Galatasaray maça çıkmadı!

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Liv Hospital arasındaki Beko Basketbol Ligi finali 7. maçında sarı kırmızılı takım sahaya çıkmadı. 15 dakikalık ek sürenin ardından maç iptal edildi.

bekleyis6_4NA3M.jpg

Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Liv Hospital arasındaki Beko Basketbol Ligi finali 7. maçında sarı kırmızılı takım sahaya çıkmadı.

Fenerbahçe Ülker Ömer Onan, Emir Preldzic, Bojan Bogdanovic, Linas Kleiza, Luka Zoric beşi ile sahada yer alırken, Galatasaraylı oyuncular 15 dakika ek süreye rağmen sahaya çıkmayınca hakem üçlüsü soyunma odasına gitti.

Türkiye Basketbol Federasyonu'na gidecek raporun ardından durum tespiti yapılacak. TBF'nin tescil kararının ardından Fenerbahçe Ülker şampiyon ilan edilecek.

TBF'DEN SICAĞI SICAĞINA AÇIKLAMA
Beko Basketbol Ligi Play-Off Final Serisi yedinci maçı ile ilgili Türkiye Basketbol Federasyonu bir açıklama yayınladı.

"2013-14 Beko Basketbol Ligi Play-Off Final Serisi’nde Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Liv Hospital takımları arasında bu akşam oynanması gereken 7. ve son karşılaşma ile ilgili olarak, Galatasaray LİV Hospital takımının sahaya çıkmaması üzerine ilgili yönetmelik maddeleri çerçevesinde işlem yapılacak ve Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu, TBL Yönetim Esasları Yönergesine göre en kısa sürede kararını açıklayacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Sporx

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Şampiyonluk hayırlı olsun, korkudan çıkmayanlara geçmiş! olsun.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Şampiyonluk hayırlı olsun, korkudan çıkmayanlara geçmiş! olsun.

hadi yine iyisiniz... 6-0'dan başka şeylerede sevinebilirsiniz...

Galatasarayımı da tebrik ederim.. Sözünde nasıl durulur herkese gösterdi (cas davası)....

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
4 büyük söz veripte tükürdüğünü yalayan cinsten ,,bi takım olmadığınız için teşşekürler cimbom...

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Allah kimseye tükürdüğünü yalattırılmasını göstermesin. Malumunuz bize bunları gösterenler çok oluyor. Sürekli dejavu yaşıyoruz. Bir kere daha Allah'ıma şükürler olsun ki iyi ki GALATASARAYLIYIM.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Dansöz olmadığımızı GS yönetimini kutluyorum.

İOS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
galatasaraylı olmaktan gurur duyuyorum

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sahaya çıkmıyor.ve sözünde durdu denilip doğal karşılanıyor ise bir problem var.

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Korkaklık deniliyor da bunu biraz açalım dilerseniz.Eğer Fener'e yenilmekten ve şampiyon olamamaktan korktuysa zaten sahaya çıkmayarak hükmen mağlubiyet ve serinin son maçı olması sebebiyle şampiyonluğun Fener'e gitmesi göze alınmış olunuyor.Biraz mantıklı olalım lütfen.

mcox

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Züürt tesellisi son hızıyla devam ediyor...Çok büyüksünüz siz, devam edin kendinizi avutmaya..

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Basketbolla hiç ilgim yok biri bana anlattsın neyi beğenmedi yada neyin tepkisi bu durum merak ediyorum doğrusu

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Basketbolla hiç ilgim yok biri bana anlattsın neyi beğenmedi yada neyin tepkisi bu durum merak ediyorum doğrusu

can güvenlikleri yokmuş.bir de sütten çıkmış akkaşıklarmış.böylesine pis bir lig de oynamayı haketmiyorlarmış.:drool: beni ağlatacaksınız.

çok ta fifi.istediğiniz kararları almakta özgürler.ilerde mağdur edebatı yapmasınlar da.küçük emrah moduna geçmesinler.

obfrau

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kısacası şov yaptıklarını sandılar ama bılmıyolar kı rezil oldular.

Reaksiyon puanı
16,118
bu konuya sadece galatasaraylılar yazmalı diğerleri yazmasın.

Son mesajlar