Twitter Vine'ı Duyurdu

btutal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Twitter Vine'ı Duyurdu

Dün Twitter CEO'su Dick Costolo'nun Tweeti ile ortaya çıkan Twitter'ın yeni uygulaması Vine bugün resmi olarak duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hocam android kullanicilari uvey evlat midir nedir anlamiyorum ki?
Neden ayni zamanda yayinlanmaz bu yugulamalar

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Her zaman iOS uygulaması önceliklidir. Çünküleri var ama açıklasam polemik olacak.

Bugün ben bir uygulama yazsam önce iOS'a yazarım...

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Her zaman iOS uygulaması önceliklidir. Çünküleri var ama açıklasam polemik olacak.

Bugün ben bir uygulama yazsam önce iOS'a yazarım...
Kisaca ozetlersen cidden memnun olurum. Tahminlerim var ama senden duymak isterim. Tam bir bilgim de yok acikcasi

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Kisaca ozetlersen cidden memnun olurum. Tahminlerim var ama senden duymak isterim. Tam bir bilgim de yok acikcasi

iOS önceliklidir çünkü parasal açıdan daha fazla kazandırır android'e göre... Android ise yaygınlaşmanın dibine vurmak içindir.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
iOS önceliklidir çünkü parasal açıdan daha fazla kazandırır android'e göre... Android ise yaygınlaşmanın dibine vurmak içindir.
ios da market acabilmek icin 50$ vermek gerekmiyor mu?

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361

Hocam markete ürün göndermek için yıllık 99$ isteniyor diye biliyorum. O sorun değil. Developer olan ve market'e ürün koymak isteyenler için büyük bir para değil.

Ancak iOS kullanıcıları Android kullanıcılara göre application'lara daha fazla ara verir. Android kullanıcıları , hele ki Türkiye'de application'a para vermekten kaçınırlar genelde. Çünkü araştırıp elbet ücretsiz bir sürümü buluruz düşüncesi var.

:)

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0

iOS'da yıllık 99 usd androidde yıllık 25 usd ek olarak ios ta çözünürlükler standart olduğu için ( en azından iphone 5 çıkana kadar öyleydi ) diğer telefonlardada aynı kaliteyi buluyordunuz androidde ise her çözünürlük için tekrar tekrar build etmek vs.. daha maliyetli

ozantoklu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vine nasıl bir application olucak anladığım kadarı ile viddy gibi felan olucak demi