Yardım Iphone Se 2020 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
iPhone SE 2020 almayı düşünüyorum. Telefon zaten bütçemin biraz üstünde. XR veya 11 almam çok zor. Şu an Huawei P30 Lite kullanıyorum ve SE'ye geçerken ekranı küçük olduğu için sıkıntı çeker miyim diye düşünüyorum. Ekrana alışırım bir şekilde. Fakat batarya beni çok geri çekiyor bazıları çok kötü diyor bazıları da günlük 6-7 saat kullanım süresi veriyor diyor. Ben telefon aldığım zaman bütün paramı yığıp uzun süre gidecek türden almayı seviyorum. Çok telefon değiştiren biri değilim. Telefonda çok nadir oyun oynarım o da yeni nesil oyunlar falan olmaz sıkıldığımda Dead Cells tarzı bir şeyler indirir 1 saat oynar silerim. Telefon oyun oynamayanlar için sıkıntı olmaz diyorlar. Sosyal medyada ve dizi filmde ortalama vakit geçiririm. Instagram'da günlük 4 saat kullanım ortalamam var( biliyorum çok fazla bağımlılık oldu nedense azaltmaya çalışıyorum) oyun oynamadığım için sosyal medya ve Netflix gibi şeylerde telefon bana yeter mi? Aldıktan sonra off çekmek istemiyorum. Bataryası ikide bir de ölüp yeni bataryaya 2000TL vermek de istemiyorum. Telefon işlemci yönünden çok iyi bir telefon, uzun süre güncelleme alacağını biliyorum. Batarya çok sıkıntı olmayacaksa almayı düşünüyorum. Bir de P30 Lite telefonumun kamerası 48MP, iPhone SE 2020'nin kamerası 12MP ve buna rağmen iPhone çok daha iyi fotoğraflar çekiyor bu nasıl mümkün oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,973
Küçük ekran sorun olmazsa Se 2020 gayet iyi bir telefon.

Bir de P30 Lite telefonumun kamerası 48MP, iPhone SE 2020'nin kamerası 12MP ve buna rağmen iPhone çok daha iyi fotoğraflar çekiyor bu nasıl mümkün oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
MP sadece çözünürlük birimi.Fotoğraf kalitesini belirlemiyor.

Meşrubat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu söylediklerinizi karşılayacak türden bir telefon,alınır.

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
SE sahiplerinden birkaç eksi yorum topladım.

"SE 2020 8 Plus'dan bile daha iyi fotoğraf çekiyor ve zaten performans olarak çok bir şey söylemeye gerek yok iPhone 11 gücünde cihaz bence tek sorunu batarya o kadar güçlü cihaza çok düşük bir pil konmuş yılda 1 kere falan 400TL vermeniz gerekebilir Apple'a batarya değişimi için."

"Son güncellemelerden sonra telefon normal uygulama kullanımlarında aşırı ısınmaya başladı, bataryası zaten 4-5 saat gidiyor. 1 yıllık kullanımım ardından pil sağlığı %87 olarak gözüküyor. Ben kırmızı renkli SE 2020 modeline sahibim ve arka kamerasının etrafındaki boyası bir parça söküldü, neden olduğunu bilmiyorum. Onun dışında telefon performans ve kamera olarak çok iyi zaten bunu hepimiz biliyoruz."

Endişelenmeli miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk başlarda olsa da alışırım gibi duruyor. Çok güçlü bir telefon tek sıkıntısı batarya işte.

Son yazdıklarıma da bakar mısınız acaba? Hala soru işaretlerim var kafamda.

Günümüzde lise mezunu vasıfsız biri de üniversite mezunu birinin patronu olabiliyor. Hayat doğrusal değildir
Anlamamam normal mi?

?

Yardım eden yok mu?

Yardım edebilir misiniz?

Günümüzde lise mezunu vasıfsız biri de üniversite mezunu birinin patronu olabiliyor. Hayat doğrusal değildir
Yardım edebilir misiniz lütfen?

Son düzenleme:

swatrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
%100 alınır yakından test etme şansı buldum iphone 11 gibi ama küçük boyu . önemli olan işlev

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
%100 alınır yakından test etme şansı buldum iphone 11 gibi ama küçük boyu . önemli olan işlev
Almadım dostum, sorduğum vatan çalışanı bile kabul etti sorunlu olduğunu pilinin.

Vazgeçip almadım bende.