iPhone SE (2020) Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Çok acil bir beyin fırtınasına ihtiyacım var. Hepsiburada'nın kampanyasıyla birlikte çok güzel bir indirim yakalayabiliyorum. Yani 5300 liralık telefon bana toplamda 4300 gibi bir fiyata gelmiş oluyor. Fotoğraf ve video çekmeyi çok seviyorum. Karşılaştırmalarda iPhone 11 serisine çok başarılı bir şekilde kafa tutuyor. Batarya testine de baktığımızda 1800'lük batarya olmasına rağmen aşırı iyi performans gösteriyor. Günlük bi 6 saat falan ekran süresi sunar herhalde. Oyun oynayan biri değilim. yıllardır 5 inç telefon kullanıyorum. 4.7 inç çok farkeder mi hiç bilmiyorum gözümde canlandıramıyorum.

Ne dersiniz?

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
6 saat bilmiyorum da 5 saat minimum ekran süresi veriyor bildiğim. 4300TL ise gayet iyi fiyat.
Kamerası da performansı da gerçekten güzel. Ben de sipariş verdim kargoya çıkmasını bekliyorum ?

Peki kampanyadan yararlandın mı? O konuda sorularım var ama cevap bulamadım hiçbir yerden

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ben zaten eski cihazımı iyi bir fiyata sattığım için para eklemedim. Kampanya senin işine geliyorsa yararlanmanız çok daha iyi.

Telefonuma 500 + nakit istediğim için bunun üstüne 600 TL daha veriyor ama diyor ki önce telefonu satın alın. Yani ne olursa olsun telefonumu 500 liraya alacak mı hepsiburada? Telefonum onlara ulaştıktan sonra kabul etmiyoruz derlerse ne olacak ya da derler mi böyle bir şey?

Reaksiyon puanı
8,010
Telefonuma 500 + nakit istediğim için bunun üstüne 600 TL daha veriyor ama diyor ki önce telefonu satın alın. Yani ne olursa olsun telefonumu 500 liraya alacak mı hepsiburada? Telefonum onlara ulaştıktan sonra kabul etmiyoruz derlerse ne olacak ya da derler mi böyle bir şey?
Eğer onlara gidipte dedikleri fiyattan almayacak olurlarsa seni arayıp bilgi veriyorlar diye biliyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Çok acil bir beyin fırtınasına ihtiyacım var. Hepsiburada'nın kampanyasıyla birlikte çok güzel bir indirim yakalayabiliyorum. Yani 5300 liralık telefon bana toplamda 4300 gibi bir fiyata gelmiş oluyor. Fotoğraf ve video çekmeyi çok seviyorum. Karşılaştırmalarda iPhone 11 serisine çok başarılı bir şekilde kafa tutuyor. Batarya testine de baktığımızda 1800'lük batarya olmasına rağmen aşırı iyi performans gösteriyor. Günlük bi 6 saat falan ekran süresi sunar herhalde. Oyun oynayan biri değilim. yıllardır 5 inç telefon kullanıyorum. 4.7 inç çok farkeder mi hiç bilmiyorum gözümde canlandıramıyorum.

Ne dersiniz?
Eğer gerçekten uygun fiyata alabiliyorsan kaçırma derim.İphone Se 2020 performans ve Kamera konusunda gayet iyi.4,7 inç ekran 5 inçten sonra ilk başta garip gelsede alışacağını düşünüyorum.En azından cebinde tuğla taşımak yerine kibar bir cihaz taşıyacaksın.Batarya konusunda evet çok iyi değil ama çokta kötü değil olmadı 200 TL ye bir tane Powerbank alır kafan rahat kullanırsın.

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Eğer onlara gidipte dedikleri fiyattan almayacak olurlarsa seni arayıp bilgi veriyorlar diye biliyorum.

Bilgi verirler tabi de ben telefonu satın almış olacağım onlar o bilgiyi vermeden önce. Çünkü önce satın alma şartı koymuşlar. :D

Reaksiyon puanı
8,010
Bilgi verirler tabi de ben telefonu satın almış olacağım onlar o bilgiyi vermeden önce. Çünkü önce satın alma şartı koymuşlar. :D
O maddeyi görmemiştim. Hepsiburadayı aramanız daha mantıklı olur şimdi ne desek yanlış anlaşılır.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Tasarım önemli ise alınmaz değilse alınır. 2020 de 2017 tasarımı kullanmakta ne bileyim

Reaksiyon puanı
6,381
4.300 tl'ye bulduysanız alın. Alınır yani. Sadece bataryasını SE 2020'ye uygun bir batarya çıkarsa (Şu an se 2020'ye uygun batarya var mı bilmiyorum belki vardır ) değiştirirsin (Eğer batarya sana yetmezse). Şu an alınır. Zaten yıllardır 5" telefon kullanıyorum demiişsiniz, yani 4.7" pek bir şey fark etmez. İlk aldığında biraz küçükmüş dersiniz ama bir sonraki gün fark etmezsiniz, çok çabuk alışıyor insan.

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Ne dersiniz?
4300TL ye güzel cihaz. Almanızı tavsiye ederim. 6 saat ekran süresi vermesi biraz zor ama işlemci,kamera ve video performansı çok iyi

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419

Ne dersiniz?
8 plus

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71

Ne dersiniz?
Bişi soracağım indirimden bahsedebilir misin.. ? Ben de yakında iphone almayi planliyorum fakat indirim yakalabilirsem bende intetnetten almak isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişi soracağım indirimden bahsedebilir misin.. ? Ben de yakında iphone almayi planliyorum fakat indirim yakalabilirsem bende intetnetten almak isterim.
Ayrıca 4300 tl için mükemmel ötesi bir telefon asla kaçırmayın derim iphone 8 fiyatina alıyorsunuz..

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Ne dersiniz?

Merhaba,

5299 Tl bandınd atavsiye ettiğim bir model değil. Ekran büyüklüğü ve pil kapasitesi sebebi ile. Kamera ve işlemci performansı konusunda iyi bir ürün olacağı belli. Sizin bahsettiğiniz kampanya hepsiburada'da eskiyi getir SE 2020 modelini götür kampanyası. Açıkçası bana ürünlere verdikleri fiyatar biraz düşük geldi. Sanki kişisel olarak sahibinden, letgo gibi ikinci el ürün satışının yapıldığı platformlardan satmak daha karlı gibi. Ama hepsiburadaya verirseniz satış süresi beklemeden hemen alden çıkarmış olursunuz elinizdeki ikinci el ürünü. Ben SE2020 modelinin ikinci el piyasasının daha çok iş yapacağını düşünüyorum. Hem fiyatı 5299 Tl'nin altında olur hemde daha uygun fiyata bir iphone tecrübe etmek isteyenler için imkan doğar.

Açıkçası sizin SE2020 ürünü için cebinide neticesinde 4300 TL çıkacak ise o zaman tercih edilebilir bir ürün olabilir. Ama 5299 TL'ye tercih edilmesini tavsiye ettiğim bir ürün değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu zamanda bu donanıma o paralar nasıl verilebiliyor hayret yani. 1800 mAH batarya nedir. 4.7 inç nedir :( hızlı şarj desen yok.
Sen eski telefonu ver kampanyası ile flan alacan heralde ama gene çok ve gereksiz bir fiyat bence o telefona.

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

Ayrıca 4300 tl için mükemmel ötesi bir telefon asla kaçırmayın derim iphone 8 fiyatina alıyorsunuz..

hepsiburada.com yapıyor kampanyayı. Buradan ulaşabilirsin. Kısaca bahsetmek gerekirse; hediye çeki veya nakit seçenek olarak iki seçenek var. Telefon marka modelini giriyorsun, sana hemen orada teklif sunuyor. Eğer hediye çeki olarak seçersen, telefonunu doğrudan hepsiburada.com'a satmış oluyorsun ve paran hediye çeki olarak geliyor. Eğer nakit olarak istersen bir tane avantajı ve dezavantajı var. Avantaj; telefonun fiyatına ek olarak bir de 600 TL veriyor. Ama bu özelliği kullanmak için önce iPhone SE'yi satın alman gerekiyor. Satın aldıktan sonra işlemleri 15 gün içinde yapıyorsun.

Nakit olayı SE almak isteyenler için baya güzel. Ciddi indirimler yakalanabilir. Şahsen bende Huawei P10 Lite var, 500 TL veriyor. Ben bunu satmak istesem satacak birini bulabileceğimi hiç düşünmüyorum. Kim niye gidip huawei P10 Lite'a bin lira veya daha fazla versin ki? :D

Bu zamanda bu donanıma o paralar nasıl verilebiliyor hayret yani. 1800 mAH batarya nedir. 4.7 inç nedir :( hızlı şarj desen yok.
Sen eski telefonu ver kampanyası ile flan alacan heralde ama gene çok ve gereksiz bir fiyat bence o telefona.

Hızlı şarj, kablosuz şarj özellikleri var ama adaptör kutudan çıkmıyor tabi. Ekran konusu harbiden baya kötü. Batarya konusuna gelince de 1800'lük bataryanın 5.5 saatlik ekran süresi vermesi bence çok müthiş bir olay. Yazılım olayında gerçekten kendilerini aşmışlar. Kamerası desen zaten iPhone 11 ile gözle görülür hiçbir farkı yok. Zaten hobim fotoğrafçılık olduğu için bu özellik beni alıp götürüyor biraz. Instagram'da anroid ve IOS'dan paylaşılan fotoğraflar arasındaki kalite farkı bile aşırı fazla oluyor. İnsan android telefondan fotoğraf atmaya utanıyor. :D

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892

Ne dersiniz?
kesinlikle alın,devasa bir fark yaşayacaksınız emin olun,pili değiştirirsiniz 1,5-2 yıl kullanıp
onun dışında eksiksiz bir amiral gemisi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ekran konusu harbiden baya kötü. Batarya konusuna gelince de 1800'lük bataryanın 5.5 saatlik ekran süresi vermesi bence çok müthiş bir olay.

Yıllarca Iphone kullanmış birisi olarak söylüyorum o süreyi vereceği sana 3 bilemedin 5 ay :) Ondan sonra prizin yanında yaşamaya başlarsın. Uzun bir yola çıkamazsın. Dışarıda kablo ararsın sabah akşam.

Açıkçası foto hobin ise profesyonel bir foto makinesi alıp 1500-2000 TL ye orta halli bir telefon alsanız daha fazdalı olur bence sizin için.

Reaksiyon puanı
8,010
Yıllarca Iphone kullanmış birisi olarak söylüyorum o süreyi vereceği sana 3 bilemedin 5 ay :) Ondan sonra prizin yanında yaşamaya başlarsın. Uzun bir yola çıkamazsın. Dışarıda kablo ararsın sabah akşam.

Açıkçası foto hobin ise profesyonel bir foto makinesi alıp 1500-2000 TL ye orta halli bir telefon alsanız daha fazdalı olur bence sizin için.
Sağlıklı kullanımda prize bağlı yaşamaz. 4 yıllık iPhone 7 günde 2 şarj ile götürüyor. Gece de aktif kullandığım için akşamüstü fulleyip öyle kullanıyorum. Pil sağlığı 74 olmasına rağmen yarı yolda bırakmadı. Eğer cihazı temiz kullsnırsa sorun yaşamaz ama hor kullanırsa dediğiniz gibi batarya yarı yolda bırakır.

Bu arada üstte yok demişsiniz de hızlı şarj ve kablosuz şarj desteği var cihazın.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Eski iPhone modellerini seviyorsanız ama yeni işlemci istiyorsanız alınır.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
4300 TL'ye daha iyisini zor bulursun bence. Al, kaçırma

kkg33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende kardeşime almayı düşünüyorum İphone Se 2020 yi de Hepsiburadadaki kampanya nasıl bir şey ?

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120

Ne dersiniz?
Bende fotoğraf ve video çekmeyi çok seviyorum ama şuan XR kullanıyorum maalesef memnun değilim eğer fotoğraftan iyi anlıyorsan sende bunu fark edebilirsin. SE seni üzebilir kamera konusunda ama en iyi işlemciyi bulunduruyor performans konusunda oldukça iyi. Hatta yapay zekanın diğer modellere göre daha şyş olduğu için portre, HDR'ı akıllıca kullanabiliyor. Ama dediğim gibi çok iyi kamera bekleme 2 kamera, 3 kameranın nimetlerinden faydalan..
Ben olsam onu eğer 4300'e alacaksan alırım ve 5000'e satarım. Seneye 11'in fiyatı düşecekse düşer 6400'e falan. Yani üstüne 1000-1500 TL'ye her konuda mutlu olabilirsin.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bence Se 2020 amiral gemisi degil tam bir orta düzey ve 4300 tl ye Se 2020 ye göre çok daha iyi telefonlar var ama iphone dan başka telefon kullanamam diyorsanız diğer iphonlardan daha iyi alabilirsiniz ama tekrar söylüyorum bir android telefon 4300 tlye çok daha iyi özellikler sunar

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bende fotoğraf ve video çekmeyi çok seviyorum ama şuan XR kullanıyorum maalesef memnun değilim eğer fotoğraftan iyi anlıyorsan sende bunu fark edebilirsin. SE seni üzebilir kamera konusunda ama en iyi işlemciyi bulunduruyor performans konusunda oldukça iyi. Hatta yapay zekanın diğer modellere göre daha şyş olduğu için portre, HDR'ı akıllıca kullanabiliyor. Ama dediğim gibi çok iyi kamera bekleme 2 kamera, 3 kameranın nimetlerinden faydalan..
Ben olsam onu eğer 4300'e alacaksan alırım ve 5000'e satarım. Seneye 11'in fiyatı düşecekse düşer 6400'e falan. Yani üstüne 1000-1500 TL'ye her konuda mutlu olabilirsin.

Uzun uzun düşüntükten sonra SE'den vazgeçtim. iPhone 12 duyurulduktan sonra ya fiyata göre 12 alırım ya da direkt 11'e yönelirim dediğin gibi. Alıp 5-6 sene kullanmak ve yine değerine satmak istediğim için bu kadar parayı verebileceğimi düşünüyorum. Gerçi önümüzü göremiyoruz bakalım neler olacak.