Arama sonuçlarınız

1. olympuskiller

Lollipop Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

Lütfetmiş samsung yetkilileri S4'e güncelleme vermeyi planlayarak.Zira S3'ün kikat'dan mahrum bırakılması düşünüldüğünde sanki büyük bir olay.
  2. olympuskiller

Enzo Öldü, Yeni Kral LaFerrari!

fazla söze gerek yok http://www.youtube.com/watch?v=RJhp_Jb8BXI
  3. olympuskiller

Sesi, sizi en çok rahatsız eden enstruman hangisi ?

2010 Dünya kupası sağolsun uzun süre bu iğrenç sese maruz kaldık ekranlardan. Şimdi yok adamların kültürel çalgısıydı gelenek göreneğiydi hiç girmeyelim vuvuzelayla dalarım:biggrin:
  4. olympuskiller

Satılık İphone 5S Beyaz Sıfır gibi

http://www.youtube.com/watch?v=aiAghILwwlA
  5. olympuskiller

Galatasaray maça çıkmadı!

Korkaklık deniliyor da bunu biraz açalım dilerseniz.Eğer Fener'e yenilmekten ve şampiyon olamamaktan korktuysa zaten sahaya çıkmayarak hükmen mağlubiyet ve serinin son maçı olması sebebiyle şampiyonluğun Fener'e gitmesi göze alınmış olunuyor.Biraz mantıklı olalım lütfen.
  6. olympuskiller

En iyi amiral gemisi

bunlardan biri olduğu kesin
  7. olympuskiller

Radikal gazetesi kapanıyor! Web sitesi üzerinden devam edecek!

Radikal gazetesini sadece internet üzerinden takip eden sadık bir okuyucusu olarak benim de üzüldüğüm bir gelişme oldu. İnternet sitesi de son değişiklerle gazetenin adına yaraşır bir hal almıştı. Gazetenin yaptığı haberler de tarafsıza en yakın haberlerdi tabii internet sitesi buna paralel ...
  8. olympuskiller

Lamborghini'ye Yakuza Dokunuşu

Ülkemizde doğan/şahin tayfasının BMW e-30'a evrilmesi yönünden zihniyet olarak hiç bir farkı yok . Bizim burdakilerin cepleri biraz para görünce daha iyi arabaları iğrenç hale getiriyorlar onlar da aynı şekilde Lamborghinileri. Eleman bir de demezmi "This is japanese custom culture" diye.Ne...
  9. olympuskiller

En iyi motorsiklet markası hangisi?

Yok Honda'yı görünce değil Asya motor , mondial filan onları görünce
  10. olympuskiller

En iyi motorsiklet markası hangisi?

Dostum motorsiklet demişsin bunların çoğu bildiğin kuryeci motoru.
  11. olympuskiller

Türkiye ağlıyor!!! Shiftdelete.net 'in umrunda bile değil !!!!

Sorumlulardan hesap sormak yerine ilk önce facebook profil fotoğrafı siyah bir fonla değiştirilir bir de yas belirten bir iki cümle yazıldımı vicdani(!) tatmin ve rahat uyumak için her şey tamamdır.
  12. olympuskiller

Mutluluk kaç para eder?

Ne diyordu Müslüm Baba
  13. olympuskiller

Sizce Roberto Mancini Kalmalı Mı, Gitmeli Mi?

Mancini'den evvel yönetim değişmeli.Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst tekrar yönetime girmeli ki oyuncu grubuyla iletişim Terim dönemindeki gibi olmasa bile en azından şimdikinden daha sağlıklı olsun. Kısaca hocaya en az 1 yıl daha şans verilmeli.
  14. olympuskiller

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde yarı final kuraları çekildi..

Atletico Madrid - Chelsea eşleşmesini istiyordum güzel oldu.Çok ilginç iki maç bizleri bekliyor.Real - B.München maçını bu kadar merak etmiyorum
  15. olympuskiller

Atletico Madrid 1-0 Barcelona - Video, Maçın Özeti, Golleri | 9 Nisan 2014 Çarşamba

Güzel oldu, sıkılmıştık her yıl aynıydı.Chelsea-A.Madrid eşleşmesi olursa daha bir güzel olur.
  16. olympuskiller

Kemal Kılıçdaroğlu istifa edecek mi?

Yahu ne istifası nasıl istifa etsin, istifa irade gerektirir.
  17. olympuskiller

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?

Oy kullanmaya gideceğim fakat boş oy kullanacağım.
  18. olympuskiller

Twitter'a Erişim Engellendi!

Facebook ya da twitter yoluyla milli menfaatleri zarar gören yegane ülke biziz galiba.Kardeşim sen rezillik yaparsan bu konuşulur ister mahallede, sokakta ya da twitter gibi mecralarda.Ee ne olacak o zaman sokakta konuşmamızı da engellesinler.Bu ballandırarak anlattığınız ve zarar gördüğünü...
  19. olympuskiller

Xbox One Eylül'de Geliyor!

Satış rekorları derken ?
  20. olympuskiller

Audi'den 6 Ay İçin 99 Dolara LTE

Audi'nin hedef kitlesi düşünüldüğünde ya da düşünme aslında fiyatı çok da uçuk olmamış, ücretsiz olabilir miydi en azından 1-2 sene için olabilirdi.
  21. olympuskiller

Ssd mi hdd mi

Çok az oyun kurup uzun süre silmeyeceksen ssd tabii ki mantıklı olacaktır.
  22. olympuskiller

Şahan Gökbakar TTNET reklamı: Hayatımız internet, internetimiz TTNET!

Berbat olmuş hiç beğenmedim , zoraki komik olma sevdasından başka bir şey değil , evet rekorlara da ortak değilim.
  23. olympuskiller

Fenerbahçe ligden mi çekilecek?

Herhangi bir takımın ligden çekilmesiyle ki henüz o yönde verilmiş bir karar yok lig temizlenecekse o zaman istisnasız bütün takımlarımızın ligden çekilmesi lazım.Sırf Fener'e özgü değil bu.Bu mafya kılıklı, kurnaz kasaba esnafından hallice yöneticilerin(!) tasfiye edilmesi lazım.Hem adalet...
  24. olympuskiller

Lazio'nun 37 görünümlü 17 yaşındaki transferi ortalığı karıştırdı!

jübile ne zaman koç?
  25. olympuskiller

Sivasspor - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 20. Hafta | 2013/2014

Şu anda tabi her şey Fener'in lehine ama dediğim gibi kaybedilecek bir maç daha Fener'i tutuşturur.
  26. olympuskiller

Sivasspor - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 20. Hafta | 2013/2014

Fener Sivas'ta da tökezler ve Galatasaray Arena'da Eskişehirspor'u yenerse bu iş tamamdır, ondan sonrasını Fener düşünsün.
  27. olympuskiller

Şehirlerarası otobüslerde devrim gibi karar!

Kemer takmanın yolcunun insiyatifine bırakılacağı hiç bir çözüm bizim ülkemizde işe yaramaz.
  28. olympuskiller

Galaxy S3 4.3 güncellemesi (20/01/2014)

Arkadaşımın telefonuna benim telefonuma kurduk, her iki cihaz da vatan bilgisayardan alındı her ikisi de wifi üzerinden güncellendi bende hiç bir sorun yok arkadaşın telefonda arama yapmak istediğimizde ağda kayıtlı değil hatası alıyoruz neden olur acaba?
  29. olympuskiller

Galaxy S3 4.3 güncellemesi (20/01/2014)

An itibariyle ben de kurdum, ilk olarak rehberi kontrol ettim abartı olmasın ama bariz hızlanma var, benim cihaz fena çalışmıyordu evet ama telefona can geldi sanki. Bununla beraber bir yığın özellik eklenmiş hepsini kontrol etme şansım henüz olmadı yüklemeyi düşünen arkadaşların varsa...
  30. olympuskiller

Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

ben de nette muhtelif sitelerde görünce tarattırayım dedim ve şu an güncelleme yapıyor 439 mb bakalım nasıl olacak, cihazı vatan bilgisayardan 2013 temmuzda almıştım.
  31. olympuskiller

Galatasaray - Tokatspor | Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 1. Maç Hangi Kanalda?

kolaları cipsleri ayarlayın diyorsun yani
  32. olympuskiller

Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

Hobbit 2'yi bile bu kadar beklememiştim.
  33. olympuskiller

Berkin Bozdoğan, SDN Genel Yayın Yönetmeni oldu!

Berkin Bozdoğan hoşgeldi sefa getirdi onu tekrardan bu çatı altında görmek gerçekten güzel.Tasarıma da değinmeden olmaz tabi çok sade ve anlaşılır görünüyor her şey, çok kısa süreli de olsa görme şansı bulmama rağmen bence gayet yalın ve temiz olmuş emeği geçenlere teşekkür ederiz.
  34. olympuskiller

Galatasaray'ın 2014 bombası: Balotelli

Gelmesin abi.
  35. olympuskiller

Otomobil fiyatına bal!

Hiç sorma, kombi alacağım için uzun zamandır araştırıyorum gerek internetten gerek satıcılardan bizzat bilgi alıyorum herkes iki kombiyi kıyaslarken birisi şahin birisi mercedes diyor çıkıyorum dükkandan .
  36. olympuskiller

CM101 Fundamentals yılbaşında Kanal D'de!

Aynen müdürüm
  37. olympuskiller

SMS aktivasyonunu kaldıralım mı?

Forumun ciddiyeti, kurumsallaşmanın sürekliliği düşünüldüğünde kaldırılmamalı diye düşünüyorum.
  38. olympuskiller

Şike delilleri hayal ürünüydü.

ne desek boş
  39. olympuskiller

Mercedes yeni C serisi ile geliyor

Yeni S serisinden izler taşıyor gerek dış dizayn gerekse iç mekandaki bazı parçalarda bu hava seziliyor ama gel gör ki Mercedes'in yeni A serisi,CLA serisi gibi araçlarda kullandığı ve COMAND adını verdiği teknosadan alınmış dandik bir tableti andıran ekran neredeyse iç mekandaki tüm...
  40. olympuskiller

Sergen Yalçın bırakıyor!

Adam rahat adam. Çalışmak, disipline girmek yaşı ilerlemiş olmasına rağmen demek ki hala Sergen'e göre değil ya da bizim bilmediğimiz başka bir şey var.
  41. olympuskiller

36 Yıl Önce ki Konsol Ücretleri Bu Gün Belirlenseydi

NES vardı sonra Jaguar geldi daha sonra Super Nintendo, PS1 ardından PS 2'im oldu hiçbirisine para vermedim hepsi hediyeydi. Bir de Nintendo'nun Gameboy'u vardı onu da unutmadan yazayım.Hepsini birden aynı karede görünce tuhaf oldum.
  42. olympuskiller

1600 TL Bütçem var, iPhone 5C mi yoksa Galaxy S4 mü almalıyım?

xperia sp al ya da o fiyat aralığında bir telefon al o kadar para verme bir telefona, bilgisayar alsan anlarım ya da ps4. Nihayetinde seneye sıkılacaksın aldığın telefondan değil mi ama.
  43. olympuskiller

En Pahalı iPhone 5s Hangi Ülkede?

Millet boğazından artırır yine alır, üstüne başına almaz gider 5s alır, haliyle o kadar para verdikten sonra telefonun kötü olması yada yavaş yada ne bileyim herhangi bir olumsuz sıfatı taşıması söz konusu bile olamaz kullananlar için. Hatta en iyi telefon budur, yersen...
  44. olympuskiller

Komedi Dükkanı Kanal D'de!

ben de hiç sevmiyorum o değil komedi dükkanını da sevmiyorum
  45. olympuskiller

Bu stadyum vajinaya benziyor!

burda maç kaybeden takımın vay haline
  46. olympuskiller

Real Madrid - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

şu maç bir an önce oynanıp bitse de Juve maçı gelse, bu maçı kazanmamız için bizimkilerin süper güçlere ihtiyaçları olacak yoksa başka türlü çok zor gerçekçi olalım beyler durum ortada.
  47. olympuskiller

Galaxy S3 için Android 4.3 Çıktı!

son zamanlarda aldığım en güzel haber betaydı custom romdu derken nihayet resmi olarak da duyuruldu haydi gözümüz aydın
  48. olympuskiller

Facebook 'Fare Hareketinizi' Takip Edecek

en iyi çözüm fb kullanmamak :cool:
  49. olympuskiller

Sizce piyasanın en iyi telefonu hangisi?

zıkkımın kökü
  50. olympuskiller

BMW 520i mi Mercedes e180 mi ?

tabi dünyanın adaleti de işin başka bir boyutu :)
  51. olympuskiller

Samsung Galaxy S3 vs Note 2

Note2 biraz büyük sayılır ama ram farkını düşün derim. Gerçi note3'de 3GB ram var da ne oluyor Android yine yarısını yiyor yine, sonuçta ne olursa olsun s3 kullanıcısı olarak note2 derim.
  52. olympuskiller

Keane - Somewhere Only We Know

eski ama Kean'in en sevdiğim parçalarından biridir
  53. olympuskiller

En Son Samsung Galaxy S5 Dedikoduları

4 GB ram ile gelse de bu android yine ramin yarısını yer, note 3 en yakın örnek buna .
  54. olympuskiller

iPhone 5S İncelemesi (VİDEO)

Geleneksel "bir telefona o kadar para verilmez" şenliklerine hepiniz hoş geldiniz .
  55. olympuskiller

Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

Hocam kendi düşen ağlamaz 1000 TL'lik telefon ile 300-400 TL'lik telefonun sadece adları aynı diye her şeyini aynı zannedip almak fazla iyimserlik olmuş bir musibet bin nasihattan evladır.
  56. olympuskiller

Samsungda dava açtım

Belki şirketten hisse verirler sen de hisseleri satar bozulan telefonun yerine yenisini alırsın. Evet şimdi nerede benim nobel ödülüm?
  57. olympuskiller

PES 2052 Yılı Kapak Tasarımları

Benzema 65 yaşında ama hala faça attırıyor:D
  58. olympuskiller

Trabzonspor'da Volkan ve Batuhan kadro dışı!

Batuhan'ı babası küçükken sanayiye verseymiş keşke .
  59. olympuskiller

Bu köyde damat olmak yürek ister/Biraz gülelim:)

Leğende çamaşır yıkatıyorlarmış, kadın kıyafetine mi takıldın :D
  60. olympuskiller

ShiftDelete.Net Resmi YouTube Kanalı Açıldı

Nihayet
  61. olympuskiller

Galaxy S3 Şarj rekorum

bence gayet iyi bir rekor iddialı olmuş ben de deneyeceğim demek isterdim ama yapamayacağımı biliyorum.
  62. olympuskiller

Son 10 yılın en iyi dövüş filmleri

Kill Bill' i sadece dövüş olarak izlemişsen haklısın
  63. olympuskiller

Son 10 yılın en iyi dövüş filmleri

Kill Bill hepsini döver komaya sokar.
  64. olympuskiller

İPhone 5S Gold

"Üniversitede Öğretmen olduğu için Microsoft World vs. bulunduran telefon" sonrasını okumadım.
  65. olympuskiller

Asla Finanse Edilmeyen Buluşlar

Geçen yine bir haberin altındaki linke tıklayarak ben de girmiş bulundum siteye site gerçekten güzel fakat o haberin altına da yazmıştım "seksi fotoğraflar için tıklayınız" sitelerindeki hit arttırma yöntemleriyle aynı zihniyette benim için böyle yaparak bence antipatik oluyorsunuz .
  66. olympuskiller

Burada bir fotoğraf çekimi 3 bin lira!

yaşasın fotoşok kahrolsun bağzı şeyler
  67. olympuskiller

Bülent Ersoy ve İzzet Yıldızhan Show TV'de!

Benzinin litresi olmuş 5 kağıt yazık mı değil daha ekonomik ve verimli bir çözüm lazım
  68. olympuskiller

Hangisini almalıyım?

İki araç birbirinden farklı klasmanlarda sizin de bildiğiniz gibi, corolla bence de mantıklı bir seçim olur. Bu iki aracın farz edelim ki bütün özellikleri aynı olsun ki değil,sadece bagaj hacmi ve iç mekan ferahlığı,ön cam görüş açısını düşündüğün zaman corolla daha üstün gelir. Bu kasa...
  69. olympuskiller

Mısır'ı tartışalım mı? (ANKET)

Bence de gerek yok müdürüm bu konuda gezi olayında olduğundan çok daha fazla kafa karışıklığı var insanlarda bu da daha kırıcı bir ortamın oluşmasına zemin hazırlayabilir çünkü henüz bilmeden fikir sahibi olmayı çok severiz biz .
  70. olympuskiller

Abdullah Avcı istifa etti!

Biraz buruk oldu sanki, oyuncuların hiç mi suçu yoktu her neyse işte geride kaldı hepsi hocaya bundan sonraki hayatında başarılar.
  71. olympuskiller

BMW 520i mi Mercedes e180 mi ?

Hangi foruma sorarsanız sorun foruma sorarak 150 bin TL'lik araba alınmaz
  72. olympuskiller

Galaxy s3 alınırmı

Ben de yaklaşık 1 ay önce aldım bir sıkını yaşamadım ,bence de arkadaşlar haklı ne yapıyorsunuz da kasıyor bu cihazlar ne kadar komplike cihazlar olsa da bunlar sonuçta birer cep telefonu
  73. olympuskiller

Film tavsiyeleriniz

"Life Of Pi" hem görsel bir şölen hem de sağlam bir senaryo .
  74. olympuskiller

Siyah aydınlık!

özet değil de farklı site önerisi uyar mı incisözlük gibi ergen sitelerinden mesela?
  75. olympuskiller

Vakko Cüzdan Şok Fiyat

Bu başlığı sağ sütunda ne zaman görsem büyük bir umutla tıklıyorum fakat yine hüsran yine hüsran sabret kardeşim hepsi geride kalacak hem internet faturası dediğin nedir ki öyle değil mi? Aklıma başka bir fikir geldi sanat eserlerini açık arttırma yöntemiyle satan müzayede evleri var onlara...
  76. olympuskiller

Yılmaz Vural: Roberto Carlos sahaya çıkarsa ortalığı birbirine sokarım!

Yılmaz hoca carlos marlos tanımaz, öyle kornerden gol atmaya benzemez bu işler carlos akıllı olsun.
  77. olympuskiller

Pc Amacsızca Reset Atıyor !!

vay vicdansız vay
  78. olympuskiller

YouTube'den güzel bir yenilik.

sonunda yaptılar evet ben bunun ihtiyacını hissederdim hep
  79. olympuskiller

Dünyada ilk 10'a girdik

Son dönemde gözle görülebilen bir gelişmeydi zaten, şimdi rakamlara dökülünce daha bir anlam kazanmış bu durum çünkü bir çok yakınım yurt dışından tedavi için buraya geliyor, arkadaş çevremizden eşten dosttan duyduklarım da cabası özellikle göz hastalıkları için.
  80. olympuskiller

1100 tl civari android işletim sistemli telefon önerileriniz

Geçtiğimiz haftasonu s3 aldım şu ana kadar ne donma ne ram yetmemesi gibi bir problemle karşılaşmadım bir dünya da oyun yükledim henüz bir sorun göremedim.Kardeş git incele iki telefonu da eline al ben açıkçası sp'yi elime aldım ekranı pek hoşuma gitmedi.Bu sentetik sonuçlara da çok aldırmamak...
  81. olympuskiller

Türk mühendisler "intevnet"i icat etti

aziz yıldıvım olmasın yoksa
  82. olympuskiller

PSG başkanından tehdit: Messi'yi alırım!

Adam arap ve yağı bulmuş sonuçta, istediği yere kullanır .
  83. olympuskiller

Iraktan samsung galaxy s4 ve s3 getirtmek

Bence bunu yapmayın
  84. olympuskiller

SDN Rise of Nations Grubu

Ben de küçükken çok oynardım ama artık sadece vakit geçirmek için bazen işyerinde oynuyorum ara sıra yani
  85. olympuskiller

0' km araç tavsiyesi ?

Tabii ki Golf 7 o fiyata golf 7'nin sağlam donanımlısını alırsın hem de
  86. olympuskiller

Galaxy s4 mü Iphone 5 mi

Beleş geliyormuş muhtemelen neyin kafa karışıklığıki bu beleş olduktan sonra hangisi olsa kullanırsın. Konu artık baygınlık veren konulardan bu konunun benzerinden bir sürü var SDN'de, hem ayrıca arkadaş çift bataryayla geziyorum demişsin bu nasıl bir yoğunluktur hem de 19 yaşında
  87. olympuskiller

iPhone 6 için Yeni Konsept Görselleri

Şu Iphone dedikoduları baydı artık her cihazdan önce aynı şey dünyadaki bütün teknoloji ile ilgili haber yapan sitelerde en dandik forumlarda bile aynı şeyler, sonuçta mutlaka bir haber değeri vardır sözüm sizlere değil bu oluşturulan algıyla benim problemim diğer markalar için de geçerli tabii.
  88. olympuskiller

CPU'nun 93 derece olması normal mi?

ohio amerika, cpu dile gelse neler söyleyecek kim bilir
  89. olympuskiller

Watch Dogs

e3'deki ps4 tanıtımından beri videolarını izliyorum sürükleyip alıp götürecek bir oyuna benziyor hele de yeni nesil konsolda bir başka olacağı kesin
  90. olympuskiller

Ehliyeti olan 24 milyon kişiye 101 TL şoku! (15 TL olarak güncellendi)

Harç olup da 101 TL istenseydi işte o zaman kızardım ama adam değerli kağıt diyor kardeşim cebinizde ne taşıyacağınızın farkına varın ondan sonra gelin, benim için sorun yok zaten küçükken okula şoför bırakıyordu.
  91. olympuskiller

SDN İstanbul İftar Buluşması (2013)

Beyler güzel fikir. Muhtemelen bir çok arkadaş katılamayacaktır şehirden dolayı .Daha çok zaman var ama bizleri de unutmayın duanızda yer verin en azından hayırlı ramazanlar şimdiden.
  92. olympuskiller

Otomobil Kategorisi İçin Moderatör Oylaması

TheMerhum benim puanım sana 9 kankam :D:D http://youtu.be/Ojr_QTUB7Is?t=42s
  93. olympuskiller

Sony Eurasia Garantili 320 GB PS3 Fifa 13 ve Kol Hediyeli

720 kağıt çok para istediği kadar temiz az kullanılmış olsun adı sonuçta ikinci eldir hayırlı satışlar
  94. olympuskiller

Devlet malınıza el koyup, akrabalarınıza verecek !

Bizim akrabaların içindde sevdiğim en fazla 1-2 kşi var onların hali vakti yerinde sayılır, o yüzden ben belki akrabama değil de daha müşkül durumda olan bir başkasına veriyorum sadakamı fitremi zekatımı buna da mı karışacak bu devlet her ... maydanoz.
  95. olympuskiller

Emre Belözoğlu'na hapis şoku

Cem Uzan'a hapis şoku!
  96. olympuskiller

Forum.donanimhaber.com

Ben o siteye girince daralıyorum kayboluyorum .Abim çok yakından takip eder orayı özellikle ikinci el bölümü var oradan çok alım satım yapıyor ama ben pek takılmam fakat chip ise güzeldir .
  97. olympuskiller

En yeni otomobil modelleri

F150 artık bir sır değil çünkü geçtiğimiz cenevre otomobil fuarında tanıtıldı.Teknik özellikleri de yayınlandı, aslında bir Ferrari hayranının bilmesi gereken her şey açıklanmış durumda . http://www.youtube.com/watch?v=iRsV6YpLsKA&feature=share&list=PLzbdvw99SK OeOhexTXExDsN8JzmS0Anyw...
  98. olympuskiller

Efes Kızları artık yok!

Bu olmadı işte internet sitelerini kapatmalarına zor olsa da alışır bu halk ama bu kızlarla yolların ayrılmasını hazmedemeyiz.
  99. olympuskiller

Gezi Parkı Eylemi için açılan başlığı kapatalım mı?

Bence o başlık görevini tamamladı,herkes birbirini anlamaya çalıştı genel olarak ama artık arkadaşların da dediği gibi biraz amacından çıktı ve hakaret ortamına dönüştü.Küfür içermeyen ama çok ağır sözlerin edildiği bir başlığa evrildi dolayısıyla vur kilidi müdür.
  100. olympuskiller

Hayat Değişir Avea'yla

Aynen tam da arkadaşın dediği gibi, bence ankete "hiç bir halt olmaz seçeneği" de eklensin.
  101. olympuskiller

Sizce Lionel Messi mi, Cristiano Ronaldo mu?

Ios mu Android mi, Amd mi Intel mi,Amd mi Nvidia mı,xbox mu Ps mi diye uzar gider bu liste ama benim favori versusum Scarlett mi Jessica mı?
  102. olympuskiller

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Cem Uzan'ın mitingleri çok iyiydi abi zaten Türkiye çok büyük bir fırsatı aslında o günlerde kaçırdı döner ekmek veriyor diyorlardı kimisinin ekmeğinin içinden de para çıkmış diyorlardı mazot da 1 TL oluyordu o eski güzel günler. Yazar kasaların anayasa kitapçıklarının havalarda uçuştuğu...
  103. olympuskiller

abi 80 TL iyi para da şimdi bir de sıcak malum bence suyu kolası da bunun yanında olmalı bir de ben en fazla 2 saat kalırım kıza söz verdim hafta sonu için fazla kalamam olur mu abi sen bir düşün beni aratırsın abi 2 saat iyi normal bence abi he ne diyorsun? Hem 2.saatten sonra yerime başkasına...
  104. olympuskiller

Sizce en iyi bilim kurgu filmi hangisi ?

Ben rüyaların etkisinde çok fazla kalan bir insanım ve rüyaların insanın günlük hayatına çok fazla etkisi olduğunu düşünüyor ve bunu da görüyorum kendi hayatımda en azından .O yüzden Inception diyorum. Fakat bunun yanında her ne akdar Inception'dan tamamen farklı olsa da 1968 yapımı olan 2001: A...
  105. olympuskiller

Htc one alırsam pişman olur muyum?

Bir kere çok ergonomik bir cihaz, Samsung'dan alıştığımız ele sığmayan (özellikle note serisi) bir yapıda değil.Malzeme kalitesi gerçekten olağanüstü bence tasarım olarak piyasadaki en iyi smartphone tabiri caizse jilet gibi bir telefon, burda bence düşünmen gereken donanım kısmı olsun. s600 şu...
  106. olympuskiller

abi nasıl bir başlık olmuş o öyle fena güldüm iş yerindekiler de koptu 2013 model Fadime Şahin :D:D
  107. olympuskiller

3000tl ye sistem kurdum nasıl olmuş ?

o zaman her iyi pc toplayan ego tatmini için topluyor nasıl bir anlayış bu
  108. olympuskiller

3000tl ye sistem kurdum nasıl olmuş ?

Böyle bir sisteme 8GB ram az değil mi 3bin TL harcamışsın koysana 16 veya daha fazlasını
  109. olympuskiller

Sony Xperia Honami( Z1 ) Özellikler Sorunlar ve Çözümler Genel Başlık

bunu da tutup 7-8 ay sonra çıkarırlarsa bu donanım bile eleştiri alır,snapdrgaon 800 serisinin vakti gelmişti zaten, ram neden hala 2gb ram bir değişikliğe uğrar umarım
  110. olympuskiller

S5 aldimmm cok mutluyummm

harbi diyorum ısınıyor bugün burda kimseyi inandıramayacağız anlaşılan tamam abi gidin alın paranızı çöpe atın
  111. olympuskiller

Az yakan otomatik vitesli araba tavsiyesi

Honda Jazz iyi bir seçim olabilir, gerek otomatik vites konusu gerekse yakıt verimliliği gerçekten çok iyi hatta bayide biz düz vitesi çok satmıyoruz demişlerdi. Yakıt konusu zaten honda kullananlar da bana hak verecektir hem lpg/benzin hem de dizel gerçekten az yakan bir araba hele ki jazz.
  112. olympuskiller

S5 aldimmm cok mutluyummm

Isınıyor diyorlar en iyisi s6'yı beklemek
  113. olympuskiller

Karneye 'Allah ıslah etsin' Diye Yazınca...

hepsi bir tarafa en çok da okuldan soğudu lafına gülüyorum demek ki bu notları okula severek gidip gelirken almış.
  114. olympuskiller

Brezilya 3-0 Japonya - Video | 2013 Konfederasyon Kupası A Grubu 1. Maç

tsubasa çok düz bir futbolcu bu açığını en azından daha çok koşarak kapatması lazım modern futbolda artık forvet arkası pivot santrafor kalmadı,artık bloklar arası uyum yani kollektif futbol.... Acaba kim böyle bir cümle kurardı?
  115. olympuskiller

İstanbullular bugün yeni metro hattına kavuşuyor!

İstemezük
  116. olympuskiller

Birol Güven'den yeni dizi: Doksanlar (90'lar) | atv

bence çok büyük beklentiye girmeyelim belki adını koydum gibi bir dizi olacak belki de hepimize çocukluk günlerini tekrar yaşatacak gerçi benimle pek bir alakası olmayacak o günlerin
  117. olympuskiller

Sanal Modifiye Çalışmalarım

Hepsi güzel de Porsche her zaman farklıdır,resme bakıp sesini tahmin etmeye çalışıyorum,gerçeği de şöyle bir şey http://youtu.be/CXVwyLXZbvU
  118. olympuskiller

Efes Pilsen'in internet sitesi kapatıldı!

Kendileri yaptığına eminim en alttaki slogana bakın, ayrıca BTK tarafından diye de belirtilmemiş
  119. olympuskiller

Kimler binmek istiyor?

Beni yaz Liweru :)
  120. olympuskiller

Bugün İstanbul'da polis memuru olan çocukluk arkadaşımla telefonda konuştum..Kendisi çevik kuvvet.Akşam saat 6 civarında aradım ve yaklaşık 15 dakika kadar konuştuk.Onu olayların başladığı ilk günlerde aramayı düşünüyordum fakat o dönemde izinliydi nasıl olsa orda değildir diye aramamıştım her...
  121. olympuskiller

Arkadaşlar biraz daha sakinleşelim,olay siz-biz ayrımına gelmiş cümlelerde bunlar geçiyor siz kimsiniz ya da biz kimiz? Herkes bu olayın bitmesinden yana fakat adım atan kimse yok, herkes alttan almayı taviz verme olarak görüyor.Peki daha ne kadar sürecek bu kargaşa? Bir devlet, en büyük...
  122. olympuskiller

Quantum Bilgisayarlarına Hazır Mıyız ?

Hocam kuantumu muantumu bırak i7'li bir ultrabook alsaydık bize yeterdi o :), şaka bir yana yakın gelecekte bunları görür müyüz bunu da konuşalım orda 2040 'lı yıllar gibi bir öngörü var ama
  123. olympuskiller

Uyurken 222 Milyon Euro havale yaptı!

"Parmağı bilgisayar klavyesinin tuşlarına basılı şekilde uyuya kalarak" yuh be kardeşim nasıl uykuymuş o öyle .
  124. olympuskiller

Faturalar artık daha anlaşılır olacak!

Kredi kartı faturaları da bu kapsama alınsa hiç fena olmaz.
  125. olympuskiller

Biraz daha sabır çok az kaldı bu da geçecek bu da bitecek .
  126. olympuskiller

PlayStation 4 Hakkında Her Şey

XB1 100 dolar-100 euro daha pahalı olacakmış, bir de kiralanan oyunları da çalıştırma özelliği de var ayrıca ram konusu DDR5 .Belki konuşmak için erken ama PS4 her türlü alır maçı 1000 TL civarı girsin Türkiye'ye rekor kırar hem de
  127. olympuskiller

Fenerbahçe ve Beşiktaş UEFA Disiplin Kurulu'nda!

Bunu da halının altına süpürürler bizim ülkede,isterse ömür boyu men edilsin iki takım, yine bir kulp takılır kılıf hazırlanır .
  128. olympuskiller

The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013

Yarın da ilk traileri yayınlanacakmış
  129. olympuskiller

The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013

Bugün afişi gördüm başka bir sitede bir an olsun iş stresinden falan kurtarıyordum tam kendimi telefon çaldı her şeyi berbat etti, tarihi unutmak bence de mantıklı en azından bekleme derdine girmeyiz :)
  130. olympuskiller

Bütün olup bitenlerde polisin,valinin,içişleri bakanının ve son olarak 1 numaranın sorumluluğu var. İnsanlar ilk başta son derece çevreci bir eylem için orada toplandılar,seslerini biraz daha fazla duyurmaya başladıklarında daha da kalabalıklaştılar.Bu güzel bir şey çevre adına halkın bu kadar...
  131. olympuskiller

HTC'den Galaxy Note 3'e Müthiş Rakip!

Arık 2 yıla ancak gelir One'ın tedarik yöntemini gördükten sonra
  132. olympuskiller

"Kes Bakalım Kes Bakalım Ağaçları Kes Bakalım"

Bir de bu olayı "arap baharıyla" özdeşleştirmeye çalışanlar var, ayrıca gece oradan geçebilen var mı tinerciden ayyaşlardan fırsat bulup da? Ağızlarından her fırsatta halk sözcüğünü düşürmeyenlerin aslında halkın gerçek sorunlarından bi haber olduklarının tam bir yansıması bu olay yani kendini...
  133. olympuskiller

Galaxy S3 yere düştü kamera gitti ve şebeke yok

Saçma gelse de düşürmeyeceksin tek çare bu şimdilik, bir de kullandığın kılıf da sözde dayanıklı bir malzeme ona rağmen hem de 1,5 metreden hem de ayaktan sekip halıya ilginç ,dediğim gibi düşürmeyeceksin .
  134. olympuskiller

Hem 3D Hem Akıllı: Philips 42PFL5028K

Cumartesi günü vatandan 42 pfl 6067 aldım 1772 TL'ye gayet memnunum ambilight,3D,wifi,uydu alıcı hepsi içinde ayrıca 600hz, 5Hdmi var panel gayet parlak ışık sızması gibi en ufak problem yok unutmadan Dual Core olduğunu da söyleyim
  135. olympuskiller

Aşırı Utangacım

Yerine göre çok da iyi olmayan bir huy mu artık ya da her neyse, tam böyle birisi bir arkadaşımın arkadaşı, sadece arkadaş ortamında kendini rahatlıkla ifade eder o da ne derece ifade biçimi. 25 yaşında ama hala ergenlikte kalmış gibi sürekli bel altı espri yapar ,bizim arkadaşı apartmanın...
  136. olympuskiller

Uzayın sesini dinlediniz mi?

İşyerindeki dandik hoparlör yüzünden tam anlamadım eve gidince tekrar dinleyeceğim.
  137. olympuskiller

Mourinho dönemi sona erdi!

Yılmaz hoca boştaymış siz bilirsiniz ama bir bakın derim ben
  138. olympuskiller

Galaxy S4'ü nereden alayım?

n11.com fena değil gibi ben de s3 düşünüyorum http://www.n11.com/galaxy-s4-i9500-16gb-beyaz-cep-telefonu-P13193975
  139. olympuskiller

Şansal Büyüka açıkladı!

vay be fena cevap oldu bu bana
  140. olympuskiller

Şansal Büyüka açıkladı!

daha hoca gelmeden uçurdular yine Beşiktaş'ı önümüzdeki 2-3 sezon kimseye şampiyonluk vermez Cimbom merak etmeyin
  141. olympuskiller

Aziz Yıldırım: 'Öyle transferler yapacağım ki yer yerinden oynayacak'

Mehmet Yıldız (Mehmet koleksiyonunu tamamlamak için) Fernandes (Yıldız transfer ettik demek için) Henüz adı bilinmeyen ama muhtemelen Fener'e gelince çirkefleşebilme potansiyeli olan bir futbolcu (Volkan,Caner ve Kuyt'a yeni arkadaş bulmak için.)
  142. olympuskiller

Yılmaz Vural Marşı

Eğlenceli
  143. olympuskiller

David Beckham futbolu bıraktı!

Hele şükür.
  144. olympuskiller

Vakko Cüzdan Şok Fiyat

http://youtu.be/pwVj4d8KeYU
  145. olympuskiller

Bu ülkede böcek yemeyeni dövüyorlar!

böcek yemeyeni döverler, bunu kaçıranı döverler ama sana kimse bir şey yapamaz Alia çekeriz paçasını aşağıya :D
  146. olympuskiller

GSTV Irkçılık Haberi

İşin bu boyuta gelmesi de ayrı bir olay kaç yaşında adamlar büyük bir kulübün yöneticileri çıkmışlar hala bu olayı savunmaya kendilerini aklamaya çalışıyorlar , gülüyoruz ağlanacak halimize.
  147. olympuskiller

Yeni Doğmuş Bebek Konuşuyor ! Kıyamet Alameti! +16

http://youtu.be/JIK-Vx48B7U?t=1m26s
  148. olympuskiller

Türkiye'yi kurtaracak define !

Hazine bulunsa devlet bundan vergi almaya kalkar
  149. olympuskiller

Htc One ( M7 ) Sonunda Kavuştum..

Beni de en çok düşündüren sözde ısınma problemi,ayrıca sizin de bahsettiğiniz bu ısınma her daim az da olsa mı var yoksa sadece ağır uygulamalar çalıştırırken mi (oyun,benchmark) oluyor?
  150. olympuskiller

Sadece istektir.Yapanlara şimdiden teşekkürler.

Öncelikle geçmiş olsun Allah'tan tez zamanda şifa dilerim, facebook kullanmadığım için oy atamıyorum.
  151. olympuskiller

"F.Bahçeli futbolcular bizi tebrik etti"

Herkes kendisine yakıştığı gibi davranır Aykut Kocaman'ın bugüne kadar söyledikleri göz önüne alındığında o soru karşısında da çizgisinden(!) sapmayacağı bellidir. Dolayısıyla takımın görüşlerini yansıtmadığı da bellidir ki bazı futbolcular tebrik etmiş doğrusu da budur, inşallah hiç gitmez hep...
  152. olympuskiller

SDN Forum Rütbe Sistemi

Mesajın sayısının niceliğinden çok mesajların niteliği asıl önemli olan öyle ki mesaj sayısı çok az olup da çok birikimli ve kendini yetiştirmiş arkadaşlar da var aramızda. Seviyoruz bu forumu.
  153. olympuskiller

Benfica 3-1 Fenerbahçe - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç | Benfica Finalde

Gönül isterdi ki tur atlasın Fener ama olmadı, demek ki tesadüften çok daha fazlası gerekiyormuş yıllardır derbi galibiyetlerine tercih edilip (o da yıllarca avrupada oynayamamaktan ya neyse) üzerine ..k atılan UEFA kupası birdenbire değerli oluverdi nedense, nedense tesadüflerle alındı denilen...
  154. olympuskiller

Bayern finalde! Barcelona 0-3 Bayern Münih Video | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2. Maç

"Ömer Üründül mode on" Kupa kesin Almanya' da
  155. olympuskiller

Kız arkadaşımı Ronaldo ve arkadaşları şey etsin!

ibretlik paylaşım
  156. olympuskiller

HTC One için Güncelleme Dağıtıma Başladı

Yılan hikayesine döndü şu telefon
  157. olympuskiller

%100 Zippo Saphire Blue Made in USA ŞOK FİYAT

Satış şekli kazıklamaya yönelik siz alırken kutusu için ayrı bir para vermezken satarken neden 10 lira talep ediyorsunuz ya hepsine 50 lira iste yada 40, kutu için 10 lira ne abi.
  158. olympuskiller

Robben Aslan'a koşuyor!

:D:D
  159. olympuskiller

Robben Aslan'a koşuyor!

160. olympuskiller

Robben Aslan'a koşuyor!

Arkadaş nerden nereye, bundan 10 sene önce elit sınıf futbolcuların bırak transfer edilmesini hayalini bile kuramazdık şimdi ise görece olarak iyi bir kadrosu olan ve hali hazırda 2 süperstarı olan bir takımın taraftarıyız ve bir diğeri de yolda .
  161. olympuskiller

Ortega Kaçırıldı

Bizim bu ülkede var bir şey bir uğrayan bir daha iflah olmuyor memleket sanki ramsesin mezarı
  162. olympuskiller

Şampiyon kim olur? Spor Toto Süper Lig 2012/2013 Sezonu

Yolun çoğu bitti 2 maç sonra 19. şampiyonluk geliyor.
  163. olympuskiller

Benzer Film Posterleri

bu soru uzay boşluğunda kaybolur gider
  164. olympuskiller

DJ Armin Van Buuren, Galaxy S4 için İstanbul'da

Dj Mag tarafından verilen ödülü defalarca 1. olarak aldı. Guetta ile kıyaslamak bu adama haksızlık olur kendisi bir röportajında söylemişti zaten "tarzlarımız çok farklı" minvalinde. Keşke Ankara'ya da gelse izin bile alırdım işten.
  165. olympuskiller

Sabri reyiz

galiba herkesin iyi bir tatile ihtiyacı var
  166. olympuskiller

SDN Galatasaray Kulübü

Rıdvan zorla çıktı şovuna, o değil de 100 yıllık bir kulübün teknik direktörü saha içinde de saha dışında da puan farkının azalmasına izin vermez der mi bu nasıl bir ezikliktir hani sizin büyüklüğünüz başka büyüklüktü ?
  167. olympuskiller

SDN Okuru Kimdir ?

Güzel tespitler çok iyi yerlerden yakalamışsın okurken şu golü hatırladım http://youtu.be/E3BLrgvgHnE?t=7s
  168. olympuskiller

Kıyafetleri ile dalga geçilince okulu bıraktı

Güzel ülkemde insanı hayattan soğutacak o kadar sebep var ki bazen şaşırıyorum hangisi daha baskın diye. Nerdeyse borçlu çıkartılan kanser hastası kızcağızdan sonra daha ne olabilir diyordum öyle olur zaten bu şekilde çocuk yetiştiren insanlara da öyle yönetici müstehaktır . Bu kardeşimizin...
  169. olympuskiller

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray itirafı!

Bak o da doğru,konvoydan gelince izlerim netten sen de haklısın :)
  170. olympuskiller

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray itirafı!

Galatsaray'ın şampiyon olduğu akşam somurta somurta zorla çıkacağı programı özlemle, hasretle,sabırsızlıkla bekliyoruz.
  171. olympuskiller

HTC One 3DMark'ta Rekor Kırdı

Telefon çıktı da testi kaldı
  172. olympuskiller

G.Saray iki yıldız için 11 milyonu gözden çıkarttı

kapıda ödeme var mı bu işlerde hani kutusuna falan bakıyorsun açılmamışsa sağlamsa alıyorsun büyük kolaylık tabii her alışverişte olsa keşke Gelirse o mevkiyi toparlar ama sırf Gs almasın diye uğraşırlar yine, hayır yani Stoch'tan biliyoruz
  173. olympuskiller

Askerde çocuğu olana ayda 250 TL maaş geliyor

Al şu parayı dikkat et düşürme, ölürsün falan başımıza iş açarsın sonra, gerçi biz eğitim zaiyatı deriz kapanır gider, neyse sen çok problem yapma bunları yardım ettik işte daha ne yapalım.
  174. olympuskiller

Türk Telekom'dan Akşam 7 Sabah 7 Bedava (Cep telefonları dahil)

Aynı haltı ben de yiyorum, sırf internet için var bir de annem anneannemle konuşur başka bir işe yaramaz ve ev telefonu+internet 80 TL para öderim her ay
  175. olympuskiller

Bayern Münih - Barcelona | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Bayern'in almasını istediğim maç, final de Real-Bayern M. maçı olsun
  176. olympuskiller

"Ben dilenci değilim"

Bu şahsiyet zaten yeterince itici önceki vukuatlarını herkes biliyor bir de "Al işte bu parayı daha ne yapacağım " demiş.İnsan bir not alır ilgileneceğim der.
  177. olympuskiller

İMF'ye Son Taksidi Ödüyoruz

Senetleri almayı unutma
  178. olympuskiller

İşte A45 AMG'nin Türkiye fiyatı dudak uçuklattı!

AMG olmayan ve dizel olan versiyonunda Renault üretimi 1,5 dci motor var.Tabii ki Mercedes bu motoru kendi aracına göre kalibre etmiş ve yazılımı Mercedes tarafından yapılmış bir motor, maliyetleri azaltmak için yapılmış olsa gerek.
  179. olympuskiller

AliA'yı almışlar

Yıllardır süren bu mütevazi tavrınız sayesinde shifdelete.net ve SDN forum,kendinden çok daha eski olan diğer teknoloji forumlarından hep bir adım önde oldu.Görünen o ki asıl kullanıcılarla olan ilişkiyi bir adım daha ileriye taşıyarak bu alandaki varlığı daha da sağlamlaşacak herkese hayırlı...
  180. olympuskiller

Fatih Terim 9 Maç Ceza Aldı

İthal kınada şok indirim
  181. olympuskiller

Prince of Persia 4 geliyor

emeğine sağlık +rep istiyor galiba , o zaman ben de diyorumki link ölü admin kardeş tee Allahım ya
  182. olympuskiller

Rpm nedir?

Round Per Minute: 1 dakikadaki toplam tur sayısıdır.HDD'nin 1 dakikada kaç defa döndüğünü ifade eder.Veri aktarımında ya da HDD içindeki bir dosyaya ulaşmak istenildiğinde pc' nin ram değerlerinin,işlemci saat hızlarının ve HDD'nin kendi önbelleğinin yanında mutlaka bir önemi vardır ama...
  183. olympuskiller

Ne dinliyorsunuz?

http://youtu.be/Qq-I4orlEhE Gran Turismocular buraya
  184. olympuskiller

Veda Vakti Geldi

Dışarıdan bakılınca her şeye rağmen iyi idare ettiğini düşünüyorum. Beşiktaş'ın imkanları, kadrosu her şeyi sonuçta birincil rakiplerinden bir hayli geride eldeki malzemeyle anca bu kadar olabiliyor demek ki.Peşin hüküm vermemek lazım sanki.
  185. olympuskiller

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=VK3Q4SLVkAU&feature=share&list=FL4uTZ9nm9E 3H6LvXPM3oQHg
  186. olympuskiller

Sabahları Erkenden Uyanamayanlar İçin Eğlenceli Uygulama

Valla izlerken gerildim ,uykulu uykulu zorla uyandırılmak. En güzel olanı yine geleneksel yöntem, erteleyeceksin abi 25-30 dakika o arada zaten uyku dağılıyor.
  187. olympuskiller

Vakko Cüzdan Şok Fiyat

ne cüzdanmış arkadaş satılmadı gitti
  188. olympuskiller

Serap ile piston düştü!

buyur burdan yak :D:D
  189. olympuskiller

Tiesto Konseri 2013 - BJK İnönü Stadyumu

Armin Van Buuren
  190. olympuskiller

Sabri reyiz

Dün Drogba'ya yolladığı topu bile Drogba gol yaptı evet bu muhabbetler gerçekten sıktı ama o yollanan top da tam bir Sabri pasıydı.
  191. olympuskiller

Chrome'da Kapatılan Sekmeleri Geri Açma

Yeni sekme sayfası açın sağ altta yeni kapatılan diye bir kısım var orada liste halinde görebiirisniz
  192. olympuskiller

100. yılda Türk savaş uçağı geliyor!

Doğru söylüyorsun, bizler de isteriz yapılsın ama dediğim gibi belli bir süreç lazım belki de bizim tahmin ettiğimizden daha iyi gidiyor bu yapım süreci inşallah yanılan ben olurum sorun değil o. Arkadaşlar F35'den bahsetmişler bizim ülkemizin de dahil olduğu bir grup ülke(ABD...
  193. olympuskiller

Messi sakatlandı!

Yalnız maç çok fena geçti, PSG ilk yarıda biraz daha becerikli olsaydı işin rengi değişebilirdi.
  194. olympuskiller

Kardeş şaka yapıyorsun galiba benim bu yazdıklarımdan sonra bana sabır dilemişsin sen bence konuyla ilgili yazdığım önceki mesajı da oku ya da bütün mesajları oku konudaki
  195. olympuskiller

Cenazede hakkını helal etmeyince Bodrum'u terketmek zorunda kaldı

Aynı fikirdeyim, ben de nette haberlerde gördüm az önce tüm resmi kurumlarda falan zorluk çıkartmaya kalkışmışlar.Acaba birisi de çıkıp sormadı mı bu adama "arkadaş senin derdin ne" diye. Kentteki bütün ahali galiba orta çağ kafasında yaşıyor resmen dışlamışlar. "Haklarınızı helal ediyor...
  196. olympuskiller

"Uçağımız" diyebildiğinize göre bütün parçaların yerli imkanlarla yerli üreticiler tarafından üretileceğini anlıyorum.10 yıl içinde motor ve aviyonikler dahil bütün parçalar üretilip deneme uçuşu yapılırsa müthiş bir başarı öyküsü olur ama motoru Rolls'den ya da Pratt Whitney'den alıp biz uçak...
  197. olympuskiller

SKY'dan Burak'lı 1 Nisan şakası!

Burak'ın kıymetini bilmeyen yöneticiler zaten hasetten ortadan ikiye ayrıldı ayrılacak , bir de öyle şakalar komiklikler çıkıyor, adamların yüreğine inecek. Çekirdek çitleterek izliyoruz efendim :)
  198. olympuskiller

10 yıl biraz iddialı bir rakam gibi geliyor, 1981 yılında ABD ordusunda ileride F 15'lerin yerini alacak olacak bir uçağa ihtiyaç duyuluyor.Bu uçak şu anda dünyanın en iyi savaş uçağı olarak kabul edilen F22 Raptor'dan başkası değil. -F22 Raptorun planlama süreci 80'li yılların ilk dönemlerine...
  199. olympuskiller

Drogba sözleşmesini feshetti!

1 Nisan Küfür şenlikleri (dışından olmasa da içinden)
  200. olympuskiller

Özat, Galatasaray taraftarını yine çıldırtacak

Dün veya önceki geceydi yine aynı programda Ümit Özat'ın Shalke maçı için söylediklerini hala doğrulama peşindelerdi. Sosyal medyaya iyi malzeme olmuştu çünkü kendisi."Tır gibi geçer" sözünden bahsediyorum evet. Sinan Engin kem küm edip düzeltmeye çalışıyordu yok Shalke tek kale oynadı falan...
  201. olympuskiller

Görmediğiniz Türkiye!

Eskinin güzel insanları. Fotoğraflardaki dünya asla geri gelmeyecek. Hele de 16. fotoğraf, yelkenli tekneler, muhteşem İstanbul silüeti ...
  202. olympuskiller

Ronaldo'ya Filistin soruşturması

O maçtan sonra epey konuşuldu bu durum, eğer gerçkten böyle bir laf etmişse zaten lobinin çalışmamasını düşünmek aptallık olur.
  203. olympuskiller

Lewis Hamilton'dan büyük hata

Girmişken Ham'in lastikleri değiştirip bir de kanat ayarı yapsalardı efsane olurdu, fena bir yarış değildi zaten.
  204. olympuskiller

'Facebook'tan sıkıldık'

Elit olmakla ne alakası var kullanmıyorum ama kendimi de lord zannetmiyorum, arkadaş çevresinin "amele" olması durumu bu çok doğru bir tespit bence de.Ama değiştirmek istiyorum deyince de değişmiyor arkadaş ortamı ben yaklaşık 3 senedir düşünüyorum bunu daha bir tanesinden uzaklaştırabildim...
  205. olympuskiller

SKANDAL! Aslı Çakır Alptekin'de doping iddiası!

Haydi buyur burdan yak
  206. olympuskiller

Galaxy S4 için GamePad Ön Siparişte!

İyi bir şeye benziyor önemli olan oyunlarla olan uyumu bence.Mesela araba yarışı gibi oyunlarda gazı otomatik veriyor, gazı kontrol etme imkanı olacak mı ya da buna benzer başka sorunlar ?
  207. olympuskiller

Bizim Okul dizisi yayından kaldırıldı!

Zeki Alasya
  208. olympuskiller

Bizim Okul dizisi yayından kaldırıldı!

Fragmanları dönmeye başladığında belliydi tutmayacağı, Akasya durağından sonra hala şu mason herifi sempatik gösterme uğraşındalar orası da ayrı bir konu tabi.
  209. olympuskiller

Bir oyun şirketine isim arıyoruz? En iyi öneriye de ödül var! Buyurun dostlar

"Dokuzon" ya da "Dokuzone" doku ve alan anlamında zone. DokuzOn da olabilir.
  210. olympuskiller

Galatasaray'ın rakibi Real Madrid | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final

Bu film burada biter gibi
  211. olympuskiller

Maradona : Tanrı bile Arjantinli!

Bu herif böyle muhabbetlere çok meraklı zaten tanrının eli hikayesi 1 bu 2.
  212. olympuskiller

UEFA bu Aslanlar'ı zirveye taşıdı!

Bu tür haberlere gerçekten alışkın değiliz tam bir gurur tablosu,12 yıl bekledik, belki lise yıllarım Ciimbomun Avrupa başarılarından yoksun olarak geçti ama bu bekleyişe değdi hem de daha yeni kurulan bir takım için konuşuyoruz bütün bunları.Film daha yeni başlıyor önümüzdeki 2 sene çok farklı...
  213. olympuskiller

Damar arabesk parça önerisi

uyar mı bir dinle istersen http://youtu.be/MzFS0uVO5_I
  214. olympuskiller

Sergen Yalçın yine yalan oldu!

Sergen yine iyi, Ümit Özat'a ne demeli bu kadar antipatik bir yorumcu daha olabilir mi tır gibi geçer diyordu shalke için, o tır rüyalarına girmiştir şimdi.
  215. olympuskiller

Gold firmasinin ayıbı

Ben de yuh diyorum nasıl bir zihniyettir defolu ürünü aynı müşteriye tekrar yollamak .
  216. olympuskiller

İran ayaklandı

Münferit denilebilecek düzeyde kalır bu girişimler dediğim gibi, ters giden şeyler var evet ama bu olup bitenleri "bir devlet rejimi haline gelebilecek düzeyde" diye savunursak biraz yanılmış oluruz kanaatimce.
  217. olympuskiller

İran ayaklandı

Bence rahat olalım bu halk izin vermez şeriata falan,verdiğiniz örnekler genele yayılabilecek şeyler değil bence.Özel yurt meselesi herkesin malumu evet ama halkın büyük bir çoğunluğu da bundan rahatsız zaten.Bu kadar kolay değil bu işler.
  218. olympuskiller

İran ayaklandı

Ülke şeriatla yönetilince böyle tepkilerin olması normal,biz yadırıyoruz o ayrı.Bir de İran'ın içerisinde bir görüş ayrılığı çok açık, görülüyor ki Ahmedinejad orada istenmiyor. Bu yakında denilen tarih bir türlü gelmedi galiba ben farklı bir ülkede yaşıyorum.
  219. olympuskiller

Nihat Doğan Chavez'in cenazesine gidecek(miş!)

Üzerime toprak atın (Hugo Chavez)
  220. olympuskiller

7 Milyon euroluk hayal kırıklığı

Alındığı ilk dönemlerde nazire yaparlardı GS istedi de alamadı diye.Diğer takımlar da hatalı transfer yapıyor hem de yani bir dünya para karşılığında alınıp da istenileni veremeyenlerden bahsediyorum. Elano,Tabata bunlara birer örnek olabilir bence de.Jardel'i falan tartışacaksak benim pc mavi...
  221. olympuskiller

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Az önce haberini aldım gelmiş benim kargo da, eve gidince resim koyarım, tekrar teşekkürler SDN.
  222. olympuskiller

bana da gelmedi müdür
  223. olympuskiller

Ferrari'nin son bombası: LaFerrari

birilerinin anlaması için hayal kurmaz kimse
  224. olympuskiller

Ferrari'nin son bombası: LaFerrari

Ferrari'nin, F458 ile başlayan yeni tasarım anlayışının en son ürünü.Bu aracı diğer Ferrariler'den ayıran yeni nesil kers sistemi, tıpkı F1'deki gibi çalışan DRS 'in dışında 10 yılda bir geleneksel olarak üretilen hiper otomobil ihtiyacını karşılamak.Bu sınıfta (sınıf diyorum kusura bakmasın...
  225. olympuskiller

Manchester United 1-2 Real Madrid Şampiyonlar Ligi 2.Tur 2. Maç

Nani'nin yaptığı faulü görünce son dünya kupası finalinde Xabi Alonso'nun başına gelenleri hatırladım, o maçta sözde dünyanın en iyi hakemi Howard Webb kırmızı kart vermemişti.Ferdinand da maçın sonundaki hareketiyle kartı hak etmişti bence. Real'in hakkıydı maç öyle de oldu.
  226. olympuskiller

En zengin Türk ''Şahenk''

-101.Olympuskiller
  227. olympuskiller

800 beygirlik Brabus

Senin şakalar daha komik
  228. olympuskiller

800 beygirlik Brabus

Neden öyle diyorsun birader ne şakası gayet ciddi ciddi konuşuyoruz şurda benimkinde hem tüp de var sadece ön tampon boyalı ayrıca 80 bin km de haftasonu gidip bakmayı düşünüyorum.
  229. olympuskiller

800 beygirlik Brabus

98 model opel astra 1,6 GLS ile bunun arasında kararsızım, araba almak zor iş zor.
  230. olympuskiller

Burak Yılmaz'a Manchester United kancası!

Eğer gerçekleşecekse sanırım Cimbomun paraya çok fazla ihtiyacı yok şu aralar o yüzden tok satıcıyı oynayabiliriz.Şöyle okkalı bir fiyat çekilmeli tabi farazi konuşuyoruz ama 30 milyon pound bu durum için iyi bir fiyat olabilir.
  231. olympuskiller

fena olmaz :D,ama sakın koreli filan çıkmasın bardağın içinden , iyice alaaddin'in sihirli lambasına döndü bu, troy'un sihirli kupası olsun
  232. olympuskiller

Beklemedeyiz ,diyorum ki uslu birer çocuk olursak belki bardakların içinden "adı bilinmeyen hatunlar" çıka gelir.
  233. olympuskiller

Altın öneriler

Ben altın maltın dinlemem gider bodoslama alırım,mesela Iphone 5 alırım 6 ay sonra 5s çıkar gider onu alırım. Çok zenginiz biz okula da şoför bırakıyordu zaten.
  234. olympuskiller

Real Madrid - Barcelona | La Liga 26. Hafta Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Dünki maçın ikinci yarısını uykulu gözlerle izledim baktım barça da benim ruh halime sahip demek ki herkes memnun :) öyle olunca madrid de 3 tane attı gitti .İyi de oldu. Haftasonunda olan maç iyiki de gündüz saatlerinde uyumam galiba ama yine madrid alsın.
  235. olympuskiller

Bim'de Asus X55A-SX115H (W8) 699,00 TL

Alsam mı diye düşünüyordum ben de,madem bu kadar rahat alırım herhalde:)
  236. olympuskiller

Kayıp Şehir'e yazık oldu!

Yarı ünlüler
  237. olympuskiller

Fatih Terime Çifte Ceza!

Yahu zaten herkesin gözü üzerinde bu takımın ve hocanın niye girersin böyle işlere be hocam, kına yakarlar artık.
  238. olympuskiller

Trance Hits

signum'un harikalarından,biraz eski ama severek dinlerim hala. http://youtu.be/g0mtDGW5xpQ
  239. olympuskiller

Trabzonspor'dan suç duyurusu!

Kazanılmış hakları verilmeyince aylardır isyan etmeleri kimilerince sıradan bir olay gibi algılanmaya başladı.En tehlikeli olan da bu bence. Haksızlıkları kanıksadık artık alıştık, hakkını savunanları da görmezden gelmeye başladık. Şotanın isyanı da bu konuya bir örnektir...
  240. olympuskiller

PlayStation 4 için Bir Fiyat Geldi!

Bence 1000-900 TL arası iyimser bir tahmin olmuş, gönül ister ki giriş bu fiyatlardan olsun zaten 1 yıl sonra kasa yenilenir ve eski kasa fiyatı biraz daha düşebilir. Bizim burdaki ithalatçılar ya da sony euroasia ya da her kimse diğer ülkelerdeki fiyatları pek takmazlar 3. dünya ülkesi...
  241. olympuskiller

Messi'ye saplanan krampon! İşte o an!

Bu hareketin herhangi bir insana yapılmış olmasının yanlışlığı bir yana bu harekete maruz kalan kişi futbol tarihinin(kimilerine göre maradona veya zidanedır ,pele demiyorum bile bak) gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu, futbolseverlerin gözbebeği. Bu olay için değil belki ama bu adam sakatlansa 1...
  242. olympuskiller

eğer win8 senin için çok önemli değilse ofis ve internet kullanımı için alacaksan bence yeterli çünkü fiyat gayet iyi, win8 baktın yavaş çalışıyor kaldır win8'i kur win7 'yi rahatına bak kardeşim.
  243. olympuskiller

Bir efsanenin gözyaşları

Yaptığın işin zirvesindesin, parayla alakalı en ufak derdin bile yok yaptığın işten dolayı bütün dünya seni tanıyor sana sempati duyuyor bu dünyada paranla elde edemeyeceğin hiç bir şey yok ve bütün bunların yanında bu imkanların hiç birisine sahip olmayan insanların muzdarip olduğu bir hastalık...
  244. olympuskiller

O değil de koltuk iyiye benziyor, fiyatı da iyi sayılır hani.
  245. olympuskiller

Barcelona - Real Madrid | İspanya Kral Kupası Yarı Final 2. Maç

Bu maçlar ve CL olmasa futbol falan izleyeceğimiz yok bizim lig herkesin malumu.
  246. olympuskiller

Gülşen - Beni Durdursan Mı - 2013 - Yeni Albüm

Korsanın emek hırsızlığı olduğu doğru ama bunun gibi şarkıcıların olduğu piyasaya da korsan müstehak be abicim.
  247. olympuskiller

Erzurum Uçağında Mastürbasyon Şoku!

Beyler, adam askermiş buraya dikkat, tabi bu uçakta yapabileceği anlamına gelmiyor hayvan oğlu hayvanın.
  248. olympuskiller

Melis Seni Çok seviyor Ömer Kıymetini Bil !

:):lol::lol::lol:
  249. olympuskiller

Melis Seni Çok seviyor Ömer Kıymetini Bil !

Hocam geçenlerde Amasya'ya gitmiştim orda da bir arkadaş bu tarz video hazırlıyormuş sevgilisine, çocuğun işi görülsün dedik arkadaşımla 2 kelam da biz ettik sevabı var mıdır?
  250. olympuskiller

'Galatasaray'dayken de Fenerbahçeli'ydim'

Her sene aynı film, Fenerliler bile sözde katlanamıyordu bu herife şimdi bağırlarına basarlar herhalde
  251. olympuskiller

Ronaldo Madrid'e veda ediyor

İki cambaz meselesi doğru, uzun uzadıya yazmak istemedim konu dışına pek çıkmamak adına.
  252. olympuskiller

Türk Telekom Arena'da Troy'un yeri belli

Böyle bir maçı böyle bir yerden izlemek büyük şans
  253. olympuskiller

Ronaldo Madrid'e veda ediyor

Barcelona alır mı acaba , yok asla almaz demeden önce düşünelim Ron Dennis gibi bir profesyonel de Alonso ile çalışamaz deniliyordu bundan yıllar önce ama nihayetinde Alonso Mclaren'e gitmişti orda mutlu olamadı ayrı konu .
  254. olympuskiller

Trance Hits

http://youtu.be/h1lHGhLjYMw?t=49s
  255. olympuskiller

SDN Forum Teması Yenilendi!

göze hoş geliyor, ferah bir ortam olmuş yapanların ellerine sağlık
  256. olympuskiller

İran'ın savaş uçağı beğenilmedi

Bunu eleştirebilmek için illa uçak üreticisi mi olmak lazım ne kadar sığ yorumlar öyle.Bu konuda bir otoritesindir eleştirirsin ne var bunda İran müslüman diye her yaptıklarını beğenelim mi ayrıca devletlerin çıkarları vardır bunların eline düşsek bir kaşık suda boğarlar bizi,bölgede...
  257. olympuskiller

'G.Saray şampiyonluğu garantilerse..'

Adam tam bir provokatör işi gücü ortalığı karıştırmak Aykut da bunun aynısı yok penaltılara bakın der sonra Fatih hocaya sallar işleri güçleri gündem değiştirmek bunları hep Aziz babalarından öğreniyorlar.
  258. olympuskiller

Hacker olmak istermisiniz düşünmeyin oldunuz çoktan !!!

Eğlenceli sayılır, şimdiden 2 kişi kekledim pardon hackledim
  259. olympuskiller

Baros sözleşmesini feshetti, Banik Ostrava ile anlaştı!

Hayırlı uğurlu olsun, aslında ibretlik bir durum çok sevinmiştik geldiğinde, nice başarılı maçlar çıkardı her güzel şey bitermiş Milan Baros, yolun açık olsun.http://youtu.be/RGeS3QjUmAo?t=1m55s
  260. olympuskiller

Fenerbahçe'den yüzleri güldüren istatistik

Bate rakip değil, bakmayın siz ligde karışık olduğuna Fener'in.Bence turu rahat geçerler.
  261. olympuskiller

Neden Avea kullanıyorsunuz?

diğer opertaörleri pek araştırmadım daha doğrusu tarifelerini, aslında uygun gibi görünüyor benim tarife sadece konuşmam var 500 dk 30 lira diyor fatura geliyor 34 lira böyle bir şey. Aslında kullanmam da 1 yıllık taahhüt verdim salak kafam senin neyine taahhüt.
  262. olympuskiller

beyler formu doldurdum bekliyoruz teşekkürler sdn
  263. olympuskiller

bizim porselen takımından kırılanlar olmuş yerine ekleyebilirim iyi de bir sürpriz olur anneme
  264. olympuskiller

Niang Resmen Beşiktaş'ta

Beğendiğim bir futbolcuydu, Fener'den ayrılmasına sevinmiştim gel gör ki geri döndü bu sefer de Beşiktaşa. Mutlaka faydalı olacaktır. Derbilerde bize gol atmaması dileğiyle...
  265. olympuskiller

TRT'den Eurovision'a alternatif: Avrasya Yıldızı

İlle yapacaksınız bir yarışma yani öyle mi, şimdi diğer asya ülkeleri ile kültürel etkileşimi arttıracağından falan bahsederler. Çok şey var da söylenecek sıkıldım artık bunları sağda solda dile getirmekten bak mesela buraya yazmaya bile üşeniyorum.
  266. olympuskiller

Windows 8 yardım arkadaşlar

Yaklaşık 2 hafta önce işyerindeki bilgisayarıma kurdurmam için win8 ve office 2013 yolladılar, kurmaya ya da kurdurmaya gerek duymadım nedenleri hepimizin bildiği şeyler aslında, bu kadar acele etmemek lazım hele ki elinizde win7 gibi stabil çalışan bir işletim sistemi varsa.
  267. olympuskiller

F.Bahçeli taraftarlardan korkunç saldırı!

Serbest pazar serbest piyasa, yasal sınırlar çerçevesinde ve parasını verdikten sonra isteyen istediği caddeye mağaza açar hatta kanarya sevenler derneğinin yanına bile açar, bu teröristleri sakın ama sakın genele yayıp diğer aklı başındaki Fenerbahçe taraftarıyla karıştırmamak lazım buraya dikkat.
  268. olympuskiller

1.5 Yıllık aşk hikayemin, bitişi ! Bu aşk çok can yakacak ! (33 Part..)

"Tam belimi doğrulttum..........." görsen mübarek 25 tane çocuğa bakıyordu tüm masrafları karşılıyordu da 26. çocuk doğunca hayatı kaydı zannedecek.
  269. olympuskiller

Belgesel Sitem Hakkında Yorumlarınz...

güzel site beğendim ben,zamanla içerik de zenginleşecektir diye tahmin ediyorum
  270. olympuskiller

Kocaman Sow için Karanlık'ı tehdit etmiş

2a=A
  271. olympuskiller

Meral Okay Dünya Gündeminde

Allah rahmet eylesin. Bir de şunu yıllardır anlamak istemiyordum ki artık anlamak, daha doğrusu kabullenmek, zorunda olduğumu biliyorum ki gerçek hayatın bir bölümünün yansıması olan internet ortamının değerli (!) sakinleri asla hayali milliyetçilikten kurtulamayacaklar.
  272. olympuskiller

Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Ben iki farklı rüya gördüm birinde biz 3-0 diğerinde Fener 4-1 alıyordu
  273. olympuskiller

Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Biz favoriyiz ama Fener'in de Kadıköy gerçeği var. Gönül ister ki Galatsarayımız kazansın ama yenilmeyelim yeter ondan sonrasını Fenerliler düşünsün beraberlikle sadece playoff zahmetine gireriz kaybedersek de ben de diğer takımlara sadece biraz umut vereceğimizi düşünüyorum, bence bu sene biz...
  274. olympuskiller

Benzine zam!

Az bile, yapacaksın 10 TL ondan sonra zam olayını 1 yıl ağzına almayacaksın hükümet bilmiyor bu işi.
  275. olympuskiller

Lamborghini Aventador J

Öyle bir sürerim ki hem de ,buna verecek param varsa bunu sürerken başına gelecekleri de göze alıyorum demektir asfaltın olduğu her yere sokarım ben bunu
  276. olympuskiller

Bakalım PFDK ne yapacak?

Beyler forumda bu tür seviyeli tartışmalar görmek gerçekten sevindirici , inşallah sidik yarışı en ateşli dönemine geldiğinde de yani derbi haftasında da herkes böyle sağduyulu olur.
  277. olympuskiller

Bakalım PFDK ne yapacak?

Ceza falan verilmesin bence de , biz bu Fener'i Alex oynarken yenmek isteriz sonra y_ates'in dediği gibi 3 Temmuz edebiyatı yapmaya başlarlar. Gelmiş 35 yaşına hala korkutmaya çalışıyorlar Alez deseki alacaklarımdan vazgeçtim bırakıyorum dese bayram ederler kalkıp hala Alex şöyle Alex böyle...
  278. olympuskiller

Chrome Kullanıcıları Daha Zeki

http://shiftdelete.net/internet-explorer-kullananlara-rahatlatici-bir-haber-31199.html
  279. olympuskiller

A.Madrid - Beşiktaş Maçını Kim Kazanır? | UEFA Avrupa Ligi 3. Tur 1. Maç

İnşallah BJK tur atlar ,ama tersi olursa Braga'ya elenmiş olmayı dilemez umarım, dünkü maçı baz almayalım da hangisini baz alalım bize de (GS) yenildi zaten o zaman da takım yeterince dinlenmemişti deniliyordu yani hep bir mazeret var .Dünkü futbol Athletico karşısında oynanırsa Falcao...
  280. olympuskiller

Demirören devrim yapacak!

Play Off sistemi de böyle oldu bittiyle kimseye doğru dürüst danışmadan getirilmişti ,şaka değil hepsi gerçek daha neler olacak neler.
  281. olympuskiller

Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | Spor Toto Süper Lig 27. Hafta

Puan farkı ne güzel 9 olacaktı, haftaya inşallah .
  282. olympuskiller

Yıldırım Bir Futbol Takımını Öldürdü

Ben de Aziz sandım ,anlıyorum ki yalnız değilmişim bu konuda .Hala büyü sanıyorlar ya o yıldırım bir gün bir taraflarına düşecek o zaman ne diyecekler merak ediyorum.
  283. olympuskiller

Mantı ile ekmek yemek kilo yapmıyor

Salçalı sosu dökmüşsün üzerine yoğurt da tamam , bunların üzerine ekmek banılmazsa ayıp olur. (Bir çok ilimizde cinayet sebebidir)
  284. olympuskiller

Sözümüz sanadir

Yani Gsl'iler hüküm veriyor diyorsunuz da kendi başkanınız Gs için demediğini bırakmıyor yok işbirlikçilik yapmış mışız . Fb'li TFF başkanı, Aykut Kocaman ve Rıdvan bir araya gelip nerdeyse pazarlık yapıyor Aykut kabul etmiyor bizi düşürün diyor bütün bu olaylarda da mı GS 'nin payı var ...
  285. olympuskiller

Sözümüz sanadir

Çok saçma çünkü tamamen popülizm. Suçludur suçsuzdur bunlar ayrı şeyler ispatlanana kadar herkes suçsuz sayılır evet. Bir ara da mahkeme stadda yapılsın istiyordu.
  286. olympuskiller

Arsenal'in genç yıldızı Türkiye'yi seçti

Güzel bir haber , bu tür örnekler çoğaldıkça umarım bir daha Mesut Özil vakası yaşanmaz.
  287. olympuskiller

Galatasaray 1-0 Kayserispor | Spor Toto Süper Lig 26. Hafta

Kesinlikle Kayseri galibiyetleri her zaman iç rahatlatıcı oluyor, bu arada Elmander atlet misin yoksa reyiz?
  288. olympuskiller

Xherdan Shaqiri Bayern Münih'te!

Harbiden fazladan 1-2 milyon verseydik bizdeydi şimdi , halbuki hoca da çok istemişti.
  289. olympuskiller

Taksii !

ne elemandı ama sağlam diziydi hocam, fatmagülden iyidir nereden baksan
  290. olympuskiller

Yıldırım Demirören'e Büyük Tepki!

Arkadaş mis gibi forum ortamı ya saçma sapan spor tartışmalarından gerilir ya da önceden çok konuşulan siyasi konulardan gerilirdi . Zaman zaman benim de yersiz yazdıklarım oluyor ama bu konu çok uzuyor kendimizi kaybediyoruz şu üç kuruşluk lig için. Allah canını alsın ticari değerinin. Zorla...
  291. olympuskiller

Daha önce de söyledim Fenerbahçemiz sözünde bence kızılacak bir şey yok nedenini de söyledim ama en son söylediği hakikaten yenilir yutulur değil.Avrupa'ya kimse gitmesin sözünden bahsediyorum. Aslında burada biraz da biz taraftarların gözlerimizi açmamız gerekiyor. Şöyle ki bu adama günlerce...
  292. olympuskiller

Operaya da elveda diyebilirim.

Kesinlikle chrome başka bir dünya, benim sistemde de diğer tarayıcılar bulunur fakat sadece bulunur işte
  293. olympuskiller

Millet iyice uçmuş nerede kıytırık mesele varsa onlara kafayı takar olduk, yok Arda bu takım dedi yok Demirören Fenerbahçemiz dedi . Ne var bunlarda anlamıyorum diyebilir hepsi bizim kulüplerimiz değil mi lafa gelince herkes 100 yıllık çınar kulüplerin taraftarıyım der. Eskileri mezarlarından...
  294. olympuskiller

Haydi Hido'yu All-Star yapalım!

Bu işe Devlet Bahçeli'nin el atması lazım http://www.youtube.com/watch?v=y0IJOak5uJQ
  295. olympuskiller

Alper Potuk Fenerbahçe'de İddiası!

Genç FB li: İyi ne olacak şimdi niye bizim her işimiz cenabet ?
  296. olympuskiller

Star TV'de büyük değişim! İşte yeni logo!

Logo iyidir kötüdür bu tartışılır elbette. Bence daha önemlisi bu kanaldaki kan değişikliğinin bir şekilde izleyiciye çok agresif olarak kabaca gözüne sokarak gösterilmesi gerektiğiydi. Logo belki biraz daha özgün olabilirdi, aslında Ntv ekibi bu işleri iyi yapıyordu ya da hangi ajansa...
  297. olympuskiller

Emre Belözoğlu kadro dışı!

az önce toplantı yaptı Emre Belözoğlu:Ben zaten küçüklüğümden beri Fenerbahçe' de oynayıp kadro dışı bırakılmayı hayal ediyordum
  298. olympuskiller

Nokia, iPhone'a Salladı

Nokia yöneticileri yıllardır uyguladıkları politikanın çökmüş olmasından da bir anlamda rahatsızlar haliyle. Şöyle ki ;biz ne yapsak satar politikası artık nokia için çürümüştür ve bu politikanın geçmiş yıllarda getirdiği büyük başarılardan dolayı da hayli kibirliydiler görünen o ki müşteri...
  299. olympuskiller

Arda'dan süper gol

Hakikaten güzel gol, Avrupa'da kalıcı olması en büyük isteğimiz.