Kore malı galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya beyler benim babam s3 mini bulmuş kore malı 300 tl herşeyi var diyor android hatta kullanmış orjinal gibi diyor ne diyorsunuz alayımmı acill yardım ????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s 3 mini var bende kore ama internet hızlı ,google plyr da hızlı, bazı özellikler yok filaş tam iyi değil ama kamera gündüz çok net çekiyor. Bide hafızası çok görünüyor ama az , yazılım güncellemesi yapmıyor ,arada çok yüklenince kafayı yiyor almayın bence. Herşeyin orjinali iiiii dir. Bide spot alın o birebir aynı vk garantisi yok sadece. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu internet ayarını yapamıyrm yardımcı olun bi zahmet arkadaşlar wifi ayarlarını falan bulamıyrm bilen lütfen yardım etsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraklısı varsa samsung galaxy s3 mini tanesini 300 tl den var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o hafıza yalan kardes bendede var bagla uesbyle pc ye kac gb var gör telde16 gb yazıyo pc de 16 mb göstermelik andiroıd marketdekı her uygulamayıda acmıyo hata verıyo kapatıyo ama orjınalı acıyo bızzat denedim ama fiyatına göre de gayet iyi ve basarılı :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bunları boş verin en iyisi spot birebir aynı çok güzel ben i phone 4s aldım çok güzel google play çok hızl çalışıo istediğini indir internette hızlı benim i phone 3. kattan aşağı düştü sadece arkasındaki cam atladı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kore malı olanlar orjinal sadece imei sıkıntısı çıkıyor onuda zaten arkadaşlar söylemiş nasıl halledeceğinizi fiyatı 400 civarı fazla vermeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam sen hafıza kartı al tak ondan sonra sıkıntı olmaz aynı sorun bendede vardı girdiqin her işlem yer kapladıqı için oyle kamera çekim yapmıyo diyosun ya kamera ayrlarından fotoqraf ayarlarını endüşüqe qetir çeker ama 20 30 tane yani başka çekmez bide fazla uygulama yükleme telefon yawaşlıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 2 aydan fazla araştırma yaptıktan sonra note 2 aldım mtk 6575 16 gb dahili hafıza 4.1 android kim ne derse desin harika bir telefon yanlız bende internete güvenmedim ve 500 tl ye Edirne den aklımda en ufak bir soru bırakmayacak şekilde sorularımı sorarak yani anlayacağınız satıcıyı bayıltarak aldım açılışıda mühendislik kodu ile note 2 açılışı yaptım görenler replika olduğuna inanmıyor yanlız almaya niyetlenen arkadaşlara tavsiyem dahili hafızayı ve işlemciyi muhakkak kontrol edip alsınlar çünkü çoğu tel 4 gb çıkıyor herkese saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende kore malı galaxsy s4 var wifi ye giriyorum 4 tane ağ çıkıyor başka birşey yok ve bu ağlara bağlanmıyor zaten çevremde böyle ağlar yok lütfen yardımcı olurmsnz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxsi not 2 aldım kore malı 200 tl 2 aydır kullanıyorum sorun yok...

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Note 3 replika da çıkmış bu arada :D Vay arkadaş!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung un s ve note yani ust seviyeleri korede üretilir diğerleri çin ve vietnam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu samsung türıyeye dandık olan modelini verıyo sinap dıragon olanını vermıyoo haberınız olsun sekiz çekırdeklı olanı değil dört çekırdeklı olanını alın yada ıyı anlayan bırıne danışin samsung note s3 9005 olanını alın sadece avrupada satılıyo ,,,,, samsung türkiyeyi3. dünya ülkesı etti hella sana samsung

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tanidigim biriside satiyor bu gib telefonlari s3 mini ve s3 diye icinde java isletim sistemi olan imei numarasi bir kac tusla degisen görüntüsü dikkatli bakip arkasini acarsaniz anlasilan gelis fiyati yaklasik 50$ olan hic bir halta yaramayan bir garantisi olmayan/verilemeyen cakma cihaz...
ne aldiginizi bilmiyorsaniy kesinlikle almayin!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer telefonun galaxsy s3 miniyse benimde aynı ana menüde kablosuz ağlar var ordan bağlana bilirsin wifiye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben de kore malı s3 mini aldım ama telefon hiç açılmıyor şarza taktım gine de açılmıyor neden acaba acill cewap lütefn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım 500 tl çkma telofona vercegıne 100 daha kat general dıskovery al orjnal olr hıc cktn kore mllarına 300 den fzla vermeyın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing:Arkadaslar bende s3 aldim kore . Yanlız bi sorunum var . Ekran kartini ne kadar değiştirirler s3ün?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yanılıyorsunuz kore malı s3 ramı 250 mb nerde 2 gb ağır oyunların çoğunu açmıyor mesela örnek vermek gerekirse gta 3 4 resident evil 4 temple run gibi oyunlar orjinalinde fıstık gibi oynarsın ama kore malı fos

Son mesajlar