Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma ( Rootsuz )

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaxy ace var bende uygulamaları günceleştiremiyordum yeterli depolama alanı yok hatasını veriyordu bu proğram sayesinde artık gerçekleştirebiliyorum son zamanlarda telefonda yavaşlamıştı allah sizden razı olsun:clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim tel lg l5 android sürümü 4.0.3 ayarlarda sd karta taşi diye bişey yok silik fln da deil oyle bişi yok birsru sey dndm bunuda denedm ama olmadi rootsuz baska bir yoluyok mudr lütfn cok aclll

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu bilgisayara bağlamıyor kardeş hata ayıklamayı kapat diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam işlemleri yaptım. Fakat uygulamaları nasıl taşıyacağım? Telefon Samsung Galaxy Grand

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
samsung galaxy ace 2,3,6 sürümünde olmuyor neden olabilir acaba ?

sincemcmv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 için deneyip çalıştıran var mı ?ya da soruna çözüm bulan ?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
çok guzel olmuş sabitlense iyi olur 16 gb s4 mu alsam 32 gb mı diye kara kara düşünüyordum ama 2 si arasındada çok fazla fiyat farkı yok

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
android 4.1 ve üzeri sürümlerde boşuna denemeyin olmaz :D

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
android 4.1 ve üzeri sürümlerde boşuna denemeyin olmaz :D
sana da yasaklandı artık desene :D
(xperia ion 4.1 güncellemesi)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ama sana harbi güzel birşey söyliym mi @android3 xperia ion, şuan hiçbir oyunu kasmadan oynatıyor :)
helal olsun eski işlemci felan diyorlar ama işgörüyor sonuçta :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
sana da yasaklandı artık desene :D
(xperia ion 4.1 güncellemesi)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ama sana harbi güzel birşey söyliym mi @android3 xperia ion, şuan hiçbir oyunu kasmadan oynatıyor :)
helal olsun eski işlemci felan diyorlar ama işgörüyor sonuçta :)

ben uygulama taşıma filan kullanmıyorum ki :D

4.1.2 de oyun denemedim daha :) önereceğin oyun var mı deneyeyim :)

darkness11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sırf buna yorum yazmak için üye oldum ben denedim türkcell maxi pluss 5 t21 de gayetde güzel oldu açılışı hızlandı telefonun teşekkürler de eğer hafıza kartına birşey olursa telefon çökme gibi bir durumla karşılaşırmıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar bilgi açısından yazma gereği duydum ben galaxy wonder kullanıyorum arkadaşın dediği gibi yaptım taşınabilecek uygulamalar hemen ortaya çıktı. ve hepsini taşıdı. bende çalıştı yani :=) sorun yok. arkadaşım emeğine sağlık sayende ohh dedim yaa... :=))

mafya82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben de bir ace 2 kullanıcısıyım dediğiniz işlemi yaptım. şu an hafıza kartına taşıma kısmı aktif. ancak bütün uygulamaları taşısam da silsem dahi telefon hafızasında hiç bir eksilme olmuyor. 1.10 gb hafızanın 0.98 gb kısmı dolu görünüyor yardımcı olursanız sevinirim. :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok teşekkür ederim ilk başta tereddütlüydüm ama denedim oldu. Bazı uygulamaları yine atmıyor ama yinede çok süper genelini attı o kadarcıkta olur.. Emeğine sağlık, Allah razı olsun..

mafya82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok yok bana kimsenin cevap vermeye niyeti yok!! yardım istedik güya:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung ace 5830. ama olmuyor, buton etkinleşmiyor, neden olabilir?