Öneri iPhone 11 128 GB alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Dayex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun fiyatı 12.300 TL. Şu zamana kadar devamlı eski, kenarda kalmış alt segment Android telefonlar(LG G3, LG G2 Stylus, GM Discovery) kullandım. Yani çok sık telefon değiştiremiyorum o yüzden beni uzun süre götürecek telefon almak istiyorum. Çoğunlukla Instagram, WhatsApp gibi sosyal medya kullanıyorum. Ufak tefek Clash Royale, CoC gibi oyunlar oynuyorum. Benim için önemli olan beni uzun süre üzmeyecek şekilde götürmesi. Batarya ve hız önemli benim için. Kamerasının iyi olduğunu biliyorum zaten. Benim için önemli bir karar olduğu için iPhone 11 hakkında da bilgi edinmek istiyorum. Ayrıca alırsam Spigen'in bu şarj aletini almak mantıklı mı yoksa orijinal Apple şarj aleti mi almalıyım? (link bırakırsanız sevinirim)

https://www.hepsiburada.com/spigen-...aptoru-black-f211-000ad24973-p-HBCV000003X5JH

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Alınmaz ekran iyi değil 12 ve üstünü öneririm 11 pro da olur.

Reaksiyon puanı
8,023
Alınır performansı da kamerası da son derece yeterli. Bütçeniz varsa 12 64GB , yoksa 11 128GB alınabilir.

Can_AKA_

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
66
1.5 sene kadar kullandım. Bu yüzden rahatça söyleyebilirim ki iP 11 kamera ve işlemci anlamında oldukça yeterli bir cihaz. Ekranı da kesinlikle kötü değil. Fakat iyi bir ekranı var diyemem. Ancak yeterli buluyorum. Üstelik ekosisteme girmek için de en uygunu (SE yi saymıyorum). Fakat 3 yaşına geldi artık. Yakında çentiksiz iPhone modelleri çıkmaya başlayacak. Ayrıca gelecek güncellemelerin içerisindeki yeni özelliklerin büyük bir kısmını da kullanamayacaksınız. Örneğin maske ile Face ID açma gelmedi. iP 11'i 7k dan çıktığında almak çok mantıklıydı. En az 5 sene götürür sizi derdim. Ancak şu anda ekosistem ürünlerini de almayacaksanız o fiyata yeni Android cihazlara bakmanızı öneririm. Tavsiyem ise Samsung'un son serilerine bakın. 4 yıl güncelleme 5 yıl güvenlik sözü veriyorlar. 13k civarına S22, 9k civarına ise S21 alabilirsiniz.

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Telefonun fiyatı 12.300 TL. Şu zamana kadar devamlı eski, kenarda kalmış alt segment Android telefonlar(LG G3, LG G2 Stylus, GM Discovery) kullandım. Yani çok sık telefon değiştiremiyorum o yüzden beni uzun süre götürecek telefon almak istiyorum. Çoğunlukla Instagram, WhatsApp gibi sosyal medya kullanıyorum. Ufak tefek Clash Royale, CoC gibi oyunlar oynuyorum. Benim için önemli olan beni uzun süre üzmeyecek şekilde götürmesi. Batarya ve hız önemli benim için. Kamerasının iyi olduğunu biliyorum zaten. Benim için önemli bir karar olduğu için iPhone 11 hakkında da bilgi edinmek istiyorum. Ayrıca alırsam Spigen'in bu şarj aletini almak mantıklı mı yoksa orijinal Apple şarj aleti mi almalıyım? (link bırakırsanız sevinirim)

https://www.hepsiburada.com/spigen-...aptoru-black-f211-000ad24973-p-HBCV000003X5JH
konuda çok bilgim yok ama iphone 11 eylül 2019'da tanıtıldı, tanıtılması üzerinden 2,5 seneden fazla geçti. iph belirli bir seneden sonra cihazları güncellemelerle yavaşlatmaya başlıyor. iph 11'de 1-2 seneye yavaşlatılmaya başlayacak. annem iph 11 kullanıyor 1-2 ay önce güncelleme yaptıktan sonra telefon biraz kasmaya başladı demeye başladı.

Son mesajlar