Arama sonuçlarınız

1. U

İOS 9.2 - 9.3.3 Jailbreak Hazır

ben yaptım hiç bir sıkıntı yok nedense tüm tweaklerde çalışıyor :D
  2. U

İOS 9.2 - 9.3.3 Jailbreak Hazır

Boşa beklemeyin. Alın çince sürümle işinizi görün. [Tutorial] How to install Pangu Jailbreak 9.2 - 9.3.3 • /r/jailbreak
  3. U

Whatsapp Şifreleme

iOS için JB olmadan imkansız gibi çünkü uygulamalar birbirlererine Andoidde ki gibi rahatça müdehale edemiyorlar JB içinse Asphelia kullanabilirsin
  4. U

Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar; Bana 100-200 ₺ fiyat aralığında olan ve fanlı bir ekran kartı önerebilir misiniz? Bu kartı dosya server'inda kullanacağız ve 7/24 açık kalması gerekiyor öyle çok yüksek özelliklerinin olmasına gerek yok sadece görüntü versin yeter.
  5. U

LINKSYS XAC1900 600Mbps Modem

http://www.vatanbilgisayar.com/linksys-xac1900-600mbps-1300mbps-dual-bant-kablosuz-ac-4-port-adsl2-modem.html#genel-bakis Linkteki ürünü alırsam ethernete girişte sorun yaşar mıyım? Modem Router'lerde olmuyormuş sıkıntı sanırım ancak kendi sitesinden baktığımdaysa sadece router olarak gösteriyor
  6. U

Note 2 whatsapp sorunu acil yardım :(

o samsung touchwizin bir özelliği bildiğim kadarıyla kapatma gibi bir seçenek yok
  7. U

Iraktan samsung galaxy s4 ve s3 getirtmek

aksine samsungun sitesinde bakarsan 9505 uluslararası model olarak tanıtıldı. xda-developers'a da bakabilirsin 9505'in daha fazla geliştiricisi var
  8. U

S3 unroot yardım

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9300 buradan bulabilirsin orijinal stock romları ek olarak ODIN ile kuracaksın, recovery mod ile olmaz sen region kısmında TUR olanı indireceksin eğer telefonun Türkiyeden alınmaysa. birde EFS yedeğini almanı tavsiye ederim herhangi ihtimale karşı
  9. U

ben IMEI klonlatmadım, ya dünyada çk satılsaydı eğer 9500 o zaman uğraşırlardı ama dünyadaki geliştiricilerin çoğu 9505 aldğı için 9500'a değer veren fazla yok
  10. U

Bedava Android Favori Oyunlarınız

hocam o tepedeki H işareti nedir? Bende orda E çıkıyorda, HSDPA'yı mı temsil ediyor?
  11. U

Samsung Young S6310 nasıl bir telefondur?

fiyat sınırı nedir peki?
  12. U

kardeş benim babam getirdi (k.ırak'a gitmişti) şimdi ordaki satılan sürümü Türkiyede ki ile aynı dğeil 9505 sürümü yani 4 çekirdekli,sim kilitsiz satılıyor ve orada rootlattırıp türkiyedenmiş gibi gösterebiliyorsun. toplam malieti 1250 TL ama bak orda işlemden sonra imeiyi kontrol et çünkü...
  13. U

Galaxy S3 Acilis Ekrani Degistirme

adam açılışı değiştirmek istiyor sadece niye böyle bir şey deme gereksinimi duyuyorsun. kardeş sen istersen şunu kullan https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.apps.boot.animations Düzenleme: eğer orjinal roma geri dönmek istersen söyle bana yardımcı oluruz
  14. U

Kendime doğum günü hediyesi alıyorum.

doğum günün kutlu olsun. senin isteklerine göre iPhone 5 çıkıyor ortaya, babamda var mesela iphone 4 ilk çıktığında almıştık şuan bile hiç kasma derdi falan yok ve güncellemeleride alıyor, o zil sesi falan meselesine gelince JailBreak yaparsın telefona istediğin herşeyi yaparsın, iOS 7 bu sefer...
  15. U

Türkçe Siri Alternatifi - İdris Türkçe Sesli Asistan

hocam siz denerseniz ve yorum yaparsanız çok memnun oluruz çekinceleri olan arkadaşlarında şühelerini giderirsiniz
  16. U

Üst Seviye Alcatel: One Touch Idol X

açıkçası işlemcisi biraz zayıf dört çekirdekli A7 güç tüketiminde güzel, ancak ekranın ne kadar elektrik harcayacağıda önemli buradan benchmarklara bakarsanız oldukça geriden geliyor yeni nesil telefonlara göre yani oyun yerine iş ve gündelik şeyler için tasarlanmış bu arada tasarımı güzelmiş
  17. U

Twitter Vine'ı Duyurdu

iOS'da yıllık 99 usd androidde yıllık 25 usd ek olarak ios ta çözünürlükler standart olduğu için ( en azından iphone 5 çıkana kadar öyleydi ) diğer telefonlardada aynı kaliteyi buluyordunuz androidde ise her çözünürlük için tekrar tekrar build etmek vs.. daha maliyetli
  18. U

Reke Oyun Stüdyosu

umarım unity'niz crackli değildir?
  19. U

Apple iPad Mini'yi Tanıtıyor - Canlı Anlatım

iPad Minide Siri var arkadaşlar http://store.apple.com/us/browse/home/shop_ipad/compare
  20. U

Linux Kernel - Tüm Sürümler

şöyle bir sıkıntım var bunu nasıl derleyebiliriz?
  21. U

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

gen.lib.rus.ec mı acaba o?
  22. U

Samsung NP 300E5A-S07TR Almayı Düşünüyorum

hocam üst limit verebilir misin fiyatta?
  23. U

HTC One S'e Android 4.0.4 Geldi

Çünkü HTC, Hindistan ve Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerine 1.7 GHz hızında çalışan Snapdragon S3 işlemcilerin kullanıldığı One S'leri resmi olarak getirdi.
  24. U

Telefonunuzda Intel işlemci olsa nasıl olur?

yakında bilgisayar toplar gibi telefon toplayacağız.
  25. U

Hoşgeldin Mac

abi çok uğraştınız mı yazmak için ya?
  26. U

İşlemcinizdeki Çekirdekleri Yönetin

iyide sana zaten etki etmez ki bu performansı düşürüp, pili arttırmak için sen sadece performansını azaltırsın bununla
  27. U

İşlemci

ufak işlerde dual core daha iyidir ancak ağır yük bindiren işlerde quad core'un gücünü görürsün
  28. U

Zuckerberg'ün Kız Kardeşi Google'da

kadın ajan sokmak daha iyi fikir
  29. U

1400 TL civarı Android telefon

katılıyorum fiyat çok oynuyorsa kesinlikle bir sebebi vardır.
  30. U

Tavsiye

evet i5-2500k F/p canavarı lakin burda bütçeyide belirtmesi lazımdı düşük bütçede AMD önde
  31. U

Facebook, ABD tarihinin en hızlı eriyeni

hızlı yükselişin hızlı düşüşüde olacaktı mutlaka. 2 yıl sonra facebook mumla arayacak bu halini
  32. U

Türkiye'nin Neden Yok?

gök yeleli bozkurt olabilir hem özümüzüde anlatır.
  33. U

Çanakkale 1915 Filmi'nin Çekimleri Tamamlandı [+Yeni Görüntüler]

1 ayda film mi çekilirmiş yahu.
  34. U

Oyun bilgisayarı için hangi işlemci ?

evet yeterli ancak ben HT'den dolayı söyledim onu eğer ileriye dönük bir şey istiyorsa i7 alması iyi olacaktır ancak sizin verdiğiniz sistem bile uzun yıllar götürecektir
  35. U

Oyun bilgisayarı için hangi işlemci ?

aksine ivy bridgelerde i7 almak çok daha mantıklı çünkü intel bizi ters köşeye yatırdı yeni nesillerde adamlar HT kyomadılar i3 ve i5lere. geçrekten bu nasıl oluyor?
  36. U

Mountain Lion Bugün Geliyor

gelsinde Hackintosh yapalım bi
  37. U

PolyPad 7200 HD Tablet Video İnceleme

@19:33 hayır ikiside aynı cihaz ancak markaları ve işlemcileri farklı sadece birisi 1,5 GHz x2 birisi 1,0 GHz x1 birde polypad'in garantisine çok iyi diyorlar
  38. U

PolyPad 7200 HD Tablet Video İnceleme

işte bunu alıyorum gerçekten başarılı bir alet
  39. U

Tüm Virüslere Kafa Atın! - Microsoft Security Essentials ile - Tamamen Ücretsiz

norton önerebilirim buan ek olarak yeni versiyonlarında optimizasyon problemide kalktı
  40. U

Galaxy S3 Pixel sorun

o servisin insafına kalmış belki tamir bile etmeyebilirler sorun bulunamadı veya kullanıcı hatası diye
  41. U

Apple Store Hack'lendi!

iyide bu yama zatne çok uzun zamandır vardı cydiadan indirebilirdiniz.
  42. U

S advance mi? S2 mi?

s2 derim daha iyi performans veriyor
  43. U

S3 ün Kenarları :D

parçala gitsin garantiye verirsen ve geri dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır :D
  44. U

Bilgisayarım 4 Çekirdek Fakat 2 Çekirdek Gözüküyor ve CPU Kullanımı %100 :S

hocam işlemcimiz tek çekirdek ama Hyper Threading ile bir çekirdek artıyor. ayrıca bende ram alacaktım ancak en fazla 2 gb destekliyor işlemci yani boşuna almış olursunuz. ayrıca DDR2 kullanıyor bu seri
  45. U

Aypon değil ayfon =))

hayatımı kurtardı kardeş çok sağ ol sana bir can borçluyum artık
  46. U

İphone 4s ' in | Siiri | ' sine rakip Samsung galaxy sIII 'ün | S voice |

usta ona bakılırsa Siri'de Nokia Lumia 900 demişti çünkü Wolfram - Alphadan çekiyor cevapları. (bu arada androidci veya samsungcu değilim hatta iOScuyum.)
  47. U

İphone 4s ' in | Siiri | ' sine rakip Samsung galaxy sIII 'ün | S voice |

evet siri daha iyi algılıyor ancak s-voice'e kesinlikle türkçe desteği gelecek çünkü türkiye samsung açısından çok büyük bir pazar. heleki 3 ay bile geçmeden telefon yenilendiği düşünülürse
  48. U

Macbook da hem windows 7 hem mac işletim sistemi ?

üretsiz virtualbox varken ki vb nasıl bir şeyse artık daha fazla özellik ve peformans sunuyor, nedendirmilletin hakkına girme isteğiniz
  49. U

Macbook da hem windows 7 hem mac işletim sistemi ?

bootcamp yardımı ile yükleyebilirsin bir zararı olamz ki zaten apple'ın verdiği bir program. başlangıçta seçerisn hangisi olsun diye
  50. U

Google'a Türk rakip!

şekilsiniz ya. böyle parça parça yhaparak hiçbir yere varamazlar ayrıca girişimcilerinde desteklenmesi lazım sadece devlet kurup işletirse sosyalizmden bir farkı kalmaz
  51. U

500 ile 650 lira arası Çok Kararsız Kaldım Önerileriniz

galaxy wonder gerçekten F/p canavarı ardındanda Ace geliyor ancak ace bunun yanında biraz eski kalıyor
  52. U

hocam baktımda yazılımsal bir problemmiş korkmanıza gerek yok :) Samsung Kies kullanılarak yazılım güncellenince sorun çözülüyormuş
  53. U

Hangi işlemci daha iyi sizce

hocam gece yazdığınız için kimse görememiş o yüzden normaldir, birde yanlış yerde. ben yeni sistemimde i7-3820'i tercih ettim açıkçası. oc performansıda güzel
  54. U

hocam en basitinden işlemcisi daha hızlı. buradanda bakabilirsin tam karşılaştırmaya. ayrıca 700'ü bulmaz en fazla 30 milyon oynar hatta hepsiburada neredeyse aynı fiyat veriyor
  55. U

e72'nin ömrü tükenmek üzere symbian öldü,bitti ayrıca kamera kaliteside var işin içinde bir android değil
  56. U

Zotac GTX 690 Hatası !?

eğer kurulumda bir hata vs olursa güvenli modda açıp öyle kaldırın
  57. U

galaxy wonder!ada bakabilirsin http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-i8150-galaxy-w-/productDetails.aspx?productId=telcepsami8150w&categoryId=371946 aceden daha iyi hem
  58. U

1100 lira bütçeye güzel bilgisayar

aslında intel yapsaydınız iyi olkrudu ama amd olarak devam edelim. AMD Phenom II X6 Black 1100T bu işlemci bulldozer serisinden daha başarılı hatta testlerde geçiyor
  59. U

Topladıgım Sistem Nasıl?

bf3ü bile oynayabilirsin ama sanırım ya orta detay yada düşük detay olur. birde işlemciyi AMD Phenom II X6 Black 1100T yapsaydın daha iyi olurdu fx bulldozerleri dağıtıyor bu işlemci. ram yeterli.
  60. U

Lenovo G570 MacOSX kurmak istiyorum ?

veya çift katmanlı bir dvd? öncelikle yeni olduğunuz için iAtkos öneririm yeniler için ideal. http://kat.ph/iatkos-l2-mac-os-x-lion-10-7-2-t5989819.html
  61. U

Galaxy S3'ün Kaynak Kodları Yayınlandı

ohooo o zaman s2'yede S Voice gelir bence koymamıştır s3 ile gelen özellikleri
  62. U

Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

hocam bir şey sorabilir miyim? şimdi mesela ben 64 gblık versiyonu aldım ve en fazla 64 gb kadar yükseltiliyor olarak varsayalım yani benim aldığım o kart kullanılmayacak mı? kullanılacaksa ne olarak kullanılacak
  63. U

Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

içim gitti tolga abi sen o cama vururken
  64. U

Samsung Galaxy S3 ve iPhone 4S ve Yeni iPad fotoğraf karşılaştırması

ne için kullanacaksınız?
  65. U

Samsung Galaxy S3 ve iPhone 4S ve Yeni iPad fotoğraf karşılaştırması

s3'ün kamerası gayet net çekiyor ancak ışık değerini yeterli görmedim açıkçası
  66. U

Grafik Tasarım için Donanım Tavsiyesi

3ds,maya,autocad bunların hepsi gpuya yönelik artık
  67. U

yok hocam yeni ensil gpular artık cpudan daha performanslı ve hızlı çalışıyorlar bu yüzden programalrda cpudan gpuya döndüler. ayrıca quadro serisi baya pahalı bir seri ayrıca quadronun tek farkı driver onların driverlarının hiç çöktüğünü duymadım
  68. U

amdnin o cpusu 2600kdan daha iyi SSD'de Corsair öneririm baya performanslı oluyorlar. altarnatif anakartın daha iyi ekran kartın yeterli seviyede ati-amd birleşimi baya performanslı oluyor ramlerin mhz değerlerini 2133'e çıkartırsan uçarsın
  69. U

Thunderbird Kurulum

uygulama merkezinden kurabilirsin ama sanırım ön yüklü geliyordu
  70. U

Diablo 3 hesapları hacklendi

diablo 3 ile birlikte şeytanda geldi
  71. U

Driver pack solution ( bulamayacaği sistem driveri yok denecek kadar az )

lol! evet 6 milyarı tek bir kerede ödeyebilen birisi 60 lyi ödeyemiyor çok mantıklı
  72. U

iPhone'un Kilidiyle Oyun Oynayın

gamefeint değil openfeint :D
  73. U

ne yani korsana mı teşvik ediyorsun? bu mu doğru bilgi?
  74. U

Samsung Galaxy S3, Galaksinin en iyi DJ'lerini Getiriyor

apple yaptı mı bunu hiç? herifin taktığı yok türkiyeyi sanıyorum ki s voice için türkçe desteği gelmeside öyle uzun sürmez
  75. U

A4 TECH XL-747H Mouse

evet iyidir ancak bir süre sonra diğer farelerden hiç bir farkı olmadığını anlayacaksın öyle aman aman bir değişiklik yapmıyor oynanışda hatta ağırlığından dolayı yavaşlatıyor bile diyebilirim birde benimkinin orta tekerleği bozuldu sanırım yukarı çıkıcam çıkıyor sonra tekrar iniyor aşağı inicem...
  76. U

Oyunlar için 32bit devri kapanıyor

iyide zaten ramlerle alakalı bu konu amd amdx64 cpularını tanıttığında 64 gb rame kadar destek veriyor dedi. bu yüzden xp 64 bit çıktı. yani bu konu ramle alakalı direkt olarak. sence 2 gb rame 64 bit kurmak mantıklı mı? nasıl bir anlayıştır bu? ver parasını yeni bir bilgisayar alalım
  77. U

ya ne demek söylede bilelim?
  78. U

2011'de yeni ürün çıkartmayı bıraktı ms 2014'e kadar güvenlik güncelleştirmeleri falan çıkacak daha sonra ise update tamamen kapatılacak
  79. U

evet bunu kullanalım ve yanında 10-15 tane daha gereksiz yazılım kuruluversin. üstüne birde driver için para ödeyelim madem ücretsiz bir alternatif arıyorsun www.ma-config.com tek geçerim
  80. U

3 sene önce 3 bin küsür olan makina..

buna ek olarak ekran kartınıda yükseltebilirsen çok daha iyi olur Edit: Hop!nasıl 512 bit ekran kartı var ya? CrossFireX olduğu için mi öyle?
  81. U

hala daha 64 bitin 32 bit programları çalıştırdığını bilmeyenler var... 64 bit 32 bitide,16 bitide, 8 bide destekler sadece tam performans alamazsınız. ayrıca 64 bit şuan içni fazlasıyla yeterlidir. şuan video işleme firmalarında bile 32 gb ram kullanılıyor yani bizim onların seviyesine...
  82. U

Kısa vadede bilgisayarı hızlandırmak istiyorum

overclock yani çekirdek saat hızı arttırma xararı olmaz diye söyleyemeyeceğim işlemciye giden elektriği arttırıyor ve buda direkt olarak işlem performansını arttırıyor ancak ısındığı için işlemcinin ve bazı diğer bilişenlerin ömrünü kısaltıyor. Buradan Utilities...
  83. U

Avrupa'ya gidecek takımlarımız belli oldu

vermesi tehlikeli şikede adı geçen diğer takımlarada direk ceza keser hatta tffyide iptal edebilir artık bundan sonra yapabilecek pek bir şey yok
  84. U

Hotspot shield aternatifi programa ihtiyacım var

program değilde google dns kullanabilirsin
  85. U

Sony ericson xperia neo v hakkında

tanıtımı inceledin mi hiç?
  86. U

9 Ayda Olacak İş 9 Saniyede Oldu

sitenin isminwe bakın insan-tohumları :D
  87. U

Usb bellekten işletim sistemi kurmak için program önerileriniz !!!

BIOS'dan olabilir belki ben flash boot ediyorum ancak olmuyordu hdd kısmında kalıyordu
  88. U

Harici Harddisk Çok Yavaş Çalışıyor

veya yere yüksekten düşmeyle yavaş veya hızlı zaten nasıl yavaşlatacaksan
  89. U

hocam hafif linuxlardan kurun lubuntu,xubuntu gibi hatta php çalışacaksanız bunlar daha iyi olur
  90. U

fazla olmaz mhz değerleride önemli ki ddr ram bulabileceğinizi sanmam
  91. U

iPhone 5, Steve Jobs'ın Son Tasarımı

beni bile androidlediler
  92. U

öncelikle anakart amd olduğu için amd takabilirsiniz intel olmaz zaten anakartlar nerden baksan 300 lira bide işlemci falan baya artyor ayrıca anakartın ddr2 veya ddr bunlarla 4 gb düşünme bile en fazla 3 gb ayrıca php mi kullanıyorsunuz? php fazla kastırmaz sistemi html5 ve flashda ise işler...
  93. U

SDN Galatasaray Kulübü

iyi nolsun "oda demişki "o palyanço benim."
  94. U

SDN Galatasaray Kulübü

napiynız la kırmızı aslanlar
  95. U

Chelsea şampiyon oldu, Fener'e yaradı!

sence biz fbli gibi duruyor muyuz?
  96. U

Chelsea şampiyon oldu, Fener'e yaradı!

bora abi boşver büyük takımlar kupalarıyla övünür küçük takımlar kupayı alan takımları yendikleriyle övünür aa doğru onlar bizi 6-0 yenmişti dğeil mi bak hüzünlendim şimdi :D
  97. U

iPhone 5, Steve Jobs'ın Son Tasarımı

iyide sj iPhone!un ekranının büyümemesindne yanaydı
  98. U

Son Dakika: Mark Zuckerberg Evlendi!

Seni Zükerci dükkanına götüreceğim, Zükeri yalamana izin vereceğim :D (50 cent - candy shop) yok bunlar üniversiteden beri seviyorlarmış birbirlerini
  99. U

yemin ederim kocakarılar gibisiniz :D size ne milletin özel hayatından yua!
  100. U

evet orası bende ilk girdiğimde "bu mu lan site" dedimde sonuçta onu yapması bile zor birde instagram falan gelmeden önce baya ünlüydü yurtdışında Mark instagramı kesin zevcesi için almıştır :P Edit: Bence kadının tüm bilgilerini toplayacak ardından kadın ayrılmak isteyincede silmeyecek mark :D
  101. U

aynen herşey parada bitmiyor aynı onun seviyesine gelince bizde huzur isteyeceğiz ayrıca hatunda mark gibi koder 4Chan'ın kurucusu
  102. U

priscilla_chan_hardcore_f**k_mark_zuckerberg_asian.avi :D
  103. U

Facebook 4. Satın Alma İşleminide Tamamladı. Instagram,Glancee ve Karmanın ardından 4Chan!ın kurucusu Priscilla Chan'ıda satın alarak ikinci çeyreğe kartları sağlam bir şekilde giriyor!
  104. U

Sabit diskten anlayan biri yardımcı olabilir mi?

seagate tek geçerim hiç bad sector yaşamadım
  105. U

Bunu Alsam Sığar mı?

sığmaz bunada buda midtower full tower bakman gerek
  106. U

Mozilla İşletim Sistemi Yapsa?

yine kullanabilirsin androidx86 var onun üzerine B2G kurduğun sürece çatır çatır çalıştırırsın
  107. U

Vodafone forum hiç bir işe yaramıyor

http://www.sikayetvar.com/ burayada bakabilirsin
  108. U

Windows 7'de bir hata !!!

driverin marka ve modelini rica edebilir miyim acaba? ayrıca ma-config.com danda son çıkan driverları öğrenebilirsin ancak amd ekran kartı driveri konusunda pek başarılı değil o yüzden amdyse amdden indir
  109. U

Kingston'ın 640 GB'lık USB belleği ilk kez SDN'De

oda bir şey mi caponlar 80 gb ram yapmış :D (burada bir konuda görmüştüm adam ssdyi ram sanıyodu :D )
  110. U

Pisuvara da bu isim verilmez ki

onlar küçük ya sığıyordur büyük ihtimal :D
  111. U

Kingston'ın 640 GB'lık USB belleği ilk kez SDN'De

alakası yok kutuyu açıp boyutunun yazılı olduğu yere yapıştırma yapmış o kadar
  112. U

Çipli pasaport ihalesinde şok karar

TÜBİTAK'ın yaptığı çipleri kullansak ne olacak ki yerli üretim desteklenmeli
  113. U

Nasıl bir sikkedir bu?

BEFEGA sendemi be bro :D Hört!
  114. U

Sistem tavsiyesi

rtsbora hocam işinize karışmak gibi olmasın lakin o AsRockun kartlarındaki ram ve PCI-e Girişleri enden az sayıda MSI Millitary Class daha uygun olmaz mı?
  115. U

TFF'nin milli maç davetine ret!

gelmiyoruz zaten l*n :D
  116. U

GSGM'den Arena şoku

bir hatırlatmada benden kiracı falan değiliz. şehrin ortasından bilmem kaç milyon dolarlık araziler verdik geldiler dağın başına stad yaptılar bu yönden bakın neymiş herşeyi erdoğan yapmışmış... ayrıca bizim teklifimizi kabul etmesinin sebebi dış dünyaya sporsal anlamdada geliştiğimizi göstermektir.
  117. U

Amatör tasarım için pc

sanırım 2 boyutlu tasarım yapacaksınız? eğer öyleyse hd 5450 bile yetiyor (kendimdne biliyorum)
  118. U

İpod Touch 4. Nesil - Bilgisi olanalr yorum yaparsa sevinirim

beyaz <3
  119. U

haziranın başında tanıtılması bekleniyor
  120. U

1000 tlyi görmezde benim dediğim 5i beklemen yönünde lakin 4 bile şuan alınabilir seviyede ayrıca 16 gb en ideali
  121. U

evet en son nesil 4. nesil 8 gb eğer sırf şarkı dinleyecekseniz yeterde artar bile ancak oyun,film,müzik vb. işler yapacaksanız yetmez. iphonedan tek farkı GSM olmaması onun dışında farkı bulunmuyor. ayrıca iphone 5 ile aynı zamanda ipod touch 5g tanıtılması bekleniyor onu bekleyip özelliklere...
  122. U

Virüsten Kurtulmak için Ne Yapmalıyım ?

o öneri daha öncede verilmişti ve o tik çalışmıyor! okumadan yorum yapma Mod not: alıntı yaptığınız üye spammerdır :D
  123. U

Dosya Paylaşım Dini Yayılıyor

buda başka bir tip işte.
  124. U

Virüsten Kurtulmak için Ne Yapmalıyım ?

Büyük ihtimal virüs bilgisayarınada bulaşmış artık... Combofix ile tarattır ardından TuneUP Utilities kur ve TuneUp 1-Click Maintenance çalıştır ve tüm ayarları uygula ardından sitem tepsisinden TuneUp'ı aç ve "Fix problems" sekmesinden "Fix Common Problems" yap ve sende eksik olanları uygula...
  125. U

Hangi İşlemci Daha iyi Karar Veremedim ?

şizofreni misinz lan? konu açılalı 1,5 sene oluyor.
  126. U

Htc One X veya Samsung Galaxy s3?

s3 <3 Fiyatı henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak Amerika fiyatının 700 dolar olması bekleniyor. Bu da Türk Lirası olarak 1225 TL yapar. Vergilerle birlikte muhtemelen Türkiye satış fiyatı başlangıç modeli için 1899 TL civarında olması beklenebilir.
  127. U

Htc One X veya Samsung Galaxy s3?

akıllı telefonların çoğu 1 günü bulamaz ayni boşuna beklemeyin ayrıca one x!e ne kadar güncelleme gelirse gelsin 15 saati bulamaz hiç boşuna uğraşmayın bence samsung Galaxy S3 he s3'ünde ne kadar götüreceği muamma
  128. U

Linux Kurulumu 3 dağıtımda da hata

çözümü ne o vakit? ayrica mintin zorladigini gormedim büyük ihtimal ekran kartı
  129. U

yok rami fazla bile bir linux için
  130. U

Harran'lı Emine ile Harvard'lı Emily [Türkcell Reklamı]

ağlanacak halimize gülüyoruz...
  131. U

garip... ekran kartını çıkartıp öyle kurmayı deneyebilir misin?
  132. U

Android Froyo mu Yoksa Os mi ?

froyo gg veya ics ile yarışamaz
  133. U

Beşiktaş Bu Maçı Hak Etti mi ?

maçı izlemedim ancak fb - gs maçını aldığı zamanda konuşuluyordu bu istatistikelre değil sonuca bakacaksın. diyeceğim tek bir laf var iki kere gelip atana bal deniyorsa, otuz kere gelip bir kere atana mal denirdi demi? ayrıca hz. alexle sonuna kadar diyenlerin hepsi şimdi ana avrat küfür ediyor...
  134. U

Titanic 6D

bizim burdakilerde kate winslet ile sevişiyorlar zaten
  135. U

Bu kadar linux kurulabilir mi?

niye olmasın?sen istedikten sonra! yapacağın şu hddni dört parçaya ayıracaksın ardından hepsini kuracaksın daha sınra bölüntüyü silersin ve sistemde silinmiş olur
  136. U

Intel I5 2500K veya AMD FX X8 8120 Soket AM3+

ha? intel cpu üretiyor nvidia gpu üretiyor :D birbirleriyle yarıştıramazsın ki... ayrıca rog serisi asusun en üst segmentidir
  137. U

Paralı üyelik, Türkçe-program

bu site download.com'un aynısı cnete ihbar edilebilir
  138. U

Intel I5 2500K veya AMD FX X8 8120 Soket AM3+

örneklendirmeye gel :D ayrıca asus republic of gamers serisinden bir anakart ve yine rog serisinden bir nvidia ekran kartı alırsa uçar uçarda niye hörtlattınız?
  139. U

Crysis 2 ses var görüntü yok

o sorunu o zaman neden git yeni bir pc al demekle çözmeye çalışıyorsun?
  140. U

Crysis 2 ses var görüntü yok

çok biliyorsun sen! HP masaüstü al demekle olmuyor ayrıca hpye vereceğin parayla daha sağlam bir pc toplayabilirsin. donanımında gayet yeterli. bu sorunun benzeri crysis 1 de bendede olmuştu türkçe yama kurduktan sonra gelişmiş kaldırıcılardan birisyle oyunu sil ve tekrar yükle açmadan öncede...
  141. U

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

aslında böyle tek tek yapmak yerine gün gün olarak düzenlense daha toplu olur yani anasayfada ilk olarak ogünün indirimleri yer alsa diğerleride ardından
  142. U

SDN Galatasaray Kulübü

oha atma! adam kahvede kalp krizi geçirmiş sen staddan bahsediyorsun
  143. U

Apple

macbook alıp bootcamp ile win ve osx kullanabilirsin yani burada işler değişiyor ayrıca macbookda video bile düzenlersin ancak ultrabooklar için aynısı söylemek zor biraz tabii burada işletim sistemi giriyor araya orası ayrı
  144. U

Samsung android 4.0 Hataları

evet artık sorun yok artık
  145. U

Playstore'den oyun alıp Steam'dan oynamak

ben almıştım cod mw2,mb:wfas vb. evet steam desteklilerde steam key orginde origin key veriyorlar direk olarak aktifleştirebiliyorsun ayrıca keye site üzerindende bakabiliyorsun
  146. U

Disk Biçimlendirilmemiş Hatası

ha? şimdi yaptıklarını tek tek anlatır mısın akıcı bir şekilde?
  147. U

Winrarın güçlü rakibi burada...

neden chipten kopyalayıp burada caka satıyorsun?
  148. U

WD Taşınabilir Disk Sorunu

aygıt yöneticisinden bendede sornadan görmeye başladı birde şunu deniyebilirsin kutuyu söktükten sonra hddyi direk olarak bağlayabilirsin ancak wdnin hddlerinde sata girişi yoktu (en azından yeni nesillerinde) kutuyu sökmüş olmanla kalabilirsin
  149. U

Meizu MX Quad Core Resmileşti

oha tasarım çok hoş ayrıca donanımda yakıyor eğer gelirse s3ü yerinden oynatabilir
  150. U

Crysis 3'ün İlk Ekran Görüntüsü Sızdı

alakası yok crysis en başından beri bilim-kurgu üzerine yapılı hatta portal ve crysis 1 aynı yıl yayınlandı Benim şahsi görüşüm evet resim sahte çünkü end-scenede bizimkiler geliyordu büyük ihtimal başka bir şehirdir ny olmasa bile
  151. U

WD Taşınabilir Disk Sorunu

geçmiş olsun kafa bir milyon olmuş :höng: büyük ihtimal yere düşürmüştür artık o diskten hayır gelmez yenisini almanızı tavsiye ediyorum
  152. U

Dmoz titan zinciri mi oldu?

dmozun artık bir etkisi kalmadı önceden sağlam siteler alınıyordu sadece ancak artık bozdular mantığını çözebilen kimse yok internet sitesi kurmayı bilmeyen editörleri var o yüzden takma kafaya pr değeride etkisini yitirmeye başladı yavaş yavaş
  153. U

Windows 7 32 bit 64 bit

o program vs kullanmadığında eğer 64 bitin gerçek gücünü görmek istiyorsan 64 bit program kullanacaksın mesela 64 bitte ff yine kasar çünkü 6 gb ram kullanamıyo :P
  154. U

Samsung Galaxy S3'ün Görseli Sızdı

yıllarca iphoneu eleştirdiler sürekli aynı tasarım vb. gibisinden ancak samsungda yapmaya başladı bunu tasarımı yenilemeleri gerekiyor şu anki akıllı telefonların hiç birisi donanım farkından öteye gidemiyor yeni özellikler yeni fikirler yeni tasarımlar eklemeleri gerekiyor artık
  155. U

Fetih 1453, Guardian' da Manşet...

çörçil reyiz nerdesin bak bak seninle t.....k geçicek bu dinsiz Türkler! :D ingilizler kadar kendini beğenmiş millet görmedim her yaptıkları doğru sanki
  156. U

Gıdada hile yapan firmalar afişe edildi

cumhuriyet sucukları ohh mis.
  157. U

A4Tech WOP-49Z Winx64 Driver Problemi

merhaba arkadaşlar bir sorum var bende wop-49z farem var ve buna kısayol atayabiliyorum programıyla ancak program win x86da çalışırken x64 tabanda çalışmıyor uyumluluk ile yapmayı denedim lakin setup açılmadı bile aygıt yöneticisinden yapmayı denedim ancak driveri kurdu lakin programı olmadığı...
  158. U

Oyun "Yapım" PCsi

renderi veya modellemeyi ben yapmayacağım sakin. kodlama ve oyun içi yerleştirme bende ona göre planlarsanız
  159. U

Ram tavsiye

bak senin slotunun herhangi birinde 1333 mhzde çalışan bir ram varsa 1600lüklerde 1333 mhzde çalışır onun içni 1333lüğü çıkartman gerekiyor
  160. U

Oyun "Yapım" PCsi

garibime giden ssd yok içerisinde :D
  161. U

Bilgisayarım Nasıl ?

düşünüyorsan niye uygulamadın ? o.O
  162. U

Ekonomik pc topladım nasıl olmuş ?

hocam yeterli gözüküyor ancak 400w daha iyi olur her ihtimala karşı
  163. U

bu fiyata göre gayet güzel hocam sanırım onboard ekran kartı
  164. U

hocam ne kadara topladınız veya en fazla limitiniz kaç?
  165. U

Oyun "Yapım" PCsi

evet evga daha iyi çift cpuda. ancak ekran kartında zotac falan hikaye asusu tek geçerim. hocam amd-atiye güvenmememin tek sebebi driverlar ve uzunca bir süre götürmemesi bir nVidaya 500 dolar dökersin uzunca bir süre götürür amdye 250 dolar dökersin 1-2 yıl sonra at çöpe ve driverlarıda...
  166. U

Sahibinden mal yolluyor

benimkide avast ve hiçbir uyarı vermedi büyük ihtimal virüs var bilgisayarında ve chromeda bulaşmış
  167. U

Sahibinden mal yolluyor

siteyle alakası yoktur html olarak tanıtım girilebildiği içinbüyük ihtimal oradadır ayrıca bende girdim ancak avast hiçbir uyarı vermedi ff
  168. U

Oyun "Yapım" PCsi

hocam atiye pek güvenemiyorum açıkçası bende o yüzden quadro istemiyorum çünkü baya bir değişikliğe uğrayacaklar(mış) gtx680 bile iş götürür şu aşamada
  169. U

Oyun "Yapım" PCsi

quadro serisinin tek farkı driver hocam çok sağlamn driverları var ama önceliği işlemciye vermeyi düşünüyorum daha sonra ekran kartını güçlendirebilirim
  170. U

Oyun "Yapım" PCsi

verdiğiniz linkler açılmıyor lakin çift cpu olacak ve ekran kartını asus diye düşündüm daha kalite duruyor ayrıca anakarta baktım çift cpu değil ve rog değil sanırım asus serilerinin en üst segmenti rog serisi hocam istediğim işlemci 3. Nesil Core ivy bridge
  171. U

Oyun "Yapım" PCsi

Merhaba arkadaşlar bir pc toplayacağım fiyat sınırı yok şirket adına alınacağı için. İşlemci olarak i7-3770k iki adet ve buna uygun anakart ASUS veya EVGA olursa ayrıca 16 veya 32 gb ram düşündüm.
  172. U

C++ dili bilen???

öncelikle assembly öğrendiği taktirde diğer diller kolay gelecektir.ayrıca assemblyi küçümsüyorsun ama c ile önyükleme yöneticisi yapamazsın en yeni BIOS sistemi olan EFI bile temel olarak assembly ile yazılıp üzerine c ile oturtulmuş
  173. U

C++ dili bilen???

diploman olmadan ha cpp bilmişsin ha bilmemissin ne fark edecek?koç diplomaya mı bakıyor yoksa dili bilip bilmediğine mi?
  174. U

Iphone 4s jailbrake

jb olayı yazılımsal olduğu için donanımsal hasar vermez yani çökse bile restore yaparsın ayrıca iphoneyardim.net burada takil baya işine yarar
  175. U

İnsansız savaş uçağı yapacağız!

yok böyleleriyle uğraşılmaz vericeksin ellerine malzemeyi yap diceksin yapabiliyorlar mı? anca köstek olurlar ayrıca bilgin var mı dahili navigasyon var mı?aslında akıllı araba güzel olurdu mesela otomatik radyo vb. operatörlerden biriyle anlaşma yapılıp internet desteği ile uzaktan...
  176. U

FastCopy - Gelişmiş Kopyalama/Taşıma Yazılımı

hocam teracopyden farkı nedir peki?
  177. U

Katz.cd ne durumda?

redfoks ne istedin linklerimizden :C
  178. U

Paramı Nasıl Değerlendirebilirim,Tavsiye İstiyorum

öncelikle artık güç sanalda ve reklamda o yüzden önce yaratıcı bir fikir bulmanızı tavsiye ederim daha sonra bunu sanal ortama taşıyıp reklam yapmanız mantıklı olur.tasarlama,kodlama,host,domain konusunda r10.net'i öneririm davetiyem olsaydı yollamak isterdim lakin elimde kalmamış ayrıca...
  179. U

NOD 32 Virüsleri Silmiyor!Yardım!

avast kullanmanı tavsiye ederim nod32 artık kafayı buldu iyice http://windows.microsoft.com/en-US/windows/what-is-windows-defender-offline buradan işlmecine uygun programı indir cdye yaz boot et tarattır bilgisayrı bununla
  180. U

Android sürümleri arasındaki fark nedir? (2.3 - 4.0 gibi)

atıyorum telefon modelimiz n9 googla n9 android 4 yazarsan bir sürü sonuç çıkacaktır
  181. U

Android sürümleri arasındaki fark nedir? (2.3 - 4.0 gibi)

yüklenebiliyor ama her telefona değil ve sorunları olabiliyor
  182. U

Winzip mi Winrar mı 7-Zip mi

yazık winzipe üvey evlat gibi kaldı :D
  183. U

Gom Player Reklam Sorununa Çözüm

bir ara kullanıyordum gomplayeri lakin artık bozdu kmplayeri öneririm gerçekten çok başarılı bir oynatıcı
  184. U

Anakart Sorunu

ne sorun var hangi anakart söylede ona göre fiyat biçelim
  185. U

iPhone 5'in Çıkış Tarihi Belli mi?

fiyatını nerden biliyorsun?
  186. U

iPhone 5'in Çıkış Tarihi Belli mi?

medyum musun?
  187. U

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır? Özellikleri nasıl?

yok yapmaz hd5450'de oynadım cod4ü son ayarlarda bunda hiç kasma yapmaz
  188. U

crysis 2 yi düşünme yemiyo denedim :D
  189. U

huh!bu kart mı kaldırmayacak? ekran kartı benim karttan daha iyi lan D:
  190. U

Android için Instagram Çıktı! İndirin

kesinlikle pixel-o-matic gerçekten androidi ele geçirdi işi daha zor artık instagramın
  191. U

Tablet Bilgisayarda Hangi İşletim Sistemini Önerirsiniz?

huh!sen daha öyle sanmaya devam et tablet dünyasında iOS ödne gidiyor ayrıca iOS'un kullanımını seviyorum düşük özelliklerde bile kasmıyor ayrıca uygulama ve güvenlikte çok fazla iOS öneririm ayrıca gelip burada Apple sempatizanlığı yapmıyorum S2 kullanıyorum.
  192. U

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx Cyri <3
  193. U

Web Tasarım Kursuna Gideceğim Fakat

online eğitim iel temelini kavrarsın lakin düzgün bir yerde daha iyisini yapabilirsin yani youtube daha sonrada düzgün bir kurum
  194. U

Terim'e İspanya'dan teklif

valla malaga hep sağlam takımlardan olmuştur ama terim gitmesin yua o giderse 1 yıl önceki haline döner bizim takım
  195. U

Bilgisayarım Hızlı Açılıyor, Yardım!

*facepalm* 7 yıl önce apple intel mi kullanıyordu akıllı bıdık? hemen applea taş atın zaten
  196. U

Facebook duvarı temizlemek....?

site gidik zaten niye uğraşıyorsunuz ki?
  197. U

AMD Athlon FX Buldozer Guinness Dünya Rekoru

pentyum 4 ilede yapılabilir bu
  198. U

31 Mart'ta tüm internet çökecek!

bu çocukların fırlama olduklarından şüphelenmeye başladım, ayrıca havlayan köpek ısırmaz sorun yok
  199. U

Sistem Önerisi - intel işlemci ati/amd ekran kartı

bence emin olma aynısını bende diyordum ama nvidia bir çıkarttı tam çıkarttı 680 7000 serisini dövüyor şuan bile ki driverlar tam oturmadı düşün yani
  200. U

TriCR direnç renlk kod programı

ohm.avi?
  201. U

C++ dili bilen???

evet hocam assemly zor bir dildir sürekli tekrar edilmesi gerekir ve her babayiğidin harcı değildir (mesela şuan benim :P ) ayrıca MIT gibi üniversitelerde falan öğrenirsin onu ancak onu bilen birisinin türkiyede olduğundan emin bile değilim.assembly öğrenmesini istememin sebebi dieğr dilelr çok...
  202. U

C++ dili bilen???

ama bir ekip olmadan yapabileceğin çok şey yok
  203. U

C++ dili bilen???

aynen öyle ayrıca assemblyden başlamakta yararına olacaktır neyin ne olduğunu bileceksin ama madem çok isteklisin mb:warband veya mb:wfas için mod yapabilirsin ayrıca assembly,c,cpp,cs öğrenmen baya bir işine yarar ileride lakin internet ve kitaptan ziyade sana neyin ne işe yaradığını gösterecek...
  204. U

C++ dili bilen???

oyun o.O oha bence hazır sistemelri kullan unity3d,unreal engine cryengine gibi
  205. U

C++ dili bilen???

çocuk 15 yaşında ne ingilizcesi :P
  206. U

C++ dili bilen???

benden büyükmüş la :D fırat sorun şu ki internetten kaynaklarla bir yere kadar varabilirsin ayaklı bilgisayar lazım öğrenmen için ki biraz zor bence derslerine yoğunla üniversitede öğrenirsin
  207. U

En son hangi diziyi seyrettiniz?

The Walking Dead izledim en son gerçekten güzel bir dizi lakin 1. sezondaki aksiyonu 2. sezonda bulamadım parça parça çıkıyor zombiler ama çıktıklarında da sağlam şeyler oluyor :D izleyecek arkadaşlara tavsiye ederim.
  208. U

İşlemci kullanımı sorunu

itunes hantal bir program windows için optimizasyonu sıfır,uTorrent ise çok fazla yükleme yaptığında öyle bir problem çıkartıyor yani sorun senlik değil lakin driver güncelleştirmeninde zararı olmaz
  209. U

İphone 4S 16GB factory unlocked

2 tane alacaksın 1 tane beleşe gelcek ! yok artık lebron ceyms
  210. U

Android Aygıt (lar) üzerinde bir Antivirüs App kullanıyor musunuz?

bende telefonumu aldığımda kurmayı düşünüyorum sakata gelmiyelim lakinde öyle çok gerekli olacağını sanmam
  211. U

Sorun nerde tam çözemedim

fraps oyunları yavaşlatıyordu arada frapsı kapatıp oyunu açmayı dener misin acaba? birde driverları günceller misin onlardanda yapıyor olabilir
  212. U

Galaxy S2 mi Galaxy Nexus mu?

Merhaba arkadaşlar bu iki telefondan birisini almak istiyorum genellikle oyun,internet,film için kullanacağım Galaxy S2 donanım açısından beni cezbetsede nexus ıcsye sahip ve o beni daha çok çekiyor.Sizin fikriniz nedir?Galaxy S2 aldım diyelim custom ICS root yükleyebilir miyim?Yüklersem...
  213. U

Ram Önerisi

elimde iki tane bilgisayar var ve birisi DDR2 2 GB Asus P5gd2-x serisi diğeri ise Pegatron 2AB6 6 gb ram ben bunlara ram takviyesi yapmak isityorum uyumlu ramler hangileridir? Asus'u en az 4 Pegatronu en az 16 gb yapmak istiyorum
  214. U

Mac OS X kullanmak istiyorum ama...

uphuck yani iAtkos kullanmanı öneririm, yeni başlayanlar için oldukça kolay bir distro ayrıca en son Mac OS X Lion çıktı alt sürüm olarak ise L2 çıktı