Disk Biçimlendirilmemiş Hatası

pcteacher55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikler merhabalar..

Benim bilgisayar aniden kapandı ve açtığımda windowsda hep kaldı. bi türlü başlayamadı. bende bilgisayarın içini açtım iki tane hdd var 40gb,40 gb onların kabloların yerlerini değiştirdim falan yine olmadı. sonra aklıma geldi biostan harddiski seçip öyle başlattım bu sefer başardım bilgisayar sorunsuz açıldı ama... benim için önemli olna H: yerel diski açılmadı. içinde önemli klasörleri var.. ve şunun gibi bir hata oluştu: burada E: diski benimkisi H: diski :) :)

EB719D08CFDF4831BA8714D9728C6786.jpg

acaba ben harddisk slotlarını çıkarıp taktım o yüzdenmi oldu? nasıl halledebilirim bu sorunu yardımlarınız için şimdiden teşkkürler...

ram:512
ekran karı: onboard
işlemci: intel celoren 2.40ghz
virüs prog: avg 2012 pro.

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öncelikler merhabalar..

Benim bilgisayar aniden kapandı ve açtığımda windowsda hep kaldı. bi türlü başlayamadı. bende bilgisayarın içini açtım iki tane hdd var 40gb,40 gb onların kabloların yerlerini değiştirdim falan yine olmadı. sonra aklıma geldi biostan harddiski seçip öyle başlattım bu sefer başardım bilgisayar sorunsuz açıldı ama... benim için önemli olna H: yerel diski açılmadı. içinde önemli klasörleri var.. ve şunun gibi bir hata oluştu: burada E: diski benimkisi H: diski :) :)

EB719D08CFDF4831BA8714D9728C6786.jpg

acaba ben harddisk slotlarını çıkarıp taktım o yüzdenmi oldu? nasıl halledebilirim bu sorunu yardımlarınız için şimdiden teşkkürler...

ram:512
ekran karı: onboard
işlemci: intel celoren 2.40ghz
virüs prog: avg 2012 pro.

ha? şimdi yaptıklarını tek tek anlatır mısın akıcı bir şekilde?

pcteacher55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) şimdi benim bilgisayar çalışırken aniden kapandı. açtım fakat windows yazınsından ileri gitmiyordu bende içini açıp hdd kabloların yerlerni filan değiştirdim olmadı. sonra aklıma geldi biostan ayar çektim oyle oldu. açıldı bilgisayar ama bu sefer benim bu h: diski açılmadı ve o hatayı verdi.. ? çokçok öenmli şeyler var düğün foto vs. onları geri alamm lazım..