Kore malı galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

AsK_GRiBi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çin mali cihazlarda imei farklı atılıyor ve 1 aydan sonra cihaz klonlu oluyor bilginize:) ucuz etin tiritide yenmiyor. cihaz klonlandıgında 110 tl verip eşleştirme yapıon cihazda sorun cok oluyor internet desen dandik 3gdesen dandik:) sayimmı:))neyse gine sen bilirsin.. ama ben uyarımı yapayım

soner61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kore malı ürünlerde 1.sınfı replikalar mevcut.gayette güzel çalışıyor.samsung gibi dev şirketler zaten korede çinde üretim yaptırıyor.kore malı samsunglar kore yan sanayisinde üretiliyor ve samsung etiketi yemiyor(etiketten kastım şişme fiyat)birebir işlevli olmasada ne istiyorsanız gerçekleştirebileceğiniz kalitede bu ürünler.ben satışını gerçekleştiriyorum aynı zamanda da kullanıcısıyım.şiddetle tavsiye ederim.iyi telefonu ucuza kullanmak isteyenlere.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy s3 sahtesinden aldım ekranı şu anda bozuk ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s4 mini kore malı var wi-fi isinin nerede olduğunu bilmiyorum söyleyebilirmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben s4 ünü aldım kullanıyorum hiç bi sorun cıkmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadalşar ben samsung kore malı telefon sipariş vercem ama nası vercem bana yardımcı olabilen varsa hemen mesaj atın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok güzel benimki kore malı s3 ama onunda ekranı çatladı 100 tl istiyolar yaaaaaa :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nerde satışını yapıyorsunuz bende kore ürünü note 2 almak istiyorum . Ama ankarada ki satıcılara güvenmiyorum e bi tanıdıkta yok yardımcı olursanız sevinirim doğrusu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sleep:arkadaşlar bende almayı düşünüyorum.s3mini acaba alsımmmı kore malı alıp imei attırıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aldım bir s3 ve kullanalı ortalama 6 ay oldu şimdiye kadar birtek şarj giriş soketinde arıza yaşadım onun dışında ne kendi kendine kapanma nede başka birşey tırnak içinde belirtmek isterim ki ben telefonu hayvan gibi kullanan bir insanım. Yani elimden 1 dakika bile düşmez hatun olmadı net olmadı oyun yani hepsine gideri var telefonun antutuda 16 bın çekiyor onu da özellikle belirtmek isterim benim telefon ve ayda yani 12 13 bin sms bitiriyorum watsapp'da cabası buna ek olarak dediğim gibi bir tek sarj soketinde bir sıkıntı oldu benimkinde 3 aydan sonra götürdüm telefoncuya 70 tl komple değişecek dedi ben bu aralarda tabi bi kaç kez batarya öldürdü telefon batarya aldım 10 tl den o bataryalar sadece şoklayınca çaışıyordu sarj %0 ın altına düşünce batarya iptal oluyordu bu sadece benım telefonda vardı gerçi alan diğer arkadaşlar da bölye bir soruna rastlamadım bende gittim usb li bir şoklama cihazı dediğimiz batarya sarj eden manuel cihazlardan 2 tane aldım 5 tl den tanesı led ekranlı sarjı da gösteriyor 4 tane batarya var elimde bir evde var cıhaz bırde dukkanda birini takıyorum birini kullanıyorum biri çıkıyor telefon elimden ghiç düşmüyor ayrıca sarj da fena gitmiyor bir batarya sabahtan akşama götürüyor diceksiniz bataryalar ölüyordur 3.5 aydır kullanıyorum daha bataryalarımda ölme izi yok telefonuma da dinlenme yok .)) sarj işini de kökten çözmüş oldum son olarak not : EN KALİTELİ KORE MALI'nı alın !!! Fiyatı ben 450 tlden almıştım iyi günler herkeze

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlar bende şimdi sipariş verdim gelince bakıcam iyimi diye emin olun arkadaşın söylediği gibi kamera ve bşiraz ekran farkı var okadar yani

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende ortalama 8 ay önce s3 aldım yurtdışı ürün.Birebir kopya fakat özellik olarak çok fazla fark var antutu da bakıyorum 5bin çekiyo ve telefonda uygulama çalıştırmadıgım halde %95 ile çalışıyor ve bu yüzden şarj dayanmıyor akşama eve zor götürüyor.Demek istediğim ise şu ucuz etin yahnisi bol olur....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende var sahte s3te 3G filan yok EDGE var ama ben skype den görüntülü konuşabiliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşalr s3 mini var bende kore malı biraz kullandıktan sonra sey oldu ekran algılmaıyo parmağımı doknuyom dokunuyom olmuyo ne yapabalirim telefoncularda halleolurmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet ben aldım 1 sene 5ay oldu süper telefon sanal pazardan bay ticaret adlı satıcıdan 410 a almıştım süper telefon android market var dokunmatik süper orjınallerin donduğu oyunlarda bile asla donmuyor

Mislinat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya hiçbir şey orjinalinin yerini tutmaz ben denedim kesinlikle olumsuz düşünüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARkadaşlar ben note 2 kore malı gördüm 120 tl ye almak istiyorum ama endişeliyim ne yapayım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar ı9300 kore malı tlf kılıdı var ama bılmıyorum tv den alınmış bılen varmı aranızda?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşalr inanmayin bunlar sahtekarr onlar için kolay para ubu iş ptt de her şey bitiyorr almayin bunlarin alayi sahtekar bunlar cehennnemde bizden af dileyecekler işte bizde ozamn onlari cehennnemin dibine gömcez ölüm hak