Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Oda güzel bir özellik ama bence en iyisi navigasyon çubuğunun kaldırılıp kaydırmalı olması olmuş :)

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
En büyük değişikler Kamera ve Arayüzde olmuş zaten. Kamera ya Görsel zeka da ekleniyor kamera arayüz ü de değişiyor. Bakalım Herkes Arayüzden memnun ama bizde deneyip görücez.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
s10 cıkmasına az kaldı ya bize ondan vermislerdir yüz + iris taramayı s9 note 9 donanım olarak farkı yoktu bizden zaten yazılım olarak yapıyordu. yapay zeka gelince daha iyi olur kamera bide google camera gibi gelistirseler su kamerayı benim icin dahada baska tlf gerek kalmaz. Ben google camera kullanıyorum telefon kendi kamerasına bin basar portre bokeh efekt cok iyi veriyor.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Birkaç gündür şarj soketinizde nem var uyarısı veriyor şarja takınca şarj olmuyor telefon ötüryor alarm gibi. Yaşadınız mı bu sorunu kurutma makinesi tuttum düzeldi

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Birkaç gündür şarj soketinizde nem var uyarısı veriyor şarja takınca şarj olmuyor telefon ötüryor alarm gibi. Yaşadınız mı bu sorunu kurutma makinesi tuttum düzeldi
Makinayla kurutmak degilde princ icine koysaydin makina zarar verebilir

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
S8 in kronik sorunu gibi birşey nem uyarısı veriyor sonra zamanla telefon şarj süresi 1.50 saat oluyor sonra da şarj olmuyor garanti kapsamında benim şarj soketim değişmişti forumdan bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarr da var

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
S8 in kronik sorunu gibi birşey nem uyarısı veriyor sonra zamanla telefon şarj süresi 1.50 saat oluyor sonra da şarj olmuyor garanti kapsamında benim şarj soketim değişmişti forumdan bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarr da var
Soket degisince su gecirmez özelliği falan degisimden sonra devam ediyor mu sonucta arka kapak aciliyor

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Soket degisince su gecirmez özelliği falan degisimden sonra devam ediyor mu sonucta arka kapak aciliyor
Nerde değiştirdin? Telefoncuda falan yaptırdıysan büyük ihtimalle geçirir servis veya kvk da değiştirdiysen sorun yok. Ama yinede servısı arayıp bir danış büyük ihtimalle onlarda cihazı incelememiz gerek diceklerdir.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Serviste benim şarj soketi değişmişti su grçirmezlik devam eder dedi servis. Bu arada 5 gündür telefonun içinde nem kalacağını zannetmiyorum. Bataryamda %15-20 de kapanıyor zaten en iyisi ben servise götüreyim.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bugun benimde %10da kapandı telefon servise götürünce servis kapsamında oluyor mu böyle durumlar?

Son düzenleme:

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Bugun benimde %10da kapandı telefon servise götürünce servis kapsamında oluyor mu böyle durumlar?
samsung değiştirdi soketi orjinal servisi fakat su geçirmezlik devam ediyormu bilemiyorum bence etmez arka kapak açılıyor sonuçta

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190121-184002_Settings.jpg
    Screenshot_20190121-184002_Settings.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 350

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bende de durum böyle %20 den sonra telefonun sarji hızla bitiyor ve direk kapanıyor telefonu kullanalım 20 ay oldu bir süreden sonra batarya bu hale geliyor yapacak bir durum yok eğer bu durum garantiyi kapsıyorsa bitmeden önce batarya değişimi yapabilirim.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bende 5 saat alıyorum ölmüş bataryadan bu ekran süresi almamizda garip anlayamadım.
Benim tam 4 saat. Sana resmi attıktan 1 dk sonra telefon direk kapandı. Ayrıca mobil verim de gün içinde hiç açık değildi ve telefonu çok aktif kullanmadım.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Bende de bazen hızlı şarj etmiyor 2-3 kere çıkarıp takmam gerekiyor umarım ilerde sorun olmaz batarya şuan iyi durumda çok yoğun kullandığım zaman 8 saat vermişti ama pubg oynarsam 1 saat de %20 ye yakın şarj uçuyor direk.

Muhammet007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bu telefona kılıf ve kırılmaz cam önersenize ucuz yollu

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim. Samsung un kendi sayfasında Pie ile gelecekler kısmında Görsel zeka da yazıyor ancak çoğu kişi görsel zeka S8 ve Note 8 gelmiyecek diyor beta testlerinde olan kişilerdede yokmuş sanırım. Bileniniz var mi? Gelicekmi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190121-183539_Chrome.jpg
    Screenshot_20190121-183539_Chrome.jpg
    72.4 KB · Görüntüleme: 382

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim. Samsung un kendi sayfasında Pie ile gelecekler kısmında Görsel zeka da yazıyor ancak çoğu kişi görsel zeka S8 ve Note 8 gelmiyecek diyor beta testlerinde olan kişilerdede yokmuş sanırım. Bileniniz var mi? Gelicekmi?

Betada yoksa yoktur cunku betanın amaci ozellikleri verip eksik yanlari ve sorunları test etmek demek. Betada test edemedikleri bir seyide ilerde baslarina bela almamak için vermezler. Gelse guzel olurdu ama

---- Mesajlar birleştirildi ----

S8 mi s8 plusmu ?

Kucuk yoğurt mu büyük yogurt mu gibi sorun hangisi seni doyurcaksa o kisye göre değişir ozellikler aynı ekran farkli sadece

Son düzenleme:

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Ben bir kaç yerde görmüştüm görsel zeka pie ile beraber Note 8, S8 ve S8+ da da çalışıyormuş hatta Note 9, S9 ve S9+ da olan akıllı tarama özelliği falan da gelmiş.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Exynos 8895’te az olsa bile yapay zeka var. Ama ayrı bir NPU’ya sahip değil. Yani çok gelişmiş yapay zeka beklemeyin.

Akıllı tarama ise %99 gelir. Sadece iris tarayıcısı ve çok güvenli sayılmayan 2d yüz taraması bir olup sadece iris tarayıcısından yada sadece 2d yüz tarayıcısından daha güvenli bir yüz tarama alternatifi olacak.