Arabada Dinlenecek Müzik Arşivi

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar CapScroLL,

Araç içerisinde dinleyebileceğin birkaç müziği aşağıya bırakacağım GANSTER GANG kanalının kendilerine ait remixleri Türkler tarafından'da dinlendiğini biliyorum, beğeneceğine inanıyorum.

Müzik 1 / Müzik 2 / Müzik 3

Teşekkürler, İyi Forumlar

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Selamlar CapScroLL,

Araç içerisinde dinleyebileceğin birkaç müziği aşağıya bırakacağım GANSTER GANG kanalının kendilerine ait remixleri Türkler tarafından'da dinlendiğini biliyorum, beğeneceğine inanıyorum.

Müzik 1 / Müzik 2 / Müzik 3

Teşekkürler, İyi Forumlar
3. Müzikten emin değilim ama diğer ikisini konuya eklemiştim, zamanında çok sık dinliyordum ?

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Vay be bunu nasıl unutmuşum, bu da olmazsa olmazlardan birisi dinlemeden geçmeyelim.
Araba müziği lafını duyunca ilk bu şarkı geldi aklıma, son zamanlarda olmasa da, bi ara fazlasıyla dinliyordum, bazen üst üste birkaç kez ?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
@CapScroLL müzik için evrensel tabiri kullanılır; Lakin, şu evrensel olmayı beceremedim, olamadım bir türlü yav. Ne yemek konusunda, ne müzik konusunda şu batılıların hiçbir şeyini sevemedim bir türlü. Eski bir büyüğüm, "İnsan hangi müzikten hoşlanıyorsa o milletin evladı olmuştur" gibi çok iddialı bir söz söylemişti. Hala da bu söze katılmıyor olsam da yeni neslin Türk mûsikisinden artık tamamen kopmuş olması, insanı biraz ürkütüyor. Sizleri tenzih ederim, lakin Türkçe olan, daha doğrusu bu topraklara ait olan bir şeyler de dinler misiniz diye merak eder dururum. :D

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
@CapScroLL müzik için evrensel tabiri kullanılır; Lakin, şu evrensel olmayı beceremedim, olamadım bir türlü yav. Ne yemek konusunda, ne müzik konusunda şu batılıların hiçbir şeyini sevemedim bir türlü. Eski bir büyüğüm, "İnsan hangi müzikten hoşlanıyorsa o milletin evladı olmuştur" gibi çok iddialı bir söz söylemişti. Hala da bu söze katılmıyor olsam da yeni neslin Türk mûsikisinden artık tamamen kopmuş olması, insanı biraz ürkütüyor. Sizleri tenzih ederim, lakin Türkçe olan, daha doğrusu bu topraklara ait olan bir şeyler de dinler misiniz diye merak eder dururum. :D
Haklısın abi ama bu gavur işi müzikler biraz hareketli olduğu için araçlarda daha güzel gidiyor, benim sabit bir tarzım yok kulağıma güzel gelen her şeyi dinlerim. Mesela bir bakmışsın şuan olduğu gibi Osmanlı Musikisi - Hasret dinlerim bir bakmışsın bunları :)))