Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bixby hakkında ne düşünüyorsunuz? Hâlâ Türkçe dil desteği gelmedi. Aralık ayında geleceği söyleniyordu ama 2 yıl oldi ve hala yok. Bence artık gelmeli çok geç oldu.

turbetfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bixby hakkında ne düşünüyorsunuz? Hâlâ Türkçe dil desteği gelmedi. Aralık ayında geleceği söyleniyordu ama 2 yıl oldi ve hala yok. Bence artık gelmeli çok geç oldu.
Bixby ne yapacan üstad artık Google asistan çıktı iPhone kullanıcıları bile Google asistanı daha çok beğeniyorlar

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
aranıza s8 ile katıldım. spigen neo flex sipariş ettim 2 adet, ancak bunlar temperli cam değilmiş. koruma sağlarmı yoksa iade edip temperli cam taksam daha mı iyi olur.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
aranıza s8 ile katıldım. spigen neo flex sipariş ettim 2 adet, ancak bunlar temperli cam değilmiş. koruma sağlarmı yoksa iade edip temperli cam taksam daha mı iyi olur.
Çizilmeye karşı korur ama kırılmaya karşı korumaz. Eğer ben telefonu çok düşürmem diyorsan sağlam bir kılıf ile gidebilir ama işi garantiye almak istiyorsan UV Glass var tamperli cam onu alabilirsin onun dışındaki tamperli camlar sadece kenarlarından yapıştığı için dokunmatiği öldürüyor.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Çizilmeye karşı korur ama kırılmaya karşı korumaz. Eğer ben telefonu çok düşürmem diyorsan sağlam bir kılıf ile gidebilir ama işi garantiye almak istiyorsan UV Glass var tamperli cam onu alabilirsin onun dışındaki tamperli camlar sadece kenarlarından yapıştığı için dokunmatiği öldürüyor.
Yada dot-matrix kullanan kırılmaz cam...camın orta kısmında noktalar var ve onlar da sadece kenardan yapışıyor ama dokunduğunda o noktalar birazcık olsa dokunduğun yere yapışıyor.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim şarj %15 den %1e iniyor sorun bataryamıdır yazılım mı?

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
cok fazla dusurmem zaten insallah gorilla glass 5 yeterli olur . Birde normal 10 15 tl lik bir film yeterli koruma saglamazmi bunun ucreti bayagi yuksek geldi acikcasi

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
cok fazla dusurmem zaten insallah gorilla glass 5 yeterli olur . Birde normal 10 15 tl lik bir film yeterli koruma saglamazmi bunun ucreti bayagi yuksek geldi acikcasi
Kırılmaz cama bağlı. Bazıları köşeleri kaplamıyor. Yani köşeden darbe alsa telefonun camı kırılabilir.

Genel olarak köşeler kaplanıyor ama yapıştırıcısı sadece köşede oluyor. Bu da dokunmatik sorunlara yol açıyor.

O sorunun çözümü ise UV yada dot matrix kullanan kırılmaz cam almak.

Ama istersen onun yerine plastik koruyucu alabilirsin. Fakat plastik koruyucudan çok iyi dayanıklılık bekleme.

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İşe yaramaz diye bir cümle yok telefon hala da iyiki almışım diyorum ve hala çok memnunum hassas cihazlar ekran yapısı olarak düşürürseniz kırılır dikkat li olmak gerekiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Değiştirmeyi de düşünmüyorum (mate 20 pro da göz kırpıyor ama )

Son düzenleme:

turbetfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
İşi bilen uzman arkadaşlara soruyorum : Telefonu sadece internette sörf ve video gibi şeylerde kullanıyorum . Yani fotoğraf ve oyun olayının benim için bir önemi yok . Sırf büyük ekranından dolayı sizce S8 i satıp Galaxy a9 almaya değer mi ? A9 fiyatı piyasada 3000 lira civarı. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Dr.md

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim şarj %15 den %1e iniyor sorun bataryamıdır yazılım mı?
Aynı sorun 20 gündür bende de oluştu %20den sonra şarj hızlı bi şekilde bitiyor 2 3 dakika içinde, şarja takmama rağmen bi süre daha eksilmeye devam ediyor

turbetfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
İşe yaramaz diye bir cümle yok telefon hala da iyiki almışım diyorum ve hala çok memnunum hassas cihazlar ekran yapısı olarak düşürürseniz kırılır dikkat li olmak gerekiyor

Değiştirmeyi de düşünmüyorum (mate 20 pro da göz kırpıyor ama )
Hocam mate 20 pro da iyi ama onunda ekranındaki kavis bizim telden daha fazla abartmislar sanki. Buda beni rahatsız ediyor Bizimkinde yok denecek kadar az. Bilmem belki de bana öyle geliyordur .

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam mate 20 pro da iyi ama onunda ekranındaki kavis bizim telden daha fazla abartmislar sanki. Buda beni rahatsız ediyor Bizimkinde yok denecek kadar az. Bilmem belki de bana öyle geliyordur .
cihazı bir hafta kullanma şansım oldu telefonu yatay dikey ters düz tutsam da yüz tanıma ile tak diye acıyor arka kamera çok iyi arayüz çok akıcı dediginiz gibi ekran kavisi rahatsız edici derecede değil fiyatı makul tutsalardı satış rekoru kırardı

Ekrana gömülü parmak izi ni saymıyorum bile

Son düzenleme:

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Samsung Note 9 un 9.0 güncellemesini ertelemişti ama ertelendeği tarihe gelmeden 2 hafta önce verdi. Bizede öyle bir şaşırtma yapar mı kı? Artık gelmeli

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
cihazı bir hafta kullanma şansım oldu telefonu yatay dikey ters düz tutsam da yüz tanıma ile tak diye acıyor arka kamera çok iyi arayüz çok akıcı dediginiz gibi ekran kavisi rahatsız edici derecede değil fiyatı makul tutsalardı satış rekoru kırardı

Ekrana gömülü parmak izi ni saymıyorum bile

cihaz ve özellikler olarak gerçekten çok iyi ama arayüz ikonlar vs beğenmedim dandik geliyor bana görüntüsü.

yinede fiyatı iyi ayarlansaydı iyi satardı ülkemizdede marka algısını aştılar artık ama 4000 5000 e samsung varken 7000 8000 e adam gider iphone alır.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Samsung 9.0 güncellemesi ile S8 ve Note 8 e akıllı tarama özelliğini de getirmiş. Beta kullancıları fark etmiş gizlenmiş ama açılması kolay olduğu için fark edilmiş. En çok bekledigim özellik diyebilirim. Sanırsam Samsung artık telefonlarımızın fişini çektiği için bunları yapıyor.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Samsung 9.0 güncellemesi ile S8 ve Note 8 e akıllı tarama özelliğini de getirmiş. Beta kullancıları fark etmiş gizlenmiş ama açılması kolay olduğu için fark edilmiş. En çok bekledigim özellik diyebilirim. Sanırsam Samsung artık telefonlarımızın fişini çektiği için bunları yapıyor.
Akıllı tarama nedir ? S9 daki gibi hem göz hem yüz algılama mı ?

Son mesajlar