Kore malı galaxy s3

Konusu 'Samsung' forumundadır ve azad3521 tarafından 15 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya klavyeden sorun dan dolayı tekrar yazıyorum ben 8 e gidiyorum gaziantepte trustik çarşı diye bir yer var ordan iphone 5 aldım android 4.1 var bunun ram ini ve ghz veya mhz sini nası örene bilirim 400 lira peşine aldım subway sorf oynamıştım kasdı :D adama desek ordaki note 2 veya s3 ile degişim yapaarmı sizce gta 3 u de yükledim iphone 5 e kapattı hemen açmıyo bile neden dir ne yapmam lazım açması için çünkü arkadaşım onu t 20 de açıyo

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar kore malı dediginiz şeyler den almalımıyım 3 ay kulanmak için ne dersiniz yoksa yakınından geçmiymi

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bende mardinden aldım kore malı gayet memnunum oyunlarda internette bi sıkıntı yok kamerasıda ideal bi durumda 1gb ramm 16gb hafıza var tek sorun batarya az gidiyordu yeni batarya aldım kalın geldi bende arka kapağı kullanmıyorum kılıf var o sekilde takılıyorum şu anda hiç bir problem yok ayrıca telin en güzel özelliği kendi üzerinden imei atabiliyorsun kapandığında tavsiye ederim

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum kore malı s3 ama indirim yapmış sanırım adam 420 liraya satıyor sizce orjinaliyle birebir olur mu ve de adam elinize geçtikten sonra 1 yıl garanti de veriyor son 3 günü kalmış bana bilgi verebilir misiniz acaba ?

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Canım bende de yok telefoncuya sordum Çin malı olduğu için olmaz dediler maalesef :( Birde eğer biliyorsanız hizmetler adlı bölüm nerede ya :(

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim elimde var bitane de hiç kullanılmamış kore malı s3 350 satıyorum almak isteyen var mı

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

hangi ildesin

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Çakma Sakın Almayın Bence !!

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bendede s3 kore malı var ama şarjı çok çabuk bitiyor ayrıca kamera da çözünürlük çok kötü napabilirim

10. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    her yerde şubeleri var üretme işletmeleri var tek vietnamda tek korede diye birşey yok heryerde üretiliyor samsungun izin verdiği

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bnde karne hediyesi olarak 180 tlye alıcam samsung galaxy s3 fakat biraz kafa karışık wifi var ı yok mu dokunmatik çözünürlüğü nasıl lütfen yardıcı olu musunnuz?

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

avrupada s 3 fiyatı ne kadar bilen varsa söylesin lütfen

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aralarında ekran farkıvar. Hafızasıda 512 mb yani telefonun beyni. Içinde dahili diye baka bi bellek daha var orijinalinde 16 gb 11 i kendi beyni uygulamalar falan oraya kayıt yapılıyo bide internete girince aşırı ısınıyo

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

470 liraya satıyormussun ojinal garantilimi kore malımı sattıgın alet

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nasıl alabiliriz tavsiye ettiğiniz biyer war mı

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

beyler ben note 2 aldım kore malı çakma felan demişsiniz ama orjinalinden daha orjinal duruyor bi arkadaşın dedigi gibi hafıza az felanda deil 16 gb hiç bir özellik eksik deil gayet de memnumun

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar şuan galaxy s3 kore malı kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim her şey birebir orjinaldir kim ne diyorsa fazla kafayı takmayın inanın aldığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben s3 mini aldım korea mali sadece kamerası düşük dokunmatık hızlı et ve tırnakla la yonlendirebilirsiniz diger cın mali teller gibi sadece tırnak degil ben romanyadan 100 euro ya aldım yaklaşık 230 tl cıvarı tabi kutusunda sıfır aldım ben memnunum sadece dedigim gibi kamerası zayıf ve android işletim sistemi yok ben memnnunum arkadaşlar size öneririm :) YSF:cool:

19. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kore malı s3 orjinal olmazmı ya ? nasıl çakma kore malı olabiliyor ki

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar orjinalinde mavi ışık spotunda ise yeşil ışık yanıyo ben ankarada oturuyorum çok tanıdığım aldı çok iyi bende alcam bi kaç güne kadar alın yannyyy :)

Sayfayı Paylaş