Samsung tan ios e geçersem.

Bu konuyu okuyanlar

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar öncelikle samsungtan yani android den ıphona ios e geçmek istiyorum...fakak android te oynadığım ve ilerlediğim oyunlar var ios a geçince ilerlediğim hesapları,oyunları kaldığı yerden oynayabilirmiyim.yoksa ios e geçince baştanmı başlamam lazım...o_O

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Hayır baştan başlaman lazım ayrıca başlık için yazıyorum sudan çıkmış balığa dönersin.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Clash of clans gibi oyunsa yani kayıtların sunuculara yedekleniuorsa kaldığın yerden devam eder. Clash of clans ta öyle oluyor. Diğerlerinde malesef en baştan başlarsın.

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Clash of clans gibi oyunsa yani kayıtların sunuculara yedekleniuorsa kaldığın yerden devam eder. Clash of clans ta öyle oluyor. Diğerlerinde malesef en baştan başlarsın.
Ben clash hesabımı google mailine yani gmaile bağladım,ios te bu gmaille app storda hesaba giriş yapılırmı...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
öncelikle başlıkta o kadar nokta koymanıza gerek yok şuan düzelttim soruya gelirsek arkadaşların dediği gibi facebook a bağlanan birçok oyun taşınır aslında buradan sormaktan sa oyunların ayarlar kısmına girerek hesabı bağla taşı veya aktar gibi seçenekler var mı bakarak daha rahat bulursunuz her oyunda değişir

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
öncelikle başlıkta o kadar nokta koymanıza gerek yok şuan düzelttim soruya gelirsek arkadaşların dediği gibi facebook a bağlanan birçok oyun taşınır aslında buradan sormaktan sa oyunların ayarlar kısmına girerek hesabı bağla taşı veya aktar gibi seçenekler var mı bakarak daha rahat bulursunuz her oyunda değişir

Cevap için teşekkürler.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
eylemi olan kelimenin sonuna 3 nokta gelmez.

söylemesem olmazdı kusura bakma

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben ölesine yaptım 3 noktayı yazım kuralları aklıma gelmedi.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Ben clash hesabımı google mailine yani gmaile bağladım,ios te bu gmaille app storda hesaba giriş yapılırmı...

Yapamazsın çünkü clash of clans köyünü androidden ios'a geçirmen için gmaildeki clash of clans köyünü ios hesabına geçirmen lazım. Yani özetle ioada sadece ios hesabı kullanarak oynayabilirsin fakat köyü aktarabildiğin için iosda da oynayabilirsin.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İos ta öyle değil. İos ta clash oyununa gir Android den aktarma seçeneği var ayarlarda. Oralardan aktarım yapıyorsun. Google ye yazdığın zamam clash of clans Android ios a aktarma diye resimli anlatımlar mevcut.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Move to iOS var iPhone 6 üstü cihazlarda. Oyun verileri dahil herşey aktarılır.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Move to iOS var iPhone 6 üstü cihazlarda. Oyun verileri dahil herşey aktarılır.
23e0ed9f90b1c61241c3f0af7ba6e052.jpg

Burada da zaten tam olarak dediğin yazıyor (!)
Root atmadan uygulama verilerini yedekleyemezken nasıl bu uygulama başka bir işletim sistemine aktarsın?

Son düzenleme:

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İos ta öyle değil. İos ta clash oyununa gir Android den aktarma seçeneği var ayarlarda. Oralardan aktarım yapıyorsun. Google ye yazdığın zamam clash of clans Android ios a aktarma diye resimli anlatımlar mevcut.

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.