Kore malı galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de s3 ümü koreden aldım 32 gb telefon belleği, 1.74 gb ram .ve 4G LTE DESTEKLİ .yani normal bir s4 ün özellikleri var içinde. gayet muhteşem bir telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende s3 mini kore malı aldım retrika felan yükleyince ön kamera ters gösteriyo ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben aldım Bugün Bozuldu Zaten İnternete de girmiyor hiç sevmedim 2 yıl kapanmama garantisi verdiler kapandı daha alalı 4 gün oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
korea malı s3 veri paket bağlandısı açılmıyor şebekesi olduğu halde ???????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevirim ACİLL !!!
Samsung S3 varelimde kore malı ancak şarj oluyor ama açılmıyor telefon ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende galaxy s4 170 tl sipariş verdm ama çok korkuyorum sizce sıkıntı olur mu 2 yıl garantisi var ve 7 gün içinde beğenmezsen parayı iade edip geri alıyorlarmış ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş telefonumu su kaçırdım telefon açılıyor ama ekran açılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bende kore malı s3 mini var 150 tl ye aldım telefon fıstık gibi whatsapp,facebook ,messenger vs. vs bir sürü program yukleniyo . gidipte 600-700 tl verip gerçek olanını almam. Unutmayın Çakma telefonunda iyisi kötüsü var :) Saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde kore malı s3 ama dokunmatiği çalışmıyor napabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kore malı s5 aldı arkadaşlar sd kart hasarlı biçimlendir diyor eğer biimlediriirsem yine aynı görevlerii yapar ve andorite zarar gelmez değilmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 150 liraya aldım ama kendi kendine kapanıyo telefonun şarjı %60 iken kapatıp açınca %45 e felan düşüyo sürekli donuyo hiçbir uygulamada yüklü değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam acıl cevap

samsung galsx 5s kore kullanıcısıyım bana ıp adresı verebılır mısınız yada nasıl yapacammmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar elimde kore malı s3 mini var telefon iyi fakat rami 233 mb bu yüzden sıkıntı çekiyorum...ramini nasıl artırabilirim yardımcı olun lütfen...bide bu telefona root yaparsam brick olurmu ...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup:kArdesım bende aldım benımkıde hemen bıtıyodu orjınal batarya aldım ve hesı geçtı çok lıra degıl 35 lıra falan al tak memnun olcaksın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar tmm bn de aldım cok guzel ama mesenger ı ındıremedım daha dogrusu ındırdıgım cogu programda indirme tamamlandıgında hata veriyor ayrıstırma falan bozuk bir dosya falan diye sacmalıyor ama 3-4 arkadasımda daha var onlarınki takır takır gırıyor yardım cı olurmusunusz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende s3 mını kore malı var acılmıyor bence hıc almayın denemeyın kısaca cok ahmakca bırseydı bende sonradan farkına vardım ve cok pısmanım kac gundur acmayı denıyorum acılmıyor ve de hard reset de attım bir şey olmadı . Sinırlerım cok bozuk bence hıc almayın !!!!! :cursing:

E

erkan ygt 71

SDN Okuru
16 Gb hafizasi var yeterli alanyok uyarisi geliyo foto bile cekmiyo

Son mesajlar