Turkcell İnterneti Bol Tarife

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
[h=2]İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS[/h]4GB internetle artık videolar sizden korksun! Bol bol turbo internetin keyfini çıkartın, yanında da 1000 dakika ve 1000 SMS'inizi de doya doya kullanın. Hepsi; hem cazip fiyat ile, hem de Turkcell kalitesiyle!

Yıllık abonelik ücretiAylık abonelik ücreti
İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS69 TL85 TL

• Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Paket dâhilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir.
  • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • Paket dâhilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Ücretlendirme periyodu: 6 saniye, internet için KB’dir. Paket aşımı için geçerli olacak ücretler dakika için: 43,89 kuruş , SMS için: 33,25 KR/adet, internet için 5 TL/100 MB şeklinde gerçekleşecektir. Paket aşımı, maksimum 20 kere tekrarlanacaktır. 20. kez fayda kullanıldıktan sonra abonenin hızı paketi tekrar yenilenene kadar 1 kbps olacaktır
  • Bu tekliften, yalnızca bireysel faturalı hat sahibi çalışanlar yararlanabilir.
Bilmenizde fayda var
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suiistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır

Kaynak:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
69 tl nedir la
rmdd8M.gif

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben kamu tarifesi kullanıyorum , ek olarak da 4 gb paketim var aylık 20 tl.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Turkcell bu tarife 59 TL ye de var ama taahhüt vermek istemiyorum.

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
2 Gb internet 5000 sms 500 dk. ya 23 tl ödüyorum. Bu Turkcell neyin kafasını yaşıyor acaba

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çekse kontratımı boza geçerim aveaya da işte şartlar. 69tl çok bence hele whatsapptı facebook messenger derken mesaj atanlar çok azdır herhalde genç sevgililer hariç.