SD Kart ile format atmak

Bu konuyu okuyanlar

Nit

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Elimde sd kart var bununla format atmam mümkün mü ? Ben yinede sorayım dedim sd kartlarda duyduğum kadarıyla boot yazılan sectör yokmuş ne kadar doğru bilmiyorum. Bide biosun sd kartı desteklemesi lazımmış bu mümkün mü arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bir sectöre istediğin dosyayı yazarsın yeter ki o bölüm okunabilen bir bölüm olsun ve o bölüm kullanılıyor olmasın. Bios boot özelliği veriyorsa herhangi bir şeye onunla format atabilirsiniz. Bios BOOT olarak algılarsa bir Atari Tabancasıya bile format atabilirsiniz

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
XsQAVPE.jpg

mb40h2v.jpg

Valla denedim rahatlıkla boot oldu hatta yazma çizme hızı USB den daha hızlı tavsiye ederim bios SD kartı desteklerse SD karttan atın. Birazdan diğer aygıtlarla deneyeceğim biraz sınırı aşalım :)

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
XsQAVPE.jpg

mb40h2v.jpg

Valla denedim rahatlıkla boot oldu hatta yazma çizme hızı USB den daha hızlı tavsiye ederim bios SD kartı desteklerse SD karttan atın. Birazdan diğer aygıtlarla deneyeceğim biraz sınırı aşalım :)
ya benimde bi sorum olucaktı bende 2-3 tane flashbellek vardı ancak hiçbirini bulamadım format atmam lazım acaba 160lık hdd boot edip ondan atabilirmiyim bende eski bi hdd vardıda

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
ya benimde bi sorum olucaktı bende 2-3 tane flashbellek vardı ancak hiçbirini bulamadım format atmam lazım acaba 160lık hdd boot edip ondan atabilirmiyim bende eski bi hdd vardıda

atabilirsin tabiki rufus programıyla

Ş

ŞİFREMİ UNUTTUM

SDN Okuru
Ya benim bi sorum var ptt den binatone 744 tablet almiştim şifre koymuştum. şimdi unuttum hard format atmak istiyorum ama olmuor lütfen yardim...

Gorodrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wintoflash programını da deneyebilirsiniz

yucbii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde sd kart var bununla format atmam mümkün mü ? Ben yinede sorayım dedim sd kartlarda duyduğum kadarıyla boot yazılan sectör yokmuş ne kadar doğru bilmiyorum. Bide biosun sd kartı desteklemesi lazımmış bu mümkün mü arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
buyur kardeşim atılıyor