Arama sonuçlarınız

1. M@STER

Satış, Pazarlama, Yönetim, Liderlik ve İş Hukuku, Koçluk ve Kişisel Gelişim Eğitimleri

Merhaba, Satış, Pazarlama, Yönetim, Liderlik ve İş Hukuku, Koçluk ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ile ilgili bilgi almak isteyenler ücretsiz eğitimler ve makalelerden faydalanabilirler. Türkiye’nin ilk ve tek stratejik hedef (KPI) odaklı Satış, Pazarlama, Yönetim, Liderlik ve İş Hukuku, Koçluk ve...
  2. M@STER

Türk Telekom Samsung Galaxy S7 Edge Cihaz Kampanyası

Samsung Galaxy S7 edge ile İki Kat internet Keyfi! Hayran bırakacak Teknolojisi ve Kusursuz Tasarımı ile Samsung Galaxy S7 edge'i Türk Telekom’dan alın, cepte internetinizi ikiye katlayın!* *Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB tarifelerinde geçerlidir. Tarifeye Ek 90 TL 'den başlayan...
  3. M@STER

En Uygun Mobil Modem Fiyatları

Şuan digerlerinden cok iyi internet hizi pismanim vodafone gectigime, dolasimda olursaniz surekli bulundugunuz yere gore degisebilir cekim gucu bu hepsi icin gecerli, 69 + 6 TL vergi geliyor diye biliyorum eger ki oyleyse pahali, 69 TL de pahali ama isinizi gorecekse alinmali
  4. M@STER

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Hahahaha hic bir önerim yok nazar değmesin taklaya devam :D
  5. M@STER

Adamsın bro :) hayırlı olsun
  6. M@STER

En Uygun Mobil Modem Fiyatları

Avea jet wifi modem iyi avea nin interneti iyi fiyatlara bakip al derim bosuna surekli internet alma yazik gunah hocam
  7. M@STER

Avea iPhone 6s Plus Cihaz Kampanyası

Değişen Tek Şey, Her Şey! iPhone 6s Plus Avea ayrıcalıklarıyla! Ekran3D Touch özelliğine sahip 5.5 inç Retina HD ekran Kamera12 MP arka kamera & 5 MP ön kamera İşlemciApple A9 + M9 yardımcı hareket işlemcisi İşletim SistemiiOS 9 Dahili Hafıza16/64/128 GB Boyutlar158.2 x 77.9 x 7.3 mm...
  8. M@STER

Avea iPhone 6s Cihaz Kampanyası

Değişen Tek Şey, Her Şey! iPhone 6s Avea ayrıcalıklarıyla! Ekran3D Touch özelliğine sahip 4.7 inç Retina HD ekran Kamera12 MP arka kamera & 5 MP ön kamera İşlemciApple A9 + M9 yardımcı hareket işlemcisi İşletim SistemiiOS 9 Dahili Hafıza16/64/128 GB Boyutlar138.3 x 67.1 x 7.1 mm Ağırlık143...
  9. M@STER

Dogru dusunmusler 😊oyun oynadigim zaman kapatiyorum tasarrufu full grafik oh mis :)
  10. M@STER

Hem oyle hemde bende mi oluyor bilmiyorum ama ana ekrana gecerken uygulamardan sonra siyah oluyor ekran 2 saniye kadar
  11. M@STER

Aynen oyle tasarruf moduda var simdi boyle bir cihazi kisitlamakda istemiyorum ama gun icinde pil yetsin diye sarja surekli takmamak icin kisitladik wipe yapamadim bi turlu firsatim olmadi wipe yaptiktan sonra normal sekilde guc tasarrufuda kullanmadan deniyecegim eger yeterse hic kisitlama yapmicam
  12. M@STER

Arka plan islemleri ve animasyonlar baska biseyle oynamdim
  13. M@STER

Acik kardesim
  14. M@STER

Guc tasarruf modunda takilma yapiyor gecislerde uygulamalarda haliyle takiliyor
  15. M@STER

Yanlis hatirlamiyorsam diye yazmistim :D
  16. M@STER

Yani bende cok taraftar degilim ama sart olunca yapmak durumundayim :)
  17. M@STER

Valla bilmiyorum wipe dan sonra variriz tadina :) önbellek silmen cok seyi degistirmez gecici bir cozum wipe kökten cözum :))
  18. M@STER

Sifirliyor hersey gider yedek al önceden
  19. M@STER

Evet guncellemeden sonra isinma sorunu var ancak cok asiri degil
  20. M@STER

Cihaz kapaliyken Power+home+ses kısma tuslarina ayni anda basip android simgesini gorene kadar birakmiyorsun tuslari sonra gelen ekranda wipe data factory resete gelip ses kisma tusunu kullanarak powerla okeyleyip gelen ekranda restrat secip wipe yapmis oluyorsun yanlis hatirlamiyorsam boyleydi :)
  21. M@STER

Guncellemeden sonra wipe mutlaka gerekli sacamaldi cihaz gecislerde takiliyor pil cok daha hizli bitiyor
  22. M@STER

Evet 232 küsür mb suanlik bisey fark etmedi ilerleyen gunlerde gorucez :)
  23. M@STER

Aynen sabah yoktu yeni geldi :) deneyip gorecegiz yazarim neler oldugunu :)
  24. M@STER

iniyor bakalım neler olacak :)
  25. M@STER

YouTube Red Kullanıma Sunuldu!

Apk si cikar yakinda free :)
  26. M@STER

Taklit taklit diyenlere Htc one A9 a bir bakin Note 5 e artik fazla dil uzatmayin
  27. M@STER

Biter Allah'ın izniyle sağsağlim gelde Note 5e kalsin iş :)
  28. M@STER

SDN Beşiktaş Kulübü

Sensiz yaşanmaz BEŞİKTAŞ 'ım
  29. M@STER

Ben kilifsiz kullaniyordum gecen sabah ise giderken dusurdum apartman kapisi altindan suzuldu oylece ekran ustune dustu mermere ama 1 tane dahi cizik yok hic bir yerinde
  30. M@STER

Öyle bir sey diyorsun ki bir tek sen biliyorsun baska kimse bilmiyor bir tek senin iphone'un iyi bir tek apple 10 numara öyle mi? Asıl olan dunyanin parasini siz verip hic bir ise yaramayan cihazinizi övmek mecburiyetinde kaliyorsunuz, zaten Note 5 konusunda iphone övme ne demek? Iphone...
  31. M@STER

S2 avrupanin en iyi akilli cihazi secildigi zamanlari unutuyorlar
  32. M@STER

Aynen katiliyorum O kadar piyasada marka var hicbiri samsung gibi degil
  33. M@STER

Ve tek bir alanda is yapmiyor her cesit urunu var her alanda gelistiriyor uretiyor sadece telefon uretmiyor
  34. M@STER

Note 5 i kullanmadan kötülemeyin kullanin deneyimleyin ondan sonra zaten Note5 cok iyi diyeceksiniz :)
  35. M@STER

Ben hep buradayim :) 👍
  36. M@STER

Hahaha aynen cocuklar gelip sorucak baba suna format nasil atiliyor diye :D 70 inde yine burada konusuruz insaallah note 250 harika akiyor diye :)
  37. M@STER

O zaman senin aldiklarini begenmiyecek :) allah o gunleri gormeyo nasip etsin kardesim
  38. M@STER

Aynen bizden daha iyi olacaklari kesin :)
  39. M@STER

Amin sagolasin kardesim, Hahahaha simdiden teknolojiye alistilar isimiz zor :)
  40. M@STER

Valla benim oğlum 5 aylik benim cihazda kirmizi balik videosunu aciyorum kirmizi balik kac kac simdiden kapatmayi ögrendi :D
  41. M@STER

Hahaha helal olsun babaya vallahi :D
  42. M@STER

Hahahaha :) bende tv Lg 120 ekran babadan ogula gecmez belki ama, senin baba tam efsane :)
  43. M@STER

Vay be helal olsun, hep gelişsin :)
  44. M@STER

Biraz gec oldu ama gelisti cok sukur :) Note 5 icin helal olsun :)
  45. M@STER

Evet birde high tech tema var onu indirdim o da guzel duruyor :) daha neler cikar sammobile de tema yukluyor ucretli ama bulamadim onlari :) samsung artik her sekilde önem veriyor :)
  46. M@STER

Mukemmel duruyor :)
  47. M@STER

Yakışır :)
  48. M@STER

👍👍 Tema olarak ne kullaniyorsun peki ben standart temayi kullaniyorum :)
  49. M@STER

Aynen oyle bosuna israf :) senin cihaz hangi renk ben gold rengini aldim daha hos geldi gozume :)
  50. M@STER

Kirilmaz dusunuyorum ama speni etkiler diye tereddut ediyorum bim posetine sarsaydin :) ekran cok saglam masaallah :D
  51. M@STER

Gecen gun ki halim boyleydi 😁😁😁 aman allah korumus :D vallahi yavas cikartiyorum cepten artik kilif olsada duser diye korkuyorum :D
  52. M@STER

[emoji1] [emoji1] [emoji1]
  53. M@STER

Muthis muthis :D :D
  54. M@STER

Evet aliskanliklara note 5 de son veriyoruz :)) akıyor akıyor :D
  55. M@STER

Yok yine ayni uygulamada sknti var, 1x yaptim sekilli aciliyor :)
  56. M@STER

:) acayim tekrardan, olabilir onuda tekrar yukleyeyim :)
  57. M@STER

Pencere animasyon ayarını kapatan var mı? Alışkanlıktan aldığım gün kapattım :) instagram sürekli hata veriyor sizde de öyle mi?
  58. M@STER

Allah askina birakin su apple 10 numara isini kendi basina herseyi yapsin sonra deyin ki 10 numara
  59. M@STER

Ona bakarsan her telefon birbirinin bi yerini aliyor napalim kullanmayalim mi bos isler iste :)
  60. M@STER

Kasiyor? Kasmak nedir yahu? :) ya bu 8 cekirdek ama kasiyor sen kullanmayi biliyormusun acaba diye sormak lazim
  61. M@STER

Bizim milletin aklini seviyorum :D
  62. M@STER

Kimisine gore de Note serisinin 2 ve 4 u iyi 3 ve 5 kotu diye sallamislar bol keseden cift rakamlar iyi tek rakamlar kotu :D
  63. M@STER

Toplu guncellestirme cikartir tizen 5.0 herseyi tamamlar mesala kafamiz rahat olur yok bu cihaza gelecek mi gelmicek mi dusunmeyecegiz market olayi daha farkli ve rekabetli olur o da bize yarar :) playstore ve samsungappse uygulama koymak icin gelistiriceler yarisir ucuza gelir :)
  64. M@STER

Özel olsun yağ gibi aksin tizen gelsin sıkıntı yok eskiden samsungun yari akilli cihazlari kendi yazilimiyla calisiyordu Tizeni patlatirsa windowstan ümidim yok ama android ios tizen kapisir, tizenle calisan note serisi muthis ve daha stabil olur kendi arayuzu kasiyor derdi olmaz :)
  65. M@STER

Aynen dogru soyluyorsun gelecekti oyunlar uygulamalar vs de sorunlar cikmazsa hiiicc degismeye gerek yok :) cok uyumlu 4 gb ramin faydasini goruyoruz :))
  66. M@STER

Evet cok fazla bir artisi yok edge olmasinin, belki 2 seneden fazla kullanabiliriz. Uzun sure gider gibi geliyor 6,7 ciktiginda cok ekstra birsey olmazsa ve yazilimsal gelisirse devam ederim :)
  67. M@STER

Evet doğru söyluyorsun note 5 'i alirken aklim edge+ da kaldi ama iyi ki note 5i almisim S7 geldiginde android 6.0 ve 4 gb ram ile tadindan yenmez :)
  68. M@STER

Tüm harikalar tek bir cihazda buluştu :)
  69. M@STER

Note 5'in performansı harika sabahtan beri oyun oynuyorum şarj suan %48 bunu yazdiktan sonra oyuna devam edicem :D Darkness Reborn ver Real Racing 3 :)
  70. M@STER

Şuan o kilifi alamam bununla idare edicem alacaksin gibi emir kipiyle konusmazsak iyi olur
  71. M@STER

72. M@STER

Evet çakma hehehe :) ama sağlam çakma yapmışlar :)
  73. M@STER

Boyle bir kilif aldim 20 TL :D biraz kalın oldu ama saglam duruyor :)
  74. M@STER

Cok hos duruyor tamam bekliyorum ben bugun samsung servisine ugramaya calisicam bakalim ne diyecekler sarj aleti icin
  75. M@STER

Bi foto gonderirmisin kalinligi nasil rahat kullanabiliyormusun
  76. M@STER

Korumak icin ne gerekiyorsa yapicam bu stres bana yeter 😧
  77. M@STER

5 dakika önce elimden düşüp bina kapisi altindan öyle usulca süzüldü.. o gecen saniyeler icinde etmedigim dua kalmadi tansiyonum cikti cok berbat bir durum ama 1 tane dahi çizik yok ekranda kilif ve kirilmaz cam taktircam kesin karar verdim
  78. M@STER

Bu kadar alışmışken bir anda 1 hafta ayrılık zor gelir :D
  79. M@STER

Ellerinde varsa degistirsinler cihazimi birakamam :)
  80. M@STER

Yani kendine özgü bir tasarım yap kopya yapma ama nerdee bu arada böyle denemeler sonucu hizli sarja geciyorum yeniden baslatmadim en kisa surede samsung servise gidicem
  81. M@STER

Kutudan cikan kulaklik bence isyan eder kulaklik degil baska bisey yapmislar cunku :D
  82. M@STER

Vallahi yenisine alisamadim durmuyor kulakta ya kulak arizali ya kulaklik :D
  83. M@STER

O şekil yaptigi kulakligi berbat eski tip standart kulakligi harika 😆
  84. M@STER

A7 nin kulaklığını denedim bugün harika bir ses deneyimi yaşadım, M8 kadar olamaz ama Note 5 in ses çıkışı harika, kendi kulaklığı tam çin işkencesi
  85. M@STER

Note 4 un sarj kablosu kalindi diye hatirliyorum Note 5 in incecik heran kopacak gibi
  86. M@STER

1 ay olacak hemen hemen yok bende o kadar yapmiyor tek seferde yapiyor yeniden baslatinca duzeliyor
  87. M@STER

Hizli sarjda bende sorun yasiyorum olk sefer almiyor teli yeniden baslatiyorum sorun kalmiyorum ama herzaman yapmiyor
  88. M@STER

Sadece nexus cihazlarda var diye biliyorum
  89. M@STER

Sknti yok :) arkadaslara önericem ama :)
  90. M@STER

Hahaha iyimis ancak evli mutlu cocukluyum dostum :) o isime gelmez :)
  91. M@STER

Birde Spen ile ekran notu S.S. alirken scroll a tiklayip uzun bir S.S. alabilmek cok isime yariyor :)
  92. M@STER

Valla bende daha cok not aliyorum cizim isine daha baslayamadim :)
  93. M@STER

Kurcalayip Buldugunuz gizli ozellikler felan varmi gencler :)
  94. M@STER

Vallahi dusuncelerimi yazdin :) yok iphone kullanilmaz özgürüm ooohh kafam rahat :) Note 5 candır :)
  95. M@STER

Aynen hic kullanmadim Allah'ta nasip etmesin :)
  96. M@STER

S4, Nokia 1520,G2, M8 geride daha varda yazmiyorum :) M8 den de memundum ama gunu kurtarmiyordu batarya cok iyi degildi, Spen cok işimi göruyor, sadece kulakliklar berbat yeni bir kulaklik alana kadar idare edicem ama ne bas ne tiz bu kadar berbat yapilmaz kulaklik
  97. M@STER

Cookk memnunum cihazan 😁 Note 5 suana kullandigim en iyi cihaz👍👍
  98. M@STER

29 Eylül Dünya Kalp Günü

Canın sağolsun abim :)
  99. M@STER

29 Eylül Dünya Kalp Günü

"29 Eylül Dünya Kalp Günü” nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanımızın Basın açıklaması… Çocuklarımızın kalplerini kazanalım… Dünya Kalp Günü, dünyada başlıca ölüm nedeni olan kalp hastalıkları ve inme hakkında tüm insanları bilgilendirmek için düzenlenen bir gündür. Kalp ve dolaşım sisteminin...
  100. M@STER

Aynen, 2 gundur de arayuzde donmalar oluyor sifirlayip deneycegim[emoji6]
  101. M@STER

Muzik calarda sorun yasayan var mi gençler? Muzigin ortasinda kapaniyor, muzigin basinda tekrar basa aliyor ayarlarda fazla bisey yok ama cozum getiremedim bi turlu
  102. M@STER

Sağolasın dostum şarj konusu kişiye göre degisir acikcasi, tam gun gidiyor bana ama bazen gun icinde sarja ihtiyac duyuyorum, kamerasi ve özellikle bugun test edebildigim yavas cekim ve youtube yayin ozelligi mest etti beni :) m8 ve g2 vardi enson g2 kullandim, iyi ki Note 5 cikmis onu...
  103. M@STER

1 haftadır kullanıyorum çok memnunum, gold rengi parmak izi yapıyor ama çok güzel duruyor, herhangi bir problemi yok yağ gibi akıyor 😆
  104. M@STER

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu yazı tipi adobe galiba bende araştıyorum :D
  105. M@STER

Lg Optimus G Pro Kullananlar Kulübü

Aleykümselam hard reset ile sıfırla cihazı bir ihtimal düzelebilir, attığın rom kaç gb?
  106. M@STER

Avea Samsung Galaxy S6 Edge Cihaz Kampanyası

Gelecek Sensin Dünyanın ilk çift kenar ekranlı telefonu Samsung Galaxy S6 edge Avea’da. Üstelik Samsung Galaxy S6 edge’i alanlar tam 1 yıl boyunca fatura ödemiyor! 24 ve 36 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye! Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Taahhüt...
  107. M@STER

Avea Samsung Galaxy S6 Cihaz Kampanyası

Gelecek Sensin Metal ve camı kusursuz bir işçilikle buluşturan Samsung Galaxy S6 Avea’da. Üstelik Samsung Galaxy S6’yı alanlar tam 1 yıl boyunca fatura ödemiyor! 24 ay ve 36 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye! Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Taahhüt...
  108. M@STER

Periscope Nedir, Nasıl Kullanılır?

Android'e gelirse kullanıcısı çok olur :)
  109. M@STER

Avea Htc One M9 Cihaz Kampanyası

HTC BoomSound TM ve Dolby Audio TM ile olağanüstü ses deneyimi sunan HTC One M9 Avea'da! 24 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye! Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Taahhüt Süresi Tarife Ücreti*(TL) Ek Ödeme(TL) Aylık Ödeme(TL) Grup 1 Diğer tarifeler...
  110. M@STER

Turkcell İnterneti Bol Tarife

İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS4GB internetle artık videolar sizden korksun! Bol bol turbo internetin keyfini çıkartın, yanında da 1000 dakika ve 1000 SMS'inizi de doya doya kullanın. Hepsi; hem cazip fiyat ile, hem de Turkcell kalitesiyle! Yıllık abonelik ücreti Aylık abonelik ücreti...
  111. M@STER

Avea Büyük Fırsat 1 Gb Paketi

Paket BilgisiBüyük Fırsat 1 GB Paketi ile Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB Cepten İnternet sadece 17 TL! Şimdi siz de Avea’ya gelin, bu “fırsatı” kaçırmayın! Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Avea’ya...
  112. M@STER

Avea Bol Kepçe 3Gb Tarifesi

Tarife BilgisiBol Kepçe 3GB Tarifesi ile ayda 35 TL’ye her yöne tam 600 dakika + Avealılarla & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 3 GB cepten internet! Ücretlendirme Bol Kepçe 3GB Tarifesi Taahhütlü Aylık Ücret 35 TL* Taahhütsüz Aylık Ücret 45 TL** Aylık...
  113. M@STER

Avea Bol Kepçe 6Gb Tarifesi

Tarife BilgisiBol Kepçe 6GB Tarifesi ile ayda 45 TL’ye her yöne tam 600 dakika + Avealılarla & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 6 GB cepten internet! Ücretlendirme Bol Kepçe 6GB Tarifesi Taahhütlü Aylık Ücret 45 TL* Taahhütsüz Aylık Ücret 55 TL** Aylık...
  114. M@STER

Avea'dan Mükemmel Cevap

4 yıldır avea'da calisiyorum, magaza mudurlugude yaptim, istanbul kartal'da merkezde cekmiyor, hatta adres vereyim kartal umut hastanesi civarinda avea yok neredeyse, ucuz ama bos operator, turkcellin son reklamini izleyin, kapagin iyisini turkcell yapti, kapsama alani olmayan operator sinyal...
  115. M@STER

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Bende ayni sorunu yasadim turkcell hat kullanirken kiracaktim cihazi nerdeyse, sim kart degistirdim, ayarlarda problem yok ama ayni sorun devam ediyordu neyseki avea ya gecince hic bir problem kalmadi cihazim mukemmel sekilde veri baglantisi sagliyor :)
  116. M@STER

Avea L Bello Cihaz Kampanyası

Avea ve LG’nin stratejik işbirliğiyle üretilen Avea L Bello; 5 inçlik büyük ekranı, 8 MP kamerası, Akıllı Selfie ve Knock Code gibi teknolojiye öncülük eden üstün özellikleri ile sadece Avea Bayilerinde. Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Tarife Ücreti*(TL) Ek Ödeme(TL) Aylık...
  117. M@STER

Yemek Guru Turkcell Teknoloji Zirvesinde

Türkiye'nin ilk elinizdeki malzemeye göre yemek tarifi veren platformu Yemek Guru Turkcell Teknoloji Zirvesinde.. Kurucusu abim Ümit Ünker yarın konusmacı olarak Turkcell Teknoloji Zirvesinde yer alacak. Tabi ki bizde oradayiz [emoji1]
  118. M@STER

Yenu bir guncelleme [emoji6]
  119. M@STER

Fastdormancy yapmaya gerek yok kardesim android L ile Art kullanilacak bataryalar daha uzun omurlu olacak
  120. M@STER

Uzun sureli sarj sabaha kadar sarjdir kardesim, 2 saat sarj normaldir cihazlarinizi kullanirken fark ettiyseniz 2 saat 15 dakikada dolar kapali halde.
  121. M@STER

%100 1 saat kalacak diye bir durum soz konusu degil sebeke sinyali zaten batarya yi dusuruyor, sakinan goze cop batar cok detay yapmayin kullanin cihazlarinizi gencler :)
  122. M@STER

Teknik bilgiye sahibim merak etme kardesim, hangi batarya olursa olsun uzun sureli sarjda zarar gorur, ilk ciktigindan beri m8 kullaniyorum cihazla ilgili bilmedigin cok sey olabilir sorabilirsin ;)
  123. M@STER

2 saat kapali sarj edin gencler ne az ne cok 2 saat 15 dakika en fazlasi hizli acilisi acin guc tasarrufunuz acik olsun ekran parlakliginiz otomatik sorun yasamazsiniz. ;)
  124. M@STER

Pembesi bile var :) hardreset yapmanizi tavsiye ederim bende de uygulamarda sorun var kapaniyor kendiliginden ama cihaz full useniyorum hard reset atmaya :)
  125. M@STER

Avea Prime Klasik Tarifesi

Evet 12 ekim'de alıma kapandı
  126. M@STER

Avea Prime Klasik Tarifesi

Detaylar en kısa zamanda
  127. M@STER

Htc candir gerisi plastik :)
  128. M@STER

Moderatör veya adminlerin akıllı telefonları

Htc One M8 kullaniyorum, piyasada ki en iyi en mukemmel cihaz, bir cok cihaz kullandim ama sonunda dogruyu buldum :)
  129. M@STER

Avea Apple Iphone Cihaz Kampanyası

Kampanya Bilgisi iPhone 6, 4.7 inç Retina HD ekranı, son derece ince ve şık tasarımı, içinde sunulan yepyeni teknolojisiyle iPhone tarihinin en büyük yeniliği. iPhone 6 şimdi tarifeye ek 39 TL’den başlayan taksitlerle, 36 ay taahhütle Avea Bayileri’nde sizinle buluşmayı bekliyor! Kaynak
  130. M@STER

SDN Beşiktaş Kulübü

Bursalılar bağırıyordu atma Olcay, Yapma Olcay ama Olcay dinlemiyordu golü çakıyordu, Bursalılar ağlıyordu :D - - - Mesaj Güncellendi - - - mazruf dotum beni de eklermisin listeye
  131. M@STER

Otomatik her cihazda kaydeder bisey yapamazsin
  132. M@STER

Bilinçli kullanici ;)
  133. M@STER

Avea Ailece Tarifesi

Tarife BilgisiAilece Tarife ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz her yöne 3000 dakika + aile içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS + 6 GB cepten internet! Kampanya TekliflerimizKampanya Tekliflerimiz Ailece Tarife Taahhütlü Aylık Ücret 60 TL* Taahhütsüz Aylık...
  134. M@STER

Galaxy S4 Şarj Çabuk Bitiyor

S4 lerde genel sorun dostum bende kullandim bir ara amerikadan gelmisti ayni sorunlari yasadim imkanin varsa degistir telini dostum
  135. M@STER

Bilgisayarima Format Atamiyorum

Aynen dogrudur ama anlattigina gore baslangic sorunu, birde rami cikart soket yerini temizle oyle dene bakalim
  136. M@STER

HTC ONE M7 Kamera tamir ücreti ne kadar?

Sansin bol olsun dostum :)
  137. M@STER

Bilgisayarima Format Atamiyorum

Dostum baslangic onarma yapman gerekiyor, pc acildiginda F8'e surekli basip baslangic onarmaya geciceksin, sistemin hangi versiyonda yuklu ise ayni cd yi takip yapman gerekiyor, yoksa biosu gorsen bile format atamazsin
  138. M@STER

Rica ederim, Kilidi kapat tekrardan gonder garantiye, garantili yapsinlar yazik gunah verecegin paraya dostum
  139. M@STER

120 TL gibi bisey olur ama M7 kamera lensi bulmak zor olur, bence teleservise gonder fiyat al cunku parca bulmak zor ellerinde varsa yaparlar yoksa bekletirler yurt disindan parca gelmesini, bu arada bildirim gelmedi bana oylesine baktim konuya haberim oyle oldu kusura bakmayin
  140. M@STER

Guc tusu + ses kisma tusuna basili tutuyoruz ;)
  141. M@STER

Evet az puan almisim :D teleservis bakiyor zaten batarya dayanmiyor cabuk bitiyor bir gunu cikartmiyor gibi yazarsan servis formuna pili test ederler gerekli gorurlerse degisirler gormezlerse sunu yapma bunu yapma deyip geri gonderirler :D 100 TL ye yakin batarya fiyati ama garanti kapsaminda...
  142. M@STER

Resmi garantiliyse sorun yok fiyat iyise tavsiye ederim Evet degisiyor puanlama
  143. M@STER

Internet siteleri uzerinden almani tavsiye etmem nedeni garanti konusunda sıkıntı yasabilirsin
  144. M@STER

Hadi canim ya :)
  145. M@STER

:D
  146. M@STER

Iphone alindiginda o paraya kimse sesini cikartmiyor neymis iphone mus hadi canim :) siz dogru secim yaptiniz, kiskanmistir arkadasiniz :)
  147. M@STER

Rica ederim eminim ki ios deneyiminden sonra android özgurlugunde mutlu olacaksiniz :)
  148. M@STER

Yaşasıınnn :) hayirli olsun gule gule kullanin :)
  149. M@STER

Tum sorularini kendin cevaplamissin Vikings bu sadece ufak bir uyariydi :D
  150. M@STER

Adamın dibi pesimist :)
  151. M@STER

Perte cikmis iphone bataryasi :)
  152. M@STER

Orjinal candir ;)
  153. M@STER

evet engelleyebilirsiniz Ayarlar > Ekran ve Hareketler > motion launch hareketlerini kapatmanız gerekiyor inş 4.4.4 çıktığında onu da düzeltecekler diye umuyorum :)
  154. M@STER

mesela bu da kirilmaz denilen gorilla glas 2 ekrana sahip ama pert :)
  155. M@STER

Vikings ayrı ayrı şarj etmen gerekiyor aynı anda ki şarjdan pek hayır gelmez :D doğru cihazlar %100 dolduktan sonra şarj aletleri buz gibi oluyor ama sürekli akım alıyor cihaz az da olsa zamanla batarya kömürleri şişiyor bataryası şişmiş 5S gördünüz mü? tekrar gelirse öyle bir cihaz foto...
  156. M@STER

Tüm cihazlar için geçerli maksimum 2 saat şarj edin, bataryanız %10'lar da iken şarj edin daha yüksek seviyelerdeyken şarja takmayın.
  157. M@STER

Eminmisin??? uzun süreli şarj batarya kömürlerini şişer ve bataryan daha az şarj süresi tutar kendim teknik servisim şahsen uzun süreli şarjlardan gelen bataryası şişen hergün onlarca cihaz bataryası değiştiriyorum kardeşim bildiğini sandığınız cihazların iç yüzü, bildikleriniz gibi değil :D
  158. M@STER

Sürekli sabaha kadar şarj ettiğin için bataryan dayanmıyor dostum, ilk şarjı 10 saat sonraki şarjlarını 2 saati geçmeyecek şekilde yapman gerekir ben kullanıyorum batarya kalibrasyonu için yalan mı söylemiş oluyorum, sen benim dediğim gibi yap eğer yine olmazsa gönder servise, cihazını açık...
  159. M@STER

S4 mini iç ekran kırıldı

Dostum Servis orjinali 350 TL, eğer servisten yaptırırsan 450 TL civarında, Ben yapıyorum istersen kargoyla gönder bana yapıp göndereyim sana
  160. M@STER

Dostum sadece güç tasarrufu açık başka hiç bir özellik kısıtlı değil, rr3, asphalt8,fifa14 oynuyorum, ve arka planda kapatmıyorum, sosyal ağlarda açık sürekli, başka cihazlarla karıştırmayın lütfen ;)
  161. M@STER

S4 mini iç ekran kırıldı

Ekran cam ile beraber değişiyor 450 TL civarında
  162. M@STER

2 gun hangi akilli cihazin sarji dayanir :)
  163. M@STER

Yazılım Günelleştirmeyi kontrol edin GPS iyileştirme güncellemesi geldi dün akşam ben güncelledim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Dostum 2 aydır kullanıyorum M8'i bir sorunla karşılaşmadım çektiği fotoğraflar bana göre harika herhangi bir bozulma yok, persormans olarak çok çok iyi zaten batarya...
  164. M@STER

Bu arada guc tasarrufunu kapatmadan sarja takiyorum teli acarken guc tasarrufu acik olsun
  165. M@STER

Dostum telefonu sabaha kadar sarj etmiyorum, %5 de iken sarja takiyorum 2 bucuk saat (yaklasik) sarjda birakiyorum, kapali sarj ediyorum %100 doldugunda cekiyorum sarjdan, aldigim gunden beri boyle yapiyorum sarj masallah 2 gun gidiyor, nete bagli oldugu halde, oyun oynadigim halde, batarya tam...
  166. M@STER

Veee 2. gün :)
  167. M@STER

Htc farkı :)
  168. M@STER

Taahhütlü hattı vodafone a taşımak istiyorum

Geride kalan 22 ay'ın tüm parasını ödersiniz 2 ay daha sabredin taahhüt bitsin
  169. M@STER

Güncelleme ile birlikte dosya yöneticisi geldi arkadaşlar
  170. M@STER

Performans olarak zaten iyi calisiyordu yalniz hard reset yapamadim bazen donma yapiyor
  171. M@STER

4.4.3 guncellemesi geldi kurabilirsiniz 613.74 mb kontrol edin suan tam incelemis degilim ancak iyi bir guncelleme oldugu kesin dostlar kurun deneyin derim :)
  172. M@STER

1 aydir kullaniyorum mukke cihaz ilk hafta sarj dayanmiyordu simdi 2 gun cok rahat gidiyor 24 saat nete bagli halde :)
  173. M@STER

Avea LG G3 Cihaz Kampanyası

Tarifeye Ek Ödemeli Teklifler Tarife Grubu Tarife İsmi Tarife içeriği Taahhüt Süresi Tarife Ücreti* Ek Ödeme Aylık Ödeme Grup 1 Diğer tarifeler için tıklayınız. Kamu 300 Plus Tarifesi GRUPİÇİ LİMİTSİZ DK + AVEALILARLA 3000DK+HER YÖNE 300DK 24 Ay 33 TL 106 TL 139 TL 36 Ay 33 TL 77 TL 110...
  174. M@STER

En Çok Kullandığınız Operatör Servisleri

Merhaba dostlar; Akilli cihazlarin teknolojik olarak uctugu bir donemde yuzbinlerce uygulama hergun gelismeye devam ediyor, hayatimizi kolaylastiran uygulamar diye adlandiriliyor bir cogu, operatorlerin musterilerine sundugu kendi uygulamalarindan sizler hangilerini kullaniyorsunuz? Ben...
  175. M@STER

Operatörlerin 24 Ay Taksit Savaşı

2 gun once babam turkcell'den faturalı hat almis hemen telefon verelim demisler adamcagiz sevinmis, ama kredisi uygun degilmis :) bak sen su ise yahu
  176. M@STER

Asus Memopad 7 (ME176C) Ayrıntılı İnceleme

Asusu tek gecerim video inceleme beklıyoruz :)
  177. M@STER

Rica ederim angel75 , degerinin 2 kati para odeyerek bilerek kendimizi zora sokuyoruz, denetim gerekli ancak, memlekette basimiza biseyler gelmeden denetleme olmuyor malesef
  178. M@STER

Avea Sony M2 Cihaz Kampanyası

Kampanya BilgisiGeliştirilmiş 4,8 inç qHD ekranı, olağanüstü kalitede resimler çekebilen 8 MP kamerası ve ultra hızlı dört çekirdekli işlemcisiyle Sony Xperia M2, tarifeye ek ayda 15 TL’den başlayan fiyatlarla Avea bayilerinde! Kampanya Tekliflerimiz1-TARİFEYE EK ÖDEMELİ TEKLİF İlk 3 ay...
  179. M@STER

Faturalı Hatla Mobil Ödeme ?

Bazı kısıtları var gibi Turkcell yalnis hatirlamiyorsam 80 TL ye kadar odemeyi karsiliyordu yada bana oyle yaptilar :)
  180. M@STER

Aslinda bu imkanlarla aldiginiz cihaz faturaniza yansimiyor finans merkezi veya bankaya borclaniyorsunuz bu imkanla size cihazi satan bayii rahat parasini pesin aliyor ugrasmiyor, haksiz rekabet tuketici icin buyuk sorun onune gecilmezse magduriyetler cogalir
  181. M@STER

Merhaba dostlar; Kredi kartlarına taksit imkanları yasaklandığından bugune kadar ki gördugum operatör magazlarinin camlarinda 'Kefilsiz,Senetsiz,Kartsız 24 ay taksit' yazılarının ic yuzunu sizlerle paylasacagim.. Herhangi bir operatorden yeni tesis hat, Numara tasima gibi faturali hat...
  182. M@STER

Yeni moderatör adaylarımız ve görev değişiklikleri

Yeniler odaya gelin bakalim :D
  183. M@STER

HTC Desire 816-Sadece Vodafone’da

Hat üzerinden taahhütlü olarak ;)
  184. M@STER

HTC Desire 816-Sadece Vodafone’da

Red Classic 70 TL Red 95 TL Red Elite 150 TL Red Classic 70 TL Red 95 TL Red Elite 150 TL Tarifenize Ek / Ayda + 55 TL + 45 TL + 35 TL + 35 TL + 25 TL + 20 TL Abonelik Süresi 24 Ay 36 Ay 5.5" 720p HD EkranOlağanüstü video oynatma kalitesi, büyük fotoğraf görüntüleme ve internet...
  185. M@STER

Beşiktaş'a bir Portekizli daha!

:) Eyvallah
  186. M@STER

Beşiktaş'a bir Portekizli daha!

Yahu neden hep son demlerini yasayan adamları alıyoruz sponsor destegiyle adam gibi transfer yapsaya Fikret orman
  187. M@STER

Avea Htc One M8 Cihaz Kampanyası

Oldu mu abilerin kralı :)
  188. M@STER

Vodafone Sony Xperia Z2 Cihaz Kampanyası

Sony Xperia Z2, Vodafone Red tarifelerine ek ayda 40 TL'den başlayan ek ödemeler ile Vodafone Red farkıyla sizi bekliyor Kampanyalı cihaz alan abonelerimiz, aynı zamanda Vodafone Red %30 Aile İndirimi kampanyasından faydalanamamaktadır. Unutamayacağınız bir izleme deneyimi Xperia Z2, cep...
  189. M@STER

Turkcell Alcatel OneTouch IDOL X Cihaz Kampanyası

Hadi hayırlı olsun :)
  190. M@STER

Avea Htc One M8 Cihaz Kampanyası

HTC UltraPixel™ arka kamera, 5 MP ön kamera, 5” lik dev ekranı, güçlü bataryası ve şık tasarımı tarifeye ek ayda 50 TL’den başlayan fiyatlarla Avea’da, üstelik HTC ONE (M8)’in taahhütlü kampanya tekliflerinden faydalananların ilk 2 aylık faturası Avea’dan. Cihaz özellikleri İşletim Sistemi...
  191. M@STER

Cihaz harika abi diger markalara gore fiyatı super, su gecirmezlikde olsaydi keske :)
  192. M@STER

Avea Samsung Galaxy S5 Cihaz kampanyası

5.1 inç Super Amoled Ekran, 16MP kamera, suya dayanıklılık özelliği, Samsung Galaxy S5; 12, 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle tarifeye ek 39 TL’den başlayan çok avantajlı tekliflerle Avea’da! Üstelik 9 Haziran 2014 tarihinden itibaren, Samsung Galaxy S5 taahhütlü tekliflerinden faydalanan...
  193. M@STER

Alcatel OneTouch IDOL X 999 TL'lik fiyati ve üstün özellikleri ile akıllı cihaz piyasasında bende varım diyen eski ve güçlü markalardan Alcatel One touch Idol X modeli ile karşımızda.. Android İşletim Sistemiv4.2 (Jelly Bean) İşlemci 1.5 GHz Dört Çekirdek Bellek (RAM) 2 GB Boy 140.4 mm...
  194. M@STER

Turkcell Huawei Ascend G700 Akıllı Cihaz Kampanyası

Huawei Ascend G700 akıllı cihazı 24 ay taksit imkanlarıyla Turkcell'de Genel özellikler Android İşletim Sistemiv4.2 (Jelly Bean) İşlemci MT6589, 1.2 GHz Dört Çekirdek Bellek (RAM) 2 GB Dahili Hafıza 8 GB Harici Hafıza 32 GB'ye Kadar MicroSD Kart Ekran Boyutu 5 İnç Ekran Çözünürlüğü 1280 x...
  195. M@STER

Forum Üyelik Tipleri Hakkında

Sadelik en iyisi fazla takmayın böyle seyleri gencler
  196. M@STER

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

Hocam ö.m gonderdim
  197. M@STER

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.. Dostlar böyle hassas konularda lütfen siyaseti karıştırmayalım ve tartışmayalım herkesin anlayışlı olmasını bekliyoruz..
  198. M@STER

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Crow zero ve crow zero 2, harika filmlerdi ancak bulamiyorum hem tavsiye ederim hem bulursunaz haber verin a dostlar :)
  199. M@STER

Nokia Lumia 1520 Kullananlar Kulübü

Lumia 1520 windows phone 8.1 update güncellemenizi yapın arkadaşlar yalnız ön izleme sürümüdür.
  200. M@STER

Virusss !!!

Hayır dostum virus değil reklam sadece, tarayıcı ayarlarından pop-up engelleme vardır onu yap bir daha ki girişte sıkıntı yaşamazsın
  201. M@STER

Hocam yapma valla kotu hissettim kendimi :) allah en kısa zamanda almayı nasip etsin, ancak hala kamera sorunum devam ediyor
  202. M@STER

Kamerada odak asist ışığı diye bi ayar var yeni buldum onu da :) onu kapatmadan once cihaz bozuk diyordum kamerayı her açtığımda titriyor durduramıyorum sinir olmuştum bugun buldum ve kapattım :)) aklınızda olsun odak asist ışığı gıcık bişey kapatın derim :)
  203. M@STER

Moderatör Olmak İster misiniz?

Gelene gidene hayırlı olsun ;)
  204. M@STER

Şimdi deniyorum :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Yahu süper Olmuş bu OneDrive Upload'dan korkuyordum yavaş olur diye :) tek tek işliyor hızlı bir şekilde 10 Gb alan var rahat rahat yeter bana Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için faruksio :D
  205. M@STER

Hocam daha kılıf ve jelatin almadım hoşuma giden bi kılıf bulamadım açıkcası jelatinde kullanmıyorum idare ediyoruz :D - - - Mesaj Güncellendi - - - :D One drive yüklemek çok uzun sürer 8.1 gelene kadar idare edeyim :D 2 gün önce kuzenim geldi 620 vardı onda dur dedim güncelleme var :) şarj...
  206. M@STER

Sorma valla bende ilk başta dedim İE sıkıntı çıkartıcak ama şuan benim izleyemediğim bişey yok :D hocalar birde iyi bir file manager programı lazım Office belgelerimi attım 1 gb boşuna yatıyor telde, açamıyorum ne office den ne de başka yerden :D
  207. M@STER

Enterasan yahu surekli açık durması da sıkıntı olur diye kapatıyorum bende sağolasın hocam
  208. M@STER

Yok hocam hep tam şarj edip 1 saat sonra çektim yine aynı
  209. M@STER

Batarya şarjdan sonra teli kapatıp açınca %95 e duşuyor zaten tel açıkken şarj oluyor bataryayı kalibremi yapmak lazım çözemedim
  210. M@STER

Tuş kilidi yaptığınızda wifi kapanıyor tuş kilidini açtığınızda tekrara açılıyor ayarlardan duzeltiliyor bugun farkettim yazayım dedim :D
  211. M@STER

Wp markette android market gibi herşey yok ancak sosyal ağlar gerekli uygulamalar oyunlar var inanmazsın ancak şuan telefonu okadar zorluyorum ki mc4 asphalt 8 fifa 14 oynuyorum nette geziniyorum maşallah pil bitmiyor :)) çok memnunum gerçekten, çok hızlı bir cihaz bugune kadar kullandığım en...
  212. M@STER

Pil tasarruf modunun bir özelliği arka planda çalışan uygulama bırakmıyor kapatıyor, senkranizasyonu da kapatıyor manul senkranizasyon yapabiliyorsunuz
  213. M@STER

Hocaç 3400 mah batarya suan 2. Gun %49 da kartal'dan ikitelli'ye ise gidiyorum yaklasık 3.5 saat yolda net kullanıyorum ve muzik dınlıyorum en fazla %5 dusuyor donuste aynı :) yalnız tel kapalıyken sarj olmuyor :( acık sarj etme durumundayız iphone gibi dun gece markete girdiğimde uygulamaların...
  214. M@STER

Nasıl kapatıyoruz mesele orda :) valla az kaldı note 3 alacaktım ama S4 hezimetinden sonra samsunga tovbe ettim Lg kullandım oda android den yana sıkıntılıydı neyse ki lumia 1520 var :) kullanımı kolay cihaz cok hızlı apple ın kucuk ekranlarından sonra 6 inch devasa gelecektir gözüne :)
  215. M@STER

Forumda ki ilk kullanıcı olarak yazayım :) Lg g pro hayal kırıklığından sonra andriod sisteme veda etme zamanı gelmişti windows işletim sisteminden pek emin değildim açıkçası daha önce kullanmıştım HTC de windows deneyimim var :) şuan yazılım sürümü olarak black versiyonunda ancak bir çok şey...
  216. M@STER

Turkcell'den Yeni Servis Yemek Guru

İhtiyaç duyulmasaydı yapılmazdı diye düşünüyorum arz talep meselesi
  217. M@STER

Turkcell'den Yeni Servis Yemek Guru

Turkcell Yemek Guru Nedir? Evinizdeki malzemelerle mutfakta neler yapabileceğinizi söyleyen yepyeni bir servis! İster malzemelerinize uygun ünlü şeflerin özel tariflerini sorgulayın, ister yapmak istediğiniz yemeğin tarifini bir de Yemek Guru'dan öğrenin! Nasıl Kullanırım? GURU yazıp...
  218. M@STER

Hafiza kartin da bende sorun yasiyorum surekli medya taramasi tamamlandi diyor baska kartlarda da ayni problem var rootlasam mi acaba yine
  219. M@STER

Lg genel sorunlari galiba
  220. M@STER

Aynen hocam sıkıntı bende de var hata mi yaptik g pro almakla :(
  221. M@STER

Sen sagol hocam xda da gormustum ama hosuma gitmedi sen soyleyince buldum ordan :)
  222. M@STER

[/URL][/IMG] Sanırım bunu istedin hocam buyur :D valla bende bilmiyorum ekranın ortasında 3-5 tane toz var g por 2 çıkıyormuş bu arada :)
  223. M@STER

Hani bize saticam en sonunda bu cihazi :(
  224. M@STER

Ekrana toz girmis buyur burdan yak :(
  225. M@STER

Hayirli olsun hocam kendi tarayicisi ve kendi video.oynaticisinda calisiyor garantilik bi durum oldugunu dusunmuyorum hocam guc tasarrufu modunda bende de sknti oluyor bazen
  226. M@STER

Eyvallah abi :)
  227. M@STER

Beyler selam nasilsiniz? Custom rom yuklemistim cwm stabil olmadigi icin bazi sıkıntılar yaşadım cihaz da bende mecburen stock roma geri döndüm biraz sıkıntılı stock roma geri dönmek 2 saat kdz dosyasinin inmesini bekliyorsunuz 1.84 gb boyutunda sıkıntılı bir surec ama neyse ki hallettim :) suan...
  228. M@STER

İyi ki custom rom yukleyip ART de kullanıyorum cıhazı pil muhtesem gıdıyor sımdıye bıtmıstı pil :D
  229. M@STER

Valla markette turkce klavye yazinca 50.000 indirmeye sahip klavye var ama denemedim hocam
  230. M@STER

Suanda kullandiginiz klavye ile ayni oldugundan yuklenmiyor ve cihazin rootlu olmasi lazim
  231. M@STER

Diğer yarısı da öyle Türkçe ve ingilizce :D yok hocam boşver zahmet oldu sana kusura bakma herşey var o yok :D
  232. M@STER

benmi bulamadim.yoksa :D
  233. M@STER

Bende yok dostum :D
  234. M@STER

Aynen abi baktim yapiyorum gun asiri rom atar dururum :D faydali bilgiler bunlar abi sorun yok :D
  235. M@STER

Aynen abi mesela kullandigim cihazi kendi custom romunda calismiyor dun bende iki kere ugrastim bi alt modelin romuyla calisiyor. Tam anlamiyla kapsak isi kendimize rom yapariz :D
  236. M@STER

Ahahaha heran hersey gelebilir basima abi :)
  237. M@STER

Doğru ya inciğini çıkartırım :D kalsın napalım zararı yok zaten :D
  238. M@STER

ana ekranda ki arama çubuğunu nasıl kaldırıyoruz bilen var mı? çok üstüne bastım kıpırdamıyor :D
  239. M@STER

Tesekkur ederim dostum :D
  240. M@STER

Harika dostum eyvallah :D 10 numara calisiyor :)
  241. M@STER

Eyvallah dostum paylasabilirsen klavyeyi cok sevinirim :) ins yaparlar :)
  242. M@STER

Adamsin bisey demiyorum ust tarafta rakamlar olan klavye diyorsun degil mi? Valla dostum sen anliyorsun bu isten custom rom da eski uygulamalarini bulabilirmiyim mesela quick note var akilli bekleme felan quick romete onlar ilerde gelirmi bu cihaz icin bu arada cihaz E986 ama E980 romu calisiyor :)
  243. M@STER

Super abi sarj olsun da gerisi gelir :)
  244. M@STER

Aynen super abi :) abi peki baska bildigin seyleride yazarmisin cahillik fena a dostlar :)
  245. M@STER

Buldum abi optimizasyon yapti performance geldi valla abi ilk defa custom rom yukledim bilmiyorum cahilim ama ögrendim :D sagolasin abi, sagolasin Bloother :D
  246. M@STER

Abi şu ART icin bi link verebilirmisin bulamadim :)
  247. M@STER

Rom sarj konusunda sıkıntılı baska romlar bakicam beyler
  248. M@STER

Yok abi denemedim bi yapayim nasil olcak :) ART ye bakarim artik her yol mubah :D
  249. M@STER

aynen hocam yalnız bazı uygulamaları marketten yükleyemiyoruz uyarı veriyor özel rom yüklü olduğu için sorun olabilir gibisinden hiç bir sorun yok aslında :D sanki cihazı sıfır almış gibiyim ne tuhaf kendi uygulamalarının olmaması ilerde dezavantaj getiri mi bilemiyorum ancak alternatif...
  250. M@STER

Yanlış anlama hocam bişey demedim espiri maiyetinde söyledim ;) gmd'nin arayüze benziyor evet ancak gmd kendi temaları var biraz değişik
  251. M@STER

Aynen hocam saf android valla neye benzerse benzesin akıyor cihaz :D
  252. M@STER

Evet hocam custom rom kurdum Lg nin hic bir yazilimi kalmiyor saf android ekran goruntulerinde var cok hizlinda cihaz guc tasarrufu quick romete quick memo gibi uygulamalari yok maalesef :( ancak şuan yuksek kapasite oyunlari yukluyorum onlarida deneyecegim isinma var mi yok mu ona bakicam...
  253. M@STER

4.4.2 hayırlı olsun gençler cwm sağolsun rom'u yükledim bootloader kilidini play store'da ki basit bir uygulama ile kırdım tabi başka bir yerden okuyarak tek tek yaptım cihaz uçuyor karşılaştığım bazı hatalar var onları da halledip detaylı yazıcam beyler :D
  254. M@STER

Quick Remot uygulamasi super dsmart hd kutuyu kontrol ediyor tam net bi sekilde kontrol saglaniyor tv zaten kontrolde bu iyi oldu yahu :D
  255. M@STER

Cihaz konusunda bende memnunum cok sukur ekstra bi kalem ariyorum benim isimi cok gorur bulursam alicam aman vermesin guncelleme sonucta calisiyor catir catir rootlu bekliyor cihaz guzel rom bulunca aticam acimam :)
  256. M@STER

Bizim sansimiza :( bi guncelleme gelse daha super olacak
  257. M@STER

Aynen hocam :(
  258. M@STER

Kullanan var Sdn klubunden arkadaslar var bu nickinle mi kaydoldun hocam
  259. M@STER

Ekran parlakligini %40 da kullaniyorum wifi bagli ve surekli mail senkronize oluyor simdi %9 pil bazen iyi bazen kotu gidiyor
  260. M@STER

12 saat benimde kullanim arttikca dusuyor ama gunu kurtariyor cok sukur :)
  261. M@STER

TicToc uygulamasinda Lg optimus G pro kullanilcar klubu actim beyler isteyenler tictoc sdn klubune gelsin ordan davet gondereyim :) G pro heryerde :D
  262. M@STER

Gencler bataryaniz kac saat dayaniyor?
  263. M@STER

Onu da açıcam kırıcam belini bootloaderın :D
  264. M@STER

Ben bugun rootladim cihazi ama bootloader kapali acamadim rom atamadim :)
  265. M@STER

Valla fontlari denemedim hic :) root gerekebilir ama tam bilgim yok
  266. M@STER

Beyler Themer Beta diye marketten bulun kurun mukemmel bir launcher ve G pro`da harika duruyor gordugunuz gibi ;) cok fazla tema yok ama guzel temalar var tavsiye ediyorum :)
  267. M@STER

öyle birşey var ama sohbet bildirimlerini bildirim çubuğunda göster olarak sabit kalıyor açarsan eğer
  268. M@STER

Valla bende hic gelmiyor yahu 😕 önceki s4 de bile gelmiyordu facebook ayarlarindan olabilir
  269. M@STER

Bem soracaktim cok begendim launcheri :)
  270. M@STER

Aynen oyle 👍
  271. M@STER

Tam olarak oyle degil ayarlardan gir tasarruf moduna nelerin kapanacagini secebiliyorsun pil %20 de mesela o seviyeye dustugunde sectiklerini kapatiyor veya telefon her acildiginda otomatik gtm ye gecebiliyor ben surekli kullaniyorum ekran parlakligi %30 da disarda bile cok net goruyorum sabah 7...
  272. M@STER

Guc tasarruf modu islemcinin full gucte calismasini engelliyor oyun oynarken telefon cok az isiniyor gtm yi acmadan oynadiginda isinmayi hissediyorsun ekranin pili cabuk tuketmesini önlüyor wifi 3g blutooth nfc gps aciksa gtm yi actiginda oto kapatiyor ve pil % de kacta ise o zaman devreye...
  273. M@STER

Valla kirmadik bilmiyoruz :p zannetmiyorum neden cabuk kirilabilen ekran yapsinlar ki?
  274. M@STER

Terbiyesiz :p :D
  275. M@STER

G pro al kardesim G pro ;)
  276. M@STER

Evet aynen sarda kullanirsan daha cok isiniyor bende de ayni genelde kapali sarj ediyorum gece yatinca takiyorum sarja gun icinde de yetiyor :)
  277. M@STER

Hocam Kabloyu degistirip denedin mi ?
  278. M@STER

Hayirli ugurlu olsun arkadaslar :) zarar verebilir daha hizli sarj edip batarya ömrunu azaltabilirsin
  279. M@STER

Evet biz yaptik :D nolmus istersek 100 bin yapariz :D
  280. M@STER

:D Tavsiye etmezmiyiz yahu :) sd kartla destekleyebilirsin ben.16+16 kullaniyorum yalniz cihaz yazilimdan dolayi 9 gb yani 9+16 artiyor bile batarya 3140 mah ekran 5.5 inch ips full hd 1080 pixcel islemci snapdragon 600 1.7 ghz dört cekirdek herbir cekirdek 1.7 ghz hizinda calisiyor gerisini...
  281. M@STER

Bizim yazdıklarımızla bu kadar hit alıyorsa bu cihazı kullananları illa ki çekicektir bu konuya :)
  282. M@STER

7.739 hit almış bu konu artık telefon tavsiyelerinden çıkarıp G pro kullanıcı klubü yapma vakti gelmiştir bence android3 ;)
  283. M@STER

Eyvallah deneyeyim hocam
  284. M@STER

Guzelmis hocam 4.4 gelene kadar beklicem demek ki orjinala arayuzu hosuma gidiyor androidin
  285. M@STER

Tamam hocam :D bildigin guzel bir tema var mi hocam ?
  286. M@STER

Aynen ama olsu boyle idare ediyoruz tam ekran widget nerde var ben bulamadim :)
  287. M@STER

Var ama bizdeki 5x1 G2 de olan duvar kagidi gibi butun ekrani kapliyor :(
  288. M@STER

Koca ekrana daha ne sığdırayım :D
  289. M@STER

G pro Ekranlari paylasalim arkadaslar :D
  290. M@STER

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yeni dönem!

Öyle bir durum ki adam zamaninda az tehlikeli olarak kaydini yaptirmis yaptigi is agir metal sanayi ancak nace si kumas toptan satis bu gibi durumlarda var bence cok sıkı denetim olmasi gerekir
  291. M@STER

Sorun Yasalarda düzenli bir yaptırım denetim yok maalesef
  292. M@STER

C sınıfı Az tehlikeli işletmeler 2016 yılının temmuz Ay'ına kadar bekleyecekler yükümlülükleri o tarihe kadar yok ancak tüm eylemleri yapacaklar, B sınıfı Tehlikeli ve A sınıfı çok tehlikeli işletmeler 2014 Ocak ayından itibaren yükümlülükleri başlıyor Berberin neden riski var söyleyeyim...
  293. M@STER

Steam Yılbaşı İndirimleri Başladı

Hayirlisi be :D
  294. M@STER

Asi Styla Arsız Bela Yüzüğü Takmış Evleniyor!

allah'ından bul emi :D
  295. M@STER

Steam Yılbaşı İndirimleri Başladı

Pes 2013 bedava olmamış kanka :D
  296. M@STER

İstanbul buluşmasına var mısınız?

Ipad istiyoz :p ben sana kac kere davet gonderdim abi gel tictoc`layalim :D
  297. M@STER

Aksam ben bi deneyeyim :) sağolasin dostum
  298. M@STER

Hafiza nedeniyle guncelleme olmasi cok daha iyi olacaktir 16 gb sd kart var 4.2 gelsin sadece tasiyabilelim uygulamalari 4.4 5.0 istemiyorum telefonum herseyi yapiyor Haklisin ayni boyut hemen hemen S4 kullandim o da 5 inc di ama G pro cok daha iyi memnunum telefonumdan cok sukur tek elle...
  299. M@STER

Evet haklisin su guncelleme kafama takildi gelip gelmiyecegine dair bilgide yok :(
  300. M@STER

Sende G2 mi var G pro mu? kararsız kaldım sürekli telefon değiştirmek istemiyorum birde güncelleme yok galiba G proya kararsız kaldım :(