Lg Optimus G Pro Kullananlar Kulübü

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Valla kirmadik bilmiyoruz :p zannetmiyorum neden cabuk kirilabilen ekran yapsinlar ki?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Her telefon ekranı çabuk kırılabilir. Atarsın yere çabucak kırılır :D

cebren

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lg g pronun güç tasarrufu modu nasıl işliyor mantigi nedir bilen anlatabilirmi.

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Guc tasarruf modu islemcinin full gucte calismasini engelliyor oyun oynarken telefon cok az isiniyor gtm yi acmadan oynadiginda isinmayi hissediyorsun ekranin pili cabuk tuketmesini önlüyor wifi 3g blutooth nfc gps aciksa gtm yi actiginda oto kapatiyor ve pil % de kacta ise o zaman devreye girmesini saglayabiliyorsun

cebren

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Guc tasarruf modu islemcinin full gucte calismasini engelliyor oyun oynarken telefon cok az isiniyor gtm yi acmadan oynadiginda isinmayi hissediyorsun ekranin pili cabuk tuketmesini önlüyor wifi 3g blutooth nfc gps aciksa gtm yi actiginda oto kapatiyor ve pil % de kacta ise o zaman devreye girmesini saglayabiliyorsun

Sonydeki pil stamina modu gibimi yani.sonyde mesela wifiden uzaklasinca otomatik wifi kapaniyo cekim alanina girince açılıyor du.birde ekran kapaninca butun veri alisverisini senkronizasyonu kesiyordu.lg de boyle olmuyor sanirim.

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Tam olarak oyle degil ayarlardan gir tasarruf moduna nelerin kapanacagini secebiliyorsun pil %20 de mesela o seviyeye dustugunde sectiklerini kapatiyor veya telefon her acildiginda otomatik gtm ye gecebiliyor ben surekli kullaniyorum ekran parlakligi %30 da disarda bile cok net goruyorum sabah 7 den beri acik telefon suan %16 da oyun oynadim yoksa yarinda idare ederdi ve nete surekli bagliyim gtm cok cok iyi pil omrunu uzatiyor

cebren

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekran parlakligini otomatiğe aldığımda yine ayar yapılabiliyor.samsunglarda oyle degildi.

ghost_43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note ve note 2'den sonra G Pro telefon degil bambaska birsey... almak isteyenler kesinlikle tereddutte kalmasin. Birde bikac resim eklemek istedim, dev ekranin kullanimi harika...
ja5aqepe.jpg
uny4uny8.jpg
2evezupa.jpg
6uvu5uhy.jpg

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bem soracaktim cok begendim launcheri :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226

ghost_43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bisey sorucam ama bilmiorum hic dikkatinizi cekti mi yada yasadiniz mi.. note2'de facebooktaki tum bildirimleri ust bildirim cubugunda gosteriodu. Ama G Pro'da sadece bnm adima yapilan hareketlerde bildirim gelio. Sebebi ne olabilir yada tum bildirimleri nasil alabilirim bilginiz var mi?

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Valla bende hic gelmiyor yahu 😕 önceki s4 de bile gelmiyordu facebook ayarlarindan olabilir

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaslar bisey sorucam ama bilmiorum hic dikkatinizi cekti mi yada yasadiniz mi.. note2'de facebooktaki tum bildirimleri ust bildirim cubugunda gosteriodu. Ama G Pro'da sadece bnm adima yapilan hareketlerde bildirim gelio. Sebebi ne olabilir yada tum bildirimleri nasil alabilirim bilginiz var mi?

facebook bildirim ayalarınızı kontrol edin. Bir ara facebook'a, bildirim çekmecesine sabitlenen bildirim paneli özelliği eklemişlerdi. Sonra nedense kaldırdılar. O özellikten bahsediyorsanız o facebook ile alakalı.

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
öyle birşey var ama sohbet bildirimlerini bildirim çubuğunda göster olarak sabit kalıyor açarsan eğer

ghost_43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Butun bildirim ayarlarina baktim denedim ama hala ayni.. neyse cok onemli birsey deil sadece aklima takilmisti.

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
by3ume6a.jpg

Beyler Themer Beta diye marketten bulun kurun mukemmel bir launcher ve G pro`da harika duruyor gordugunuz gibi ;) cok fazla tema yok ama guzel temalar var tavsiye ediyorum :)

ghost_43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Guzel duruo :) peki telefonun orjinal fontlarina yani yazi tiplerine farkli yukleme yapabiliomuyuz? marketten indirdim bikactane ama orjinal fontlar arasinda calismadi..

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Valla fontlari denemedim hic :) root gerekebilir ama tam bilgim yok

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben bugun rootladim cihazi ama bootloader kapali acamadim rom atamadim :)

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Gencler bataryaniz kac saat dayaniyor?