Maximum 3600 TL'ye telefon önerisi verebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Özelbiradam

Üyecik
0 veya temiz 2.el de olabilir baştan belirteyim..Benim için ilk özellik:
Instagrami kullanırım çoğunlukla.Bu yüzden story veya gönderi paylaşırken bozulma olmasın.
Batarya ömrü 8 9 saat yeterlidir(Boş vakitlerde dahil)ama 10 12 saat civari5 da olabilir,kısacası beni 1 gün veya 1 güne yakın götürsün.
Ram 4-6 olsun ve işlemcisi günümüz oyunlarını ve gelecekteki oyunları(4-5 yıl sonrası)kaldırsın düşük grafikte de olsa ve geçişlerde ilk aylarda'yıllarda' takılma yapmasın.
Son olarak kamerası gayet iyi çeken-ois desteği olan -pişman etmeyen bir kamera olsun.
Ekranı da gayet net Full Hd+ veya 2k fark etmez.

Son düzenleme:

Özelbiradam

Üyecik
Instagram story kalitesinde veya gönderi atarken görüntü bozulması yaşar mıyım?

Özelbiradam

Üyecik
Xiaomi forumlarina baktığımda çok fazla bozulma olduğunu söylüyorlar.Aklımda s8+(0),s9+(2.el) de var.

Özelbiradam

Üyecik
A70 bu fiyat aralığında hiç haketmeyen telefonlardan biri bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9t pro
Mi 8 128gb
Mi mix 2s
Lg g7
Story kalitesinde veya gönderi atarken görüntü bozulması yaşar mıyım?

Bahsettiğiniz telefonlar çok iyi telefonlar işlemci olsun hız olsun.Ama instagram da önemli benim için.Forumlara da baktım.S9+ da görüntü bozulması olmuyormuş veya s8 plusta.

okurbaba

Profesör
Yasaklı
2. el S9 Plus veya 2. el (bulabilirseniz) S10e önerebilirim, sıfır olarak Mi 9T aklıma geliyor ama bozulma konusu var diye biliyorum onda da, işim garanti olsun derseniz iPhone 7 Plus veya 8'de alınabilir (bence almaya pek değmez yeni cihazlar varken ve 5 yıl idare etmesi imkansız telefonlar bunlar)

DKN NZY

BLACK SHARK
Yönetici
Moderatör
A70 bu fiyat aralığında hiç haketmeyen telefonlardan biri bence.

Story kalitesinde veya gönderi atarken görüntü bozulması yaşar mıyım?

Bahsettiğiniz telefonlar çok iyi telefonlar işlemci olsun hız olsun.Ama instagram da önemli benim için.Forumlara da baktım.S9+ da görüntü bozulması olmuyormuş veya s8 plusta.
İnsta için iphone oda eski olanlar yani 8 plus vb

Cvnmrt

Doçent
Xiaomi forumlarina baktığımda çok fazla bozulma olduğunu söylüyorlar.Aklımda s8+(0),s9+(2.el) de var.
Doğru, telefonum mi 9t instagram kullanmıyorum ama bu görüntü kalitesinin düşme mevzusunu ben de duymuştum. En önemli önceliğiniz instagram'a story foto atarken görüntü kalitesinin düşmemesi ise iphone tarafına bakın fakat belirlediğiniz bütçeyle ancak eski 2. el modelleri alınabilir

Özelbiradam

Üyecik
S8 plus mediamarktta 3400 tl 0olarak.Peki 7 plus 128 pişman eder mi?
2.el S9 pluslar ise 3500 civarında.

Valiente

Asistan
O fiyata 4-5 yil sonraki oyunlari en fazla Mi9T pro açar.Kısacası sd 855li bir telefon şart.

Webhead

Profesör
Instagrami kullanırım çoğunlukla.Bu yüzden story veya gönderi paylaşırken bozulma olmasın.
Batarya ömrü 8 9 saat yeterlidir(Boş vakitlerde dahil)ama 10 12 saat civari5 da olabilir,kısacası beni 1 gün veya 1 güne yakın götürsün.
Ram 4-6 olsun ve işlemcisi günümüz oyunlarını ve gelecekteki oyunları(4-5 yıl sonrası)kaldırsın düşük grafikte de olsa ve geçişlerde ilk aylarda'yıllarda' takılma yapmasın.
Son olarak kamerası gayet iyi çeken-ois desteği olan -pişman etmeyen bir kamera olsun.
Mİ9T Pro
OnePlus 7T (en çok bunu öneriyorum 90hz ekranı var kamerası da fıstık gibi Oxygen arayüzüne zaten diyecek bişi yok tasarım desen muhteşem bence bunu al)

Özelbiradam

Üyecik
Güvenilir nereden Oneplus alabilirim?
Oneplus 7t mi yoksa iPhone 7 plus 128 gb mı?
Oneplus larda instagram kalitesi nasıl(story,post)?
Hızını zaten biliyorum Çin'in iPhone'u.

yusufyaman55

Üyecik
hocam dediğin tüm özelliklere uyan üsteli bütçenin yarısının da cebinde kalacağı general mobile ın 9pro modelini öneririm. dediklerine ekstra olarak gorilla glass ekran sağlamlığına ve 4K video çekim kalitesine sahip bi teleofn ben 7 aydır memnunum içimden gele gele tavsiye ederim

stat counter