ın değil, Mark Zuckerberg'in. Google'ın olsa bile anlaşıp da almaları çok zor, sonuçta Google Servisleri alamadılar, neden o uygulamaları versinler ? Yıllarının Google'ına sence rakip olabilirler mi kendi yaptikları servislerle ? İstanbul'da...
  192. Drogba39

Oppo Find X2

S20 daha yeni çıktı, Note 20 sene sonuna doğru çıkar. Öyle düşünürse hiçbir telefonu alamaz ki. Sonuçta her sene yeni model çıkıyor. Note 20 beklesin dicem ama o da bütçesinin üzerinde çıkar büyük ihtimal ve çıkmasına daha çok var. Kalem istiyorsa Note 10 alsın geçsin, düşünmesin bu kadar
  193. Drogba39

Oppo Find X2

Kalem kullanıyorsa ve bütçe sıkıntısı yoksa Note 10 Plus'tan başka bi şey bakmasına gerek yok zaten.
  194. Drogba39

Oppo Find X2

Bu fiyat politikasıyla ülkemizde satılmayacağını öngörememişler. Satış rakamlarını tam olarak bilmiyorum ama ülkemizde zaten Samsung ve Apple dışinda ki modellere pek sıcak bakılmıyor. Ben de açikcası pek sıcak bakmıyorum zaten. O kadar para verdikten sonra ülkemizde geçmişi olan markalara...
  195. Drogba39

Oppo Find X2

Bundan sonra çikan amiral gemilerinde zaten SD865-Adreno 650 ikilisi olacak, sadece Find X2'de olan işlemci ve grafik birimi değiller yani. Bir de 8-12 GB Ram'li olucak zaten. Yani Oppo'dan daha ucuza, benzer özellikli telefonlar varken yada illa pahalı telefon alıcak olan olursa da iPhone 11...
  196. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

Huawei'nin Google'la yaşadığı sorunlardan sonra asla almam. Zaten alınabilecek düzeyde 1 tane bile telefonu yok, gereksiz pahalı. Samsung'da orta segmentte A50, A70, A51, A71, üst segmentte olarak S10, S10+, Note 10, Note 10+ alınabilecek cihazlar. Gidip de P30 Pro alınmaz o fiyattayken, Mate 30...
  197. Drogba39

iphone 7 plus vs Nova 5t

Harbi beleş adamsın
  198. Drogba39

S10 plus mate20 pro

Geçmen için bir neden yok bence. Mate 20 Pro 2018'in sonlarında çıkmış bir cihaz, ondan sonra P30 ve Mate 30 çıktı, yani eskidi denebilir artık. Hâlâ her konuda yeterlidir ama S10+'dan batarya harici bi fark hissetmezsin, o yüzden S10+'ı 2. el olarak satıp, üstüne para ekleyip, fiyatını asla...
  199. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

İthalatçı garantili aldın, bi hata çıktı, kiminle muhattap olacaksın ki ? Kimse uğraşmaz seninle, teknoloji şans işi, o riske girmeye hiç değmez bence. Telefonu düşürürsen tabi ki kullanıcı hatası derler, hangi marka ekranını bedavaya değiştirir ki zaten ?
  200. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

Samsung'da en azından bi teknik servis var, OnePlus'ı ithalatçı garantili alınca uğraşicak bi servis bile olmayacak
  201. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

iPhone 9'da son çıkan işlemci olması, uzun süre götürür diye düşünüyorum, batarya ve kamera konusunda da yeterli düzeyde olursa alınabilir bence. 2. el almayı düşünmüyorum, sıfır olarak da çok pahalılar, o yuzden uygun fiyatla çıkarsa iPhone 9 düşünüyorum
  202. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

Aslında aklımda S10 yok tam olarak, sadece Note 10 Lite veya S10 Lite'ın fiyatı düşerse, S10 yerine tercih edilebilir mi diye düşünmüştüm ama S10 batarya harić daha iyiymiş, o yüzden S10 düşünebilirim dedim. Yeni çıkacak iPhone 9'u da bekleyeceğim, fiyat/performans konusunda alınabilecek durumda...
  203. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

S10 alırsam SD855'li almam, yani ithalatçı garantili almam. O yüzden S10 Lite düşünüyordum ama o da sadece batarya ve biraz da işlemci tarafında daha iyiymiş. 1-2 ay içinde fiyatlarda ciddi bir düşüş olmazsa Note 10 Lite veya S10 Lite'ın üzerini çizerim. Daha farklı telefonlara yönelirim
  204. Drogba39

5000TL'ye hangi telefonu alabilirim ?

S10 Plus'ı neden satmayı düşünüyosun ki ? 5000 TL'ye düz S10 önerilebilir ama o da ondan daha kötü, değiştirmenin bi mantiği olmaz
  205. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

4500 TL civarına Note 10 Lite yerine ne önerirsin peki ? S10'un fiyatı 5300 TL'den fazla, arada 800 TL fark olduğunu varsayarsak, o farkı veremeyecek olsam ne önerirsin yani ?
  206. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

İşlemci olarak SD855 olması daha iyi olabilir. Kamera ve ekran anlamında da S10 daha mı iyidir ? S10 Lite sadece batarya olarak mı iyi ? Bir de Note 10 Lite 4500 TL civarlarına düşerse tercih edilebilir mi ?
  207. Drogba39

Samsung A71 mi, Xiaomi Mi 9T mi ?

Fiyat dışında A71 daha iyi gibi duruyor. Sonuçta aynı işlemci var, bataryası daha büyük ve daha yeni. Biraz daha beklersen ve fiyatı 3000 TL civarına düşerse A71 daha alınası olur bence. Ben de 2 ay içinde çok büyük bi değişiklik olmazsa ve fiyatı düşerse A71 almayı düşünüyorum.
  208. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

Yeni çıkan bu 2 telefon hakkında ki düşüncelerinizi alabilir miyim ? İşlemci ve Ram açısından S10 Lite daha iyi, fiyata da yansımış zaten, ikisinde de 4500 mAh batarya var, fakat S10 Lite'da ki SD855 işlemciden dolayı daha iyi batarya performansı olacaktır diye düşünüyorum, sonuçta 7nm'lik bir...
  209. Drogba39

Mi 9T vs iPhone 8 Plus vs iPhone 7 Plus hangisinin kamerası iyi?

Mi 9T'nin kamerasını hiç incelemedim ama 8 Plus'ı deneyimlemiş biri olarak, portre modunu çok başarılı buldum. Instagram'a fotoğraf yüklerken de en az bozulma iPhone'larda oluyor diye biliyorum. Bir de OIS olmayan Mi 9T'yi boşver, bütçen varsa iPhone 8 Plus al geç
  210. Drogba39

XS vs 11 ?

Donanımlarının yakın olması Apple için bi şey ifade etmez. Sonuçta iPhone 11'in işlemcisi daha yeni ve iPhone XS'ten 1 sene sonra çıktı. 1580287588 XS'in ömrünün daha kısa olması gibi bir durum yok ne demek ? Batarya kapasitesi daha az, işlemcisi 1 tık daha düşük ve 1 sene önce çıktı.
  211. Drogba39

XS vs 11 ?

Bütçesi olan adama çok da pahalı sayılmaz. Sonuçta 10-12 bin TL'ye de telefon var.
  212. Drogba39

Mate 30 Pro alınırmı ?

Başka bi marka düşünmüyorsan ve bütçen de yetiyorsa Mate 30 Pro al o zaman. Şahsen o tasarıma para vermezdim; geleceği de belli olmayan bi marka sonuçta
  213. Drogba39

XS vs 11 ?

Batarya, işlemci ve güncelleme konusunda iPhone 11 bir tık önde. Ekran konusunda ve bana göre tasarım konusunda iPhone XS daha iyi. 700-800 TL'lik fiyat farkı olmasına rağmen hem daha sonra çıkmış olması, hem de işlemci ve bataryasıyla, iPhone 11 daha uzun süre götürecektir seni ve bu yüzden de...
  214. Drogba39

Note 8 alınır mı ?

iPhone 6 Plus kullanıyorsan bence iPhone 8'den devam et
  215. Drogba39

5300 TL Telefon ?

iPhone 8 Plus öneririm bu fiyata. Biliyorum bütçeyi arttırmak kolay değil ama çıkabilirsen iPhone XR veya Samsung S10 da düşünebilirsin.
  216. Drogba39

Oppo Reno mu Xiaomi mi 9 T Mİ?

Teşhir ürününde ghost screen olma olasılığı çok yüksek, sürekli ekranları açık ve genelde de aynı şeyde sabit. Bir de bataryasında da sorun çıkar, sürekli şarjda kaldığı için. Teşhir ürünü almak hiç mantıklı olmaz.
  217. Drogba39

İphone 8 Plus Alınırmı ?

5s ne alaka ? 8 Plus'tan bahsediyorum
  218. Drogba39

İphone 8 Plus Alınırmı ?

iPhone'un bataryasını değiştirirsen, 3.5 belki 4 seneyi görürsün. Güncellemelerle onda da takılmalar başlıyor ama Android'in orta segmentine göre daha fazla gideceği kesin.
  219. Drogba39

İphone 8 Plus Alınırmı ?

Götürmez. Orta segment Android işlemci, stabil bir şekilde 2-2.5 sene gider. Amiral gemilerinde bile 3 senenin sonunda çekilmez hâle geliyor.
  220. Drogba39

Telefon önerisi verebilir misiniz ?

OnePlus'ın arayüzü akıcı diyorlar, tasarım olarak da daha premium duruyor bence. Ama Xiaomi'nin parçaları daha kolay bulunabiliyor, tabi İstanbul'daysan OnePlus'ı da bulursun herhalde ama bunu da göz önünde bulundur bence.
  221. Drogba39

İphone 8 Plus Alınırmı ?

Gayet de alınır. İşlemcisi de gayet yeterli, kamerası da çok iyi, Plus olmasından dolayı bataryası da yeterli gelicektir.
  222. Drogba39

Xiaomi Mi 9T ve Redmi Note 8 Pro Karşılaştırması

Forumda sürekli sorulan telefonların, bu tarz karşılaştırmalara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum, o yüzden devam ettirmelisin bence.
  223. Drogba39

Mi 8 vs Mi 9T

İşlemciden dolayı daha uzun ömürlü olabilir diye düşündüm ama Mi 9T daha mantıklı gibi duruyor.
  224. Drogba39

iPhone 8 plus mı, Mi9T Pro mu almalıyım ?

Ikisi de 2. el değil mi ? Bence 500 lira az, sonuçta birinin sıfırı 5500 TL civarında, diğerinin ki 1-2 ay önce 3750 TL iken şu anda 4500 TL civarında. iPhone'ların 2. el piyasası da daha iyi olduğuna göre, 500 TL bence yeterli değil.
  225. Drogba39

Samsung galaxy note 9 alınır mı ?

Note 9 çok iyi bi telefon, benim de kullanmak istediğim telefonlardan biri ama çok pahalı bence. Onun üstüne S10 ve Note 10 serileri çıkmasına rağmen fiyatı düşmedi hâlâ
  226. Drogba39

Mi 8 vs Mi 9T

Mi 9T Pro'nun fiyatı çok fazla arttı. Bu ikisi arasından Mi 8 mi diyorsun 1578061408 Sadece işlemci değil, kamera, ekran vs. konuları da önemli tabi
  227. Drogba39

Mi 8 vs Mi 9T

Xiaomi Mi 8, Hepsiburada'da 2999 TL'ye düşmüş, eski de olsa amiral gemisi olarak nitelendirilebilecek işlemcisi ve özellikleri var. Orta-üst segment telefon mu almak daha mantıklı, yoksa 1 eski model olan amiral gemisi mi ?
  228. Drogba39

İphone 8 plus mı, p30 mu ?

iPhone'dan devam et bence. 8 Plus günümüzde gayet yeterli bi cihaz, bi kaç sene daha kullanıp, üst model bi iPhone'a geçmen daha mantıklı. Şimdi P30 alırsın, 2 sene sonra satmaya çalışınca baya bi zarar edersin ve tekrar iPhone alman için ekstra baya bi para vermen gerekir. iPhone 7 çıkalı kaç...
  229. Drogba39

Mi 9T Pro 3099 TL ?

Ben de garantisiz Mi 9T Pro almayı düşünüyorum, tanıdık bi telefoncu var, 2900 TL'ye getiririm diyor. Ama bu sabah Hepsiburada'da 3099 TL'ye görünce şaşırdım baya ama yanlışlık oldu büyük ihtimal yada birkaç tane sattılar o fiyata kırmızı rengini ama biz kaçırdık. Mi 9T Pro, 11.11 kampanyasında...
  230. Drogba39

Mi 9T Pro 3099 TL ?

Hepsiburada'da telefon kategorisinde Xiaomi telefonları seçince, Mi 9T Pro 3099 TL yazıyor fakat ürüne tıklayınca Mavi ve Siyah renkleri 5299 TL yazıyor ve kırmızı rengi hiç yok. Acaba kırmızı rengi 3099 TL'ye satıldı da stoğu mu bitti, yoksa bi yanlışlık mı var orda ? Gören oldu mu hiç ?
  231. Drogba39

Hangi Samsung A Serisi telefonu önerirsiniz ?

iPhone 7 Plus görmüşsündür sen, 7 bayadır 3100-3200 civarına satılıyor
  232. Drogba39

8-9 saat ekran süresini hangi telefonla alıyorsun sen ? Günümüzün teknolojisinden geri kalmış dediğin, stabillik ve işlemci performansıyla çoğu telefondan daha iyi, kamerası gayet yeterli düzeyde. Tekrarlıyorum, gidip de orta segment bi cihaza 3000 TL vermektense, eski de olsa amiral gemisi...
  233. Drogba39

S8 plus

5 yıl hangi Android telefon gider ki ? Bende Note 5 var, 3 sene oldu alalı, bir an önce değiştirmeye bakıyorum. Bataryasını 2 kez değiştirdim, donma-kasma problemleri var. Kamera olarak da geride kalıyor artık, güncel oyunlarda kasma ve ısınma problemleri var. S8+'ı şu an alan biri 3. senesini...
  234. Drogba39

Sizce 2020'de 7 plus mı almalıyım, 8 plus mı ?

İlla Plus mı istiyorsun ? Bence 7 Plus yerine normal 8 düşünebilirsin. En azından daha fazla güncelleme alır, daha güçlü bir işlemcisi var
  235. Drogba39

Birincisi; sen daha biraz önce 4000 TL bütçen var sanırım diyip, Mi 9T Pro öneriyordun, şimdi 3000 bin TL diyorsun. İkincisi de iPhone 7 var 3000 TL'ye, eski gibi gözükebilir ama orta segment almak yerine, eski ama üst düzey telefon almak daha mantıklı bence.
  236. Drogba39

arkadaşlar sizce s7 edge android 9 u alırmı tahmini

Konu da eski hocam
  237. Drogba39

Huawei Mate 10 Pro alınır mı?

11.11'de 3499 TL'ye düştüğünü gördüm ama bi daha 3700'ün altına düşmedi, şu anda da 3800-3900 TL civarlarında. Bir daha da indirim ne zaman var ki takip edelim ?
  238. Drogba39

2.El Iphone 6s 7

7 alman daha iyi olur, daha güncel bi cihaz, daha fazla güncelleme alıcaktır yani ömrü biraz daha fazla
  239. Drogba39

Xiaomi Mi9 & Xiaomi Mi 9T Pro

Mi 9'da abartılcak bi çentik yok ki. Sen Mi 9T Pro'da ki pop-up kamerayı düşündün mü ?
  240. Drogba39

A30'dan Redmi note 8'e geçilir mi?

Ben olsam geçmem şahsen. Samsung'a alışmışsındır artık, hem telefonun boyutu olarak, hem arayüz vs. olarak. Arada çok bi fark yok, en çok kullandığın donanım olan ekran olarak da geride bi telefona geçmezdim ben şahsen.
  241. Drogba39

Xiaomi mi note 10

SD730G'li bi telefona 3500 TL üzeri verilmez bence.
  242. Drogba39

iPhone 8 Plus

Zaten Android kullanıyorum şu anda, o yüzden iOS'a geçmeyi düşünüyorum.
  243. Drogba39

iPhone 8 Plus

XR'ın fiyatları 6499 TL olmuş ki çoğu yerde, Black Friday'de 5899 TL'ye düşmüştü en fazla. 500, 500 koy diye diye 7299 TL'lik iPhone 11'e kadar yolu var bunun. 7 ile 7 Plus arasında 700 TL'lik fark verilir mi diye düşünüyordum, sonra 7 Plus ile 8 arasında ki 700 TL'lik farka değer mi diye...
  244. Drogba39

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus 64 GB Turkcell'de peşin fiyatına 5299 TL'ye düşmüş, diğer yerlere baktım, 5999 TL genelde, Trendyol'da 5400 küsürdü. Black Friday'de 7 veya 7 Plus düşünüyordum, şimdi işler değişti. Bi telefon için 5 bin TL verilir mi diye düşünmüyor değilim ama 2. el satarken bile değerini pek...
  245. Drogba39

Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Xiaomi Mi 9T Pro

Bizim tanıdık bi telefoncu da Dubai'den Mi 9T Pro getirtmişti, 2700 TL'ye satiyordu, ben de almayi düşünüyordum ama sonradan IMEI sorun olur diye almadım. Mesela şöyle bir şey olsa, Pasaport kayit parası 1500 TL değil de, 150 TL gibi cüzi bir miktar olsa, garantisiz olması sorun olmazdı, o zaman...
  246. Drogba39

Laptopa Harici Klavye Bağlama Sorunu

Laptopuma A4Tech KB-21 klavyesini, PS2-USB çeviricisi ile bağladım, bilgisayarı ilk açtığımda klavye çalıştı birkaç saniyeliğine fakat bilgisayar kendine geldiğinde klavye gitti, bi daha da yazamadım klavyeden. Klavyede veya çeviricide sorun olsa birkaç saniyeliğine yazmazdı herhalde, sanırım...
  247. Drogba39

İndirim Yalanı

Fiyatlarda hicbir degişiklik yapmadılar ki, geçen hafta da ayniydı, cuma günü de aynıydın hâlâ aynı.
  248. Drogba39

2000-2300 tl arası telefon

İkisini de eline alıp incelemeni tavsiye ederim. Şahsen A70'i inceledikten sonra telefondan soğudum, gereksiz büyük bi boyutu var. Note 8 Pro da hemen hemen aynı boyutta, eline al bi incele, sana göre büyük gelmezse alabilirsin ama bence fazla büyük
  249. Drogba39

İndirim Yalanı

Değilim maalesef, gitme şansım da yok.
  250. Drogba39

En Sevdiğiniz Dizi ?

Bir numaraya kesinlikle Leyla ile Mecnun'u yazarım, ondan sonra da sırasız bi şekilde Benim Annem Bir Melek, Kardeş Payı ve Sherlock Holmes'ü yazarım.
  251. Drogba39

İndirim Yalanı

Ben alıcaktım 11.11'de, dedim Black Friday'de daha fazla indirim olur belki ama bırak daha fazlasını, hiç indirim yok ya, keşke alsaydım 11.11'de. Gerçi o zaman da çok fazla indirim yoktu, 4000 TL üzerine 400 TL indirim kuponum vardı, kullanıcaktım onu ama adam gibi bi telefon bulamadım, sadece...
  252. Drogba39

İndirim Yalanı

Normalde alıcaktım bugün de, sırf bu yaptıklarından dolayı almıcam hiçbir şey. O kadar reklam yapıyorlar utanmadan, Cuma günü geliyor, 1 lira bile indirmiyorlar. Şey yapsalar neyse derim, 1 hafta önceden fiyatları 100-200 arttırıp, sonra Cuma günü tekrar eski fiyatına indirseler neyse, kendi...
  253. Drogba39

İndirim Yalanı

Yılbaşından sonra indirim olur mu tekrar ?
  254. Drogba39

İndirim Yalanı

İndirim nerde var bulabilen var mı ? Efsane Cuma, TeknoCuma, Yılın En Büyük İndirim diye reklamlar yapıyorlardı, Cuma günü oldu ortada indirim filan yok. Bazı ürünlerde Hepsiburada indirim yapmıştı, şimdi yine eski fiyatına dönmüş, hatta bazı ürünlerde, diğer sitelerden 100-200 lira daha...
  255. Drogba39

Asus zenfone 5

Evde duruyorsa, tak sim kartını, kullan birkaç gün dene
  256. Drogba39

iPhone 7 Plus Güncelleme Desteği

Ne anlamda çelişiyorum ? Uzun süre kullanım anlamında iOS, Android'den daha önde, neden gidip orta segment bir telefona 2.5-3 bin TL vereyim ki ?
  257. Drogba39

Son olarak şunu sormak istiyorum; Arçelik'te iPhone 7 2999 TL, 7 Plus 3799 TL, 1 haftalık Black Friday sürecinde daha ucuza bulma şansım var mıdır acaba ?
  258. Drogba39

iPhone'un fiyatlarını gördükten sonra deger kaybetmemesinden dolayı ve iOS kullanmak istememden dolayı iPhone'a yöneldi. Xiaomi konusunda ciddi soru isaretleri var kafamda, abimde de iPhone 7 var ve gayet memnun, o yüzden soru isareti olmadan almak ve kullanmak istiyorum. 1574596461 Telefonu...
  259. Drogba39

Youtube'da 6-7 saat fena değil ama pek iyi de değil açıkcası, normal iPhone 7'de daha da az olur herhalde, iPhone 7 Plus almak daha mantıkli olur galiba.
  260. Drogba39

Karşılaştırma yapmıyorum, sadece fazla para vermeme rağmen, aynı anda güncellemenin kesilecek olması bana saçma geliyor. Sonuçta Ram'i de daha fazla, bataryası da daha fazla. Biraz daha fazla güncelleme gelseydi daha iyi olurdu ama 7 Plus alacağım gibi duruyor.
  261. Drogba39

Aslında benim Note 5'in de güncellemesi biteli 1 seneden fazla oldu galiba, güvenlik yaması bile gelmiyor, pek de sorun yok zaten. Ama Android 10 çıkacak, bende hâlâ 7 var, arayüz olarak Experience çıktı, ardından OneUI çıktı, bende hâlâ TouchWiz var. Yani yeni şeylerden mahrum kalmak biraz koyuyor.
  262. Drogba39

Benim de onu alasım var zaten, daha büyük ekran, daha iyi çözünürlük, Ram 1 GB fazla, çift kamera, batarya daha iyi, arada ki fiyata değebilir ama tek düşüncem aynı anda güncelleme desteğinin kesilecek olması. Daha fazla para vermeme rağmen, maksimum 2 sene sonra bitecek güncellemesi. 1574592261...
  263. Drogba39

7 Plus'tan mı bahsediyorsun ?
  264. Drogba39

Ram konusunda fark olduğu için sordum güncelleme de aynı zamanda mı kesilir diye. Abimde de 7 var zaten, benim Note 5'ten daha iyi oyun performansı. Güncelleme desteklerinin aynı süre olmasından dolayı 800 lira verilir mi diye şüpheliyim. 2. el almayı düşünmüyorum, piyasaya pek güven olmuyor...
  265. Drogba39

Benim yaşadığım yerde yok bu şekilde doğru düzgün. İnternetten veya normal kurumsal mağazadan alacağım. Sahibinden.com'dan filan almam
  266. Drogba39

iPhone 7 Plus 3799 TL, iPhone 8 4500 TL'den fazla, nerdeyse bin TL'lik fark var, babam 7 Plus'a bile biraz fazla dedi ama ikna edebilirim 7 Plus için ama 8'e imkânı yok almaz. 7 ile 7 Plus'ın güncelleme desteği aynı anda mi kesilir ? Birinde 2 GB, diğerinde 3 GB Ram var
  267. Drogba39

iPhone 7 Plus'ın güncelleme desteği daha ne kadar devam eder ? Android almaktan vazgeçtim, bütçeme uygun sadece iPhone 7 ve 7 Plus var, aralarında da 800 TL'lik bi fark var. Almışken 7 Plus alasım var, batarya, ekran ve Ram'den dolayı, bir de çift kamera olmasından dolayı ama bir de 1-2 sene...
  268. Drogba39

Hepsiburada vs Trendyol

Bence Mi 9T alıcaksan bekleme direkt Hepsiburada'dan al, 2549 TL'den daha ucuza ineceğini hiç sanmıyorum. Yarın Trendyol'u beklesen bile çok da bi kârın olmaz, boşuna zaman kaybı olur. Ama dersen ki bütçemi biraz arttırabilirim, belki Mi 9T Pro'da filan indirim olabilir Trendyol'da, belki farklı...
  269. Drogba39

Mi 9T 2549 TL kaçırılmamalı mı ?

Mavisi 2739 TL olmuş, diğerleri 2549 TL hâlâ
  270. Drogba39

N11 veya Trendyol'da başka cihazlarda da indirimler olur mu diye düşünüyorum, bütçemi 4 bin TL'ye çıkartabilirim. Bi yandan iPhone da alasım var aslında ama kararsızım çok. Bi yandan çok para vermeden 2.5 bin TL'ye Mi 9T alıp geceyim diyorum, bi yandan da almışken iyi bi şey alayım, daha uzun...
  271. Drogba39

Kuponu iyi tutturmuşsun, bende sadece 4000 TL üzerine 400 TL'lik indirim kuponu vardı, onu da kullanmaya bi şey bulamadım. Sen iyi fiyata almışsın ama şu anda kuponsuz 2549 TL de gayet iyi bence de. Peki sen genel olarak memnun musun cihazdan ? Kamera, batarya, performans, ekran olarak fiyatına...
  272. Drogba39

Sen nerden aldın o fiyata, iyi paraya almışsın
  273. Drogba39

MI 9T 128 GB Garantisiz

Redmi Note 8 Pro'yu hiç eline alıp, inceledin mi ? Ben de incelemedim ama ona yakın boyutta olan A70'i inceledim, çok büyük geldi bana şahsen. 1999 TL'ye düştüğünde Redmi Note 8 Pro almayı düşünüyordum ama A70'le benzer boyutta olduğunu görünce internette vazgeçtim hemen. Mi 9T bir tık daha...
  274. Drogba39

Ben yeni bi telefon almak istiyorum, daha önceden de konu açmıştım birçok kez. Hepsiburada'da Mi 9T şu anda 2549 TL'ye satılıyor, fiyatı gayet iyi geldi bana, normalde bütçem 3500-4000 TL fakat o fiyatlara da pek alınacak bi cihaz yok, sadece Mi 9T Pro var fakat ona da sadece işlemci için 1000...
  275. Drogba39

Mate 20 pro mu iphone 11 128 gb mı

Mate 20 Pro nerde var ki ?
  276. Drogba39

Xr kaç paraya düşer? BF

İyi paraya almışsın ki sen de, hem de alalı nerdeyse 2 ay olmuş. 100-200 lira için 2 ay beklemeye değmezmiş bence. İyi ki almışsın.
  277. Drogba39

Xr kaç paraya düşer? BF

Sen ne kadara ne zaman almıştın ?
  278. Drogba39

Xr kaç paraya düşer? BF

Teknosa'da şu anda 5899 TL'ye satılıyor XR
  279. Drogba39

P30 Lite mı, A50 mi ?

Önyargı olması için hiç kullanmamış olması lazım ama kardeşinde vardı galiba Xiaomi, hiç memnun kalmamışlar genel olarak
  280. Drogba39

Xr kaç paraya düşer? BF

Ben öyle hatırlıyorum, Vatan yada N11'de görmüştüm diye hatırlıyorum. "N11'de 11.11 kampanyasından iPhone xr 64 GB kırmızı ürünü 5.599 fiyata gece 00:46 da satın aldım." Sikayetvar.com'dan bir alıntı. Siparişi gitmiş mi gitmemiş mi bilmiyorum ama satılmıştı o fiyata. Hatta siyah etiketli olarak...
  281. Drogba39

Xr kaç paraya düşer? BF

11.11'de 5699 TL'ye satılmıştı, Vatan'daydı sanırım. O civarlara düşebilir yine
  282. Drogba39

P30 Lite mı, A50 mi ?

Tam olarak bilmiyorum ne kullandığını ama modelle alakali değil arkadaşın sorunu, genel olarak Xiaomi hoşuna gitmemiş, yazılımı olsun, arayüzü, teknik servisi vs. 1574317898 Arkadaş sevmiyor Xiaomi'yi zorla sevicek diye bi şey yok. O da sizin yazdıklarınızı görse, baslayacam Xiaomi'nize derdi...
  283. Drogba39

P30 Lite mı, A50 mi ?

Benim bi arkadaşım telefon almak istiyor, 2000-2500 TL civarında bi bütçesi var ve ailesinde Xiaomi kullanan varmış ve hiç memnun kalmamış hem arkadaşım hem de ailesinde ki kullanan kişi. Yani Xiaomi asla düşünmüyor ve Android olmasını istiyor. Kısacası Samsung veya Huawei marka bi telefon almak...
  284. Drogba39

Samsung sizce fiyatları düşürürmü

Note 10 çıkmasına rağmen, Note 8 ve Note 9'un fiyatları düşmedi, 5-6 bin TL'ye satılıyor hâlâ. S10 çıkmasına rağmen S9-S9+ 4000-5000 TL civarında hâlâ. Yeni seriler bile eski modellerin fiyatlarını düşürmüyorsa, durup dururken değiştirmezler fiyatları bence. Ama saçma bir satış politikası...
  285. Drogba39

GPU/Ekran Kartı Sürücüsü Güncellemek İsteyenler!

Bilgisayarın ekran kartını görmüyor sanırım. Benim laptopta da aynı sorun vardı, servise yolladım, ekran kartında bi sorun yok demişlerdi, format atınca düzelmişti.
  286. Drogba39

Kararsız kaldım yardım lutfen

Gittigidiyor hiç aklıma gelmedi, hiç bakmadım dün oraya. Ama daha önce üye bile olmadım oraya, yani Kazananlar Kulübü'ne özel indirim filan varsa da yararlanamazdım herhalde.
  287. Drogba39

Bence de, 11.11'den daha iyi indirimler bile olabilir. N11'de sözde indirim yaptılar, bazı sitelerden daha pahalıya satıldı birçok ürün, kuponu olanlar kârlı çıktı sadece. Black Friday'de gerçek indirim olur.
  288. Drogba39

Black Friday'de elbet iyi bir indirim yakalarsın. 11.11'den daha kapsamlı bir gün olacaktır, daha iyi indirimlerle karşılaşabiliriz bence.
  289. Drogba39

Valla onu ben de bilemem ama 2300-2400 olmasa bile 2500-2600 TL civarlarına düşer bence. Şu anda kuponun varsa, şimdi alabilirsin, 2719 TL'ye gördüm ben de en ucuz, kuponla filan 2500-2600 TL'ye getirebiliyorsan, şimdi de alabilirsin. Ama Redmi Note 8 Pro, Hepsiburada'da kupon vs. olmadan 1999...
  290. Drogba39

11.11 İndirimleri

N11'de birkaç ürün var gerçekten indirime giren. Mesela iPhone 8 4299 TL, XR 5699 TL, S10e 4350 TL idi, iPhone 7 Plus 3700 TL, Mi 9T Pro 3459 TL vs. ama bu indirimlerde de kupon kullandırtmıyorlar. Kısacası kupon kullanılan hiçbir üründe indirim yoktu, Vatan'da, Hepsiburada'da daha ucuza...
  291. Drogba39

S10e

Çok acil değil ama en geç Black Friday'de alıcam. Yazın başından beri değistirmeyi planlıyordum, yaz geçti öyle, daha sonra da en iyisi bu 11.11 ve Black Friday'i bekleyeyim dedim. N11'de kuponu kullanabilseydim doğru düzgün bi şekilde veya bu telefona uygun bi kuponum olsaydı, bugün hemen...
  292. Drogba39

S10e

2.5-3 sene kullanmayı düşünüyorum en azından. O zaman Mi 9T Pro almak daha mantıklı olacak. Bir de şu aklıma takılıyor. Eğer Mi 9T Pro alırsam, ben zaten N11'de ki kuponları kullanamadan alacağım, yani şu an almamın çok bi mantığı yok gibi, Black Friday'de de aynı fiyata düşer mi acaba ...
  293. Drogba39

Redmi Note 8 Pro, bu sabah Hepsiburada'da 1999 TL'ye satılmış fakat stoklar çabuk bitmiş. Black Friday'de de aynı fiyatlara düşme ihtimali yüksek bence. Yani 15-20 gün daha bekleyip, Black Friday'de de aynı fiyata alabilirsin, o sırada da telefonları araştırmış olursun, belki Black Friday'de...
  294. Drogba39

S10e

Biri 7 diğeri 8 nm işlemciler olduğu için öyle dedim ama Mi 9T daha fazla ekran süresi veriyor olabilir. Almısken iyisini alayım diyorum ama bir yandan da 1000 TL farka daha iyi bir işlemciden başka pek de bir şey elde etmeyeceğim. Günlük kullanımda o işlemci farkı da hissedilmez. O 1000 TL'ye...
  295. Drogba39

S10e

Mi 9T ile Mi 9T Pro arasında az da bir fark yokmuş ama 1000 TL gibi bir farka değer mi kararsızım, işlemci anlamında ciddi bir fark var. Bir de batarya kapasitesi aynı fakat işlemciden dolayı, Mi 9T Pro'nun ekran süresinin daha fazla olabileceğini düşünüyorum, bu fark çok fazla olur mu ? N11'de...
  296. Drogba39

S10e

Sabaha kadar S10e tükenmiş zaten, o fırsat kaçtı. Mi 9T Pro 3479 TL, herhangi bir kupon kullanamıyorum. Mi 9T ise kupon kullanınca 2520 TL'ye denk geliyor. Bir de Redmi Note 8 Pro, kuponla beraber 2030 TL'ye denk geliyor. Mi 9T ile Mi 9T Pro arasında işlemci dışında bir fark var mı ? Arada ki...
  297. Drogba39

S10e

Mi 9T Pro düşünmüyor değilim ama ekranından, daha kompakt tasarımından dolayı da S10e'de aklım kalmadı değil. Mi 9T Pro, Mi Store satıcısında 3499 TL'ye satılıyor, fiyatı da uygun gibi ama kararsızım. Bir yandan da Black Friday'i bekleyesim var, Mi 9T Pro yine o fiyatlara düşer diye tahmin...
  298. Drogba39

S10e

N11'de S10e 4300 TL civarında satılıyor ve bende 4000 TL üzerine 400 TL'lik bi kupon var, yani bana 3900 TL'ye filan denk geliyor sizce bu fiyata alınir mı ? Hepsiburada'da vs. 4500 TL'ye satılıyor minimum. 4000 TL üzerinde, 400 TL'lik kuponla alınabilecek en mantıklı seçenek bu telefon geldi...
  299. Drogba39

11.11 İndirimleri

Aynen. Hepsiburada'da 11.11'e özel 11 ürün indirime girecek deniyordu ama ben indirim göremedim. Telefon fiyatları hep aynı. Bu indirim olayı tamamen palavra 1573429477 N11 geldi ama fiyatlarda çok bi fark yok, hatta çoğu siteyle aynı. Bazı telefonlarda indirim var sadece.
  300. Drogba39

11.11 İndirimleri

4000 TL üzerine 400 TL indirim kuponum var N11'de. iPhone 8, S10e, P30 üçlüsünden birini, indirim+kupon ile 4000 TL'nin altına alabilirsem, bu 3 telefondan birini almayı düşünüyorum açıkcası. Ama bakalım, 4500 TL'lik telefonu, önce 4700-4800 TL yapıp, ardından indirim ile 4500 TL'ye...